mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 17:45 
Cytuj  
Fajnie się gra magiem teraz seryjnie, nie nudzę się. Po drugie, siedziałem na becie, może dlatego nic mnie nie zdziwiło. Po trzecie, no niestety ale ja nie widzę czegoś takiego co zrobi na mnie wrażenie w przyszłości jeżeli Blizzard dalej będzie stawiał na farme bo mam naprawde po dziury tego.

Mam 3 klucze do Heroica, exalted w kurenai, 300g i brakuje mi 5700 do epix flyiiiinga. Sorry ale jak dla mnie to trochę przesada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 17:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mam 3 klucze do Heroica, exalted w kurenai, 300g i brakuje mi 5700 do epix flyiiiinga. Sorry ale jak dla mnie to trochę przesada.

Trzeba bylo oszczedzac, a nie wydawac gold na pierdoly, w tym 800g na badziewne kozy Kurenai.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 17:56 
Cytuj  
jakie 800g na kozy? lael...

nvm.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 17:57 
Cytuj  
@up2
hahahahahahahahhaha
/sign

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
jakie 800g na kozy? lael...

viewtopic.php?p=456245#456245

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:07 
Cytuj  
Mi sie wydawalo ze epax mount 90g kosztuje.

Kosztów bicia repa nie wliczam..

@Sob,
Farmic repa mozesz solo (chociazby dla itemkow), farmic instancje juz nie. Farmienie repa jest prostsze, chociaz bardziej monotonne.

Doh, kazdy MMO to farma. Nawet EVE to farma, tylko przedstawione w calkowicie innej formie :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
jakie 800g na kozy? lael...

viewtopic.php?p=456245#456245

X.


Cytuj:
Edit:
800g, 600 Netherwave, 2 levele, Mount, imo niezła reputacja do farmy i radcha jak cholera z tabulka ;p wygląda rewelacyjnie.


To jest cena jaką zarobiłem na tej farmie a nie jaką wydałem....

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:26 
Cytuj  
no..to gdzie sie podzialo te 500g?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:39 
Cytuj  
Hehe większośc ludzi "popsuła" sobie TBC na własne życzenie. Ludzie siedzieli na becie, czytali wszystkie nowinki, spoilery, znają już dokładnie co chcą wyciągnąć z jakiego bossa i ile procent to ma dropa ...i później płacz że podniety nie ma. No sorry, osobiście specjalnie omijałem wszelkie info o TBC, jestem na jego temat ciemny jak w tabaka w rogu, nie potrafie wymienić poprawnie żadnej nazwy instancji która jest w dodatku (coś tam z penisami chyba ;)). Za parę leveli przejde przez portal i już wiem że będę świetnie się bawił. W odkrywanie całkowicie nowego contentu. Doprawdy niewiem jak można było popsuć sobie taką piękną niespodziankę.

Nie zazdrościcie ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:47 
Cytuj  
Yy nie. Nie znam tresci questow, to wystarczy.
A itemki itp. Toz to podstawa przetrwania w nowym swiecie trzeba bylo sprawdzac za wczasu :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 21:06 
Cytuj  
dokladnie szad , mimo ze wkurza mnie leveling do 58 , no ale te 6 leveli sie jeszcze przemecze , to z tbc wiem tylko jak wyglada Thrallmar i dziki kolo miasta , duzo nie ? :)

a jaka satysfakcja jak przejde przez portal moim wypieszczonym pala :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 21:47 
Cytuj  
hate
lagi , lagi , lagi , dc ,lagi lagi lagi
draenai shaman ,draenai bubel

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 22:06 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hehe większośc ludzi "popsuła" sobie TBC na własne życzenie. Ludzie siedzieli na becie, czytali wszystkie nowinki, spoilery, znają już dokładnie co chcą wyciągnąć z jakiego bossa i ile procent to ma dropa ...i później płacz że podniety nie ma. No sorry, osobiście specjalnie omijałem wszelkie info o TBC, jestem na jego temat ciemny jak w tabaka w rogu, nie potrafie wymienić poprawnie żadnej nazwy instancji która jest w dodatku (coś tam z penisami chyba ;)). Za parę leveli przejde przez portal i już wiem że będę świetnie się bawił. W odkrywanie całkowicie nowego contentu. Doprawdy niewiem jak można było popsuć sobie taką piękną niespodziankę.

Nie zazdrościcie ?


Potwierdzam. Jedyne co sobie przygotowalem na TBC i przyszlosc to build talentow, ale to chyba kazdy...

Z itemow wiem jak wygladaja (statow nie znam) nowe tiery dla kilku klas, wiem, ze gdzies tam wypada green, wygladajacy jak BF hood, tylko ze niebieski i ktory musze miec. Pozostale itemy wymieniam na bierzaco.
Poza tym, podobnie jak przedmowca, z nazwy kojarze tylko Hellfire Ramparts i Caverns of Time, ale kompletnie nie znam technicznej kwestii roznych instancow gdzie, od jakiego levelu, co trzeba zrobic zeby wejsc.

Teraz specjalnie wychodze z pokoju kiedy brat gra na 65 zeby wlasnie nie psuc sobie zabawy.

Polecam przedmowcom aby wytrwali w swoim postanowieniu...
Ja Outland znalem tylko z kilku z screenow i teraz kiedy przeszedlem przez portal 1st time i zobaczylem te wielkie planety na niebie, gwiazdy to przyznaje, zrobilo to na mnie duze wrazenie.

Oczywiscie nie mowie, ze droga aby poznac wszystko wczesniej jest zla... Wydaje mi sie, ze to indywidualna kwestia charakteru. Jeden przeszuka internet w poszukiwaniu kazdej, najmniejszej informacji bo tak po prostu lubi, a ktos inny pojdzie odmenna droga. Ja bym sie postawil gdzies pomiedzy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 22:45 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
no..to gdzie sie podzialo te 500g?


a ty co żona moja jesteś?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 23:23 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
no..to gdzie sie podzialo te 500g?


Przepił... http://www.thottbot.com/?i=2955 ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:31 
Cytuj  
Takie to sobie szczerze mowiac za malo nawiazania do Warcrafta...przyznam ze za portalem spodziewalem sie zobaczyc cos ciekawszego. Czasem jak patrze na drenei to sie zastanawiam czy to jakies sf...
A poki co wolno leveluje i czekam na jakiegos mmo ktory mnie porwie jak wow na poczatku.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 05:19 
Cytuj  
/HATE

-BE paladyni, Dranei Szamani (juz nic nas nie dzieli:( )
-Marudzacych ludzi na TBC - niechcecie to nie grajcie... i denerwuje mnie to ze ci co marudza tutaj w innych tematach wychwalaja TBC jaki on nie jest cudowny :wtf:
-Maksymalny pozeracz czasu :(

/LOVE

- Cala reszta :evil: :D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:46 
Cytuj  
/love

Emoty Belfek :d Takie pełne arogancji i wogóle imba <3

/hate

Nie będe oryginalny. Wszechobecna farma i wyścig szczurów :P

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 10:05 
Cytuj  
Love

- wszystko co mnie spotka po 60

Hate

- na nowych serwerach malo ludzi angazuje sie w pvp

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 10:10 
Cytuj  
bre napisał(a):
Hate

- na nowych serwerach malo ludzi angazuje sie w pvp


to prawda, ale mysle ze to sie zmieni jak tylko wiecej ludzi nabije 70tki.
Ostatnio chcialem sobie wejsc na Eye of the Storm to tylko jedna gra byla :)
Pozatym robienie masy questow i instancji w heroic trybach by moc odkrywac nowe instancje PvE moze tez zniechecic casuali do PvE i beda sie bardziej angazowac w PvP, ktore wreszcie jest fajnie zrobione jak np w Halaa :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.