mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 12:59 
Cytuj  
Zastanawiam sie jeszcze nad jednym. Jezeli teraz zrobie preorder wersji EU to mam zapewnione miejsce w OB. Jezeli Blizz nie zrobi wipe postaci to moze byloby to dobre rozwiazanie gdyz OB dla EU rusza podobno 1 grudnia.

Teliesin: zamowiles rowniez "gamecards" czy masz amerykanska cc:)?

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 13:06 
Cytuj  
Gamecardow nie zamowilem, a co nie ma miesiaca grania z klientem ?

Game cardy bede kupowal w interactcd


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 13:14 
Cytuj  
MIesiac grania za darmo jest ale przed uruchomieniem gry bedziesz musial podac dane swojej CC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 13:20 
Cytuj  
W wiekszosci gier mozesz podac forme platnosci jako KK albo game card. A nie obydwa jednoczesnie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:08 
Cytuj  
Ja sie tak tylko zastanawiam....JAK blizzard czy vivendi chce kontrolowac przeplyw gotowki z wyraznym podpisem US only? Przeciez platnosc jest instant, a tracking konta zajmuje od 1h-8h(zalezy czy konto jest na liscie international) poprzez Vise i tez Mastercard.

Ja jednak doszedlem do wniosku ze da sie placic polska czy byle jaka "wypukla" CC, zwlaszcza ze ani Blizz i ani Vivendi nie maja banku wlasnego + bazy danych Visy/Mastercard zeby to kontrolowac, a zbanowac nie mozna za to + jak by chcieli jednak to kontrolowac via Visa/Mastercard database to kazda platnosc wyniosla by 1h+.

PS>Teraz sie zastanawiam czy nie zamieszalem tego troche...

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:40 
Cytuj  
Pieszczoch uwazam tak samo :)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:48 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja sie tak tylko zastanawiam....JAK blizzard czy vivendi chce kontrolowac przeplyw gotowki z wyraznym podpisem US only? Przeciez platnosc jest instant, a tracking konta zajmuje od 1h-8h(zalezy czy konto jest na liscie international) poprzez Vise i tez Mastercard.

Ja jednak doszedlem do wniosku ze da sie placic polska czy byle jaka "wypukla" CC, zwlaszcza ze ani Blizz i ani Vivendi nie maja banku wlasnego + bazy danych Visy/Mastercard zeby to kontrolowac, a zbanowac nie mozna za to + jak by chcieli jednak to kontrolowac via Visa/Mastercard database to kazda platnosc wyniosla by 1h+.

PS>Teraz sie zastanawiam czy nie zamieszalem tego troche...


Jakos to weryfikuja "instant" - za SB nie dawalo sie placic polskimi kartami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:49 
Cytuj  
Scorpion napisał(a):
Jakos to weryfikuja "instant" - za SB nie dawalo sie placic polskimi kartami.

Polskimi elektronicznymi, czy wypuklymi VISA? Bo elektroniczne to zaden problem rozpoznac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:54 
Cytuj  
VISA też nie, w MxO każą sobie przepisywać prócz numeru karty te cyferki po drugiej stronie na miejscu gdzie się poodpisujesz - to jest jakaś identyfikacja karty, cholera wie co z niej można się dowiedzieć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:55 
Cytuj  
Scorpion napisał(a):
Jakos to weryfikuja "instant" - za SB nie dawalo sie placic polskimi kartami.


Eeee... Placilem ponad pol roku wypukla Visa z lukas banku.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
Scorpion napisał(a):
Jakos to weryfikuja "instant" - za SB nie dawalo sie placic polskimi kartami.


Jak to nie!!!!! Ja placilem za SB bez problemu moja VISA Classic z PEKAO S.A. ta z Chopinem przez okolo 7 miesiecy.


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 14:59 
Cytuj  
Wszystko zależy od Blizzarda. Jest to do zrobienia prawie instant. W AO po paru minutach przeskakiwało mi z USD na EURO + VAT (płaciłem zwykłą VISĄ). Równie dobrze u Blizzarda może odrzucać płatność kartami z UE.
Pierwsze 8cyferek to kod kraju i banku - więc nie trzeba nikogo namierzać. Kwestia zakupu jakiejś bazy danych i prosty scrypt który odrzuca pewne numery jeszcze przed wstępną autoryzacją :(

Z drugiej strony to trochę zachodu. A wiadomo, że Blizzard nie zapanuje nad wypływem game cardsów z US. Więc można mieć nadzieję, że położy na to laskę - a będzie się tłumaczył, że jak ktoś z UE chce to i tak zagra na US serwerach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:05 
Cytuj  
Powiem tak: jesli Interact bedzie sprzedawac game cardy, to ja juz nie widze zadnego problemu. Przeciez w kazdej z gier mozesz wybrac forme platnosci jako karta kredytowa ALBO game card (w tym wypadku bez podawania numeru karty, bo i po co). Teraz kwestia jest, kiedy wersja EU pojawi sie na rynku. Bo jesli przed swietami, to sprawa jest jasna, te pare dni mozna poczekac. Gorzej, jesli w lutym, wtedy czekac nie mam zamiaru.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:10 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Scorpion napisał(a):
Jakos to weryfikuja "instant" - za SB nie dawalo sie placic polskimi kartami.


Eeee... Placilem ponad pol roku wypukla Visa z lukas banku.


Tak - bo miesiac czy dwa po premierze juz mozna bylo.
Ale na poczatku sie nie dalo.
No przynajmniej mi i paru znajomym sie nie udalo.
Mowie oczywiscie o probach placenia normalna visa a nie elektronem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:39 
Cytuj  
Ciekawe....cos mysle mark ze jednak to jest troche niemozliwe, Blizz nie moze odrzucac platnosci bo karta jest EU. Jedyna solucja to ze electron moze nie zadzialac, a wedlug prawa jakie panuje ZADNA firma nie moze odmowic sprzedazy produktu i obslugi klienta.
Blizz moze sobie "oficjalnie" oglosic ze przyjmuje TYLKO US ludzi jako klientow ale za to te slynne prawo w USA o wolnosci zabrania "selekcji" czy tez "dyskryminacji" (tak to jest w miare dyskryminacja) ludzi.
Wiec w praktyce wyjdzie to samo co SquareEnix planowal z FFXI, jakos polacy grali i wedlug firmy "illegally", a zlamaniem prawa bylo by zbanowanie ludzi za granicami US.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 20:34 
Cytuj  
Panowie,
gramy w EU. Wykonac!
Ping 30ms to nie 300ms, a PvP bedzie jak w zadnej innej grze. PvP z pingiem powyzej 100ms to nieporozumienie.
No!

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 20:56 
Cytuj  
Swen nie do konca z tym MXO bo fakt ze podalem prawdziwy numer karty to te 4 cyferki o ktre prosili podalem falszywe z ciekawosci czy zaskocza i nic sie nie stalo .. Karta przeszla bez problemu wiec te cyferki to jakas sciema :P

Olek : :wtf:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:07 
Cytuj  
Scorpion napisał(a):
Tak - bo miesiac czy dwa po premierze juz mozna bylo.
Ale na poczatku sie nie dalo.


Z tego co pamietam, rozpoczalem gre ~2 tygodnie po premierze. I dalo sie od poczatku normalna Visa :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:17 
Cytuj  
no dobra kupujemy najpierw retaila US a pozniej EU...


Posty: 37
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:53 
Cytuj  
Zobaczcie ten sklep:

http://www.insidemacgames.com/store/?view=product_314
http://www.insidemacgames.com/store/?view=product_315

Wysylaja do PL za 15 dolarow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.