mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:12 
Cytuj  
Powiem szczerze, pelne zaskoczenie. Chyba jedyny jak narazie MMOG ktory nie stosuje przelicznika $/€ w skali 1 do 1 :o

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:38 
Cytuj  
Mald: blizzard to nie goa. to raz. dwa- nie uwazasz ze moga zrobic inaczej- czyli po prostu nie wprowadzac pacza w us dopuki wersja eu nie jest gotowa i implementowac w tym samym czasie? Dlaczego do jasnej ciasnej panuje tendencja generalizacji, jak jedna gra ma slaby support to nie znaczyz ze kazda lokalizowana gierka bedzie miala, tym bardziej gra spod egidy Blizzarda.
Kazdy bedzie gral tam gdzie chce, ja na przyklad nie spiesze sie jakos zbytnio do polskiej gildii poniewaz tak jak juz wspominalem, mmorpg to dla mnie miedzy innymi szansa na cwiczenie angielskiego. Wszyscy mamy roznych znajomych w roznych gildiach w roznych miejscach swiata, pozatym wierze ze ponawiazujemy duzo nowych znajomosci. Wiec po prostu wybierzmy miejsce gdzie chcemy grac i juz. Nie trzeba poddawac w watpliwosc supportu jesli sie jeszcze nie gralo na danym serwerze....

juz.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:43 
Cytuj  
Orientuje sie ktos czy na jedna gre mozna bedzie zarejestrowac pare kont?
Tyle zachodu z tym wszystkim, sciagalo by sie wow'a jak AO i bylby spokoj, a nie jakies platnosci, wysylki itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:45 
Cytuj  
gre = clienta? czy gre = jeden cd key?
zastanow sie jeszcze raz czy kupujac jedna gra mozna zarejestrowac kilka kont...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:49 
Cytuj  
Chce robic odrazu na 2 kompach 2 postacie i chce miec 2 postacie rownoczesnie w grze (a nie ze na zmiane wchodze nimi), no to potrzeba 2 kont. I pewnie musze kupic dwa pudelka z plytkami :P? Niestety bolesna bedzie dla mnie prawda hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:51 
Cytuj  
wow... to chyba masz 4 rece... cg

ale w takiej sytuacji, tak, musisz placic podwojnie


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 22:54 
Cytuj  
Gdzies kiedys Blizzard napisal ze bedzie mozna bez problemu grac na kliencie z US bety (bedzie podobno brakowalo tylko Tech Supporta). Moze uda sie znalezc sklep online ktory podobnie jak interactcd.com wysle na skrzynke emailowa sam cd-key, a plytki wyrzuci do kosza.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 23:42 
Cytuj  
Ten klient który ja mam na dysku (eu cb) to też jest już retail klient(tak mówił jakiś gośc z euro supportu) i brakuje mi tylko Euro retail cd-keya ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 23:43 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Chce robic odrazu na 2 kompach 2 postacie i chce miec 2 postacie rownoczesnie w grze (a nie ze na zmiane wchodze nimi), no to potrzeba 2 kont. I pewnie musze kupic dwa pudelka z plytkami :P? Niestety bolesna bedzie dla mnie prawda hehe

Dodatkowo drugie konto = drugi abonament.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 00:51 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Chce robic odrazu na 2 kompach 2 postacie i chce miec 2 postacie rownoczesnie w grze (a nie ze na zmiane wchodze nimi), no to potrzeba 2 kont. I pewnie musze kupic dwa pudelka z plytkami :P? Niestety bolesna bedzie dla mnie prawda hehe


I w ten sposob stworzony zostal pierwszy polski bb w wow. Gratz :) I nie mowcie mi , ze ta gra po kilku miesiacach nie bedzie wygladac identycznie jak swg - grind, grind i jeszcze raz grind. Bo tylko 2 strony konfliktu to nuda wielka... a zreszta , wiecej juz nie bede narzekac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 00:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Powiem szczerze, pelne zaskoczenie. Chyba jedyny jak narazie MMOG ktory nie stosuje przelicznika $/€ w skali 1 do 1 :o

Haaa, czyli tak jak myslalem.
Nie no, mnie po tej informacji sie milo zrobilo. Jesli tylko "final beta test" zacznie sie na poczatku badz w polowie grudnia, a nie w sylwestra to niczego wiecej mi nie potrzeba. Minimum miesiac bety i najnowsza wersja klienta (przetestowanego na amerykanskich kroliczkach) :)

PS
Mowilem juz, ze pieprze wersje US? :wink:


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 07:07 
Cytuj  
To nie jestes jeden :P

To sie chybna nazywa Gangbang :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 08:18 
Cytuj  
Koroner napisał(a):
zamawiasz pre-order czekasz tydzien i grasz miesiac w beta wow ( i to jest ten gratis miesiac o ktorym pisza ) :]


Eee?? Nie, darmowy miesiac grania jest regula w kazdym mmorpg z jakim sie spotkalem, i dotyczy to wersji retail, granie w beta masz calkowicie za darmola.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 09:49 
Cytuj  
Cytuj:
I nie mowcie mi , ze ta gra po kilku miesiacach nie bedzie wygladac identycznie jak swg - grind, grind i jeszcze raz grind.


Nie będzie. WoW i SWG mają tylko jedną cechę wspólną - obie gry mozna wrzucić do pudła z napisem mmorpg. A dalej to są same różnice.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 09:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Cytuj:
I nie mowcie mi , ze ta gra po kilku miesiacach nie bedzie wygladac identycznie jak swg - grind, grind i jeszcze raz grind.


Nie będzie. WoW i SWG mają tylko jedną cechę wspólną - obie gry mozna wrzucić do pudła z napisem mmorpg. A dalej to są same różnice.


Miałem ochotę dokładnie to samo napisać. Słowo w słowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:17 
Cytuj  
lutus napisał(a):
I nie mowcie mi , ze ta gra po kilku miesiacach nie bedzie wygladac identycznie jak swg - grind, grind i jeszcze raz grind.

Oczywiscie ze nie bedzie. Bo grind w SWG wynika z idiotycznego systemu robienia jedi, ktory poprzednio zmuszal to masterowania wiekszosci profesji, a teraz zmusza do nabijania potwornych ilosci expa. Pozatym, pokaz mi jakiekolwiek sposoby efektywnego grindingu w WoW (po 30 lvlu). No wlasnie... ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:25 
Cytuj  
no po tym podwyższeniu wymaganego expa na lvl powyżej 30, mozliwe że zabraknie questów ;) Do 29lvl ani razu nie grindowałem cały mój exp to exp z questów - do tego grałem głównie solo.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
Instance dungeons young padawan. :)


To się teraz nie opłaca. W Instance Dungeons zwiększyli ilość expa ale jest to ilość expa dla drużyny.

Tzw. Grupowy Exp. Solowanie w Instance będzie trudne bo exp będzie jak na zewnątrz.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no po tym podwyższeniu wymaganego expa na lvl powyżej 30, mozliwe że zabraknie questów ;) Do 29lvl ani razu nie grindowałem cały mój exp to exp z questów - do tego grałem głównie solo.


Tak na marginesie.
Jak ktoś chce grać Solo to polecam hordę :]
W Alliance już na samym początku są questy gdzie bez grupy diabelnie ciężko się wyrobić.
Niech przykładem tu będzie quest na Impa albo wybadanie kopalni. To jest tylko Starting Zone i kilka kroków poza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Instance dungeons young padawan. :)

No wlasnie nie, bo masz tam moby elite, a exp taki sam. Do grindingu zdecydowanie sie nie nadaje, chyba ze grupowego ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.