mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:18 
 
Mendol napisał(a):
lutus co do questow i mechaniki to nadal uwazam, ze DDO jest krolem (z mmo w ktore gralem do tej pory).
i nie moge sobie jakos wyobrazic co takiego jest w tych questach w wowie, ze nikt do tej pory tego nie wymyslil ;-p


Bo nic nie ma. poprostu ludzie ktorzy nie grali w nic oprocz WoWa i tluka w niego od 3 lat dzien w dzien sikaja po nogach bo mozna kierowac npcem i jadac na koniu uzyc galopu. Aha - no i jeszcze spadachrony. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:19 
 
Mendol napisał(a):
lutus co do questow i mechaniki to nadal uwazam, ze DDO jest krolem (z mmo w ktore gralem do tej pory).
i nie moge sobie jakos wyobrazic co takiego jest w tych questach w wowie, ze nikt do tej pory tego nie wymyslil ;-p

zapewne chodzi o ich glebie

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:24 
 
Kabraxis - prosze Cie wez juz nic nie pisz, tu chlopaki fajnie pisza, i co chwile musze jump robic nad Twoimi bluzgami, i obrazaniem innych ludzi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:24 
 
Lufanga napisał(a):
Mendol napisał(a):
lutus co do questow i mechaniki to nadal uwazam, ze DDO jest krolem (z mmo w ktore gralem do tej pory).
i nie moge sobie jakos wyobrazic co takiego jest w tych questach w wowie, ze nikt do tej pory tego nie wymyslil ;-p

zapewne chodzi o ich glebie


rozwin bo mimo ze swiat warcrafta jest naprawde fajny, ladnie opisany i ciekawy to jesli chcesz porownywac poziom rozbudowania lore np. z Warhammerem czy Dungeons And Dragons to troszke nie ta liga.
No chyba ze chodzi o co innego.

shahray -> nie odpisze ci nic bo musialbym cie zbluzgac. Ale jesli dla ciebie napisanie ze ktos nie gral w inne gry niz WoW i gra w niego od 3 lat to bluzg to ..... get a life m8. Nic bardziej "ofensywnego: w moich postach nie widze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:27 
 
bi-lodzik napisał(a):
CHUJ napisał(a):


Masz fantazje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:32 
 
lufanga no jesli chodzi o 'glebie' to w wielu innych mmo jest naprawde duzo zajebistych questow.
juz w daocu byly naprawde fajne questy, wymagajace i straszne :-)
nie mowiac po raz kolejny o lotro, ddo (majstersztyk jak dla mnie - gdybym mial znowu taka ekipe jak gralismy to pewnie dalej bym w to sobie co jakis czas pykal).

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:33 
 
chuj napisał(a):

Masz fantazje.


sam zaczales ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:37 
 
Kabraxis napisał(a):
No chyba ze chodzi o co innego.

sarkazm ;)

Mendol napisał(a):
lufanga no jesli chodzi o 'glebie' to w wielu innych mmo jest naprawde duzo zajebistych questow.
juz w daocu byly naprawde fajne questy, wymagajace i straszne :-)
nie mowiac po raz kolejny o lotro, ddo (majstersztyk jak dla mnie - gdybym mial znowu taka ekipe jak gralismy to pewnie dalej bym w to sobie co jakis czas pykal).

up ;)

no w lotro gralem niedlugo - taka lajtowa gierka ale wywarla na mnie pozytywne wrazenie
i wiem ze jeszcze kiedys zagram
narazie mam wstret do bicia mobkow wiec sobie daruje
wiec gram nalogowo w coda - i czekam na pvp mmo z lootem
niestety w WAR szybko zwykle PvP mi sie przejadlo - chociaz lepsze to niz czepanie PvE
szkoda mi mojego WP - swietna klasa - dawno mi sie nie gralo tak zajebiscie :/
i chociaz nie gram w WAR to WAR>WoW ;)


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 14:55 przez Lufanga, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:40 
 
Lufanga napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
No chyba ze chodzi o co innego.

sarkazm ;)


lol Wiesz tylu ludzi broni tych questow i pisze ze sa takie rewelacyjne i rewolucyjne ze myslalem ze ty tez. :-)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:04 
 
No to jeszcze odejda z tematu trole pokroju Achema czy blodzika i bedzie mozna normalnie podyskutowac :o :D

Vercin czepiles sie tych loadingow jak rzep, a przeciez zeby miec loading musisz przejsc z tieru do tieru lub z zmienic kapmanie na inna rase.
To znaczy, ze miedzy Marshes of Madness a Barrak Var(obie zony u Greenskinow T2) nie ma loading screena, a jest tylko 1-2 sek dogranie contentu.

Jezeli chcesz questowac to loading screen zobaczysz moze raz na 2-3h. To na prawde nie problem, chyba ze komus zaburza to zupelnie gre, ale na pewno nie mozna mowic, ze to jest wielki fail :)
Faktem jest, ze najlepszym rozwiazaniem byloby danie wyboru: loading screen czy lot. Swoja droga ciekawe ile osob w WoW korzystalo by z opcji lotu gdyby obok dac opcje loading screena 10 sekundowego. :D

Co do silnika, tez wolalbym zeby bylo nurkowanie i latanie, ale jezeli mialoby to sie odbic na wydajnosci w RvR to niech lepiej nic nie wprowadzaja.

Aktualnie - dane z wczoraj: Oblezenie keepa w T4. Okolo 60-80 destro, co najmniej 30 orderowcow w srodku i fpsy mialem znosne (w granicach 20-25) przy wlaczonym wszystkim poza cieniami. Lag byl rzedu 2 sek. Przez 4h jakie gralem ani jednego crasha. Miejmy nadzieje, ze nie przestana optymalizowac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:06 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie ma nic nowego w tych questach. :> Ciagle wydaje mi sie ze lotro>all jesli chodzi o questy, nie gralem w ddo praktycznie. Mimo to blizz fajnie zrobil lore, questy tez sa w miare roznorodne, mozna pogankowac sie na quest spotach. Zrobi sie jak w tbc max level, obejrzy 5 many i cancel accout. Zadziwia mnie, ze przy naprawde fajnym levelingu tak nedzy endgame jet w tej grze.

były lotro łamiglówki, pułpaki itd ? :P.
Pytam, bo mnie lotro za kazdym razem odrzucał a naprawde chialem pograc -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:07 
 
tak to tylko w ddo :-)
ale klimat w lotro zajebisty. po prostu tolkien :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:11 
 
Mendol napisał(a):
tak to tylko w ddo :-)
ale klimat w lotro zajebisty. po prostu tolkien :-)

Tolkien == mało magii (w sensie, jest tam jakas albo malo i trudno dostepna).
Jednak wole swiaty pokroju Ebberon/Forgotten Realms/Hyboria, gdzie magia jest na porzadku dziennym, albo jest na porzadku dziennym i jednoczesnie 90% mieszkancow sie jej boi :D.

Wlasciwie LOTRO byloby fajne, ale model+animacje lefów, mnie poprostu odrzucily, nie wiem jak mozna to było tak skopac (szczegolnie ze DDO wyszlo imo to bardzo ladnie), inne modele w lotro zreszta tez wiec WTF ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:18 
 
ee mi sie graficznie lotro bardzo podobalo.
ale ddo swoj urok niewatpliwie tez mialo, glownie ze wzgledu na questy/swiat/skille.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:21 
 
Mendol napisał(a):
ee mi sie graficznie lotro bardzo podobalo.
ale ddo swoj urok niewatpliwie tez mialo, glownie ze wzgledu na questy/swiat/skille.

Nie mowie ze lotro jest marne graficznie bo nie jest.
Tylko ze ma totalnie zjebany model elfa i przerasta moje wyobrazenia dlaczego (skoro elfy u Tolkiena wygladaja praktycznie tak samo jak ludzie), a pozostale modele sa calkiem ladne :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 15:53 
 
A moze ktos napisac czym, tudziez dlaczego PVE w DDO czy Lotro >>>WoW
Jakos bardziej konkretnie, bo nie gralem, a ciekawy jestem i moze bym sprobowal. :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 16:06 
 
W Lotro spędziłem jakieś 3 miesiące i gra tam się naprawdę przyjemnie (szczególnie dla znających lore Tolkiena lepiej niż filmy Jacksona), ba zdążyłem nawet dzięki dobremu kingshipowi wyczyścić Rift i posmakować pvp w Moors (zaraz zjawi się jakiś uber pixel-killer twierdzący że to pseudo pvp :D ), podziwiałem i smakowałem Śródziemie na ultra-high detalach - było super ale jakoś wróciłem do płaskich pixeli, miałkich questów i ssącego end-game (o ironio tym walczą fanboje gry, która nie ma w ogóle jeszcze end-contentu) ;)
Do Lotro pewnie jeszcze wrócę by pozwiedzać Morię i to co poza ale wywoływanie tego tytułu do tablicy by tylko udowodnić, że WoW questy są wtórne jest ehmmm powiedzmy trochę żałosne ;)
Obiad po robocie zaliczony więc spadam do moich płaskich pixeli a wam życzę owocnej 'dyskusji' jeżeli naprawdę nie macie już nic lepszego do roboty ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 16:11 
 
Blizz zebral wszytskiego po troszku wpakowal do swiata warcrafta i robi kase, ludzie maja klapki na oczach i dzieki takiemu zachowaniu mamy nadal takie gowno jak WoW, ktore od czterech lat oferuje nadal to samo.
PvE mamy lepsze w LotRO ( w DDO gralem dzien, wiec nie wiem ), PvP jest lepsze w Vanguard, AoC, RvR mamy w WAR i to bardzo dobrze zrobione, jest zarbiste PvP w GuilWars, inne klimaty ale tez warte przypomnienia to Eve Online, nawet Everquest ma bardzo ciekawe PvE.

Ja mysle ze sila WoW-a tkwi w dosc niskich wymaganiach i prostocie, przeciez z podobnych przyczyn tak duzo ludzi gralo i gra w tibie, nawet Lineage mozna tu podpiac pod latwosc gry.

WoW dzieki takim jak wy co tu bronicie tej gry nigdy nie bedzie sie rozwijal i dzieki wam po czterech latach blizz wie jak robic kase i nie musi sie wysilac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 16:24 
 
Achem to moze powiesz mi czemu PVE w WoW >> PVE w Lotro i DDO?
Skoro juz wlaczyles sie mniej trolowy sposob do dyskusji to rozwin, napisz cos wiecej.
Serio pytam. Dajcie jakies przyklady z tych gier takich "ownujacych" rzeczy. Questy, lochy etc.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 16:33 
 
To ty mi pokaz jakas ciekawa walke pve z lotro(filmik poprosze) gdzie robi sie cos ciekawego trzeba duzo ruszac sie zmieniac pozycje jest kilka faz roznych pozniej ja wkleje i opisze jakas walke z wow i porownamy sobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.