mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:24 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Skill w pvp przeklada sie na skill w pve ?

Ha
HAHA
BUAHAHAHAHAHAHHA

A myslalem juz ze sie dzis nic ciekawego nie urodzi :D Niezle.


Zamknij pape gnomie. :] moj gnoem > twoj a gorszy gnoem od mojego nie ma prawa wypowiedzi ;p

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 05:20 
Cytuj  
pvp ma sie do pve jak piernik do wiatraka, z waszych pokretnych wypowidzi mozna wywnioskowac ze nihilum cwiczy skilla na arenach zeby potem byc w stanie zabic archimonde czy illidana czy jeszcze jakies tam kolorowe potworki, ogarnijcie sie

Icekk napisał(a):
Pewnie nat, zacznijmy od tego ze Twoj post nie posiada czegos takiego jak ''zdanie''.

zacznijmy od tego ze nie znasz pojecia slowa zdanie, jesli nie wiesz co dane slowo oznacza nie mow ze czyjs post tego nie posiada
def zgodnie za sł. jezyka polskiego - pogląd na jakąś sprawę, opinia o kimś bądź o czymś; sąd, mniemanie - swoje zdanie wyrazilem


_________________
Nat is fat


Ostatnio edytowano 13 cze 2007, 05:28 przez nat, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 05:26 
Cytuj  
**double*


_________________
Nat is fat

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 07:44 
Cytuj  
Cytuj:
Po trzecie, powiedz mi dlaczego (przynajmniej na moim serwerze- neptulon) jest wiecej osob z full t4, partial t4/t5 niz z full gladiator? Aha poczekaj nie mow, dlatego ze full gladiator jest latwiej zdobyc, no jasne!

To moj stary realm wiec jakis czas temu sie tym zainteresowalem.

Moze dlatego ze ldzie z neptulona to kompletne pizdy w pvp i w top 20 5man teamow jak sprawdzialem nie bylo ani jednego teamu z waszego realmu. Dopiero kolo 25 miejsca byl team Jacklin (pozrdow go od kornika bedzie pamietac)?


EDIT not to mention ze neptulon kosi w high end dungeonach a kosilby jeszce bardziej gdyby sie Bad Omen nie przeniosl


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 07:46 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
To co znaczy carebear ?:o Bo dla mnie Vurtne to właśnie przeciwieństwo. A carebear to dla mnie taki holy priest co siedzi na farmspocie i klika smite na moby a jak go zaatakujesz to stoi w miejscu i sie gapi.

elaborate pls

otoz to, Vurtne to calkowite przeciwienstwo carebear

kolekcja jego filmow:
Vurtne Frost Mage PVP 1
Vurtne Frost Mage PVP 2
Vurtne Elemental Mage PVP 3
Vurtne Elemental Mage PVP 4
Vurtne 60-66 Mage PVP

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 07:53 
Cytuj  
A skill w pvp sie nie przenosi na pve. Pewnie ze sa ludzie dobrzy w obu przypadkach np JA!!! Ale sa tez ludzie ktorzy kalecza pvp mimo ze w pve wymiataja (jestem w gildiowym 3manie wiec wiem o czym mowie >_<) Jak i odwrotnie r13 mage ktory dostal kicka z gildi lub jeden warlock ktory mial r14 ciagle jest w gildi ale jak dla mnie czesto zdarza mu sie cos zdupic.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 09:04 
Cytuj  
koornik rangi pre tbc nie maja nic do skilla w pvp
teraz mamy warriorow ex grand marshali z ratingiem kolo 1400, turcy co w kilka osob farmili na 1 postaci az do r14


_________________
Nat is fat

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 11:45 
Cytuj  
z jednej strony masz racje nat ale z drugiej strony sie nie zgodze. sam robilem 14 range (/flex dont touch me ! ) i powiem Ci tak - z jednej strony masa ludzi robiacych 14 byla kompletnymi noobami i 1n1 zwykle przegrywala, ale z drugiej strony- lidujesz premade- wiec uczysz sie napierdalac rowno na vencie, poznajesz taktyki, starasz sie stosowac strategie roznego rodzaju (inny premade), dostosowujesz sie do sytuacji. jesli jestes w tym dobry to praktyka rangowania do 14 troche Ci da i potem mozesz np zostac niezlym raidleaderem albo arena team leaderem hehe. ale nie o tym chcialem mowic. wez tez pod uwage, ze osoby, ktore ubily range 14 czesto NIE maja ochoty juz na pvp. ja np swoim hunterem nie mam ochoty tykac juz niz zwiazanego z pvp bo po prostu nie daje mi to satysfakcji. nie mowie, ze jestem pro ale na swoim serwerze gdzie gralem ludzie mnie znali i w sumie raczej z nikim nie mialem wiekszych problemowo 1n1. podsumowujac- to ze rank 14 warrior ma rating np 1500 to nie musi znaczyc, ze jest noobem (chociaz nim byc moze ) ale moze np znaczyc, ze ma dosc pvp i juz nie gra - ja pogralem tylko przez pierwsze kilka dni areny zeby zobaczyc co i jak (hunterem zeby nie bylo) i nie mam ochoty w ogole wiecej to klasa grac pvp


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 12:49 
Cytuj  
rating nie jest funkcja poswieconego czasu. rzekomy skillowy GM musialby znienawidzic pvp do tego stopnia ze tylko wchodzi do rated areny, zamyka oczy, dostaje wpierdol i wychodzi. w przeciwnym wypadku 2k+ mozna nabic w 3 godziny kazdym logicznie zbudowanym teamem.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 12:53 
Cytuj  
wiesz jak nie masz przyjemnosci z grania to ci na tym nie zalezy - to tak ogolnie. a po drugie z tym 2k to przesadziles - wszystko zalezy na kogo sie napatoczysz


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:24 
Cytuj  
witam,
mam pytanie ile pkt dostajecie tygodniowo za rating - podając ilość punktów proszę o podanie z jakiego teamu dotyczy rating i ilośc przyznanych punktów (2v2; 3v3 5v5)
1300
1500
1700
1900
2100
2300
thx z góry (odpowiedzi anonimowe dozwolone) 8)
pytam bo z czasem u mnie średnio, lagi miewam do 1s wiec nie licze na zbyt dużo jeśli chodzi o rating natomiast pare gadżetów z aren by się do pve nadało a max na to mogę 4h tygodniowo poświęcić na areny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:41 
Cytuj  
Lu napisał(a):
witam,
mam pytanie ile pkt dostajecie tygodniowo za rating - podając ilość punktów proszę o podanie z jakiego teamu dotyczy rating i ilośc przyznanych punktów (2v2; 3v3 5v5)
1300
1500
1700
1900
2100
2300
thx z góry (odpowiedzi anonimowe dozwolone) 8)
pytam bo z czasem u mnie średnio, lagi miewam do 1s wiec nie licze na zbyt dużo jeśli chodzi o rating natomiast pare gadżetów z aren by się do pve nadało a max na to mogę 4h tygodniowo poświęcić na areny.


1300 2v2=210 3v3=240 5v5=300
1500 2v2=263 3v3=301 5v5=376
1700 2v2=436 3v3=498 5v5=623
1900 2v2=626 3v3=715 5v5=894
2100 2v2=783 3v3=895 5v5=1119
2300 2v2=886 3v3=1013 5v5=1266


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:13 
Cytuj  
Tak na przyszlosc...
http://www.mmo-champion.com/index.php?page=249


Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 20:22 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
co do farmowania noobow. w kazdej battlegrupie mozna spokojnie farmowac ludzi z nizszymi ratingami-po prostu o konkretnych godzinach wiecej takich osob gra i w miare mozna zalozyc, ze wiecej bitew stoczysz z ludzmi ktorzy np dadza Ci 10 punktow za nie 25 za wygrana :)


Bardzo to wszystko inteligentne i przemyslane, nawet jesli zalozymy, ze faktycznie w tych godzinach nie gra nikt z +/- 100 ratinga od twojego (przeciwnicy za ktorych dostajesz 10pkt sa blisko tej granicy, btw, wiec relacja ty pr0 oni nooby jest cokolwiek nietrafiona), to dziala to rownie dobrze na twoja niekorzysc- jesli przegrasz, tracisz 22pkt.

vidi21 napisał(a):
cala rozmowa zaczela sie od tego ze gladiatora jest latwiej (czyli ze wymaga to mniej czasu ) zdobyc.


Kazde zadanie wymagajace mniej czasu jest automatycznie latwiejsze do wykonania od zadania wymagajacego wiekszego nakladu czasowego?


Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 20:37 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Cytuj:
Po trzecie, powiedz mi dlaczego (przynajmniej na moim serwerze- neptulon) jest wiecej osob z full t4, partial t4/t5 niz z full gladiator? Aha poczekaj nie mow, dlatego ze full gladiator jest latwiej zdobyc, no jasne!

To moj stary realm wiec jakis czas temu sie tym zainteresowalem.

Moze dlatego ze ldzie z neptulona to kompletne pizdy w pvp i w top 20 5man teamow jak sprawdzialem nie bylo ani jednego teamu z waszego realmu. Dopiero kolo 25 miejsca byl team Jacklin (pozrdow go od kornika bedzie pamietac)?


EDIT not to mention ze neptulon kosi w high end dungeonach a kosilby jeszce bardziej gdyby sie Bad Omen nie przeniosl


No ale przeciez wedlug szanownego vidi21, nawet te kompletne pizdy moga sobie bez wiekszego problemu zdobyc full gladiator w pare tygodni, nie? Bo przeciez o wiele trudniej jest wyczyscic kara, zabic gruula albo magtheridona. Normalnie takie to jest trudne, ze OJACIENIEPIERDOLE. Kara mozna 1shotnac pugiem, maulgar i gruul to jest jakies posmiewisko, 20 trenowanych malpek czysci to instance. Jedynie przy magtheridonie jest jakis tam pomniejszy gear check (dps), ale nic czego by sie nie dalo pobic w ciagu tygodnia.

A ze zdaza sie, ze trzeba czekac na dropy, albo jest 20 osob danej klasy na 2 spoty, to juz nie moj problem. Faktycznie, moze i full set koles grajacy pve bedzie mial pozniej, ale na pewno nie wiekszym nakladem pracy...

Tak przy okazji, jesli ktos raiduje w tej grze przede wszystkim dla itemow i przetrwal tyle lat z takim podejsciem, to powinien odwiedzic w najblizszym czasie psychologa...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 20:56 
Cytuj  
nie chce mi sie nawet odpowiadac i pisac z toba badguy bo wiesz tez moge sobie poszydzic z tego co mowisz ale sorry jestes dla mnie jak to kiedys huragan powiedzial 'pikselem' i nie musze ci nic udowadniac. wypowiadam sie tu co prawda rzadko bo zawsze sie trafi wlasnie ktos taki jak ty co az sie o flame prosi ale to forum przegladam od bardzo dawna i jakos wole prowadzic dyskusje z ludzmi mogacymi poprzec swoje wypowiedzi logicznymi argumentami a nie szydzeniem. pisaniem 'szanowny' itd tylko udowadniasz, ze sie o flame prosisz -sorki nie dam sie sprowokowac.

wracajac do tematu. ladnie jest zlapac kogos za slowo - i tak uwazam, ze gladiatora mozna czasowo duzo latwiej zdobyc i nie tylko czasowo bo dla mnie farmienie np pve jest stosunkowo nudne - a areny mniej wiec jest mi duzo latwiej zdobyc gladiatora - i przyjemniej.

a co do pve... kazdy gra po itemy. mniej lub bardziej ale kazdy gra po itemy. i wszelkie gadanie w stylu 'gram dla kumpli' jest bez sensu bo w takim razie nasuwa sie pytanie ' po co aktywnie raidujesz?' bo rozumiem, ze z kumplami chcesz grac ale po pewnym czasie kazdego nudzi 100ne odwiedzenie mc lub bwl. nie wazne jak bardzo lubi swoich kumpli itd.

badguy - taka rada- naprawde wystarczy rozsadny argument a nie proba szydzenia z wypowiedzi ludzi i jest duzo latwiej, spokojniej itd.


_________________
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 21:43 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):

wracajac do tematu. ladnie jest zlapac kogos za slowo - i tak uwazam, ze gladiatora mozna czasowo duzo latwiej zdobyc i nie tylko czasowo bo dla mnie farmienie np pve jest stosunkowo nudne - a areny mniej wiec jest mi duzo latwiej zdobyc gladiatora - i przyjemniej.


wiesz jak jesteś lootwhore gmem to masz szybciej wszystko niż na arenie, lecz nie w tym rzecz. Wydaje mi się, że podając jako jedyny profil huntera , który nie wygląda na takiego który chodzi na areny (raczej na bg) mam mysle prawo do powiedzenia, że nie do końca możesz mieć rację na temat łatwości zdobycia arena set, bo nikt nie powiedział, że łatwo jest zdobyć rating.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 00:22 
Cytuj  
podalem huntera bo to moj main - areny gram magiem rating ~1900 (2v2) i ~1850 (5v5). mzoe nie imba ale wystarcza zeby miec full gladiatora


_________________
Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 07:23 
Cytuj  
Badguy chyba smieszny jestes.Pugi oneshotujace Kara? Chce to zobaczyc,chyba ze u ciebie pugi biegaja w full t4.Dla zwyklego casuala/nooba _duzo_ latwiej zdobyc full glada niz wymarzone pve epix, nie dosc ze musisz ubic bosa (tak o'l mighty pveeerze,ty pewnie 1manujesz te instancje) to jeszcze liczyc na lud szczescia zeby dropl twoj item ,+przyfarcic z dkp/rollem.Ja exalted z kara mialem jakies 2 miechy temu a i tak 2 itemy ktore bardz ochcialem nigdy nie droply for example.

To mi sie wlasnie nie podoba,z jednej strony fajnie ze casuale tez maja szanse na dobry gear a z drugiej wolal bym jednak jakis 'bonus' dla tych ktorzy zagrali tych aren 2000 wiecej i sa w top...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 10:31 
Cytuj  
ta np jakis set dostepny tylko od jakiegos ratingu- tez o tym kiedys myslalem.

a co do pve to prawda- czasem naprawde pare miesiecy mija zanim cos Ci dropnie co naprawde chcesz


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.