mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:45 
Cytuj  
@up nie przesadzaj.
EVO faktycznie by sie przydal sporo mniejszy CD i zrobic cos z Mana Shiedliem 2.0 mana drian to za duzo, jakby zmienijszyc do 1.0 byloby ok. (i wywalic talent zmniejszacy uzycie many).
A no i fire mag moglby dostac jakis dot w stylu Immolate (ale nie zadajacy burst dmg, czysty dot, bez talentow, powyzej 70lvl).

AoE skill sa ok. No moze poza Flamestrikiem, brzydka jak cholera animacja, marzy mi sie taka jak byla w W3: FT ehh..
IMO Fire Mag powinien dostac buffa albo na survial albo na DPS. Bo tak to w zasadzie nadaje sie tylko do spamowania scrocha i fireballa ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:59 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Co doty + DC + remove snare maja wspolnego z kitowaniem ? O czym Ty mowisz czlowieku ? DoTy priesta w zaden sposob nie sa porownywalne z Aff lockiem poza tym, ze sa shadow i instant, lol. Kitowanie lockiem....po co lock ma kitowac ? Aff lock na luzach draintankuje, kitowanie b. rzadko. Dla Ciebie syt. kiedy gracz zdazy pasc, ressnac sie na GY swoim, a cel ciagle jeszcze zbiera dmg od DoTow jest ok. Rewela Irytuje Cie, ze mam inne zdanie niz Ty ? Ok, face it and let it go.

EoT dla mnie <DOT>


eheheh ;] sorry za ten czesciowy offtopic, ale nie moge z postow tego usera.

nie irytuje mnie to ze masz inne zdanie, bo wielu ludzi je ma, tylko ze twoje zdanie jest tak bezpodstawne i glupie ze az smieszne ;]
nie denerwuje cie pewnie to, ze rogue potrafi cie otruc, zginac, i wrocic nim zejdzie z ciebie deadly/crippling poison, nie? denerwuje cie tylko to ze umrzesz sekunde po tym jak zabijesz warlocka.
To ze frost mage potrafi kite'owac warriora i nie dac do siebie dojsc w inny sposob niz interceptem/chargem cie juz nie denerwuje. U huntera kite'owanie tez cie nie drazni, a drazni cie to, ze kiedy juz MASZ jakas szanse sie odgryzc, to i tak zdychasz.

bardzo logiczne rozumowanie... NOT.


iniside napisał(a):
Bo tak to w zasadzie nadaje sie tylko do spamowania scrocha i fireballa ;/


bo od tego oni sa.. od tego sa oni. od tego sa.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
bo od tego oni sa.. od tego sa oni. od tego sa.
swiete slowa wuja kononowicza

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 18:37 
Cytuj  
Patch na ptrach za tydzien. Moze embe przestanie plakac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 18:45 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Patch na ptrach za tydzien. Moze embe przestanie plakac.

embe pujzie na WHO :E

BTW. Skad to info ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 19:09 
Cytuj  
Cytuj:
Quote from: Tigole (Source)
Q : ETA on when zul'aman will hit ptr for testing?
Q : hopefully, first week of october.


nowe info
Cytuj:
General

* (3) Auction's duration have been changed to 12, 24 or 48 hours. Also deposit prices for all duration will be the same.
* (3) You can now ctrl+click recipes to get a preview of the crafted item in the dressing room.
* (3) All items of the auction house will be sorted server side, basically it means that when you'll try to sort a particular item by price, it will sort it through all page, not only the current one.

Raids & Dungeons

* (3) New daily quests are available in the Lower City for 5 man heroic and non-heroic dungeons (Once at a time, a bit like battlegroundw weekends, each day you will get quests for a different dungeons). The following non-heroic dungeons are concerned : Shattered Halls, Steamvault, Shadow Labyrinth, Black Morass, Botanica, Mechanar, and Arcatraz. All dungeons will get quests in Heroic mode. If you're getting the non-heroic and the heroic quest on the same day for the same dungeon, you can complete both by running it in heroic mode once. Non heroic quests will reward you with a Ethereum Prison Key (various reputation), gold, and reputation with the Consortium. Heroic quests will give you 2 Badges of Justice, gold, and reputation with the Consortium.

Factions

* (3) You can buy now buy Super Mana and Health Potions from Ogri'la quartermaster. They're usable everywhere and costs 50 Apexis Shard.
* (3) New Flying Mount added. Requires 2,000g and Exalted with Cenarion Expedition. (280% Speed) (Source)


Posty: 28
Dołączył(a): 9.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 19:46 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze teraz stworza nowa konta na PTR bo na te nie mam hasla starego ;x
No i cieszy mnie zmniejszenie ilosci expa potrzebnego^^ Moze nawet shamka wyleveluje.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 20:26 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Masz swiadomosc, ze mag musi byc zaangazowany w walke z tym celem przez caly czas ? Jak odbiegnie sobie 100y, to robi 0 dps, a lock ? Jak padnie, to robi 0 dps, a lock ?


mag naciska kilka klawiszy, znika mu xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP.
lock rowniez naciska kilka klawiszy, wydaje xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP....w ciagu 18-30 sec....i do tego w team pvp (ktore wg. blizzarda jest najwazniejsze) istnieje duza szansa na to, ze doty zadadza zero dmg - aka dispell.

ale prawda, wszystkie specce locka sa imba, nerf./bandwagon off.

Cytuj:
Nie mam ochoty na flame, a juz na pewno z locklover.

gralem jednym i drugim pure pvp przez prawie rok. Mam pojecie o czym mowie. EoT ?


tez nie mam ochoty na flame, ale pragne zauwazyc, ze lockiem gram dwa lata, wiec oczywiscie moja racja > twoja EOT!!111.

ps. najbardziej ciesze sie z nowego mounta za exalted CE.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 23:48 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
mag naciska kilka klawiszy, znika mu xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP.
lock rowniez naciska kilka klawiszy, wydaje xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP....w ciagu 18-30 sec....i do tego w team pvp (ktore wg. blizzarda jest najwazniejsze) istnieje duza szansa na to, ze doty zadadza zero dmg - aka dispell.

lock ma wiekszy damage od locka w pvp i pve, jest nieograniczony mana, ma imba drain hp, kamyki spamowalny CC podczas ktorego mozna drainowac mane a przy drobinie szczescia to i nawet duzo damagu pocisnac
mag radzi sobie calkiem dobrze 3/3 5/5 ale w 2/2 posysa ... chyba ze gra z lockiem


_________________
Nat is fat

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 23:53 
Cytuj  
Cytuj:
lock ma wiekszy damage od locka w pvp i pve, j
:roll:


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 00:00 
Cytuj  
nat napisał(a):
Ogar napisał(a):
mag naciska kilka klawiszy, znika mu xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP.
lock rowniez naciska kilka klawiszy, wydaje xxx many i przeciwnikowi ubywa okreslona ilosc HP....w ciagu 18-30 sec....i do tego w team pvp (ktore wg. blizzarda jest najwazniejsze) istnieje duza szansa na to, ze doty zadadza zero dmg - aka dispell.

lock ma wiekszy damage od locka w pvp i pve, jest nieograniczony mana, ma imba drain hp, kamyki spamowalny CC podczas ktorego mozna drainowac mane a przy drobinie szczescia to i nawet duzo damagu pocisnac
mag radzi sobie calkiem dobrze 3/3 5/5 ale w 2/2 posysa ... chyba ze gra z lockiem


Hehe ja gram lockiem z kolega ktory gra frost magiem i radzimy sobie wzglednie dobrze :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 01:26 
Cytuj  
nat napisał(a):
lock ma wiekszy damage od locka w pvp i pve, jest nieograniczony mana, ma imba drain hp, kamyki spamowalny CC podczas ktorego mozna drainowac mane a przy drobinie szczescia to i nawet duzo damagu pocisnac
mag radzi sobie calkiem dobrze 3/3 5/5 ale w 2/2 posysa ... chyba ze gra z lockiem


ja nie porownuje obu tych klas, bo kazda ma swoje zalety (ilosc lockow w top 2v2) i wady (ilosc lockow w 5v5).

porownuje mechanike i sposob zadawania obrazen.
maga zerguje, to wciska klawisze, "placi" mane i zadaje dmg. nie wazne, ze po chwili zginie, bardzo prawdopodobne, ze odjal ostatnie kilka % z zycia jednego przeciwnika i zwiekszyl szanse na zwyciestwo swojego teamu.

warlock robi to samo, ale gorzej, bo doty mozna usunac i latwiej sie przez nie healuje. mimo to, wy cchecie jeszcze, zeby znikaly po smierci.

to ja cche, zeby dmg magam, czy roga, ktory zadal 10 sec. przed swoim zgonem, tez znikal ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 01:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
cypis napisał(a):
Patch na ptrach za tydzien. Moze embe przestanie plakac.

embe pujzie na WHO :E

BTW. Skad to info ?


eee tam, nie placze tak bardzo :lol:

Blue post

Q : ETA on when zul'aman will hit ptr for testing?
Q : hopefully, first week of october.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 02:45 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
ja nie porownuje obu tych klas, bo kazda ma swoje zalety (ilosc lockow w top 2v2) i wady (ilosc lockow w 5v5).

lol lock slaby 5/5 kon by sie usmial, ilosc lockow w top5 5/5 teamach ze wszystkich bgrup jest ze 3x wieksza niz mojej klasy (huntera)
wiecej hunter jest duzo bardziej popularna klasa niz lock, a mimo to wg geekboys.org 150ty lock na swiecie ma rating 2324 a hunter 2197
to ze lockowie nie stanowia w 5/5 20-35% graczy z top10 teamow jak to ma miejsce w 2/2 nie znaczy ze jest ich za malo


_________________
Nat is fat

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 02:51 
Cytuj  
nat napisał(a):
lol lock slaby 5/5 kon by sie usmial, ilosc lockow w top5 5/5 teamach ze wszystkich bgrup jest ze 3x wieksza niz mojej klasy (huntera)
wiecej hunter jest duzo bardziej popularna klasa niz lock, a mimo to wg geekboys.org 150ty lock na swiecie ma rating 2324 a hunter 2197
to ze lockowie nie stanowia w 5/5 20-35% graczy z top10 teamow jak to ma miejsce w 2/2 nie znaczy ze jest ich za malo


do huntera tez nie mialem zamiaru locka porownywac.

...in before ret paladins?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 03:26 
Cytuj  
swoja droga jesli zul aman jest "gotowy" to ile moga ten patch testowac ?


_________________
Nat is fat

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 05:08 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Super revamp ret paladynow. Najwazniejszej rzeczy nie tkneli nawet.


CS zszedl na 6s z 10. To jest 40% poprawa ;-)

Niektore talenty wreszcie sa przydatne, Zobaczymy jak to w praniu bedzie. Przywalic przywali, jako DPS klasa w raidach.. raczej nie bardzo..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 08:03 
Cytuj  
Cytuj:
Season 3 starts and season 3 gear has rating requirements. Season 2 drops down, no rating requirement. Season 1 goes to honor system.
Season 4 starts and season 4 gear has rating requirements. Season 3 drops down, no rating requirement. Season 2 goes to honor system, season 1 is lost to the ages.

Dokładnie tak ja myślałem kolejne arena geary beda za honor z nastepnymi sezonami. Kuwa, znowu bedzie trzeba kampic honor na nastepnego patcha (pewnie nastepny sezon w tedy).

http://www.mmo-champion.com/images/news ... _small.jpg do dropuje boss z eventy hallos-end,
edit:
czas sie leczyc -;-, dzisiaj mi snil arena set 3 dla maga :o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:42 
Cytuj  
Oczywiscie nerf warka, tradycji stalo sie zadosc :)
Bardziej jako stealth nerf 70 AP czy Moongose-a, bo teraz bedzie musial kazdy dac weapon chaina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:51 
Cytuj  
Cytuj:
Season 1 goes to honor system.
czy to oznacza, że to co było za sezon pierwszy z areny bedzie mozna farmic na bg ?
bardzo mi sie podoba wygląd tego seta


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.