mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 23:58 
Cytuj  
po patchu sie dowiesz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 00:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
po patchu sie dowiesz :)
chce sobie nakupować przed :wink: , ale chyba bede musiał poczekać :har:


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 00:21 
Cytuj  
no desh zaszalejesz z tym - nakupujesz sobie a potem bedziesz robic - i zrobisz cale jedno - bo jest BOP unique....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 06:42 
Cytuj  
http://www.mmo-champion.com/index.php

25% Nihilum na Lady Vashj
Tier6 bonusy na wowhead not confirmed by blizzard [czekamy] ciekawe skad je maja w sumie?
i Nerf Magtheridon Lair

reszte sobie poczytajcie, ale bardzo dobra stronka imo.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 08:04 
Cytuj  
No qrwa WRESZCIE!!!! Naprawili dokladnie to co bylo zjebane :) Magtheridon wkoncu bedzie Magtheridon a nie 5 Channelers (kto bil go przed nerfem wie o co chodzi, mag to trup jak addy padna :]) Crushing blows Hydrosa to bylo jedyne co nas wipowalo, teraz bedzie one-shot each weak ;) Chociaz sama walka bez nerfa HP bossa to tez niezly hardcore :) Grull ma mniej hp i znerfowany shatter, dokladnie te zmiany sa imba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 10:31 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no desh zaszalejesz z tym - nakupujesz sobie a potem bedziesz robic - i zrobisz cale jedno - bo jest BOP unique....
mam nadzieje zrobić tego ze 20-30 i zwendorować bo mam nadzieje że to bedzie kilka gold barów i tanie citrine np z coalem (które bedzie robił miner albo jawel - słyszałem coś o transmucie alchemika).

zastanów sie ile kosztuje lvlowanie jawela - ta recepta to drop wiec nie wszyscy bedą wykupować matsy pod lvlowanie.

mam nadzieję że wyjasniłem wystarczająco jasno dlaczego chce sie dowiedzieć - choc musze przyznać że już się zmęczyłem


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 10:51 
Cytuj  
taniej wyjdzie ci robic "Citrine Ring of Rapid healing" - gdzie koszt jednego to 1xCitrine 2xElemental Water 2xMithril Ore - niz 6x Gold Bar + 2xCut Citrine - no chyba ze u ciebie na serverze Gold Bar jest tani jak barszcz (bo u mnie kosztuje ok 1g za sztuke)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 11:05 
Cytuj  
redlum napisał(a):
taniej wyjdzie ci robic "Citrine Ring of Rapid healing" - gdzie koszt jednego to 1xCitrine 2xElemental Water 2xMithril Ore - niz 6x Gold Bar + 2xCut Citrine - no chyba ze u ciebie na serverze Gold Bar jest tani jak barszcz (bo u mnie kosztuje ok 1g za sztuke)
nie bardzo bo rapid healing jest zółty a pod nim juz jest zielony wiec nie opłaca sie
chce robic Golden Hare bo jest bardzo wysoko dla mnie.
1 elemetal water kosztuje u nas 5 g ! a Flask Of Mojo nie ma wcale - i teraz oceń mój wybór jeszcze raz :wink:

naprawde męczy mnie tłumaczenie wszystkim po kolei dlaczego - poprostu takie mam pytanie i juz (bo głupi jestem)

jak się bedzie robić Cut Citrine ? (jak toś nie zna odpowiedzi niech nie pisze nic)


_________________
psn

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 11:28 
Cytuj  
Domin napisał(a):
No qrwa WRESZCIE!!!! Naprawili dokladnie to co bylo zjebane :) Magtheridon wkoncu bedzie Magtheridon a nie 5 Channelers (kto bil go przed nerfem wie o co chodzi, mag to trup jak addy padna :]) Crushing blows Hydrosa to bylo jedyne co nas wipowalo, teraz bedzie one-shot each weak ;) Chociaz sama walka bez nerfa HP bossa to tez niezly hardcore :) Grull ma mniej hp i znerfowany shatter, dokladnie te zmiany sa imba :)


smieszny jestes domin :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 11:36 
Cytuj  
A ja mam nadzieje, ze w ktoryms z kolejnych patchow zobaczymy wreszcie to na co czeka wielu, wielu graczy, czyli... haidressera lub fryzjera po naszemu :]

Na Suggestions forum ten topic jako jeden z nielicznych ma juz 14 stron... Oczywiscie zadnego wpisu blue jak narazie.

Jesli ktos jest zainteresowany link:

http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... &pageNo=14

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 12:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

jak się bedzie robić Cut Citrine ? (jak toś nie zna odpowiedzi niech nie pisze nic)


brawo - wkoncu zadales pytanie wprost ktore kazdy zrozumie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 13:10 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Deshroom napisał(a):

jak się bedzie robić Cut Citrine ? (jak toś nie zna odpowiedzi niech nie pisze nic)


brawo - wkoncu zadales pytanie wprost ktore kazdy zrozumie :)
no że tak powiem gówno mi z tego :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 13:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
redlum napisał(a):
Deshroom napisał(a):

jak się bedzie robić Cut Citrine ? (jak toś nie zna odpowiedzi niech nie pisze nic)


brawo - wkoncu zadales pytanie wprost ktore kazdy zrozumie :)
no że tak powiem gówno mi z tego :wink:

Dokladnie, bo takiego infa na chwile obecna nie ma nikt.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 14:33 
Cytuj  
simo napisał(a):
A ja mam nadzieje, ze w ktoryms z kolejnych patchow zobaczymy wreszcie to na co czeka wielu, wielu graczy, czyli... haidressera lub fryzjera po naszemu :]

Na Suggestions forum ten topic jako jeden z nielicznych ma juz 14 stron... Oczywiscie zadnego wpisu blue jak narazie.

Jesli ktos jest zainteresowany link:

http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... &pageNo=14


no najwazniejsza rzecz w WoW- ie , fryzjer .
Moze farbki od malowania zbroi ?
te posty to chyba locki, shamani i buble pisza...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 14:49 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Moze farbki od malowania zbroi ?t


Yes pls .

Warrior/Druid


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 14:57 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
no najwazniejsza rzecz w WoW- ie , fryzjer .
Moze farbki od malowania zbroi ?
te posty to chyba locki, shamani i buble pisza...

... i rogale i warki. Wyglad to dla wielu b.wazna sprawa. Nie kazdy gra dla cyferek.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 14:59 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Yaroos napisał(a):
no najwazniejsza rzecz w WoW- ie , fryzjer .
Moze farbki od malowania zbroi ?
te posty to chyba locki, shamani i buble pisza...

... i rogale i warki. Wyglad to dla wielu b.wazna sprawa. Nie kazdy gra dla cyferek.


slyszalem ze w The Sims mozna zostać fryzjerem , malarzem...

p.s
nie gram dla cyferek ale dla przyjemnosci

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:06 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
slyszalem ze w The Sims mozna zostać fryzjerem , malarzem...



Mylisz pojecia Yaroos , tu nie chodzi o zostanie fryzjerem/malarzem , tylko o NPC u których mogłbys zmienić w/w rzeczy za opłatą.

Tez gram dla funu i chciałbym wyglądać inaczej niż reszta serwera , np biegać w fioletowej zbroi.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:08 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
p.s
nie gram dla cyferek ale dla przyjemnosci

No popatrz, to tak jak ja! Tu przeciez chodzi o to, co dla kogo jest przyjemne. Ja lubie sobie popatrzec. Ty mozesz sobie lubic co chcesz, ale nic zlego w WoWowym fryzjerze nie ma.


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
tak, ale jak sie bedzie go robić, z czego (pewnie citrine i coś) i kto to bedzie robił - szukam takiej informacji


no to na 100% pewnie (i potwierdzone), ze alchemik bedzie ucinał cytrynke uzywajac do tego skinning knife! :lol:
.
.
.
.
.
Desh przeciez to QWA logiczne ze jewelcrafter sie zajmuje czyms takim: http://en.wikipedia.org/wiki/Diamond_cut .... baa no chyba ze BS przy kowadle zrobi to lepiej :P

a propos matsów na "CUT CITRINE" to sadze ze zwykly "citrine" wystarczy, no najwyzej jeszcze bedziesz potrzebowal jakiegos vendorowego trashu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.