mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:18 
Cytuj  
Jeszcze takich buraków nie spotkałem :-/

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:21 
Cytuj  
bloodpa1nt napisał(a):
Jeszcze takich buraków nie spotkałem :-/

Miałem tą przyjemność i powiem ci, że świetnie się bawiłem:)
moje perełki to "gdzie jest kalimdor i jak tam się dostać" i "do czego służy stamina" :) pytania od 70 ofcorse;P
Ostatnio jednak rozpieprzył mnie tank, który nie potrafił stanąć przy mobie, którego miał tankować. Nie potrafił zrozumieć co to znaczy "stań przed mobem".(robiliśmy maggi)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:34 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
No poziom trudności gry zniżyli do przeciętnego amerykańca;) bo przecież co chwile płakali (płączą?) jaki to wow jest trudny;)
z drugiej strony prosty sposób zbierania "łatwych" graczy o inteligencji pantofelka:) spotykam takich codziennie w grze i tylko płakać można;) jakie oni mają mniemanie o sobie jako "pro" gracze;) nie wiedząc gdzie jest kalimdor;P


I bardzo dobrze, ze znizyli poziom, ze WoW jest prosty, casual friendly, intuicyjny itd itp. Wlasnie dlatego w niego gram :)

Wraca czlowiek urabany po zajeciach czy pracy wiec oczekuje od gry relaksu i zabawy, a nie pietrzenia problemow w wirtualnym swiecie czy pseudo utrudniania zycia, bo jakis nastolatek nie ma co robic i latwa gra moze zachwiac jego ego. W koncu juz nie bedzie pro, uber hc player, banalizuja mu dziedzine, w ktorej byl mocny, ktora byla jedyna forma jego poczucia wartosci. Jakie ono teraz bedzie skoro kazdy moze miec to co ja mam...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 00:12 
Cytuj  
Co wy kurwa pierdolicie....

/sigh

10+ milionów graczy i wzrost to jest oficjalne info Vivendi dla akcjonariuszy i przekłada się na konkretne wyniki finansowe które też są dostępne więc po co ta dyskusja w ogóle.

http://www.vivendi.com/
http://www.vivendi.com/corp/en/press_20 ... Q12008.pdf

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 05:24 
Cytuj  
simo napisał(a):
Wraca czlowiek urabany po zajeciach czy pracy wiec oczekuje od gry relaksu i zabawy, a nie pietrzenia problemow w wirtualnym swiecie


Wiesz może niektórzy to tacy emo-gracze i potrzebują góry problemów aby mieć udany dzień , potem mogą sobie wsiąść na mamuta czy inną popierdułkę i zablokować drogę w XXX bo tam niestety z większości tras nie można zboczyć , przynajmniej do 75 lvl sie nie dawało , ew.może napisać do GMa jak to cały świat go nienawidzi i żeby zabanował xxx graczy i wiesz co , on to robi , bo przecież XXX to gra oparta na pvp i liczy się wolność tego pvp ;)

To nie tak że tu nikt nie siedzi , po prostu tu nie ma góry problemów nad którymi trzeba się roztrząsać całymi dniami na forum.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 07:33 
Cytuj  
bloodpa1nt napisał(a):
warcraftrealms.com = fail

Dlaczego? Wydaje mi sie ze podane dane sa calkiem logiczne. Wyszedl nowy, dlugo oczekiwany mmo, blizz niczego nie szykuje nowego przed premiera WoTLK, duzo osob ma juz postacie gotowe na dodatek wiec zamrozili konta pewnie na 3-4 miesiace. Narazie i tak nie maja co robic wiec po co placic. Przed premiera WoTLK bedzie widoczny powrot duzej ilosci graczy bo beda jeszcze chcieli dokoksowac postacie, wiec nie ma co sie tutaj matrwic niepotrzebnie.
FC idealnie trafil z premiera AOC i dobrze.

A sam topic faktycznie jest marna prowokacja fanboja AOC, widac to od samego poczatku :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 07:41 
Cytuj  
koci napisał(a):
Z tego co pamietam to ilosc zalozonych kont przekroczyla 10mln a nie ludzi grajacych teraz. Pamietajcie ze wliczone sa takze konta ktore sa frozen od 2 lat...


mylisz się, chodziło o konta aktywne co blizz dokładnie wyjaśniał.

Cytuj:
World of Warcraft's Subscriber Definition
World of Warcraft subscribers include individuals who have paid a subscription fee or have an active prepaid card to play World of Warcraft, as well as those who have purchased the game and are within their free month of access. Internet Game Room players who have accessed the game over the last thirty days are also counted as subscribers. The above definition excludes all players under free promotional subscriptions, expired or cancelled subscriptions, and expired prepaid cards. Subscribers in licensees’ territories are defined along the same rules.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 3 cze 2008, 07:49 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 07:42 
Cytuj  
rafos napisał(a):
bloodpa1nt napisał(a):
warcraftrealms.com = fail

Dlaczego? Wydaje mi sie ze podane dane sa calkiem logiczne. Wyszedl nowy, dlugo oczekiwany mmo, blizz niczego nie szykuje nowego przed premiera WoTLK, duzo osob ma juz postacie gotowe na dodatek wiec zamrozili konta pewnie na 3-4 miesiace. Narazie i tak nie maja co robic wiec po co placic. Przed premiera WoTLK bedzie widoczny powrot duzej ilosci graczy bo beda jeszcze chcieli dokoksowac postacie, wiec nie ma co sie tutaj matrwic niepotrzebnie.
FC idealnie trafil z premiera AOC i dobrze.

A sam topic faktycznie jest marna prowokacja fanboja AOC, widac to od samego poczatku :)


niestety przyjrzyj sie na dane na warcraftrealms , wiekszosc serwerow z eu to update 5-10 razy na 30 dni. ile to moze zlapac populacji, 10% serwera ?, ten addon juz dawno umarl i dane z dupy pokazuje

ps. blizz mogl by sie pochwalic ile sprzedal pudelek z wow i tbc , to by byly ciekawe dane :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:15 
Cytuj  
Populacja WoWa na dzień dzisiejszy 10+ miliona zgodnie z Vivendi, informacjami Blizzarda i tym co przedstawił Goatus. Po co ta dyskusja, skoro mamy bazę informacji na ten temat. AoC i WoW niech sobie żyją oddzielnie i po co się spinać na ten temat.

PS. A co do tekstów typu niech Blizzard pokaże pełne dane, to jest to niemożliwe ponieważ są to informacje marketingowe i wyłącznie dla udziałowców firmy. Takich danych się nie publikuje iż są one tajemnicą handlową.


Posty: 3
Dołączył(a): 2.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:42 
Cytuj  
ludzie z wowa uciekajom na serv fury Aoc jest 5-6 gildi co spier.. z wowa

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:45 
Cytuj  
UCIEKAJOM !!!!!

ŁOŻESZ KURFA !!

ŁAPAĆ !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:08 
Cytuj  
Może Shattered Halls to nie jest serwer najwyższych lotów, ale ja osobiscie nie odczułem żadnej różnicy po premierze AoC. Wręcz ostatnio ludzi przybywa, ale to już od dłuższego czasu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:19 
Cytuj  
Babunga napisał(a):
ludzie z wowa uciekajom na serv fury Aoc jest 5-6 gildi co spier.. z wowa

O nie, to będzie z jakieś 500 osób max ... świat WoWa chyli się ku upadkowi. Cała populacja zaczyna się zastanawiać czy to już koniec? czy nie ma dla nas nadziei? Nadchodzi straszny koniec :o Niech mnie ktoś przytuli :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:27 
Cytuj  
AoC = Fail.
WoW > all.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:29 
Cytuj  
kurde jestem dziwny, mam 8 postaci na Magtheridon - to chyba maximum :har:

niech UCIEKAJOM, jak WRÓCOM to KUPIOM moje transmuty :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 10:06 
Cytuj  
10 to maks, nie szpanuj. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 10:19 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
UCIEKAJOM !!!!!

ŁOŻESZ KURFA !!

ŁAPAĆ !

Rozjebal mnie ten post, az sie oplulem herbatą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 10:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Shadhun napisał(a):
UCIEKAJOM !!!!!

ŁOŻESZ KURFA !!

ŁAPAĆ !

Rozjebal mnie ten post, az sie oplulem herbatą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mnie też kierowniczka pyta co mi tak wesoło... :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 11:05 
Cytuj  
Babunga napisał(a):
ludzie z wowa uciekajom na serv fury Aoc jest 5-6 gildi co spier.. z wowa


ror, made my day

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 11:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
bloodpa1nt napisał(a):
na chuj miałby kłamać?


Żeby zwiększyć sprzedaż? Dopóki liczba graczy może być dla kogoś kryterium wyboru gry, warto nieco "nagiąć" prawdę by zdobyć kolejne $$$.

Przeciez takie dane publikuje spółka giełdowa, wyobrazasz sobie kłamstwo w raporcie dla akcjonariuszy? Wracaj do szkoły.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.