mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 15:50 
 
Cashasty napisał(a):
Wybacz, ale szczerzę wątpię w to, ze blizz w jakiś sposób monitoruje to, co gdzie kto ma pobindowane.

Bindy są CL side, nie SV side.


@Siegfried

Dostałeś już answer? Ja czekam od tygodnia i cisza ;/

Cisza brrrr. Ano ja tez czekam tydzien, doslownie tydzien. Mam nadzieje, ze jak juz cos napisza to napisza na temat rozwiazania mego problemu a nie "otrzymalismy panska wiadomosc, rozpoczniemy dochodzenie ktore potrwac moze nastepne 3-4 tygodnie". Brrrr

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 16:16 
 
tydzień? ciesz sie jak w parę miechów raczą się odezwać;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 16:20 
 
Ja czekam na odpowiedz blizza w sprawie hakniętego konta juz miesiąc, podałem wszystkie dane.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 18:02 
 
Shadhun napisał(a):
Ja czekam na odpowiedz blizza w sprawie hakniętego konta juz miesiąc, podałem wszystkie dane.


Lol, rozumiem czekac miesiac na odpowiedz w sprawie konta zbanowanego za wlasna glupote (bot).
Ale w sprawie hacknietego konta gdzie to w zasadzie jest ich wina to lekka przesada.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 18:33 
 
ikona napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Ja czekam na odpowiedz blizza w sprawie hakniętego konta juz miesiąc, podałem wszystkie dane.


Lol, rozumiem czekac miesiac na odpowiedz w sprawie konta zbanowanego za wlasna glupote (bot).
Ale w sprawie hacknietego konta gdzie to w zasadzie jest ich wina to lekka przesada.
to zem sie usmial ;)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 18:38 
 
W ogóle botujcie dalej i dawajcie hasła "przyjaciołom z neostrady" a później klnijcie na Blizzard jakie to geje bo miesiąc was mają w dupie =o

Pogratulować...

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 19:16 
 
bloodpa1nt napisał(a):
W ogóle botujcie dalej i dawajcie hasła "przyjaciołom z neostrady" a później klnijcie na Blizzard jakie to geje bo miesiąc was mają w dupie =o

Pogratulować...

Mnie zastawia co innego, po kiego groma pisac w temacie jezeli nie ma sie do przekazania nic konstruktywnego? Niech wypowiadaja sie osoby dotkniete tym problemem i ci, ktorzy moga w jakis sposob pomoc. Wytykanie palcem i obrazanie jest bezcelowe.

Swoja droga powinni albo zatrudniac wiecej osob albo tez wziac sie do roboty bo z takim serwisem to my w Juropen Junion daleko nie zajdziemy ( niezaleznie od tego czy ban byl zasluzony czy nie ).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 19:27 
 
imho swego czasu afkowalem na bg (av) podczas ogladania filmow i nawet gdybym dostal bana to bym sie rowno na blizie przejechal - place, gram bez wspomagaczy wiec do chu... waclawa co afk nie moge robic pff... by dostali takiego kopa w dupe przed sadem ze by sie posrali - bo zeby miec pewnosc swoich dowodow ze uzywalem czegos to by musieli mi grzebac na dysku a tego w pozwie cywilnym nie maja prawa ;) ^^^^^^

had_ol napisał(a):
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=28188

tutaj jest wszystko napisane, dostales bana to poswiec chwile i poczytaj dokladnie. Jest tam napisane co mozesz zrobic, a takze dlaczego dostales bana z pominieciem tzw. piramidy kar


tbh to byla czesc uzywana do jednego ze scammow ostatnimi czasy ;) - podsylalo sie takie cus + jakis "rozkaz" i powiadomienie ze jak czegos nie zrobi to zarwie perma
@ Shadhun
o wlasnie o to mi chodzilo ;) - teraz mi zaswitalo - danke za sprostowanie ;) - gilder np ma specyficzne w defaulcie polozenia all i jak czytalem raz poradnik do gildera to po instalacji sie wywalalo podstawowe i wrzucalo tam inne i je sie ustawialo co bot w kolejnosci ma robic ;)

bloodpa1nt napisał(a):
W ogóle botujcie dalej i dawajcie hasła "przyjaciołom z neostrady" a później klnijcie na Blizzard jakie to geje bo miesiąc was mają w dupie =o

Pogratulować...


nasz kolega ma chyba jakis uraz ;) - pewnie tez dawal ia mu nie dawali ;)

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 19:33 
 
ketrish napisał(a):
imho swego czasu afkowalem na bg (av) podczas ogladania filmow i nawet gdybym dostal bana to bym sie rowno na blizie przejechal - place, gram bez wspomagaczy wiec do chu... waclawa co afk nie moge robic pff... by dostali takiego kopa w dupe przed sadem ze by sie posrali - bo zeby miec pewnosc swoich dowodow ze uzywalem czegos to by musieli mi grzebac na dysku a tego w pozwie cywilnym nie maja prawa ;) ^^^^^^

;)


twoja znajomosc prawa, jak i eula jest porazajaca.

ketrish napisał(a):
^^^^^^



^^^^^^^^^^^^^^^^^.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 19:51 
 
ketrish, widze, ze wszedzie potrafisz wcisnac swoje idiotyczne teorie? :P

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 21:51 
 
Siegfried napisał(a):
Mnie zastawia co innego, po kiego groma pisac w temacie jezeli nie ma sie do przekazania nic konstruktywnego? Niech wypowiadaja sie osoby dotkniete tym problemem i ci, ktorzy moga w jakis sposob pomoc. Wytykanie palcem i obrazanie jest bezcelowe.


Panie, koleś botuje... botuje! do chvja, a później płacze, że ban... no weź się nie ośmieszaj... ja bym się nawet wstydził tu jęczeć, że mam bana za botowanie o_o

Ale gdyby na samym jęczeniu się skończyło... on tu doszukuje swej niewinności i kombinuje jak odzyskać konto...

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:00 
 
Taka to mentalność na WoW community :D . Chyba tylko na Silkroadzie ludzie ostrzej botują. Później jest już tylko Wow.
A temat świetny ,dostałem perma ,bo botowałem ,dlaczego mnie zbanowali i co z tym zrobić?
Tak w ogóle znajdź sobie nową gierke do botowania ,przecież to nie musi być wow. Botowi to nie robi różnicy serio ,a ty sam i tak pewnie kontrolujesz tylko logowanie w całym tym procesie grania :D .
Nowych kumpli chinoli znajdziesz na DarkEden. :oops:


W ogóle to jaki fun ludzie z tego mają ,że zapuszczają bota na pół dnia... :oops: No ale to w końcu tylko LoL community ,najlepsze zaraz po tibii. :oops:

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:16 
 
Puszczaja bota bo nie maja juz sil i checi do ubrania nowej postaci w gear. Dopiero jak masz gear to zaczyna sie gra.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:21 
 
Każdy płaci za swoja gre i każdy decyduje to w jaki sposób gra. To że niektórzy z was godzą się na płacenie za nudzenie sie (no chyba że ktos jest masochistą i bawi go zdobywanie setu za honor na 4 postaci) to tez wasza sprawa. A ja zapuszczam bota żeby odbębnił za mnie całą nudną robote w wowie, później mogę przystąpic do zabawnej częsci.

@ Yanglegend :

Cytuj:
Tak w ogóle znajdź sobie nową gierke do botowania ,przecież to nie musi być wow. Botowi to nie robi różnicy serio ,a ty sam i tak pewnie kontrolujesz tylko logowanie w całym tym procesie grania


Nie, dzięki płace za wow-a lubie grac w wow-a, gram w niego pare godzin dziennie, dokładnie tyle ile chce, bot sobie botuje kolejne pre godzin. Twój argument na poziomie debila z gimnazjum.


Cytuj:
W ogóle to jaki fun ludzie z tego mają ,że zapuszczają bota na pół dnia...


Nie mam żadnego funu z zapuszczania bota , mam fun grając ręcznie, robie to jak już napisałem, zwykle pare godzin dziennie. Cały czas jesteś debilem i chyba nie rozumiesz że botowanie to nie jest podpisanie cyrografu że nie będziesz nic już innego robił na postaci.


Zresztą ta dyskusja była już jakis czas temu, praktycznie 90% przeciwników botowania okazała sie kretynami bredzącymi coź o grze fair o sumieniu i honorze w grze komputerowej.

Z jednym się zgodze, botujesz to ryzykujesz i płakać że zły blizz zbanował konto nie masz prawa.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:31 
 
Shadhun napisał(a):
Każdy płaci za swoja gre i każdy decyduje to w jaki sposób gra. To że niuektórzy z was godzą się na płacenie za nudzenie sie (no chyba że ktos jest masochistą i bawi go zdobywanie setu za honor na 4 postaci)


To jest najczęstsze usprawiedliwienie jakim posługują się ludzie botujący. Jednocześnie najbardziej idiotyczne jakie można tylko wymyśleć. Powiedz mi jaki beznadziejny retard buli kasę za grę która w znacznej części mu nie odpowiada, i która dla niego jest tak nudna że musi uciekać się do oszustwa aby w ogóle móc w nią grać?

To tak jak by jakiś sportowiec powiedział coś w stylu: Nie znoszę mojej dyscypliny, nudzi mnie ona przez większość czasu ale bawi mnie stanie na podium, dlatego używam dopingu ile wlezie.

Edit:

Shadhun napisał(a):
przeciwników botowania okazała sie kretynami bredzącymi coź o grze fair


W zasadzie to możesz nie czytać tego wyżej, bo widzę że nie ma sensu. Jak dla ciebie kretynem jest ten kto oczekuje w MMO, które w znacznym stopniu polega na współzawodnictwie między graczami, gry fair play, to naprawdę nie ma sensu z tobą dyskutować.

BTW według twojej miary jestem kretynem ale TBH wole to niż być takim lamusem który nawet w wirtualnej _rozrywce_ w której nic tak naprawdę nie traci ani nie zyskuje, musi się uciekać do oszustw.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:49 
 
Bo źle na to patrzysz.

Cytuj:
Powiedz mi jaki beznadziejny retard buli kasę za grę która w znacznej części mu nie odpowiada, i która dla niego jest tak nudna


Nie wiem, skąd wziąłeś tą "znaczną część" chyba ze swojej wyobraźni, ja nic takiego nie napisałem, niektóre aspekty są bardzo nudne, i chyba każdy to przyzna. Są aspekty które bardzo mi się podobają i mam ochote za nie płacić,jednak w związku z taką a nie inną budową gry musze poprzedzić ja długim i żmudnym wykonywaniem kompletnie nudnych rzeczy. Więc co mam robić ? nie grać ? grać i rzygać z nudów ? Wybrałem to co najlepsze dla MNIE bo JA płace za to.


Cytuj:
To tak jak by jakiś sportowiec powiedział coś w stylu: Nie znoszę mojej dyscypliny, nudzi mnie ona przez większość czasu ale bawi mnie stanie na podium, dlatego używam dopingu ile wlezie.


Znowu pała z logiki. Po pierwsze jestes kolejną osoba która chyba za bardzo sie zaangażowała w gry ponieważ chcesz je przyrównywać do sytuacji z prawdziwego życia, a to zupełnie dwa inne światy.

Nie jesteśmy sportowcami, nikt nam za granie nie płaci, naszymi wyczynami nie pasjonują się miliony ludzi, gra w wow-a to nie piękna i zaszczytna idea. Sport nie został stworzony po to by dawac sportowcom przyjemność. Mam dalej podawać różnice ?

Ale skoro juz koniecznie chcesz porównywać RL do gierki to ja bym zacytował sportowca w taki sposób.

"Jestem amatorem ,uwielbiam grać w piłkę, momenty kiedy jestem na boisku są świetne, jednak nie mogłem znieść żmudnych testów medycznych które musiałem zdać w wieku xx lat, załatwiłem sobie lewy podpis lekarza. Dzięki temu moge robić to co lubie."


Cytuj:
BTW według twojej miary jestem kretynem ale TBH wole to niż być takim lamusem który nawet w wirtualnej _rozrywce_ w której nic tak naprawdę nie traci ani nie zyskuje, musi się uciekać do oszustw.


Kolejna pała, nie MUSI (znowu to sobie wziąłeś z swojej wyobraźni ?) ale MOŻE, mam taki wybór, dokonuje go. "Nawet" ? to uważasz że gdybym cos na tym zarabiał a kto inny tracił to oszukiwanie było by bardziej usprawiedliwione ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 23:56 
 
Cytuj:
To tak jak by jakiś sportowiec powiedział coś w stylu: Nie znoszę mojej dyscypliny, nudzi mnie ona przez większość czasu ale bawi mnie stanie na podium, dlatego używam dopingu ile wlezie.


_________________
ół jeh

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 00:06 
 
Shadhun napisał(a):
Znowu pała z logiki. Po pierwsze jestes kolejną osoba która chyba za bardzo sie zaangażowała w gry ponieważ chcesz je przyrównywać do sytuacji z prawdziwego życia, a to zupełnie dwa inne światy.


Niestety jest dokładnie na odwrót, więc to twoja logika rozumowania chyba kuleje ;)

Właśnie dla tego że gry nie mają nic wspólnego z RL zależało by mi by były fair play. W RL milion i jedna rzecz decyduje o twoim losie a twoje umiejętności i charakter naprawde są na szarym końcu tej listy (najczęściej)

Dlatego też właśnie pewna (duża) grupa graczy, do których i ja się zaliczam, którzy w wirtualnej rozrywce szukają odpoczynku od codzienności i całego tego szamba, nie życzy sobie sprowadzanie tych negatywnych aspektów RL do gier. Nie po to zmęczony całym dniem studiów / pracy loguje się do MMO żeby znowu musieć użerać się z cwaniactwem/ kanciarstwem / podwójnymi standardami etc.

Ofcourse żadne środowisko w którym ludzie grają dużą rolę nie będzie wolne od tego typu zachowań i to rozumiem. Jednak denerwują mnie za to gracze, o co najmniej naciąganej moralności, którzy nie tylko nie kryją się ze swoimi nieuczciwymi praktykami, ale wręcz się z nimi obnoszą i simą twierdzić że wszystko jest jak najbardziej ok.

Człowiek wtedy zaczyna się zastanawiać co się porobiło z tym środowiskiem (graczy) Nie jestem znowuż taki stary, ale pamiętam jeszcze dobrze czasy kiedy nawet oszukiwanie w grach SP było uznawane za lamerstwo (nie daj boże, żeby ktoś się jeszcze chwalił że skończył jakąś grę na kodach i zajęło mu to tylko tyle czasu a uczciwi gracze to frajerzy) A oszukiwanie w grach sieciowych to już w ogóle była zbrodnia przeciwko całej społeczności. Takich graczy się kiedyś piętnowało.

A co mamy teraz? Przychodzi taki lolek na forum: "Elo ziomale ten jeb#$y blizzard miał ku#$@a czelność mnie zbanować, co za fagasy no, przecież botowałem tylko 50% czasu gry"

Sam przyznasz że z tej perspektywy można się zastanawiać: WTH :roll:


Edit:

Shadhun napisał(a):
ale MOŻE, mam taki wybór, dokonuje go.


Ty się czepiasz mojej logiki a ja twojej ;)

Problem w tym że teoretycznie NIE może, i NIE ma takiego wyboru. Jest to zakazane, dostawca tej usługi (MMO) sobie tego ewidentnie nie życzy i podkreśla to w warunkach użytkowania na które gracz się godzi. To że dostawca sam nie potrafi wyegzekwować swoich zasad to nie oznacza że wszystko jest cacy nie? To że policja nie łapie wszystkich przestępców nie znaczy że naglę przestępczość jest ok? (ja wiem porównanie nie na miejscu ale chodzi tylko o zasadę działania a nie stopień przewinienia)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 00:47 
 
Tak, potrafie na to spojrzeć z perspektywy takiej jak opisałeś, co więcej zgadzam się z większością argumentów które powyżej podałeś.

Osobiście uważam że nie robie wielkiej krzywdy nikomu tym że nie latam kolejną postacią po 10h dziennie na AV (latałem poprzednimi), robi to za mnie bot, a co gdybym nie używał bota tylko ruszał się ręcznie co te pare minut na AV czy byłbym lepszym człowiekiem ? ;) Chyba nie, więc po prostu żeby być lepszy moralnie musze odbebnic to 10h ręcznie z kubełkiem pod ręka żeby było gdzie rzygać , by później miec możliwość pogrania aren. Osobiście nie czuje tego w ten sposób, nie wiem może jestem dziwny.

Cytuj:
A co mamy teraz? Przychodzi taki lolek na forum: "Elo ziomale ten jeb#$y blizzard miał ku#$@a czelność mnie zbanować, co za fagasy no, przecież botowałem tylko 50% czasu gry"


Tak jak pisałem, też uważam to za skrajną głupote.

Cytuj:
To że dostawca sam nie potrafi wyegzekwować swoich zasad to nie oznacza że wszystko jest cacy nie? To że policja nie łapie wszystkich przestępców nie znaczy że naglę przestępczość jest ok? (ja wiem porównanie nie na miejscu ale chodzi tylko o zasadę działania a nie stopień przewinienia)


Przebiegam przez ulice bardzo często jak mi sie spieszy, dostałem za to pare razy mandat który przyjałem z pełnym zrozumieniem. Mimo tego na pewno jeszcze nie raz przebiegne. Chyba że mnie coś potrąci (ban ;D).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 01:07 
 
Widzę że doszliśmy do jako takiego porozumienia, ty rozumiesz mój punkt widzenia, ja jestem w stanie zrozumieć twój (choć nie zmienia to faktu że się z nim nie zgadzam) i dobrze bo szczerze te dyskusje stają się tak nudne jak lvlowanie kolejnej postaci w wow'ie. Jeszcze trochę a ludzie zaczną sobie robić macra na różne odpowiedzi na temat botowania ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.