mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
W ultimie zamowilem 01.12.06 i dostalem info ze nie zalapalem sie na pierwsza partie WTF? widze ze ludzie piszacy tutaj zamowili duzo pozniej i jakos sie zalapali.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
To ja juz kompletnie nie mam pojecia na jakiej zasadzie ultima rozdzielala gry :< ...

T.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:29 
Cytuj  
Templair jak to jak:

/random :D


_________________
Gzzzt

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:34 
Cytuj  
Może kwestia płatności? Ja płaciłem z góry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:38 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Może kwestia płatności? Ja płaciłem z góry.

Nie, ja mam platne przy odbiorze. Ale we wrzesniu kupilem u nich jedna rzecz, wysylka platna przy odbiorze wiec moze to potwierdzilo moja wiarygodnosc. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:09 
Cytuj  
Też płaciłem z góry i mam maila o tym, że 16 17 stycznia zostanie zrealizowane zamówienie. Zamawiałem w grudniu. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:14 
Cytuj  
Ja dostałem przed chwilą z gram.pl informacje abym zapłacił za zamówione gry (zamawiałem wersje zwykła i kolekcjonerską płatne przelewem). Potwierdza się chyba wersja, że roześlą wszystkim co zamówili.

coś takiego>>>>>

Witaj Rafa?,

Dzi?kujemy za zainteresowanie ofert? internetowego sklepu gram.pl.

Przypominamy o Twoim zamówieniu p?atnym z góry.
Prosimy o dokonanie p?atno?ci za zamówione towary, w tym celu wystarczy klikn?? poni?szy link:
.................................................
Prosimy o dokonanie p?atno?ci w terminie 5 dni od dnia otrzymania tej wiadomo?ci.
Brak wp?aty w tym czasie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.


Posty: 4
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:21 
Cytuj  
ja zamawialem TBC w ultimie w tym miesiacu, placilem z gory i zalapalem sie na pierwsza partie. Wydaje mi sie ze jednak Ultima zdecydowala sie wyslac gre ludziom co juz zaplacili, niz bawic sie pozniej w dodatkowe koszty ze zwrotow od ludzi ktorzy nie odebrali paczki z roznych powodow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:48 
Cytuj  
WPlata z gory nie jest jakims problemem. Ja wybralem platne przy obiorze i odbior osobisty, bo poprostu bylo mi latwiej niz zalatwiac platnosc (akurat nie mam ani inteligo ani mbanku) a ze chcialem wczesniej i nie czekac na kuriera to odebralbym w sklepie (daleko nie mam).

A wystarczylo by male info, ze zamowienia platne z gory beda realizowane w pierwszej kolejnosci. Albo mail ze prosza o wplate, zeby potwierdzic zamowienie/w zwiazku z duzym zainteresowaniem. I nie widzialbym zadnego problemu. Ale to chyba nie ja mam ich uczyc marketingu nie?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:33 
Cytuj  
Ja zamawialem w pierwszy dzien, kiedy pojawilo sie info na Ultimie. (platne przy odbiorze, bo tez w sumie mam niedaleko) i dostalem maila, ze moje zamowienie bedzie zrealizowane 16/17 stycznia. Zadzwonilem tam i pani mi podala dokladna godzine odbioru zamowienia. Mam nadzieje, ze jak sie pojawie w ich sklepie, to nie spotka mnie niemila niespodzianka:))

btw w empiku ponoc sa zapisy na PvP, kto wygra, zabiera egzemplarz z gra:)


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:09 
Cytuj  
Zrezygnowalem z ultimy i zamowilem na gram.pl . Rozmawialem z kobieta ktora obsluguje sklep i potwierdzila ze kazde zamowienie bedzie realizowane od reki, chyba ze przy towarze jest informacja o niedostepnosci. Puki co towar jest dostepny tak wiec nie ma obawy ze przysla ci info jak w ultimie ze wprawdzie zamowiles ale oni nie wiedza kiedy dostaniesz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:15 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Zrezygnowalem z ultimy i zamowilem na gram.pl . Rozmawialem z kobieta ktora obsluguje sklep i potwierdzila ze kazde zamowienie bedzie realizowane od reki, chyba ze przy towarze jest informacja o niedostepnosci. Puki co towar jest dostepny tak wiec nie ma obawy ze przysla ci info jak w ultimie ze wprawdzie zamowiles ale oni nie wiedza kiedy dostaniesz :)
dokładnie. zamawiam na gram.pl
15 wysyłaja MASTERLINKIEM czyli kompletny luz, pozatym Pani mówi że mają towaru na kopy :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pani mówi że mają towaru na kopy


o ile dobrze mi wiadomo to 60 pudelek moze mi nie wystarczyc :P

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
Cytuj:
Witam,

niestety - pierwsza pula produktów w wyżej cenie została już wyczerpana -
pod koniec tego tygodnia będziemy powinniśmy mieć informacje o nowym
terminie dostawy.

Pana zamówienie oczekuje na realizację w "starej" cenie.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam Wróblewski
ULTiMA.PL
[email protected]
(022)6546043


... :( napisalem im ze rezygnuje z zamowienie . Gdzie mozna jeszcze zamowic by byc pewnym otrzymania gry w przeciagu 2-3 dni od premiery ?

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:28 
Cytuj  
Bidderdoo napisał(a):

... :( napisalem im ze rezygnuje z zamowienie . Gdzie mozna jeszcze zamowic by byc pewnym otrzymania gry w przeciagu 2-3 dni od premiery ?

Poczytaj posty wyżej.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:57 
Cytuj  
Po co wyście zamawiali w tej ultimie? Przecież ta sytuacja była do przewidzenia. Jeśli dobrze pamiętam preordery były w ultimie wcześniej niż w gram.pl, wystarczyło poczekać.
Też miałem ochotę zrobić preorder wcześniej, ale stwierdziłem że lepiej zamówić u wyłącznego importera.
Z wszystkich postów które czytam na ten temat wynika, że CDP najpierw zrealizuje zamówienia dużych sklepów (z uwagi na możliwość konsekwencji prawnych związanych z umowami), potem preordery z gram.pl a na końcu to co zostanie wyśle do krajowych sklepów typu ultima, play etc.
To niby oczywiste, a jednak...
Innymi słowy, można domniemywać, że nakład CDP będzie wyczerpany 16.1.2007, bo to co nie pójdzie na preordery, pojedzie do ultimy. Ergo - kto nie zrobi preorder w tym tygodniu, będzie musiał koczować pod empikiem, albo kupić w inny sposób.
Blah, wyszło jak reklama firmy, która w obecnej sytuacji wydaje się być monopolistą, a przecież nikt nie lubi monopolistów. Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie chcę nikogo namawiać do niczego, przedstawiam tylko tok mojego rozumowania.


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:04 
Cytuj  
po co tyle bicia piany?
jeden zamówił tu, inny gdzie indziej o czym tu dyskutować :)
edit: na koniec się okaże że kontenery stoja na cle i tylko z zagranicy bedzie mozna dostać :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:43 
Cytuj  
Na terenie EU obowiązuje swobodny przepływ towarów i usług, zatem jedyna granica z czynnościami celnymi, jaką mogłyby przekraczać pudła z kontenerami, to granica EU.
A tak to z Niemiec czy Francji palety idą kilka dni ciężarówkami.
Zgadzam się że nie ma co bić piany, tak czy owak każdy co chce będzie miał TBC


_________________
O.o

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 17:34 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Nie chodzi mi tu o te 20 zl, tylko o sam fakt, ze jak oni wogole smia mi wysylac takiego maial i rznac mnie prosto w oczy, ze im sie zapasy skonczyly.


Ale to jest Ultima, oni potrafia miec jeszcze milsze akcje. Pamietam jak raz zrobilem preordera na euro FFXI. Gra miala kosztowac ~150zl. Nie dosc ze mieli tydzien/dwa obsuwy to jeszcze poinformowali ze gra jednak bedzie kosztowac ~260zl i z tego tytulu wszystkie preordery sa canceled i jak ktos jednak chce dostac to musi zlozyc zamowienie jeszcze raz. Po tygodniu dostaje paczke za ktora mam zaplacic 260zl. Na koniec jeszcze chcieli zebym zaplacil za zwrot paczki. <3 Ultima.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 14:38 
Cytuj  
Mialem podobny problem z ultima. Telefony i maile nie pomogly. 1 tele do gram.pl 10.01.07 bez problemu mozna bylo wtedy zamowic. Paczka zostaje przekazana firmie kurierskiej 15 co gwarantuje otrzymanie jej w dniu premiery.

A na przyszlosc, Jak chodzi o wowa to odrazu lepiej isc do gram.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.