mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:46 
Cytuj  
A ja nie lubię rosołu z pieprzem... i co teraz :lol:


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:51 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
A ja nie lubię rosołu z pieprzem... i co teraz :lol:
Oznacza to ze bedziesz hujowy w pve i kazdy cie bedzie jechac w dupe w pvp.... szmacznego.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 16:01 
Cytuj  
koci napisał(a):
Adriks napisał(a):
A ja nie lubię rosołu z pieprzem... i co teraz :lol:
Oznacza to ze bedziesz hujowy w pve i kazdy cie bedzie jechac w dupe w pvp.... szmacznego.

Panowie jak chujac to tylko przez CH, co do reszty to jego wybor, sprawa - gildia, raid, party zweryfikuje wszystko. I skonczmy sie spierac bo bedzie to xxx topic o wyzszosci cebuli nad grochem.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 16:10 
Cytuj  
Jesli chodzi o ten ostatni build. to zamiast divine str (ktorego nie potrezbujesz bo to healing build. dalbym w Blesed Life dla survivala albo imp Righteousnes fury a raczej to i to ujmujac troche z +% armora


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:12 
Cytuj  
Tougness jest wg. mnie bardzo potrzebny, podobnie jak Improved Strenght. Co byście powiedzieli, na Blessed live 2/3, a wywalenie Guardian's favor?


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:39 
Cytuj  
Divine strenght nie jest ci potrzebny jak idziesz w holy, przyda ci sie tylko jak przerobisz sie na retri i uzbierasz dobra ilosc AP. Toughness ci sie tylko przyda jak zrobisz sie na tankadina (deep prot)
http://www.wowhead.com/?talent=aVEu0gz0eotVGzI0b - dobrze leczysz, dobrze tankujesz i dajesz sobie rade w solo pve

Co do leczenia lepszego builda nie zrobisz od tamtego co ci podalem

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:50 
Cytuj  
koci napisał(a):
Divine strenght nie jest ci potrzebny jak idziesz w holy, przyda ci sie tylko jak przerobisz sie na retri i uzbierasz dobra ilosc AP. Toughness ci sie tylko przyda jak zrobisz sie na tankadina (deep prot)
http://www.wowhead.com/?talent=aVEu0gz0eotVGzI0b - dobrze leczysz, dobrze tankujesz i dajesz sobie rade w solo pve

Co do leczenia lepszego builda nie zrobisz od tamtego co ci podalem

Nooo... właśnie "tankadinem " chcę być. A build będzie taki jaki podałem i kropka :]


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 08:00 
Cytuj  
Wez sie czlowieku zastanow co piszesz bo wiekszych bzdur od dawna nie widzialem, (moze dlatego, ze ostatnio malo co tu czytam) idziesz w holy a piszesz teraz ze chcesz byc tankadinem (wyjasnie ze to palek tank z min 41 pkt w prot bo cos mi sie wydaje ze nawet nie wiesz co to jest), po co ci ten Divine Strenght jak w itemach pod holy bedziesz mial podstawowa sile cos kolo 124? Jesli jestes holy palkiem, do robienia solo pve/pvp liczy sie spell dmg ktory wliczasz do righterousa/holy shocka no chyba ze za kazdym razem bedziesz reroll talentow robil jak bedziesz chcial porobic questy. http://www.wowhead.com/?talent=qVxuMgzGeotxMpZx to moj build jako healer w instancjach i raidach, spisuje sie wysmienicie.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 10:26 
Cytuj  
leczenie: http://www.wowhead.com/?talent=aVxubgzhestEMzc
Z tymi talentami leczymy od 70lvl heroic w górę.

dps + pvp : http://www.wowhead.com/?talent=qVEhMxz0xsxZVfc0rcz Oczywiście w tym przypadku konieczny jest zestaw z przyzwoitym +spell dmg. Dobry zarówno na casterów jaki i melee.

Dotychczas nie wymyślono nic lepszego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 13:04 
Cytuj  
Cytuj:
Nooo... właśnie "tankadinem " chcę być. A build będzie taki jaki podałem i kropka

l2p, pozniej sie bierz za pisanie poradnikow.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 16:26 
Cytuj  
Ja bym się chętnie dowiedział czemu 2h miecze są najlepsze.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 16:44 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
Ja bym się chętnie dowiedział czemu 2h miecze są najlepsze.

Bo dobrze sie nimi gra z holy buildem. Ale sie upierdolilem tego tematu, chyba tylko dlatego ze to wszystko jeden wielki stek bzdur. Ogolnie przeczytalem sobie ten twoj guide dopiero teraz i musze powiedziec ze lolnolem o twoim sposobie grania w party.
Cytuj:
ja na 10 levelu

Hmm jakie instance robiles? rfc?

Let this thread die plz

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 17:06 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
Lay on Hands - leczy Paladyna, lub przyjaciela o maksymalną ilość HP Pala, lecz zużywa 100% many[..] i ma aż godzinny cooldown! (choć można używać buildów, które skracają cooldown do 20 minut)
Nie mozna skrocic do 20min, mozna skrocic o 20min.

Adriks napisał(a):
Zbroja oczywiście o jak najwyższym Armor
lol.. dobra rada, ale na levele 1-6

Adriks napisał(a):
Kiedy kończy się mana, staję obok tanka i tankuję razem z nim
text of the month?

Adriks napisał(a):
Moje doświadczenie zamyka się w nabitym 65 lvl.
Chyba jak chciales nacisnac '6' to przez przypadek nacisnales jeszcze '5' bo z twojego uber poradnika to nie stawialbym nawet na to ze 20 lvl nabiles

Chcialem nie pisac nic w tym topicu, ale to jest silniejsze odemnie. Stary takich glupot to ja dawno nie czytalem (szczegolnie jesli chodzi o role pala w party). Dzieki takim 'pallom'(dwa razy 'L' jest swiadomym zabiegiem ktory ma na celu ukazanie braku szacunku do kolegi grajacego paladynem) nie raz mi sie party rozpadalo bo sie koledze nudzilo to se poszedl dps robic. Ogolnie to moze chciales dobrze, ale wyszlo jak zwykle :)


_________________
Emenems

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 20:51 
Cytuj  
@ KhaYmaN

Pomysl o przeniesieniu talentow z tego mniejszego kosztu cleanse bo to jest w koncu 17 many per cast a holy warth i egzorcysm czesto sie nie uzywa, do np Improved Loh. Wiesz jak widzisz ze jest ladny kill to spam healujesz jak nie masz many walisz go na tanka dla bonus armor i pijesz pota. Ja naprawde widzialem roznice w dmg jaki dostaje tank z tym buffem. Lub w blesed life zawsze jakis dmg w koncu bierzesz,

Cytuj:
A build będzie taki jaki podałem i kropka

rofl czy nam zalezy zebys mial inny? w tym czy innym buildzie bedziesz i tak nobem.
I rozumiem ze chciales zrobic cos dla innych no ale zlituj sie czlowieku jak mozesz pisac poradnik jesli grasz klasa od 3 dni? kazdypoczatkujact ma takie samo doswiadczenie jak ty a dobrymi intencjami jest droga do piekla wyslana.




(a tak to o tankowaniu razem z warkiem bylo dobre:P stajesz obok i zgarniasz cleave w celu integracji sie z tankiem ? :P)


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 21:27 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
Kiedy kończy się mana, staję obok tanka i tankuję razem z nim


[22:25] <roball> ta, tankuje z nim
[22:25] <roball> tak jak strongmani
[22:25] <roball> idzie obok pudziana
[22:25] <Nestor> ahuehaue
[22:25] <roball> "DAJESZ PUDZIAN"
[22:25] <Ash|||> ahehaehahe
[22:25] <Nestor> hahahahaha
[22:25] <roball> "JESZCZE 5 METROW, CISNIJ"
[22:26] <Shadhun> AHahahahahhjsakd;
[22:26] <Ash|||> ehheah tankuje razem z nim to jest genialne
[22:26] <Shadhun> poplakalem sie
[22:26] <Shadhun> :D
[22:26] <Ash|||> co on kurwa wtedy robi, srsly ;]


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 22:56 
Cytuj  
koornik napisał(a):
@ KhaYmaN

Pomysl o przeniesieniu talentow z tego mniejszego kosztu cleanse bo to jest w koncu 17 many per cast a holy warth i egzorcysm czesto sie nie uzywa, do np Improved Loh. Wiesz jak widzisz ze jest ladny kill to spam healujesz jak nie masz many walisz go na tanka dla bonus armor i pijesz pota. Ja naprawde widzialem roznice w dmg jaki dostaje tank z tym buffem. Lub w blesed life zawsze jakis dmg w koncu bierzesz


Hymm no w sumie racja, niedlugo to zmienie bo na jakis czas pujde w prot zeby kasy wyfarmic a potem spowrotem na holy


Posty: 1
Dołączył(a): 29.05.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 08:14 
Cytuj  
Moj paladyn jest full holy w tej chwili.. w sumie nie potrzebuje nim robic nic innego jak tylko leczyc. jak robilem swoj build to na koncu mi jeszcze 7 pkt. zostalo i nie mialem co z tym zrobic :p

A co do paladynow jako tankow.. 5-man, heroic i karazhan robilem jako MT jakis czas temu i tyle mozecie zrobic.. pozniej sie zaczynaja schody z ekwipunkien etc. ale tak jak mowie przez caly karazhan bylem jako MT pare razy i daje rade.

Jak trzeba farmic, szybki respec do ret, Thunder w lape i nic mi sie nie oprze :) w sumie to jest najwieksza zaleta i najwieksza wada paladynow.. moga robic wszystko.

Grot, Azjol-Nerub EU

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 10:28 
Cytuj  
koci napisał(a):
Ogolnie ten twoj ''Poradnik'' jest jakby zerzniety ze strony blizza jak napisal tomugeen.

Lepiej zrzynac z oficjalnej strony, niz z postow innych forumowiczow. Mniejsza szansa ze ktos sie polapie :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 16:57 
Cytuj  
Mam takie małe pytanko: Jak sprawdza się lvlowanie w protection (areagrind) i jeśli działa, to czy może być szybsze od retril.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 21:07 
Cytuj  
Dosc duzo zalezy od sprzetu jaki masz, ale ogolnie levelowanie w prot jest zajo bo w zasadzie ciagle masz duzo hp i many wiec nawet jak robisz przerwe po grupie 4-6 mobow to i tak jest to dosc niewiele w porownaniu z innymi klasami. Szczerze mowiac bardziej podoba mi sie gra w prot bo walki sa jakby bardziej epickie :)


_________________
Emenems

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.