mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 18:47 
Cytuj  
itemrack?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 00:12 
Cytuj  
Witam serdecznie,
od wejscia patcha pojawil mi sie nastepujacy problem. W momencie przejscia z party na opcje rajd pojawia mi sie na srodku ( w sytuacji gdy jest paladyn w rajdzie ) jego ikona. Jesli jest ich wiecej to sie ladnie na srodku grupuja - jest bo blizzardowskie UI dla rajdu. Problem w tym, ze nie jestem w stanie tego usunac ani przesunac. Gdy wejde w zakladke blizzardowskiego rajdu moge dowolnie nanosic na ekran ikony postaci innych klas je usuwac itd a paladyna nie. Wczesniej uzywalem tej ikony poniewaz nie wiem dlaczego ale moj CT Raid Assist nie chwytal tej klasy wiec pobieralem ja sobie z Blizzard Raid UI. No i teraz mam problem bo nic nie moge z tym zrobic. Mam nadzieje, ze w jakis sensowny sposob wyrazilem moj problem i bedzie mogl ktos mi pomoc. Kombinowalem na rozne sposob wyrzucilem to z "wtf" sciagnalem "MoveAnything" i nic sie nie dzieje. Bylbym wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam
Dargh

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 00:14 
Cytuj  
Wywal:

- Blizzard_RaidUI.lua.bak
- Blizzard_RaidUI.lua

Jak nie wiesz gdzie to jest, użyj opcji Wyszukaj w windowsie. Mi pomogło dzisiaj. Wyjdz z gry, wywal to, i wejdz.


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 11:40 
Cytuj  
re Sobtainer

Bardzo dziekuje za pomoc. Pomoglo :)

Pozdrawiam
Dargh

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 19:01 
Cytuj  
Poszukuje moda ktory nawet przy itemce w quest logu pokazywal by mi ile moge dostac $$ za tą itemke. (Sellvalue, itemprice patrzylem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 19:44 
Cytuj  
Szkodnik007 napisał(a):
Poszukuje moda ktory nawet przy itemce w quest logu pokazywal by mi ile moge dostac $$ za tą itemke. (Sellvalue, itemprice patrzylem)
ace2 Colalight

podobnie Informant do auctioneera ale nie polecam

oba pokazuja w tooltipie


_________________
psn


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 21:54 
Cytuj  
Szukam pewnego moda, który zobaczyłem na starym filmiku kumpla, jeszcze przed TBC.

Mod wygląda miej więcej tak, że z jednej strony postaci jest pokazane hp w kształcie półksiężyca, a z drugiej mana, rage , też w kształcie półksiężyca. W środku małymi liczbami jest życie i rage. Jest jeszcze w procentach pokazane.

Kojarzy może ktoś ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 22:24 
Cytuj  
DHud, Ice Hud, Meta Hud itp.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 08:38 
Cytuj  
Toaleta napisał(a):
Szukam pewnego moda, który zobaczyłem na starym filmiku kumpla, jeszcze przed TBC.

Mod wygląda miej więcej tak, że z jednej strony postaci jest pokazane hp w kształcie półksiężyca, a z drugiej mana, rage , też w kształcie półksiężyca. W środku małymi liczbami jest życie i rage. Jest jeszcze w procentach pokazane.

Kojarzy może ktoś ?

wybierz ace2, masz hud razem z animowanymi targetami itp

ArcHUD2 6 days ago Interface Enhancements Combat HUD based on NurfedHUD Uruloke 49355

osobiście nie używam, bo uważam za wyjątkowo kiepską rzecz :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 09:42 
Cytuj  
Dargh napisał(a):
re Sobtainer

Bardzo dziekuje za pomoc. Pomoglo :)

Pozdrawiam
Dargh


Ah, ale się dowartościowałem :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:35 
Cytuj  
Pytalem o to juz raz ale nie dostalem konkretnej odpowiedzi. Niestety nadal nie moge dojsc jakiego moda musze usunac lub zaktualizowac zeby mi to co ponizej nie wyskakiwalo :
Error: Usage: GameTooltip:SetOwner(frame)
File: Interface\FrameXML\GameTooltip.lua
Line: 74
Count: 1

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:58 
Cytuj  
Sprobuj addon po addonie. Co my mozemy z tego wyczytac ? Probuj sam.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 08:29 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Pytalem o to juz raz ale nie dostalem konkretnej odpowiedzi. Niestety nadal nie moge dojsc jakiego moda musze usunac lub zaktualizowac zeby mi to co ponizej nie wyskakiwalo :
Error: Usage: GameTooltip:SetOwner(frame)
File: Interface\FrameXML\GameTooltip.lua
Line: 74
Count: 1

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 5324&sid=1

z postow ogolnie wynika ze przyczyna bledu moze byc jakis addon do zmiany/wyswietlania gearu typu equipcompare, itemrack, closetgnome etc

odznacz takie addony i sprawdz czy komunikat sie nadal bedzie pojawiac, jezeli zniknie to musisz update'owac addon lub wymienic na inny

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:10 
Cytuj  
Ja mianowicie szukam moda, co pokazuje dla Flying Mountow cos jakby zyroskop, czyli katy nachylenia i kurs.

Chodzi mi o to, zebym mogl ustawic lot i byc pewien, ze jak wyjde na kawe, to nie zaryje mountem o siemie i dolece tam gdzie zalozylem.

Jest cos takiego, bo przydatne by bylo niewatpliwie.

Albo jeszcze lepiej, zeby coordsy wprowadzac i by to samo pisalo, jakim kursem leciec :P

Pozdro

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:54 
Cytuj  
Autopilota do mountow sie zachciewa .... Kurna, jeszcze moze ILSa zeby ladowanie gladko wyszlo ? :D

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 16:25 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Ja mianowicie szukam moda, co pokazuje dla Flying Mountow cos jakby zyroskop, czyli katy nachylenia i kurs.

Chodzi mi o to, zebym mogl ustawic lot i byc pewien, ze jak wyjde na kawe, to nie zaryje mountem o siemie i dolece tam gdzie zalozylem.

Jest cos takiego, bo przydatne by bylo niewatpliwie.

Albo jeszcze lepiej, zeby coordsy wprowadzac i by to samo pisalo, jakim kursem leciec :P

Pozdro


hmm, ja poprostu uzywalem opcji "way point" w Cartographerze, zaznaczasz pkt. na mapie, i nad glowa pojawia ci sie strzalka pokazujaca w ktorym masz sie udac kierunku, ile zostalo yardow, i za ile dolecisz, potem lecialem sobie wysoko w gore, zeby o nic nie zachaczyc i autorun :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 16:30 
Cytuj  
zahaczyc


Posty: 33
Dołączył(a): 3.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 12:58 
Cytuj  
Witam. Jest moze juz nowy Cartographer pod nowy pacz ?
A moze jest jakis podobnie dzialacy mod od tego ?

Bo ten mi sie wysypal od nowego pacza i kicha z deka :x

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 13:38 
Cytuj  
Skibi napisał(a):
Witam. Jest moze juz nowy Cartographer pod nowy pacz ?
A moze jest jakis podobnie dzialacy mod od tego ?

Bo ten mi sie wysypal od nowego pacza i kicha z deka :x


Tu jest zawsze najnowsza wersja http://files.wowace.com/sw-c.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 13:59 
Cytuj  
Skibi napisał(a):
Witam. Jest moze juz nowy Cartographer pod nowy pacz ?
A moze jest jakis podobnie dzialacy mod od tego ?

Bo ten mi sie wysypal od nowego pacza i kicha z deka :x
on sie mocno gryzł z pitbullem po paczu i w sumie doszedłem do wniosku ze cartographer od dawna jest mi nie potrzebny - pomyśl o tym :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.