mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:51 
Cytuj  
Desh wracales tak czesto, ze mysle conajmniej pol roku abstynencji od tego wachania kleju potrzebujesz, zeby traktowac cie jako czystego . hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:52 
Cytuj  
Kabraxis mam takie male pytanie. Czy grajac w WoW dowartosciowujesz sie ?

W mojej opinii jest lekkomyslnym sadzenie , ze tak duzy projekt , jakim niewatpliwie jest WoW , tworzony jest tylko i wylacznie dla grupki zapalencow , ktorzy nie maja nic innego do roboty jak tylko wirtualny swiat.

Co za duzo , to nie zdrowo ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:52 
Cytuj  
no dobra, to spadam .. 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ile czasu musze nie grać w wowa żeby nie być już wowbojem i móc go bronić jako nie wowboy ? :wink:

Gwiazdka.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
Sobtainer nie pisz tak bo zaraz przyleci czterech kochajacych mezow i ojcow ktorzy maja czas grac tylko 30minut na miesiac i wyzwa cie od nolifow i nerdow.


Helo! Nie jestem kochajacym ojcem ale nie moge grac 8 h dziennie - moge 3 moze 4 h jak do 19 nie jestem w pracy. Mam 90 metrowe mieskzanie i 4 miesieczny samochod / flex
Ty masz tier milion pieceset po miesiacu a ja level 75...
To nie chodzi o to ze jestes nerdem i nolifem - ale zrozum ze nie jestes grupa docelowa bo takich jak ty jest 10 - 15 %. A gra jest dal wszystkich. Mialem pol roku w ktorym no lifowalem ciesze sie ze sie obudzilem...
Sam WoW mi sie podoba i w planie mam wbicie do konca tygodnia na 80 ( moze sie uda :D ) i pozniej raidowanie. I nie po 8 h dziennie .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:04 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
ale zrozum ze nie jestes grupa docelowa bo takich jak ty jest 10 - 15 %. A gra jest dal wszystkich.
ta masz racje ale to tu nie trafia, kiedyś jednemu modowi tłumaczyłem że to forum też jest dla wszystkich i nie przeszło :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:12 
Cytuj  
Kabraxis jesteś kurwa bardziej pro od SK/Nihilum.
Ja skilluje w sumie 6 profesji i z nich mam tylko jedna prawie na max (455/460).
Ale ja się pewnie nie znam, lepiej kupic g na allegro wypierdolic go na matsy, nabic 450 enchantingu/jewelcraftingu i quitnac.
A rozrywki szukac na forum, robiac z siebie posmiewisko,
no offence ofc

btw, na jaki dodatek teraz czekasz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:25 
Cytuj  
Raid content w pretbc byl dostepny tylko dla dzieci i eunuchow.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:40 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
Helo! Nie jestem kochajacym ojcem [...]

daj namiary na siebie, to chetnie zalozymy ci niebieska karte

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:59 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
Helo! Nie jestem kochajacym ojcem ale nie moge grac 8 h dziennie - moge 3 moze 4 h jak do 19 nie jestem w pracy. Mam 90 metrowe mieskzanie i 4 miesieczny samochod / flex
Ty masz tier milion pieceset po miesiacu a ja level 75...
To nie chodzi o to ze jestes nerdem i nolifem - ale zrozum ze nie jestes grupa docelowa bo takich jak ty jest 10 - 15 %. A gra jest dal wszystkich. Mialem pol roku w ktorym no lifowalem ciesze sie ze sie obudzilem...
Sam WoW mi sie podoba i w planie mam wbicie do konca tygodnia na 80 ( moze sie uda :D ) i pozniej raidowanie. I nie po 8 h dziennie .


A ja mam 7 letnia Astre, 2 mieszkania i 115k na koncie /flex , co nie zmienia faktu, ze jest za latwo, zbyt casualowo i nie massive. Multiplayer Online Game with Role Playing Elements for Casual Players ...MOGwRPEfCP
I jak tu mowic ze nie eksperymentuja :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:03 
Cytuj  
Nie wiem co sie tak czepiacie tego WoWa,jak na mmo dla poczatkujacych jest super.Ma prawie wszystko to,co maja inne mmo i jest latwy do ogarniecia.Po kilku miesiacach jesli sie ktos wciagnie moze poszukac juz konkretnej gry w ktorej znajdzie lepszy aspekt tego,co zarysowano w WoW,a jemu sie spodobalo.Znajomym polecam WoWa wlasnie,zeby zobaczyli "z czym to sie je",potem latwiej o wybor tego wlasciwego mmorpg.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:04 
Cytuj  
Ty dealerze MMO Smierci... :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
People Who Say WotLK Raids Are Easy (Source)

Very few of the people who are saying WoW is EZ mode have done Satharion with 3 drakes yet. Give that a shot then get back to us. :)

Ulduar Difficulty (Source)

Ulduar will be harder. It still might be do-able by more than the most elite 5% of players, but it will be a lot more challenging. And we'll continue to have "hard modes" that are even more challenging. We'll make sure some of these challenges offer appropriate rewards.


To tak dla placzkow ze "za latwo " wlasnie, ciekawe bardzo ilu z nich zrobilo Satharion with 3 drakes np.
Uwazam ze to super zmiana wiecej ludzi zobaczy content a trudniejsze wyzwania beda dla hardcorowcow i to takie z rewardami i tytulami specjalnymi.

Wczoraj robilem quest gdzie kieruje sie wielkim gigantem(naprawde wieeeeelkim) rozdeptujac mobki, rzucajac nimi ,uderzjac w ziemie i odrzucajac je daleko itp a pozniej jeszcze jakis dlugi chain w ktorym spotyka sie arthasa a wczes iej tez robi rozne ciekawe rzeczy kontrolujac mobki. Super sie bawilem i tak kazdego dnia trafiam na jakies fajne nowe questy.

Isengrim napisał(a):
Nie wiem co sie tak czepiacie tego WoWa,jak na mmo dla poczatkujacych jest super.Ma prawie wszystko to,co maja inne mmo i jest latwy do ogarniecia.Po kilku miesiacach jesli sie ktos wciagnie moze poszukac juz konkretnej gry w ktorej znajdzie lepszy aspekt tego,co zarysowano w WoW,a jemu sie spodobalo.Znajomym polecam WoWa wlasnie,zeby zobaczyli "z czym to sie je",potem latwiej o wybor tego wlasciwego mmorpg.

Z ciekawosci jakie to gry:P? Chyba miales na mysli ze ma wszytko to co inne gry a nawet wiecej a jednoczesnie 10 razy lepszy interfejs lepiej dopracowany silnik i gameplay.

No ale jesli ktos szuka "wyzwan" typu niedpracowana silnik i wogole gra to faktycznie powinien szukac innych tytulow

iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ile czasu musze nie grać w wowa żeby nie być już wowbojem i móc go bronić jako nie wowboy ? :wink:

Gwiazdka.

Brawo 5000 postow z czego tylko 4500 takich jak ten czyli bezsensownych i napisanych po to zeby nabijac licznik


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 11:36 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:44 
Cytuj  
Z calym szacunkiem ale granie rajdow przez 6 h codziennie itp - to jest chore zeby zdobyc jakies ramie rangarosa :P
Bez jaj - chce grac i sie z tego cieszyc a nie zawalac zycie, miec pryszcze i odciski na dupie. Zgadzam sie na systematyczne 3 h dziennie przez 2 - 3 miechy na jakis set. Instancje powinny byc takie jakie sa na normalu w sensi dlugosci trwania i tez uwazam ze AOE party jest nudne. Po co komu sheep repetenace itp?tank heal i AOE.
Rajdowalem pre TBC i z perespektywy czasu - za duzo czasu. :roll: 40 osob - chociaz instancje fajnie zrobione...
Ale czasy sie zminily i tez chce miec tier 30 a dlaczego tylko nerdy moga miec? Uwazam ze systematycznoscia powinno sie do teog dochodzic.
Porponuje nolifom zrobic 4 alty i kazdego wypasac. Tylko wkuriwa mnie ze na takiego potem bede pracowal IRL bo rozdwojenia jaźni dostanie ;)


Pozdr,

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:46 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Nie wiem co sie tak czepiacie tego WoWa,jak na mmo dla poczatkujacych jest super.Ma prawie wszystko to,co maja inne mmo i jest latwy do ogarniecia.Po kilku miesiacach jesli sie ktos wciagnie moze poszukac juz konkretnej gry w ktorej znajdzie lepszy aspekt tego,co zarysowano w WoW,a jemu sie spodobalo.Znajomym polecam WoWa wlasnie,zeby zobaczyli "z czym to sie je",potem latwiej o wybor tego wlasciwego mmorpg.

Tyle, ze ludzie, ktorzy pokochali wow nie beda sobie szukac tych wlasciwych innych MMO bo takowe poki co nie istnieja. No bo chyba nie sadzisz, ze ktos komu wow podpasowal siegnie zaraz potem po WAR albo jakiegos koreanskiego grinda. No ewentualnie moze skusic sie na LOTRO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:59 
Cytuj  
ta wow zjebał sprawe bo blizzard wywalił taką kase na wowa że wowboj nie może znaleźć niczego innego podobnej jakości :P

blizzard psuje rynek 8)

dodatek jest moze hujowy moze nie jest ich to nie obchodzi juz i tak zarobili FORTUNE na wowie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:04 
Cytuj  
Cytuj:
Brawo 5000 postow z czego tylko 4500 takich jak ten czyli bezsensownych i napisanych po to zeby nabijac licznik

No juz, juz vercinku bo sie zbulwersujesz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:09 
Cytuj  
Kiedys flexowalo sie itemkami epixami. Ci co rajdowali 8 godzin dziennie je mieli a reszta mogla je tylko ogladac i ogladac filmiki z instancji.Blizz wydawal miliony na robienie gry a duz jej czesc ogladalo jaies 5% graczy. Preciez to bylo bez sensu...
Teraz zdobywac itemki rozwijac postac moze praktycznie kazdy przy odrobinie checi . Nawet majac mala gildie 10 osobowa przynajmniej zobaczy instancje wszystkie, bossow , lokacje.
Flexowac bedzie sie hardcorowymi tytulami wyjtkowymi mountami itp.(plus rzecz jasna najlepszym mozliwym gearem)
Nie wiem jak to sie moze komus nie podobac.

iniside napisał(a):
Cytuj:
Brawo 5000 postow z czego tylko 4500 takich jak ten czyli bezsensownych i napisanych po to zeby nabijac licznik

No juz, juz vercinku bo sie zbulwersujesz.

Kolejny blyskotliwy post ociekajacy wrecz trescia . Nawet nie chce ci sie flejmowac porzadnie .Nudny jestes, masz zlota gwiazdke ,idz sobie juz

*

Posty: 56
Dołączył(a): 24.11.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja pamietam jak pierwszy raz zabilismy Vaela, pizda na TSie byla taka ze pobudzili mi wszystkich w domu. :-)

Dla niekumatych (nowych) graczy - Vael byl jednym z najtrudniejszych bossow w WoWie. Gildie na nim potrafily sie rozpasc ze zniechecenia. :-) 2 boss w BWL (na bodajze 8) - gildie na nim potrafily wipnac mimo BWL na "farm status". Walka wymagala (zwlaszcza od tankow) perfekcyjnego zgrania i timingu - byla naprawde TRUDNA - lecz wcale nie niemozliwa.

I moze zabrzmi to nerdowsko ze uwazam zabicie bossa za "cos" ale to bylo cos. caly general chat w Ogri nam gratulowal, itd., itp.....

Z TBC i WOTLK takich wspomnien juz niestety nie mam bo to "cos" ulecialo taj jak napisal Sobtainer. A WOTLK stracil to ulatujace cos z powietrza i przybil grubym buciorem do ziemi wiec nie mam nadzieji na "cekawe momenty" w WoW.

Teraz moze co niektorzy zrozumieja dlaczego dlaczego mowie ze WoW to juz nie MMO. :-)


i to ma być fajne???
wipe za wipem bo ktoś sekundę za późno kliknął albo laga miał akurat???

taki boss to wymagał skilla , pomyślunku czy głupawego klikania w odpowiednim momencie?

dzięki blizz że takiej głupoty już nie uświadczymy teraz

czytasz wogóle co piszesz ? bo chyba nie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:17 
Cytuj  
ja pierwsze co zrobiłem jak zobaczyłem Vaela to poszedłem z nim zagadać.

krzyczeli na mnie :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.