mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:57 
 
Mendol napisał(a):
marek kurwa ty jestes taki glupi czy udajesz?
mozna podjebac full loot z eve.
mozna podjebac rvr z war'a.
mozna podjebac levelowanie poprzez pvp.
idz sie czlowieku zorientuj co sie dzieje dookola ciebie bo mam wrazenie, ze zatrzymales sie na pewnym poziomie 3 lata temu.


I otrzymalbym gre gdzie abonament wykupilbym na 10 lat :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:57 
 
nauki robił :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 00:05 
 
Cytuj:
mozna podjebac levelowanie poprzez pvp.


To już było i nie wróci więcej..... lalalala
Itd.
WRONG.
Jednak wróci. Tak przynajmniej twierdza na blizzconie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 00:15 
 
Jak czytam wypowiedzi niektórych osób to nie wiem czy płakać czy się śmiać. O grze nie wiadomo jeszcze nic, a wy już rozmawiacie co Blizzard ściągnie od innych gier. Blizzard zrobił WoW'a jako jedną z pierwszych gier MMO, gra odniosła wielki sukces i wiadomo, że inne firmy starają się im dorównać. Moim skromnym zdaniem, gra która została zapowiedziana na Blizzcon'ie odniesie sukces tak jak wszystkie inne gry tej firmy. Od razu mówię, że nie jestem ich wielkim fanem, tylko lubię pograć w dobre gry, a właśnie takie robi Blizzard.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 00:17 
 
Daleko WoW do jednej z pierwszych MMO.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 00:19 
 
Fakt, źle napisałem miało być "Jednym z pierwszych MMO, który odniósł wielki sukces". Zdarza się, zwłaszcza o tej porze.

Edit: Desh, Blizzard zarobił kosmiczne pieniądze, ale według mnie "uczciwie"- tzn. nie wpieprzał ludziom syfu, tylko dawał gry najwyższej jakości i myślę, że cały czas będą działać na podobnej zasadzie.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 00:24 przez Erevain, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 00:21 
 
Erevain napisał(a):
Fakt, źle napisałem miało być "Jednym z pierwszych MMO, który odniósł wielki sukces". Zdarza się, zwłaszcza o tej porze.
napisz zarobił kosmiczne pieniądze i wtedy bedzie idealnie :wink:
ogolnie popieram twoje zdanie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:24 
 
simo napisał(a):
Ludzie i co z tego, ze Blizzard skopiowal jakies pomysly ?! Kto bronil innym firmom wypuscic takiego WoWa pare lat temu i zapewnic sobie taka pozycje, ktora sprawia, ze kazdemu nowemu MMO jest i bedzie bardzo trudno zaistniec ? To jest wlasnie wielkosc firmy, wizjonerskie umysly, ktore daly juz graczom Diablo 2, Starcrafta. Wyczuli koniunkture i zrobili WoW-a.
A inni niech teraz placza, ze sami na to nie wpadli.

Albo, ze WoW mial bugi w czasie premiery... No ja zesz.. A co to w ogole za argument jest ? Moze mial, ale teraz nie ma, wiec z czystym sumieniem za taka grywalna i perfekt zrobiona gre place. I malo mnie obchodzi, ze inne gry maja bugi na poczatku, ale sie je usprawiedliwia, bo "WoW tez mial". Tylko jakie to ma znaczenie, co to klienta obchodzi ? Klient wybierze gre, w ktorej bedzie mu sie gralo bardziej komfortowo. I takie pierdolenie za przeproszeniem jest po prostu smieszne. Mogli inni wpasc na taki pomysl wczesniej i teraz Blizzard musialby sie glowic jak wejsc na taki rynek, w ktorym np. rzadzi juz WAR. Ale to Blizz zaryzykowal i wygral. I chwala im za to. Mam swiadomosc, ze place za skonczony, swietnie zrobiony produkt, a moje pieniadze nie ida na marne. I mam gdzies kto kogo skopiowal, kto mial kiedy bugi itp. Co to ma za znaczenie jesli gra daje zabawe.


This.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:35 
 
Erevain napisał(a):
Blizzard zrobił WoW'a jako jedną z pierwszych gier MMO.


dobry tekst


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:45 
 
mrynar napisał(a):
Erevain napisał(a):
Blizzard zrobił WoW'a jako jedną z pierwszych gier MMO.


dobry tekst


Tak wycinaj część zdania, jesteś przez to fajniejszy :) i pokazałeś swoją inteligencję

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:48 
 
mrynar napisał(a):
Erevain napisał(a):
Blizzard zrobił WoW'a jako jedną z pierwszych gier MMO.


dobry tekst


Stary, przecież autor sprostował o co mu chodziło, bo jakiego wklejasz sobie słowa wyrwane z kontekstu? lol

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:52 
 
Bo WAR zaczyna im coraz bardziej dawać w kość, coraz bardziej zaczyna męczyć performancem i niedoróbkami.

Więc fanboie war-a potrzebują z rana popluć sobie na wow-a, poprzekonywać się nawzajem trzymając się za siusiaki, zanim usiądą do gry.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:55 
 
Sobtainer napisał(a):
mrynar napisał(a):
Erevain napisał(a):
Blizzard zrobił WoW'a jako jedną z pierwszych gier MMO.


dobry tekst


Stary, przecież autor sprostował o co mu chodziło, bo jakiego wklejasz sobie słowa wyrwane z kontekstu? lol


Sprostowal jak mu Ojciec zwrocil uwage. Tekst poszedl. Uwaga na przyszlosc: warto przeczytac to co sie napisalo przed nacisnieciem wyslij.

Teskt jest fajny, bo oddaje mentalnosc graczy wowa. WoW byl pierwszy, tylko Blizz potrafi robic mmo itp

Kogo to obchodzi, ze o wiele wczesniej byly takie tytuly jak EQ, UO, Lienage, DAoC itd

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:07 
 
Shadhun napisał(a):
Bo WAR zaczyna im coraz bardziej dawać w kość, coraz bardziej zaczyna męczyć performancem i niedoróbkami.


Zmień kompa

Shadhun napisał(a):
Więc fanboie war-a potrzebują z rana popluć sobie na wow-a, poprzekonywać się nawzajem trzymając się za siusiaki, zanim usiądą do gry.


/facepalm

Edit: przezornie zmieniłem, jeszcze czyjś fiut wyskoczyłby z tego zdjęcia, a tego byśmy nie chcieli


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:25 
 
shadhun mi war dziala bez problemu. i mam coraz wiecej funu.
loguje sie na chwile i jebie heady dla szatana.

powiedz mi co moge zrobic w przeciagu godziny w wowie?


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:27 
 
Tak mrynar , wyciągając pojedynczo z kontekstu zdania mogę przytoczyć to co napisałeś kiedyś "Wiem, ze WoW to pierwszy mmo" :) I bardzo dobrze wiem jakie tytuły były wcześniej bo w wiele z nich grałem, jednak to WoW odniósł wielki sukces, żadna z wcześniejszych gier. Popełniłem błąd pisząc posta, ale szybko go sprostowałem, gorzej jak bym napisał ,że to WAR był pierwszą grą tego typu bo niektórzy z Was będą nam to wpajać, czepiaj się dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:30 
 
heh ale pierdolicie.
dlaczego wow odniosl wielki sukces? bo jest gra zrobiona dla poczatkujacych.
bo trafil dobrze w czasie - ile osob mialo dostep do internetu za czasow uo/daoca/everquesta? a ile mialo go juz 4 lata temu?
ilu graczy ma wow w chinach i korei?
ilu mial graczy po premierze? 5mln? chyba nie bardzo.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:36 
 
Mendol napisał(a):

powiedz mi co moge zrobic w przeciagu godziny w wowie?


a co mozesz zrobic przez godzinę w WAR?

Siedzieć na forum WoW i pierdolic jak potłuczony w kazdym topiku jaki to WoW jest zjebany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:39 
 
SharG napisał(a):
Mendol napisał(a):

powiedz mi co moge zrobic w przeciagu godziny w wowie?


a co mozesz zrobic przez godzinę w WAR?

Siedzieć na forum WoW i pierdolic jak potłuczony w kazdym topiku jaki to WoW jest zjebany.

W godzine w WAR mozna nabic 40k expa na scenario o!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:39 
 
Mendol napisał(a):
shadhun mi war dziala bez problemu. i mam coraz wiecej funu.
loguje sie na chwile i jebie heady dla szatana.

powiedz mi co moge zrobic w przeciagu godziny w wowie?


To samo co w warze mendol, możesz pójść na 'scenario'.

To że tobie dziala bez problemu, to o niczym nie świadczy, no chyba że umawiamy się że 'ocene' ograczniczamy tylko do punktu widzenia właśnej dupy.

Mi ogólnie chodzi o to że, na wasze (tak,już na wasze, nie czuje się częścią tego community, mimo że lubie WAR-a, za bardzo się ośmieszacie) zaczepki już mało kto reagował w waszym dziale to przyszliście zaczepiać tutaj. Każdy raczkujący nawet psycholog powie Ci czego objawem jest takie usilne utwierdzanie się w jakiejś kwestii poprzez maniakalne dyskredytowanie innych, jest objawem niepewności.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.