mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 22:44 
Cytuj  
co sugerujesz mowiac wsyztskich ?

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 23:04 
Cytuj  
'Character portrait has six runes in place of the mana bar (and a special circle around the icon, probably for Hero class). These runes are consume as your spells use them-- they deactivate and then reactivate over time, so if you have two frost and four blood runes, you get that much to use as spells and abilities. We have plans for mechanics that allow you to change one resource type on the fly-- like Warlock's Life Tap (Health=mana).'
Chcialbym wkleic screena ale nie moge posuzkajcie tutaj -> http://www.wowinsider.com/2007/08/03/li ... emo-panel/

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 23:18 
Cytuj  
O wlasnie o tego ostatniego mi chodzilo ;D no ale coz na dzisiaj ide spac ... jutro wiecej info o dodatku i kolejna gra blizza (mam nadzieje) ufff to byl meczacy dzien ale pelen wrazen haha xD

WoW - http://www.wowinsider.com/2007/08/03/li ... ass-panel/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 23:49 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Tak na przykladzie cooldownu fireballa ktorego fireball nie ma


może global? wiem, że to śmiesznie brzmi ale "może", zwłaszcza że ta profesja może być koksem i nic o niej jeszcze nie wiemy.

Or casting time.


Ostatnio edytowano 4 sie 2007, 00:06 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 00:04 
Cytuj  
Ale będzie zabawnie jak na 80lvl znowu będzie wymiana tierowych czy innych gladiatorowych epixów farmionych z takim mozołem i noł lajfingiem, a wszystkie uber itamzory staną się obsolete :)


Pis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 00:40 
Cytuj  
Sorry nie gram już w WoWa od dłuższego czasu. Przypomniało mi się tylko wyrzucanie PvP epixów w zamian za zielone itemy czy raresy z pierwszych (no możen nie z pierwszych) questów w Outlandach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 02:18 
Cytuj  
no juz zapowiedzieli ze tak samo bedzie w northrend :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 04:12 
Cytuj  
Content is better since Naxx, now that BT is the current content, what can we expect before the next expansion?
We are doing another 25 man raid dungeon (It could be The Sunwell), and there will be 6 bosses, and will have better than Tier 6 gear available in BT, so very nifty stuff. They are also considering another 5 man before Lich King.

- New Heroic badge items will be added with Zul'Aman.

- Blizzard is working on a system on the wow default interface like Outfitter and Item Rack, so we can get real space to store the extra junk (resist gear)

- They will add a threat meter into the game, they are also talking about adding a Deadly Boss Mods element into the game

- There will be a new CoT instance in Wotlk.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 06:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale będzie zabawnie jak na 80lvl znowu będzie wymiana tierowych czy innych gladiatorowych epixów farmionych z takim mozołem i noł lajfingiem, a wszystkie uber itamzory staną się obsolete :)


Pis.

Blizz zapowiedzial co roku nowego expa, w sumie wiekszosc grajacych w wowia w zyciu nie zobaczyc Tier 6 na swojej postaci wiec im to lata bo i tak nie farmia, za co rok maja okazje sie zrowna z no-lajfami, ktorzy farmia :D

Cytuj:
Multi-classing -- a secondary class or a hero profession. For example, a warrior would become a deathknight. Would water down the different character classes. How is a warrior death knight different from a warrior death knight, etc.

No jak to zrealizuja w ten sposob, to bede ten dodatek bardziej przezywal niz ostatni -,-
Cytuj:
Q: Low Pop servers who have only one raid guild -- how will that be changed.
A: They are looking into how to adjust population in current servers.

A pomyslec ze rozwiazanie ejst takie proste -,-. Oni plywaja w mamonie -,-. Nie nie dokupuja nowych serwerych, tylko upgraejduja stare -,-

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 08:16 
Cytuj  
Ja jestem pewnien ze 9mil graczy zrobi reroll na DK albo ew zrobi alty ;p
I zgadzam sie powinni zrobic hero klasy do kazdej poszczegolnej postaci by były mozliwoscie rozwoju i gracze roznoli sie od siebie. :wink:

Co do profa, to taka 70,80 z duzą iloscia kasy wyrobi sobie inscriptoion i narobi sobie instant castow ;O

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 08:27 
Cytuj  
Timoty napisał(a):
Ja jestem pewnien ze 9mil graczy zrobi reroll na DK albo ew zrobi alty ;p
I zgadzam sie powinni zrobic hero klasy do kazdej poszczegolnej postaci by były mozliwoscie rozwoju i gracze roznoli sie od siebie. :wink:

Co do profa, to taka 70,80 z duzą iloscia kasy wyrobi sobie inscriptoion i narobi sobie instant castow ;O

Grasz lockiem -,-, martwi cie to ostatnie ? xD

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 08:40 
Cytuj  
@Inside - Ins, skad Ty masz to info o Multi-Classingu? Gdyby to bylo oficjalnie potwierdzone (co nie znaczy, ze to wprowadza) to by byl cud miod i orzeszki, nareszcie gra nabralaby rumiencow.

Calym dodatkiem jestem stosunkowo zadowolony, jest bardziej wywazony niz TBC, co moze oznaczac spokojniejsze i bardziej rzeczowe podejscie Blizza. No i niesie ze soba duzo. Szczegolnie mnie ciesza Siege Weaponsy, nareszcie BG nie beda jedynie bitka 2 druzyn, ale rowniez i taktyka bedzie odgrywala duza role.

Jedyne co mnie wnerwia, to system implementacji Hero Classes, ale to sie pewnie jeszcze zmieni... Loladyna nie zrobie! Nigdy! Bo DK bedzie pewnie Loladin exclusive....


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 08:44 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
@Inside - Ins, skad Ty masz to info o Multi-Classingu? Gdyby to bylo oficjalnie potwierdzone (co nie znaczy, ze to wprowadza) to by byl cud miod i orzeszki, nareszcie gra nabralaby rumiencow.

Calym dodatkiem jestem stosunkowo zadowolony, jest bardziej wywazony niz TBC, co moze oznaczac spokojniejsze i bardziej rzeczowe podejscie Blizza. No i niesie ze soba duzo. Szczegolnie mnie ciesza Siege Weaponsy, nareszcie BG nie beda jedynie bitka 2 druzyn, ale rowniez i taktyka bedzie odgrywala duza role.

Jedyne co mnie wnerwia, to system implementacji Hero Classes, ale to sie pewnie jeszcze zmieni... Loladyna nie zrobie! Nigdy! Bo DK bedzie pewnie Loladin exclusive....

1. Live blog na wowinsider,
http://www.wowinsider.com/2007/08/03/li ... ass-panel/
nizej.
2. Nie bedzie nowego BG. To bedzie live na northend w specjalnych zonach (potencjalnie wszedzie).
3. Zgadzam sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 09:49 
Cytuj  
nowy dodatek i juz najwieksi wow - haters rozkladaja czerwone dywaniki (/wave sobtainer) :)

hehe , selfown bo pewnie w co bym nie gral to i tak kupie ten dodatek zeby rzucic okiem na norhterend :]

eh ten wow..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 10:07 
Cytuj  
DK może tankować z 2h/DW - nie potrzeba tarczy :wtf: Najpierw droody a teraz jeszcze jakies jakies loladiny po liftingu będą zabierać warriorom miejsca do instancji.
Możecie mówić ze w rajdach DK jako tank nieprzejdzie ale mnie rajdy gówno obchodzą, a jak już było mówione to DK będzie stanowił 60% populacji serverów i nie zdziwię się jak do 5man będa teamy :
DK - tank
DK - DPS
loladin - healer
DK - DPS/offtank
i jakiś random

Zapomniałem dodać że DK jako tank będzie pewnie miał 3x większy dps od prot warriora i 1.5x większy od drooda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 10:09 
Cytuj  
Lud domaga sie dodatku? :

http://www.netdisaster.com/go.php?mode= ... 6start%3D0

;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 10:19 
Cytuj  
krzym1 napisał(a):
DK może tankować z 2h/DW - nie potrzeba tarczy :wtf: Najpierw droody a teraz jeszcze jakies jakies loladiny po liftingu będą zabierać warriorom miejsca do instancji.
Możecie mówić ze w rajdach DK jako tank nieprzejdzie ale mnie rajdy gówno obchodzą, a jak już było mówione to DK będzie stanowił 60% populacji serverów i nie zdziwię się jak do 5man będa teamy :
DK - tank
DK - DPS
loladin - healer
DK - DPS/offtank
i jakiś random

Zapomniałem dodać że DK jako tank będzie pewnie miał 3x większy dps od prot warriora i 1.5x większy od drooda.

/shooo

Mnie tez nie obchodza. Wiesz jak ciezko znalesc tanka do puga. Pff dpbrze, ze ktos jeszcze bedzie mogl tankowac i pewnie jednoczesnie dps robic -,-

Cytuj:
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&url=http%3A//www.mmorpg.pl/viewtopic.php%3Ft%3D26011%26start%3D0

elo, fajny skrypt analizujact zawartosc strony :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 11:02 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
nowy dodatek i juz najwieksi wow - haters rozkladaja czerwone dywaniki (/wave sobtainer) :)

:)

BTW
Ten Human Paladyn na Intro wygląda identycznie jak ja. HAHAHAHHAHA.

Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 11:06 
Cytuj  
kup se jakis krem na zmarszczki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 11:07 
Cytuj  
Ciekawi mnie możliwość zmiany wyglądu w Northrend... hm.. w jaki sposób będzie możliwa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.