mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:32 
Cytuj  
w startowej zonie dreanei blizzard nie dawal drzew, doszli do wniosku ze i tak beda lasy ... totemow :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
A co do samego topicu, to sam z chęcią pograł bym sobie jakimś Draenei na nowym realmie, tyle że tylko prawdopodobnie będzie ich tam zatrzęsienie.

SvD.
ale one maja ogony jak Taureny :P to odpowiednik krowy u Alliance :P

Blood Elfa zakładam na nowym realmie ze względu na Jawelcrafting ale zajmę sie nim dopiero w drugiej połowie 2007 jak mi się troche znudzi lvl 70 :wink:

BTW: OT to doskonałe źródło wiedzy :wink:
np z powyższego można się dowiedzieć która gildia na BL jest git a która się nie podobała i teraz dowiemy sie dlaczego :wink:
a no offence takie info jest cenniejsze niż to że zrobisz sobie alta (naprawde bez złośliwości) :]
oczywiscie postaram sie poprawic :P peace


Aj tam Draenei dla mnie osobiście przypomina kapitana statku zatopionego w Piratach z Karaibów 2 (męski odpowiednik) a ogon to tylko dodatek ;-) No i samo intro do BC tworzy klimat niesamowity tej rasy.

Co do BE, jakoś nie pasuje mi ich mount ;-) A męczenie się aby zdobyć mounta innej rasy mija się dla mnie osobiście z celem (nie lubię bić reputacji).

Pod jewelcrafting mam już przygotowaną jedną klasę z masą gemów i designów (które btw. były już dostępne w sprzedaży).

Więc jakaś konkretna odpowiedź, ludzie z BC przenoszą się na jakiś realm ? Bo obiło mi się o uszy, że Polska społeczność idzie na jakiś nowy realm który dopiero powstanie.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:42 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Więc jakaś konkretna odpowiedź, ludzie z BC przenoszą się na jakiś realm ? Bo obiło mi się o uszy, że Polska społeczność idzie na jakiś nowy realm który dopiero powstanie.
rozumiem że podekscytowany dodatkiem miałeś na myśli BL :P

pierwszy z dwóch na 100% bedzie bardziej popularny :wink:

zastanawiam sie tylko czy ja chce być paladynem ? :har: czy może Lockiem :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

np z powyższego można się dowiedzieć która gildia na BL jest git a która się nie podobała i teraz dowiemy sie dlaczego :wink:


To ze ktos odchodzi z danej gildii nie oznacza ze gildia jest kiepska czy tez git. Po prostu danej osobie nie pasuje cos w tej gildii. W moim przypadku to byla roznica zdan na temat polityki gildii z nowym GMem. Ale wcale nie oznacza ze ML jest kiepska gildia, po prostu kazdy chce grac tak by gra mu sprawiala przyjemnosc.


_________________



*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):

np z powyższego można się dowiedzieć która gildia na BL jest git a która się nie podobała i teraz dowiemy sie dlaczego :wink:


To ze ktos odchodzi z danej gildii nie oznacza ze gildia jest kiepska czy tez git. Po prostu danej osobie nie pasuje cos w tej gildii. W moim przypadku to byla roznica zdan na temat polityki gildii z nowym GMem. Ale wcale nie oznacza ze ML jest kiepska gildia, po prostu kazdy chce grac tak by gra mu sprawiala przyjemnosc.


orly?

EDIT:
Sry, nie mogłem sie powstrzymać, ale nudzi mi się od 7:00 czekam na realmy ;p

EDIT2:
Co to za głupia emota się robi z 7 : 00...

EDIT3:
Desh: jeśli chcesz rajdować odradzam Pala, healbot ssie, na 99% nie uda Ci się przekonać ludzi że możesz robić coś innego niż Flash of Light / Cleanse spam. A Lockiem mainem grałem ponad rok i w PvE czujesz się jak gorsza wersja maga ; ) (No chyba, że będziesz sobei wkręcał, że Damage Done nie ma znaczenia bo masz fajne utility :D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:13 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
A Lockiem mainem grałem ponad rok i w PvE czujesz się jak gorsza wersja maga ; ) (No chyba, że będziesz sobei wkręcał, że Damage Done nie ma znaczenia bo masz fajne utility :D)

Hehe, nie wiem czy rozumiesz zasady gry w pve i zadania poszczegolnych klas, radzilbym sie zastanowic. Damage done nie wiekszego znaczenia, jak raid posuwa sie sprawnie do przodu. Co do maga to gralem nim pare miesiecy w endgame pve . Jak nie bylo sheepa albo decursa, to wciskalem jeden przycisk...fb,fb,fb,fb...naprawde fascynujace. To bylo przed revampem talentow, watpie jednak zeby cos sie teraz zmienilo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:22 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
EDIT3:
Desh: jeśli chcesz rajdować odradzam Pala, healbot ssie, na 99% nie uda Ci się przekonać ludzi że możesz robić coś innego niż Flash of Light / Cleanse spam. A Lockiem mainem grałem ponad rok i w PvE czujesz się jak gorsza wersja maga ; ) (No chyba, że będziesz sobei wkręcał, że Damage Done nie ma znaczenia bo masz fajne utility :D)
podoba mi sie Twoja argumentacja - przekonałeś mnie :P , trafiasz w sedno sprawy :P

To teraz powiedz cos jeszcze o Hunterze, Magu :wink: tych klas też nie miałem na 60


_________________
psn

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:32 
Cytuj  
Przypadkowo się składa, że mam Maga i Huntera 60 ^^

Tak poważnie mowiąć to jestem maniakiem damage done. Grając magiem eng-game raiding walczysz o swojego e-peena ;p

A hunter to ez mode. FD wipujący aggro co 30 sekund? Gdyby nie tranq shot to kto by potrzebował hunterów.. lepiej wziąść Maga/Rogala który zrobi lepszy dps.

Proste argumenty ftw :D

Tor-Bled-Nam:
Rogalem masz inaczej? No tak zgadza się używasz 2 klawiszy:
BS, BS, BS, SnD, BS, SB o oops no tak, jeszcze czasami trzeci klawisz: Vanish...

Ale lockiem to już zupełnie inaczej:
Curse na początek a potem:
Corr, SB, SB, SB, SB, SB, Corr, SB, SB, SB....

A hunterem to już wogóle inna bajka:
Arcane, Multi, Arcane, Multi, Arcane, Arcane, Multi, FD....

Tak naprawde to praktycznie każdą klasą używasz 2 klawiszy w end-game raiding..... Magiem może bić FB, FB, Blast, FB, FB, Blast i już masz 2 klawisze zamiast jednego ;p

EDIT:
No tak, nie wspomniałem tanka :>
Nim nie grąłem więc nie moge mowić "z doświadcznia" ale wydaje mi się, że używasz całkiem sporej gamy skilli grająć tankiem. (Taunty nie taunty, sundery, mocking blowy itepe...)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:38 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
A hunter to ez mode. FD wipujący aggro co 30 sekund? Gdyby nie tranq shot to kto by potrzebował hunterów.. lepiej wziąść Maga/Rogala który zrobi lepszy dps.


Zgadzam się w pełni. Tak naprawde Hunter jest dmg done daleko za magiem i rogalem, sa wyjatki owszem ale tylko wtedy gdy dps klasa sie obija.
Tranq jest jedyna fajna rzecza na rajdach, tyle ze wystarczy miec 2 hunterow i jest ok, uzupelniaja sie.

DPS nie zrobisz, na bg's owszem maja fajny DPS ale w pve ssiemy :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:52 
Cytuj  
Z postaci ktorymi gralem na 60 lvl w pve mag byl najnudniejszy. Co do loocka, to oprocz sb, cor i cursa uzywam czesto unstable affliction, sl, mana life drain, drain soul. To troszke wiecej niz fb spam. :) Dotego banish i rozdawanie healtstone, plus soulstone and summon maruderow co w takcie rajdu musza sie naprawic . :) Hunty moga miec problem, bo dps raczej slaby, a do tranq wystarczy zazwyczaj 1-2.


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:04 
Cytuj  
niestety :< za czasow MC/BWL bylo inaczej :<

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:06 
Cytuj  
Unstable Affliction słabo się opłaca przez aktualny limit debuffów.. Warkowie z tym swoim deep woundem na krycie, Magowie ze skromnym debuffem po każdym fb + ignite na krycie, hunci rozpaczliwie walczący o dps serpentami ; ) Corr się opłaca bo daje procc Nightfalla który drastycznie zwiększa DPS. (To oczywiście wsyzstko "IMHO", nie każdy się musi zgodzić ale tyle wyciągnałem z mojego rajdowania lockiem). Mana Drain oprócz AQ nie użyłem nigdy. Drain Soul tylko na thrashach, ale lepiej wyfarmić shardy przed rajdem bo przez dobijanie Drainem zamiast Soul Burnem tracisz cenny damage done :) Drain Life... proszę Cię, mówimy o robieniu prawdziwego DPS czy zabawie? ;p

Dalej:
SL - castujesz raz na 30 minut, magiem dla porównania castujesz co 30 minut Mage Armor + Inteligencja w teorii co godzine więc już 2 razy więcej buffów.

Banish - Poly

Rozdawanie healstone + stawianie SS- rozdawanie wody I jedzenia + 3 kamyki dla siebie...

Summon marauderow - kamyk, a tych w czasie rajdow, owszem zgadza się... - Portal Darn / Portal IF / Portal SW.

Nie wspominając o AoE maga które jest 20 razy lepsze niż lockowe (Frost Nova + CoC + AE).

Od TBC lockiem się wiele zmieni przez zwiększenie limitu debuffów do 40. Teraz już walka z bossem może wyglądać:
Corr, Immo, Siphon, SB, SB, SB... ewentualnie dopisz UA w przypadku 41 Affli.

A Tranq Shot wydaje się wsadzony na siłe przez blizza, żeby było po co brać hunta...


A osobiście nie mogę się zdecydować czy grać Huntem czy Magiem w TBC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:23 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
No tak, nie wspomniałem tanka :>
Nim nie grąłem więc nie moge mowić "z doświadcznia" ale wydaje mi się, że używasz całkiem sporej gamy skilli grająć tankiem. (Taunty nie taunty, sundery, mocking blowy itepe...)
no już miałem pisać :P
aktualnie nie tankuje ale zakładając że tankuje się coś trudnego to troche sie trzeba nawciskać - dlatego jak wróciłem z rogala do warriora i dalej chciałem grać 100% na skrótach klawiatury to 5 dni nie wierzyłem że mi sie uda opanowac tyle nowych klawiszy :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:52 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Vercin napisał(a):
to ze BL przyciaga kupe polakow sprawia iz w tej masie procz idiotow jest tez masa super ludzi i swietnych graczy z naszego kraju. A polskie gildie z bl sa zdecydowanie najlepsze w pve o ile mi wiadomo


To ciekawie Ci wiadomo, a ile tych "polskich gildii z BL" stuknęło Kela?

Długo grałem na Bl, zmigrowałem na GB i jestem w 100% zadowolonych. Po stronie Ally jedna gildia na GB stuknęła Kela i jest to niewiele bo np. na Magtheridonie 5 czy 6 gildii : >

Chyba, że traktujesz Nihilum i Khadgar's Rage jako gildie z BL...


chodzilo mi o polskie gildie iz sa najlepsze wsrod innych polskich gildi z innych serwerow(jesli chodiz o pve). Ale my czyli excesse zabilismy Kt z 50% polakow w skladzie(ex tD w wiekszosci).A ostatniego zdania to juz wogole nie kumam nihilum i Kr to polskie gildie? Najpierw staraj sie zawsze zrozumiec co wlasnie przeczytales a pozniej dopiero odpisuj imo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:57 
Cytuj  
Deshroom musisz w kazdym poscie robic OT? robi sie to juz troche zenujace

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:57 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ale my czyli excesse zabilismy Kt z 50% polakow w skladzie(ex tD w wiekszosci).A ostatniego zdania to juz wogole nie kumam nihilum i Kr to polskie gildie?


tak samo polskie jak excesse, tez tam graja polacy :>
u nas tez jakies 25% to polacy, ale czy to czyni z gildii gildie polska ? raczej nie.


_________________



*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:02 
Cytuj  
Ale Nihilum zabiło KT 17,4% polaków w składzie, a Balance 12,1%.

Dawno nie grałem na Bl ale wymień mi gildie z dobrym progressem które są polskie i na BL? Ile ich jest? Dwie? Możę coś sie pozmieniało od kiedy wyemigrowałem... i mówimy tu o polskich gildiach jak sam wspomniałeś, nie gildiach w których jest jakiś % polakow.

W którym momencie napisałem, że KR i Nihilum są polskie? L2Read imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:12 
Cytuj  
jaki procent polakow w skladzie czyni z gildii gildie polska ? :)

17%, 25%, 50% czy 100% ?

hehe


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:29 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Ale Nihilum zabiło KT 17,4% polaków w składzie, a Balance 12,1%.

Dawno nie grałem na Bl ale wymień mi gildie z dobrym progressem które są polskie i na BL? Ile ich jest? Dwie? Możę coś sie pozmieniało od kiedy wyemigrowałem... i mówimy tu o polskich gildiach jak sam wspomniałeś, nie gildiach w których jest jakiś % polakow.

W którym momencie napisałem, że KR i Nihilum są polskie? L2Read imo.


Ale przeczytaj moj orginalny post ja pisalem o czysto polskich gildiach ze najlepsze sa na bl . np Innominate, goh i jeszcze ktos tam w alliance. To ty mi pokaz jakies inne polski gildie robiace naxx z jakimikolwiek sukcesami.
Ba pokaz mi jakies polskie gildie ktore tak jak na bl zabily cthuna.
Pokaz mi serwer gdzie jest tylu polakow latajacych w t3 i ogolnie w swietnym gearze.
W nihilum to byl jeden polak o ile wiem jak to sie ma do polowy skladu.
Ale nie twierdze ze xs jest polska chodzilo mi o to ze na bl mozna znalezc najwiecej dobrych graczy z ktorych mozna zbudowac swietna polska gildie. Cos za cos. Jest tu najwiecej polakow wiec i najwiecej debili ale zarazem najwiecej dobrych graczy z polski. W pewnym momencie byly chyba z 4 polskie gildie robiacych naxx(po kilku bossow)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
Tak czytam sobie ten Topic przyznaje wybiorczo ale zadziwia mnie jeden fakt to przekonanie o tym ze BL jest polskim serwerem ze tak duzo polakow na nim jest. Po przerwie ponad polrocznej znowu skusilem sie na gre z tym ze wrocilem do kumpli na GB ale podczas jednego z padow serwa postanowilem zalogowac sie na BL moze udaloby sie spotkac jakis starych kumpli i to co mnie uderzylo to to ze na BL po stronie ally wiekszosc graczy jakich spotkalem w IF to byli turcy bulgrazy itd... naprawde gdzie wy widzicie te rzesze tych zlych niedobrych polakow ktorzy tak zle sie zachowuja w stosunku od reszty - nie wiem.
Wiem za to ze historie typu 4 polakow w party i ktos tam gdzie polacy rozmawiaj po polsku zdarzaly sie niedawno i mi z tym ze proporcja byla odwrotna ja jeden i 4 portugalczykow badz norwegow i rozmawiali sobie po ichniemu gdzie mnie tak naprawde malo to interesowalo dopoki nie bylo wipu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.