mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:59 
Cytuj  
dzieki za odp, generalnei chodzi o to ze zamiast bola na wsyzstkich, jest 5min bos na mnie i bol15 na reszte, da sie tak zeby byl to click bez targetowania?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:02 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
dzieki za odp, generalnei chodzi o to ze zamiast bola na wsyzstkich, jest 5min bos na mnie i bol15 na reszte, da sie tak zeby byl to click bez targetowania?
ten mod to tego nie służy - nie da się. natomiast obsługuje 5min i mozna go uzywac w sposób w jaki napisałem.
pamietam że zalezy od kliku mysza jak left/right to albo nadpisuje wszystkim greatera albo dodaje 5 minutowe dla tych co nie mają zeby poczekac az skoncza cie greatery i dac wszystkim nowe greatery tak ja robiłem.


_________________
psn


Posty: 33
Dołączył(a): 3.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:06 
Cytuj  
szukam moda ktory bedzie odliczac pozostale minuty/sekundy danego skila, pod ikonkami ktore pojawiaja na gorze po prawej przy mini mapie :) np Battle Shout, Blood Rage itd

nie wiem jak to sie nazywa, wiec mam nadzieje ze jasno opisalem :P

edit: oraz moda ktory pokazuje ile sekund zostalo do uzycia ponownie danego skilla na pasku :)

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:21 
Cytuj  
Niewiem czy dobrze rozumiem, ale jesli chcesz zeby ci pokazywalo ile ci zostalo do konca buffa to mozna to wlaczyc w interface options "show buff durations" albo cos w tym stylu, a jesli chodzi o czas do konca cooldowna na pasku to polecam OmniCC


_________________
Emenems

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 19:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie odrobiłes pracy domowej

Ok, inaczej: nie da sie ustawic pallypower tak, zeby np. dawal wszystkim warriorom greater salvation, a tankowi zwykly light. Chyba o to mu chodzilo.
Jesli nie, to zwracam honor.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 23:36 
Cytuj  
az strach sie przyznac jaki jestem 'genialny', ale zablokowalem sobie okienko questowe z fubara na srodku ekranu i teraz nie moge tego ruszyc w zaden sposob (a troche przeszkadza..)

problem polega na tym, ze prawy przycisk myszy nie otwiera opcji i nie moge odblokowac tego w ten sam sposob co zablokowalem.

probowalem wylaczyc i wlaczyc ponownie mod przy logowaniu, ale ciagle qeasty mam na srodku ekranu :/



help ;)

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 23:47 
Cytuj  
W najgorszym wypadku możesz po prostu skasować "wtf" folder. Sadze jednak ze gdzies w opcjach tego moda musi być lock/unlock opcja.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 07:37 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
help ;)
bardzo prosta rzecz. skasuj plik coś jak fubar_quest.lua (mniej wiecej) poszukaj go w folderze WTF. moze być w dwóch miejscach ale w folderze WTF
zawsze jest w folderze WTF/account/nazwa konta/SavedVariables lub WTF/account/nazwa konta/nazwa serwera/ nazwa postaci/SavedVariables (w przypadku fubar raczej to pierwsze bo fubar ustawia sie globalnie
rób to przy wyłaczonej grze

skasujesz plik i zresetujesz moda, zreszta jak klikniesz w fubar w tego moda menu to musi tam być opcja RESET ADDON

nie kasuj całego WTF :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:26 
Cytuj  
skasowalem plik, pomoglo, dzieki.

myslalem, ze ten folder WTF stworzyl jakis piracki serv, na ktorym gralem wczesniej i mimo wszystko chcialem go usunac ;)

ps. ktory mod pozwoli mi na taki dodatkowy "pasek" skilli nad standardowym?
http://pl.youtube.com/watch?v=34d0-tvC37s

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:44 
Cytuj  
PrzeZekij napisał(a):
Niewiem czy dobrze rozumiem, ale jesli chcesz zeby ci pokazywalo ile ci zostalo do konca buffa to mozna to wlaczyc w interface options "show buff durations" albo cos w tym stylu, a jesli chodzi o czas do konca cooldowna na pasku to polecam OmniCC


errmm chodzi mi o buff/debuff, CD na innych nie na mnie:)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:32 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
errmm chodzi mi o buff/debuff, CD na innych nie na mnie:)

NECB, domyslnie nie są właczone wszyskie. przejzyj opcje i to co jest odznaczone - np cd counterspell na wrogim magu - no problem


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:41 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
od dłuższego czasu używam NECB,
kiedyś na chwilę zainstalowałem Quartza i go wywaliłem bo wydał mi się zbędny
teraz używam obu
NECB pokazuje czas trwania buffów, debuffów, CDów w jednym miejscu
Quartz za to doskonały castbar, zastępuje blizzowskie enemy castbary, multum opcji i bajerów


Deshroom napisał(a):
Buffchef napisał(a):
errmm chodzi mi o buff/debuff, CD na innych nie na mnie:)

NECB, domyslnie nie są właczone wszyskie. przejzyj opcje i to co jest odznaczone - np cd counterspell na wrogim magu - no problem


nie rozumiem :)
wiem o tym, napisałem do czego _używam_ NECB, bo ktoś sugerował omniCC i inne rzeczy


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:46 
Cytuj  
przepraszam, chciałem pomóc ale niedoczytałem :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 11:55 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
skasowalem plik, pomoglo, dzieki.

myslalem, ze ten folder WTF stworzyl jakis piracki serv, na ktorym gralem wczesniej i mimo wszystko chcialem go usunac ;)

ps. ktory mod pozwoli mi na taki dodatkowy "pasek" skilli nad standardowym?
http://pl.youtube.com/watch?v=34d0-tvC37s


menu -> interface options -> advanced options

na gorze masz
show bottom left actionabar
show bottom right actionbar

ewentualnie jeszcze
show right actionbar
show right actionbar2

milej zabawy


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:39 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ok, inaczej: nie da sie ustawic pallypower tak, zeby np. dawal wszystkim warriorom greater salvation, a tankowi zwykly light.


dokladnie o to mi chodzi:)

czy nie ma innego moda ktory robilby cos takiego?
lazy palas ftl -.-


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:27 
Cytuj  
wywaliłem bongos 2 i zastąpiłem go bartender3 (ace2) zabrakło mi mozliwości przesuwania framu od rolla i znalazłem elfreloaded (ace2) to to w górnym prawym rogu - polecam

Obrazek


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wywaliłem bongos 2 i zastąpiłem go bartender3 (ace2) zabrakło mi mozliwości przesuwania framu od rolla i znalazłem elfreloaded (ace2) to to w górnym prawym rogu - polecam



A mogę się dowiedzieć czym podyktowana ta zmiana była? Tak z ciekawości

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:09 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
wywaliłem bongos 2 i zastąpiłem go bartender3 (ace2) zabrakło mi mozliwości przesuwania framu od rolla i znalazłem elfreloaded (ace2) to to w górnym prawym rogu - polecam



A mogę się dowiedzieć czym podyktowana ta zmiana była? Tak z ciekawości
bongos nie jest ace2 - nie moge go automatycznie updatować, sam mod nie jest lepszy (sa bardzo bardzo podobne)


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:13 
Cytuj  
Tak myślałem, przykre ...

Anyways ace ostatnio zaczyna mnie ostro irytować, addony zamiast być coraz lepsze i szybsze to rozrastają sie niebotycznie zjadając coraz więcej pamięci. Do tego dochodzi bardzo nieczytelny kod, więc jak coś sie chrzani to nie mam nawet jak sprawdzić co nawala, addon czy biblioteka etc.

Generalnie, jak kiedyś uważałem że to świetny pomysł to w niedalekiej przyszłości planuje się pozbyć wszystkiego na ace2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tak myślałem, przykre ...

Anyways ace ostatnio zaczyna mnie ostro irytować, addony zamiast być coraz lepsze i szybsze to rozrastają sie niebotycznie zjadając coraz więcej pamięci. Do tego dochodzi bardzo nieczytelny kod, więc jak coś sie chrzani to nie mam nawet jak sprawdzić co nawala, addon czy biblioteka etc.

Generalnie, jak kiedyś uważałem że to świetny pomysł to w niedalekiej przyszłości planuje się pozbyć wszystkiego na ace2
Twój wybor ja mam ze 60 ace2 i NECB, nigdy nie mam zadnych kłopotów i mam gigantyczne forum wowace do pomocy.
jestem bardzo zadowolony :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.