mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:34 
Cytuj  
sory, ale nie ja tu trolluje przeczytaj wczesniejsze posty i sprawdz sam kto zaczal flame i przestan pierdolic bo nie jestes pierwszy ktory wyskoczyl jak filip z konopii i mysli ze jest kurwa elo. Zamknijcie ten topic, bo nic na temat juz sie tu napewno nie pojawi, pozdro


_________________
BL

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:36 
Cytuj  
Ja nie mysle, ja wiem ze jestem "kurwa elo". Ale przynajmniej nie kradne i nie opierdalam komus dupy za plecami... a i jeszcze jedno

Obrazek

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:40 
Cytuj  
I co cie to czlowieku obchodzi? Nic Ci nie zrobilem wiec sie nie wpierdalaj w rzeczy, ktore Cie nie dotycza. Jestem mily do momentu, kiedy ktos sie przyczepia do mojej dupy, chociaz nic mu nie zrobilem.


_________________
BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:42 
Cytuj  
Qlka napisał(a):
Kasy mu nie oddalem bo on juz od wiekow nie gra, wiec jak nie siedzisz w temacie to po co gebe otwierasz o.O

Zreszta /care

Wanna bet? Wpisz jego nick na serverze Mazrigos, a warrior sie teraz nazywa Maciexx na blu bo sobie usunol postac i pozniej przywrocil lecz nick maciex byl juz zajety. Anyway co do golda to pokazales klase, 400g w czasach przed TBC to bylo troche kasy a on mial cie za prawdziwego przyjaciela z ktorym moglby sie podotykac pisiorkami. Kawal pipy z ciebie.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:49 
Cytuj  
Na blu gral wczesniej a przywrocil sobie na maelstromie>>?? Da sie tak?? Niewazne... gralem troche aliantem kiedys dawno temu na BLu i kojarze tego macka, chlopak byl mily a prawie kazdy sie z niego nasmiewal;/ no coz, po prostu chlopak zly serwer wybral do grania (ja tez na poczatku)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:49 
Cytuj  
koci napisał(a):
a on mial cie za prawdziwego przyjaciela z ktorym moglby sie podotykac pisiorkami. Kawal pipy z ciebie.


To ironia czy co? Ja zadnym jego przyjacielem nie bylem, poprostu znalazl sobie we mnie potencjalnego przyjaciela :) O tym, ze gra to nie wiedzialem, bo sie moim "przyjacielem" jakos nie interesuje. Do czego ta dyskusja prowadzi to nie mam pojecia...


_________________
BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:51 
Cytuj  
Cytuj:
Do czego ta dyskusja prowadzi to nie mam pojecia...

Do tego ze nie oddales mu kasy i jestes wielkim dnem.

Edit: Selfowned


Ostatnio edytowano 18 lip 2007, 16:56 przez koci, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:53 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Do czego ta dyskusja prowadzi to nie mam pojecia...

Do tego ze nie oddales mu kasy i jestem wielkim dnem.


Chyba jestes...?? :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:58 
Cytuj  
gz, Koci niedawno jescze sam sie z niego lales a teraz sie adwokat znalazl o.O


_________________
BL

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 17:59 
Cytuj  
Nie piszcie juz do tego goscia plz...Spojrzcie na jego nick i zlitujcie sie nad nim. Qlkamasterpl, omfg. Pewnie kumpel Paladynapl. Spierdalaj chloptasiu i nie popisuj sie tym, ze jak nie oddales komus kto ci ufal kasy, to jestes pr0. Jebnij sie czasami w ten pusty leb zanim cos takiego napiszesz albo wymyslisz kolejny swietny nick.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 18:07 
Cytuj  
A ty kurwa kto jestes? Nastepny kretyn, ktory musi sie przypodobac reszcie? Co ja wam kurwa zrobilem? Trzeba sobie znalezc kolejnego kozla ofiarnego widze, bo sie nudzi kazdemu. Ten topic juz dawno powinien byc zamkniety i kilka banow poleciec. Jesli to mam byc tez ja to trudno... nie bede juz wiecej z idiotami dyskutowal i znizal sie do ich poziomu, bo ich rodzice nie potrafili wychowac. EoT.


_________________
BL

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 19:28 
Cytuj  
Nikomu nie staram sie przypodobac. Jesli ktos kto ma pare k postow napisalby to samo co ty i w dodatku mial taki oryginalny i zajebisty nick to tez bym z niego mial niezla polewke :) W dupie mam twoje zdanie jeleniu pierdolony. Jestes nikim, zerem. Wiec wypierdalaj.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 19:48 
Cytuj  
Obrazek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 22:18 
Cytuj  
Daedrael to Qlka napisał(a):
Jestes nikim, zerem. Wiec wypierdalaj.


QFT

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 22:37 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
... Pewnie kumpel Paladynapl.


Od Paladynapl- wara, grałem z nim w czasach pre-TBC, bardzo porządny człowiek :D

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 00:23 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Nikomu nie staram sie przypodobac. Jesli ktos kto ma pare k postow napisalby to samo co ty i w dodatku mial taki oryginalny i zajebisty nick to tez bym z niego mial niezla polewke :) W dupie mam twoje zdanie jeleniu pierdolony. Jestes nikim, zerem. Wiec wypierdalaj.


Quba wyluzuj:)... niech oni tam na tym BL sie zra i robia co chca, ze sie zachowal nie fair to jego sprawa. Po prostu ktos kiedys komu on zaufa (niekoniecznie w grze moze w realu), niewiem moze: kumpel, dziewczyna zrobi go tak samo... Zycie takie juz jest, sprawiedliwosc dopadnie kazdego:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 01:52 
Cytuj  
at least i have chicken


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 12:32 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Nikomu nie staram sie przypodobac. Jesli ktos kto ma pare k postow napisalby to samo co ty i w dodatku mial taki oryginalny i zajebisty nick to tez bym z niego mial niezla polewke :) W dupie mam twoje zdanie jeleniu pierdolony. Jestes nikim, zerem. Wiec wypierdalaj.


No tego to juz nie skomentuje, wlasnie pokazales, kto jest zarem ta jakze inteligentna wypowiedzia. Smianie sie z nickow juz mnie srednio rusza, bo to najzalosniejszy argument.


_________________
BL

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 12:34 
Cytuj  
Nick jest tylko dodatkiem droga Qlko. Chodzilo mi o to, ze ktos ci zaufal a ty nie dosc, ze nie zwrociles mu jego kasy, to jeszcze obrabiasz mu dupe na forum jaki to on nie jest noob. Wiemy, ze ty jestes pr0, wystarczy, EoT.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 12:46 
Cytuj  
Tak, jakbym tylko ja to robil o.O Zreszta nie mam juz sily o tym gadac, EoT.


_________________
BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.