mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 14:57 
Cytuj  
lata, bonie moge ogarnac tego, zeby nie padal co sekunde ;p nie wiem, poprostu nie potrafie ;


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 19:19 
Cytuj  
A na czym masz z nim problemy?

To może podpowiemy co zrobić aby nie padał.


_________________
"Bóg stworzył człowieka,
poniważ rozczarował się małpą.
Z dalszych eksperymentów ZREZYGNOWAŁ"

Mark Twain

Mortuary

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 21:04 
Cytuj  
w tk nei pada mi tylko na voidzie, w ssc umiera tylko na vashce o ile pamietam, zobaczymy jak bedzie teraz - robie przeprowadzke do MH ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 14:52 
Cytuj  
czy do kontrolowania peta macie jakieś fajne makra ?

ogólnie bede wdzieczny za zestaw komend do kontrolowania peta tak żebym nie musiał bindowac petbara ani go klikac - z pewnego wzgledu wole umiescic to w normalnych barach jako makra.

thx for help

czy poza nudge i king of the jungle (oba ace2) polecacie jakieś ace2 mody - ewentualnie nie ace ale musza wymiatać :wink: ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 15:24 
Cytuj  
ja od 10lvl gram z petem ustawionym na passive z macrem:
Kod:
#show Auto Shot
/targetenemy [noharm]
/stopmacro [noharm]
/petattack
/cast Hunter's Mark
/startattack


teraz mam zawsze taunta,jeden dmg skill i dash na auto ustawione i do kontroli peta używam tylko tego macra (jak też ogólnie do grania) - to macro + ew. arcane shot, serpent sting i jechane ;)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... us&n=Hathr


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 16:02 
Cytuj  
dziękuje, bedze łatwiej sie ogarnąć :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 18:01 
Cytuj  
makro podstawa jw., przy farmieniu czy levelowaniu to ja bym polecał jednak mieć zwierzaka w defensive, oszczędza się ćwierć sekundy jak np. ptaszysko w skettis atakuje znienacka bo się zrespawnuje i przyfrunie ni stąd ni z owąd


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 18:09 
Cytuj  
jako, że bardzo ale to bardzo podobają mi się szybkie ranged wpn do mojego BM buildu, to myślałem nad wzięciem ttp://www.wowhead.com/?item=18835 na 60lvl, założeniu scope na +dmg i ciągnięciu na tym do 70 - raczej nie widziałem szybkich broni z dropów podczas lvlowania w BC. pytanie - czy to ma sens,czy bardzo się mylę? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 19:11 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
makro podstawa jw., przy farmieniu czy levelowaniu to ja bym polecał jednak mieć zwierzaka w defensive, oszczędza się ćwierć sekundy jak np. ptaszysko w skettis atakuje znienacka bo się zrespawnuje i przyfrunie ni stąd ni z owąd
musze poczytać jutro bo kompletnie nie ogarniam jak trzymac moba na pecie przy lvl 11 :P nie ma growla :har:
musze tez poczytac o karmieniu co i jak

1. nie dokonca ogarniam co robi to macro oprócz tego ze działa tzn jest mark i pet atakuje :har:

2. nie moge też znaleźć king of the jungle mimo że zainstalowałem

3. nudge pokazuje tylko out of range i in range ale nie ma melee i dead zone :(

edit:
aha hunterzy nie mają dead zone od 2.3 :wink:

jutro zaczne czytać o hunterze ale bede wdzieczny za odpowiedz an te 3 problemy


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 20:16 
Cytuj  
/startattack jeśli się nie mylę rozpoczyna ci Auto Shot, jeśli jesteś poza deadzona i melle range
Deadzone to 3 yardy

Jesli chcesz zeby pet zbudowal sobie troche threatu to skasuj startattack i daj do innego macro
Ale nie pamietam juz jak to jest w okolicach 11-20 lvl za bardzo.
Polecam tkasomething.com


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 20:19 
Cytuj  
Desh, idz do pet trainera i kupisz growla rank 1 na 10lvl peta za 3 silvery! :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 20:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Desh, idz do pet trainera i kupisz growla rank 1 na 10lvl peta za 3 silvery! :D

nie coś mam chyba zwalone, bo widziałem w czaci eże nauczony jestem growl ale nigdzi eni eudało mi sie tego znaleźć - jak oddałem questa na lvl 10 to wyświetliło growl rank 1 i w następnej lini growl rank 2, ale w pet barze tego nie ma :har: w spellbooku też :har:

edit,
dobra juz wiem w spellbooku jest ikona beast treaning i to otwiera okno jak moje u trenera tam jest growl
za to sie nie płaci kasa tylko TRAINING PUNKTAMI których miałem 22, za growl zapłaciłem 4punkty

Rufen jak mogłes tego nie wiedzieć 8) joke

jutro poczytam i koniec z noobiarskimi pytaniami juz mam ze 200 stron przygotowane do druku :]

EDIT2 juz ogarnąlem , makro wymiata, maszyna do farmy mode ON :wink: moje problemy wynikały chyba z tego że musialem ze 2 razy sie wylogowac zeby wow pododawal potrebne okienka i mody zaczeły działac po dodaniu peta


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:07 
Cytuj  
10lvl huntem miałem z 3 tygodnie temu (dzisiaj już 54) i nie pamiętałem :P

już wiem skąd te 3 silvery wytrzasnąłem: http://www.wowhead.com/?spell=6795 , nie zauważyłem, że to growl dla druida ^^

btw. ponawiam pytanie - co sądzicie o kupnie High Warlord's Recurve na 60lvl (+scope +12dmg) i jechanie z nim przez BC do 70 (gdzie wymienię go na kuszę gladiatora)?

Kod:
80 - 121 Damage   Speed 1.80
(55.8 damage per second)
+7 Stamina
Durability 90 / 90
Requires Level 60
Equip: Increases ranged attack power by 36.


cenię sobie przewidywalny dps na mobach podczas gry PVE i pasuje mi bardzo: szybka broń + imp. aspect of the hawk + 20% przyspieszenia z talentów.

jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia i może mi powiedzieć, że założenie z którego wyszedłem jest złe, i jednak powinienem mieć wolną broń, "bo..." to prosze o info :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:40 
Cytuj  
Imho szkoda czasu na farmienie honoru na tą broń, chyba że ci się jakoś nazbierało albo co.
Po co to i na co, jak w Slave Pens wypada niezła kusza, a pójdziesz tam pewnie jak będziesz miał 62 lvl?
http://www.wowhead.com/?item=24381 - Coilfang Needler. Może gorszy niż ten epicki, ale wchodzisz, bierzesz i levelujesz dalej.


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:11 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Imho szkoda czasu na farmienie honoru na tą broń, chyba że ci się jakoś nazbierało albo co.
Po co to i na co, jak w Slave Pens wypada niezła kusza, a pójdziesz tam pewnie jak będziesz miał 62 lvl?
http://www.wowhead.com/?item=24381 - Coilfang Needler. Może gorszy niż ten epicki, ale wchodzisz, bierzesz i levelujesz dalej.

hmm no to zobaczę, bo nie mam BC póki co na koncie (żal mi jakoś kasę w WOWa wtapiać) a 60 lada dzień - dlatego się zastanawiałem, tym bardziej, że parę k honoru i kilkadziesiąt marków już mam.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 18:00 
Cytuj  
http://www.bigredkitty.net/2007/07/08/b ... ll-macros/

bardzo fajne macra pet tank lub pet dps !


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 18:00 
Cytuj  
To zależy kiedy będziesz miał TBC, jak niebawem to imho nie opłaca się, choć z drugiej strony gdybyś go zdobył to dość długo go nie wymienisz. Na TBC kasy nie żałuj, bo to tak jakby przeczytać I i II z trylogii Tolkiena a na trzecią nie mieć czasu


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:02 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
To zależy kiedy będziesz miał TBC, jak niebawem to imho nie opłaca się, choć z drugiej strony gdybyś go zdobył to dość długo go nie wymienisz. Na TBC kasy nie żałuj, bo to tak jakby przeczytać I i II z trylogii Tolkiena a na trzecią nie mieć czasu


heh, nie no TBC to ja miałem i to nie na jednym koncie, ale all są już dawno w posiadaniu kogoś innego ;) odpaliłem WOWa, bo granie w internetowe single-player - Vanguarda mi nie odpowiadało, a napierdalanie wciąż w TF2 po paru miesiącach też stało się nudne (a cholerny Funcom nie chce mi wysłać invita na betę AOC) ;)
dokoxanie hunta w BC to będzie pewnie z 3, max 4 dni played od 60, a żal mi kasy, bo nie wiem, czy niedługo mi się nie znudzi znów WOW...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:51 
Cytuj  
sorka musze sie pochwalić DESHOT wymiata :P

myslałem że hunter ma mniej bajerów :wink:

Obrazek


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 21:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sorka musze sie pochwalić DESHOT wymiata :P

myslałem że hunter ma mniej bajerów :wink:

Obrazek

standard, ja już się przyzwyczaiłem do zjadania samym petem ludzi na lvl wyższym od mojego, a z pomocą bowa także 2-3 na moim lvl, o dps w instancjach czy robieniu ich bez tanka (ja+heal+2-3x inny dps i pet tankuje) nie wspominając.

podnieta dawno już przeszła, a macro przeze mnie wklejone likwiduje jakiekolwiek problemy z palcopląsem, jakiego można się nabawić podczas wielogodzinnej gry ;)

warto imho zainwestować w enchant na spodnie +30stam +10agi ok 25lvl (można już wówczas trafić na spodnie green +7agi +7stam czy jakoś tak) - żaden rogal itp. nie zaskoczy Cię podczas lvlowania. jeśliby przeliczać czas na pieniądze, to opłaca się to zrobić chociażby aby uniknąć corpserunów.

ciekaw jestem jak to będzie z robieniem dps w instancjach i pvp w end-game - mam już parę buildów przygotowanych do sprawdzenia :)

edit: co do addonów to wciąż brakuje mi lekko widocznego okręgu naokoło mnie wskazującego mi jaki jest zasięg - bardzo by pomagało imho :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.