mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:39 
Cytuj  
Razel napisał(a):
nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D
tak opowiedz mi wiecej o "cienkich" druidach jako FK w WSG :wink:
i o "silnych" warriorach na AV :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:40 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Czyli według ciebie healerzy są niepotrzebni w pvp ? :D


nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D


Jeżeli chce grać resto, to właśnie leczenie powinno mu sprawiać frajdę. Chyba że jest masochistą :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:41 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Jeżeli chce grać resto, to właśnie leczenie powinno mu sprawiać frajdę. Chyba że jest masochistą :roll:
albo ma rente bo mu obcieło 9 palców 8)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Razel napisał(a):
nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D
tak opowiedz mi wiecej o "cienkich" druidach jako FK w WSG :wink:


nie znam sie na druidach, czy FK na WSG to resto druidzi jak nasz "maruda" ?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:43 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Razel napisał(a):
nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D
tak opowiedz mi wiecej o "cienkich" druidach jako FK w WSG :wink:


nie znam sie na druidach, czy FK na WSG to resto druidzi jak nasz "maruda" ?

To kolesie najbardziej poszukiwani do noszenia flagi (skrót FK) 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No widze że tu jakąś nową filozofie wprowadzasz.

Czyli według ciebie healerzy są niepotrzebni w pvp ? :D


niestety czesto takie mam wrazenie - horda ma mnustwo leczenia a przymierze ma to chyba w du... no i efekt jest taki ze na ogół na 10 BG uda sie wygrac 1 :/

Deshroom napisał(a):
stary to takie proste, dostałes free respec to przestań byc resto do BC i poucz się grac w PvP.


w sumie to moze i masz racje
jakos nie myslalem nigdy o feral ale moze jednak ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:45 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
niestety czesto takie mam wrazenie - horda ma mnustwo leczenia a przymierze ma to chyba w du... no i efekt jest taki ze na ogół na 10 BG uda sie wygrac 1 :/

to zacznijcie leczyc ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
PvP w 2.0 niezbyt mi się podoba z jednego prostego powodu: prawie wszyscy a niektóre klasy w szczególności zadają o wiele większe obrażenia co przy takim samym poziomie staminy tworzy festiwal "OMG I 2 SHOT YOU".


He? Przeciez w TBC na kazdym itemie bedzie masa staminy, hp bliskie 10k przy dobrych combat stats nie bedzie niczym nadzwyczajnym.

Może spróbuj przeczytać całego posta przed napisaniem odpowiedzi. ;) Napisałem, że chodzi mi o sytuacje obecną czyli patch 2.0.1 a nie o TBC.


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:53 
Cytuj  
nie wiem na jakich serverach wy gracie na moim horda na np: AB nas zmiata

gosc pisze to zacznij leczyc - no lecze nikt sie o healera nie troszczy i jest "castuje heal, wciska reasurection" i mam dosc spedzania 70% czasu na cmentarzu - o tym pisze

piszecie o druidach biegajacych z flagami - zgadzma sie - ale to nie sa druidzi resto

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:55 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie naprawiaja podstawowych bugow, kt. sa zdiagnozowane juz dawno ( jak wysylanie peta na roga przed stealhem chocby,


to nie jest bug.

denerwujące, być moze zmienią, ale ostatnio jak blue pisał -> to nie jest bug, chcesz uniknąć peta -> vanish.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:57 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
piszecie o druidach biegajacych z flagami - zgadzma sie - ale to nie sa druidzi resto
przestań juz przeciesz napisałes mi ze rozumiesz - idz zrób respeca i napierdalaj - zlewal heala i baw sie zamiast pojękiwać :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:01 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
po1. jak mam to zrobic ja mam druida resto - dostaje lanie od kazdego


err 44 reso drood na bg, dosc mocno miesza jak ma odpowiedni gear i mod wardrobe i tak dla przykladu WSG:
1. sytuacja flagi w bazach: gear +dmg (jakies 500+ oraz jakis ZHC) i spokojnie nobki jedziesz
2. sytuacja wasza flaga zajebana, jesli mozesz lecisz po flage przeciwnika zakldajac +armor + defense +sta (12k armor + ~7k+ hp w misiu) dokladajac reju + sm oraz NS+ht czyni cie prawie niesmiertelnym jesli nie masz wiecej niz 2 przeciwnikow kolo siebie.
3. sytuacja biegniesz z flaga: 4/6 blue pvp set (lub 2/6 epic pvp set - chodzi o bonus do szybkosci) - GG nikt cie nie dogoni szczegolnie jesli masz gotowy dash
4. warek biegnie z flaga - zakldasz +1200 healing i trinkety ZHC i HC (sumuja sie) i go eskortujesz, nie ma bata aby padl. znaczy jest, ale najpierw ciebie musza zabic ;-)
5. premade vs premade na poczatku - zakladasz +1200 helaing i zostajesz w tyle i leczysz tych co sa pod obstrzalem. i wlasnie ten czynnik najczesciej decyduje ktory premade ownuje (nie mowie tylko o reso droodach ale takze o priestach)

AB:
masz najwieksza mobilnoscze wszysktich klas w parze z rogalem mozesz robic rekonesans przejmujac farme (Z punktu widzenia ally) bo tam jest zawsze najslabsza obrona. mozesz w pojedynke bronic bazy, dla przykladu ja sam bronilem bazy vs 5ciu gosciom przez ~45+sec za nim nadjechaly posilki ale fakt trinket z c'thuna ich przytrzymal przez 30sec. ogolnie taktyka jest prosta, jesli widzisz ze lcizebnosc wroga jest wiecej niz 1 to spierprzasz a jak widzisz ze ktos proboje przejac flage, teh moonfire i znow do travel form.

AV: to zerg wiec +dmg i sie bawisz w DD ;-) tylko przy koncowym bosie heal MT

mozesz mowic co chcesz ale leczenie na BG jest jednym z najwazniejszych czynnikow decydujacych o zwyciestwie.

Cytuj:
po2. nie lubie i nie umiem grac pvp - wiec mnie to nie bawi


znajdz premade i learn2play. drood szczegolnie 31+ reso to jest na bg masakra reju+sm > all (oczywiscie w duzym skrocie).

Cytuj:
a do czego bije - ten pach pozbawil mnie kolegow - bo na ich miejscu ( kazda inna clasa poza druidem resto ) tez zmuszony ( a raczej skuszony ) latwa zdobycza farmowalbym BG


coz, moze pobaw sie z nimi?

a jak nie wiesz jak sie ubierac na BG to klik w link drooda w moim sigu i zakladki: healing, damage, feral i chyba pvp (tma jest 4/6 blue seta pvp)


ps nie gram jak roball tyle ze juz 3 miechy aczkolweik jak robal czytam fora i poweim ci ze kazda klasa gralem mniej lub wiecej i jednak drood to jest power imho najciekawsza klasa w grze. mimo reso builda masz naprawde sporo mozliwosci, fakt ze twoj DPS ssie w feralu, ale za to casterze jest calkiem przyzwoity

Razel napisał(a):
nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D


err? l2p? 3 skille: barkskin, root z talentu, travel form lub jesli korzonki na cooldownie to bear form, oczywscie w pickupach szkoda nerwow ale w premade zareczam ze droody (ogolnie healerzy) maja obstawe najczesciej 1 rogue (gouge) lub 1 lock (death coil) w zupelnosci wystarcza aby healer przeniosl sie w bardziej bezpieczna lokacje. w moim premade byly 3 osoby do ochrony wszystktich healerow zlozone z rogue locka i maga (jak byl perfekt team to do tego 2 healerow i 5 osob w ofensywie) oczywiscie mowie o poczatku WSG, pozniej to roznie bywalo, ale zawsze bylo tak ze osoba leczona dbala o zdejmowanie przeciwnikow z healera, wlacznie z FC jak mial czas ;-)

@down http://ctprofiles.net/807897 900 +350 z hc + 400 z zhc (a jak ktorys z trinketow na cd to scarab shell z visca +15% heal jako shield boskie do leczenia FC)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 14:16 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:12 
Cytuj  
wtb +1200 heal gear

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czyli według ciebie healerzy są niepotrzebni w pvp ? :D



Nie wiem, mój healer ma dopiero lvl 15 ale chodzę nim czasami na BG i największą frajdę sprawia mi właśnie leczenie. To że w sytuacjach krytycznych ratuje komuś dupsko co niejednokrotnie przechyla szale zwycięstwa na stronę mojego teamu.

Zawsze mi się wydawało że to właśnie większości ludzi którzy grają healerami sprawia fun ale jak widać się mylę.

Co do częstych śmierci to ja to widze tak, im lepiej leczę tym bardziej wkur@#$am horde. Później jak widze że 5 hordziaków porzuca swoje cele byle tylko mnie dopaść bo już ich tak zirytowałem to mi to niesamowitą radochę sprawia, wiem wtedy że dobrze odwalam swoją robotę.

Aha i tak na marginesie, nie wiem jak w wyższych przedziałach lvlowych ale teraz dla mnie najlepiej sprawdza się znaleźć Warka z jakąś wypasioną bronią (najlepiej żeby się jeszcze świeciła ;P) I przykleić się do jego pleców jednocześnie starając się nie rzucać w oczy (ie wchodzić w krzaki, zakamarki itp itd)


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:16 
Cytuj  
Do tego nie wiem, jakim cudem druid full resto z drzewkiem mógłby przegrać duel z kimś innym niż warlockiem.


_________________
Ex-WoW junkie

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:22 
Cytuj  
mniej wiecej to co Fabianek napisał...

jak zacząłem grać więcej w WSG (repa farmiłem) to praktycznie zmusiło mnie to do respeca do NS. Na swiftmend to się już nie zdecydowałem, ale.. resto spec do noszenia flagi solo > jakikolwiek inny. (jak sie ma obstawe, to inna sprawa, ale w pugu masz ją rzadko)

a co do tego ze cię zabijają pierwszego... jak ci z którymi grasz na to pozwalają, to z nimi nie graj.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ostatnio dosc sporo sie zmienia, niektore mody pojda do piachu, talenty / skille dzialaja inaczej niz wczesniej (placz magow o cloak of shadows etc).
Niedlugo wychodzi TBC w ktorym wiekszosc graczy bedzie miala HP zblizone do 10k w porzadnym gearze.

Zamiast ryczec ze juz nie mozna robic tego co robilo sie wczesniej (zabijanie innych graczy 1 fireballem czy pyro) to chyba nalezy poprostu sie przyzwyczaic do nowych realiow w grze.

IMO - jest dobrze, lepiej niz bylo i bedzie jeszcze lepiej

Discuss.

ps. Nie gram od prawie 2 miesiecy ale aktywnie czytam fora.


Hmm a to dziwne bo w becie jak mi pyro critnie to jest to 8-9k dmg.....moze one shot, moze nie, ale wszystko poza warkiem w tank gearze i soul link lockiem schodzi, reszte dokancza fire blast.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:27 
Cytuj  
Healowanie w PvP jest do wyrzygania - jak ludzie czuja, ze maja heal na plecach, to zaczynaja odstawiac takie akcje, ze glowa boli. Rog bez heala atakuje 1 target i wieje - rog z healem zaczyna czuc sie jak fury warrior...poza tym nawet na healing specu jak dochodzi do spotkania 2 dobrych premadow, to w zasadzie heal do zera w parenascie sekund oom - i idziesz umrzec zeby ressnac sie z full manabarem, jesli dotad Cie jakis rog nie zdjal. Gralem krotko healerem na BG - 0 funu to bylby progress, lol.....beznadzieja. I fakt, ze masz locka, kt. stoi obok Ciebie i ma na Ciebie oko zeby ktos Ci za gleboko w zad nie wjechal wcale funu nie dostarcza - moze na poczatku jak wyhealujesz w jakichs krytycznych sytuacjach team, ale poza tym....nie wiem. Inna sprawa, ze nie wiem o czym kolega myslal, jak rollowal druida - ze to bedzie DPS class czy co ? Druid moze albo healowac albo pullowac/kitowac na BG - nic innego. Sad but true. Tak czy siak, rozumiem kolege - healowanie na BG to zaden fun IMO.

Psk, jesli jest jak mowisz, to mam kolejny powod do whinowania, lol.



Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:33 
Cytuj  
Zrobilem to dawno temu, co nie zmienia faktu, ze healing jest jaki jest.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:37 
Cytuj  
Healerem grało mi się kapitalnie, tylko zrobiłem go po złej stronie :( Tank fantastyczny, ale ja nie mam czasu na PvE, a tylko okazjonalne PvP. Stąd pan mag teraz.


_________________
Ex-WoW junkie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.