mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 15:54 
Cytuj  
pytanko co do transferow... idzie przetransferowac postac z servera RP na PvP(jakikolwiek?) :roll:


Posty: 48
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 16:05 
Cytuj  
Niektóe karty płatnicze mają również uprawnienia karty kredytowej,
Ja mam konto w inteligo i "normalną" karte płatniczą visa electron, płatność za abonament poszła bez najmniejszego problemu

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 16:41 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
pytanko co do transferow... idzie przetransferowac postac z servera RP na PvP(jakikolwiek?) :roll:

tak, jesli jest to server RPPVP ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 17:04 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Sentry napisał(a):
pytanko co do transferow... idzie przetransferowac postac z servera RP na PvP(jakikolwiek?) :roll:

tak, jesli jest to server RPPVP ;)


Napewno? Wg mnie z żadnego servera PvE (a do takich zalicza się również RP) nie można przetransferować postaci na server PvP.

Jedynie z PvP można na jakikolwiek inny typ imo.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 18:15 
Cytuj  
tez mi sie tak wydaje, ale, czy napewno? PvE(any) -> PvP(any)?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 20:00 
Cytuj  
pvp, rppvp - > pvp, rppvp

pve, rp - > pve, rp

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 20:42 
Cytuj  
bhp napisał(a):
pvp, rppvp - > pvp, rppvp

pve, rp - > pve, rp


pvp, rppvp - > pvp, rppvp, rp, pve

pve, rp - > pve, rp


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:50 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo jest inaczej z

PvE i RP --> na PvE i RP

a z serwerow pvp mozna przeniesc na kazdy jaki sie chce (rppvp licze jako pvp)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Nie znam sie na tch wszystkich bankach... Czy karta bankomatowa i ta co nia place w sklepach to jest karta kredytowa ktora w neciemoge placic?? Oczywiscie z PKO BP

Karta do platnosci w necie musi miec kod cvv2. Zwykle elektrony dodawane do konta nie maja tego. W kazdym banku dostaniesz karte kredytowa, kotra ten warunek spelnia np visa classic, master card etc. ale musisz miec dochody. Pare bankow oferuje karty kredytowe dla studentow z dosc niskim limitem, ale na podstaie sredniej ocen. Nie kieruj sie opiami ludzi lekko chyba opoznionycn typu smashie, tylko sprawdz oferte bankow internetowych. W zeszlym roku czytalem przeglad tych uslug i najtaniej wypadl mbank i inteligo. Wydawana przez inteligo karta visa electron umozliwia placenie w internecie, mozesz uzyskackac debet i masz praktycznie karte funcjonalna jak kredytowa, a oplaty miesieczne sa praktycznie zerowe. Inteligo oferuje takze normalna karte kredytowa.W mbanku jest najtaniej, ale tam chyba daja jakas wirtualna karte. Za to przelewy masz wszedzie po 50gr, ogolnie jest to najtanszwe konto na rynku. Stan na zeszly rok, ale watpie zeby cos sie zmienilo. Zwykle konta z dodatkowa karta kredytowa sa drogie i nie daj sobie wmowic ze jest inaczej.
http://www.moneta.pl/News/20570/Najtans ... itej-.html
Na dzien dzisiejszy jest podobnie.


Czyli w mbanku moge zalozyc konto wirtualne przez ktore moge placic przez neta za wszystko, nie majac zadnej kart itd.??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 04:08 
Cytuj  
Nie. Blizz akceptuje tylko wplaty przez uznane portale - Visa,MasterCard,AmericanExpre.. W niektorych bankach pewne operacje sa traktowane jakby byly operacje w/w portali- patrz karta embanku do platnosci w sieci.Konta z karta kredytowa wymagaja dochodow - bo kazda platnosc jest kredytem. Stad mozliwosc placenia prepaidem...
Powtarzam, Karta Kredytowa ma wypukle numery i nazyawa sie AmEx, Visa(nie electron) MasterCard. I na odwrocie ma wybity negatyw numeru. Nie wiem jak to prosciej wytlumaczyc. Kup prepaida, albo zarabiaj na karte. Lub ssszukaj banku i konta ktore to zapewni.Ale przy podazy kartek na Allegro - kto poza kk userami nie bierze prepaidow?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 04:30 
Cytuj  
Zeby byl jeszcze pre paid na przenoszenie postaci juz dawno bym to zrobil


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 14:16 
Cytuj  
Przenoszę chara, jestem na etapie Approval Process, gdzie character is locked and unavailable for play. Mogę się zalogować i grać. WTF? :wtf:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 16:34 
Cytuj  
Moze to 1 faza przenosin... tez tak mialem... przy drugiej fazie jak juz przyjdzie ci e-mail od blizza dotyczacy dalszej czesci przenoszenia to dopiero sie blokuje... (tak mi sie zdaje)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 17:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Najsmieszniejsze jest to, ze mam blokade placenia kk za konto (za uzywanie 2 roznych kart i oplacanie nimi 2 kont, pisalem o tym w innym watku) i musze placic zdrapkami. A transfer przeszedl bez problemu

X.


Mam pytanko odnośnie podobnej sytuacji do tej którą opisuje Xanth, kumpel ma zablokowana możliwość płacenia kartą za wowa i chce zrobić transfer. Dziś próbowaliśmy to zrobić i niestety nie udało się (email od blizza że transakcje kartą nie będą akceptowane na tym koncie). Rozumiem że to znaczy że kumpel może zapomnieć o transferze ??

(kumpel konto ma zarejestrowane na dane z Polski, w miedzyczasie wyjechał do UK i zaczął opłacac wowa kartą z UK i za to dostał blokadę :/)

[edit] sorry wcześniej dałem zły cytat

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 16:37 
Cytuj  
Jesli nie masz nic w mailboxie to raczej tak

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:15 
Cytuj  
ja wczoraj przenosilem locka z jednego konta na drugie przeniesli mi go w ciagu 15minut ^^ a tu ludzie sraja ze to po kila dni/tygodni trwa -.-


Posty: 9
Dołączył(a): 23.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:46 
Cytuj  
Mi właśnie też wyszedł ten error Oo

Trzeba poczekać ^^

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 16:43 
Cytuj  
Co prawda nie jest to problem ale mam pytanie, czy ktoś próbował przenosić postacie między kontami jeśli nazwiska na obu kontach byly inne? Da sie tak wogole zrobic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 17:00 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Be sure to check your email regularly for the next update so you know when the process is finalized!

Mam nadzieje ze dzisiaj mi przeniosa =/

Ja przensilem danwo temu postac kolo 11 wieczorem, i wszystko odbylo sie natychmiastowo.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 17:36 
Cytuj  
arisel napisał(a):
Co prawda nie jest to problem ale mam pytanie, czy ktoś próbował przenosić postacie między kontami jeśli nazwiska na obu kontach byly inne? Da sie tak wogole zrobic?


W nadzwyczajnych przypadkach - da sie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.