mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 14:11 
Cytuj  
ja uzywam tylko ace i nie mówie że nie są, mówie że wreszcie znalazłem nastepce przedewszystkim dla SCT i NECB (ten nie jest ACE2).
następcy są iMO O NIEBO lepsi.

co co EavesDrop nie myslałem że combat log może byc taki zajebisty

parrot jest poprostu extra w porównianiu z sct
a classtimer pokazuje wreszcie to co chce i jak chce, necb byl za mało konfigurowalny (duzo rzeczy mało opcji)

szukałem optymalizacji modów pod arene i juz mam :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 14:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
ja nie chce zmieniac czcionki tylko miec mniejszy skill bar na dole
napisales ze jak uzywasz skalowania UI to ci sie czcionka rozwala, ja mam UI na 0.64 i clearfont to rozwiąże problem, tam sa lepsze czcionki nie chodzi o udziwnianie

btw. znalazłem
Parrot (duzo lepsze od SCT), EavesDrop (duzo lepsze od jakiegokolwiek combatloga), Classtimers (duzo lepsze od necb) zamiast necb, sct, sctd, simple combatlog, hitman
wszystko ace2


Ok ale ja nie chce zmieniac ui scale, bo wtedy mniejsze sa unit framy itd, po prostu chce sobie troszke zmniejszyc bar na dole :p


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 14:24 
Cytuj  
@up

To samo chce zrobic i nie wiem czym...probowalem MoveAnything zmniejszyc tylko bary ale sie cos krzaczy i mi zmniejsza skille, a te gryfy po bokach zostaja jakie byly.


Ostatnio edytowano 2 lis 2007, 19:45 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 14:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja uzywam tylko ace i nie mówie że nie są, mówie że wreszcie znalazłem nastepce przedewszystkim dla SCT i NECB (ten nie jest ACE2).
następcy są iMO O NIEBO lepsi.

co co EavesDrop nie myslałem że combat log może byc taki zajebisty

parrot jest poprostu extra w porównianiu z sct
a classtimer pokazuje wreszcie to co chce i jak chce, necb byl za mało konfigurowalny (duzo rzeczy mało opcji)

szukałem optymalizacji modów pod arene i juz mam :wink:


Walnij screena z nowymi modami. Sam chętnie przetestuję zastępstwo necb i std. Kiedyś patrzyłem na EavesDrop i dla mnie jest taki sobie, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia wzrokiem do simple combatlog. Aaaaa i pamiętaj, że EavesDrop bazuje na sctd o ile dobrze pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 14:37 
Cytuj  
najpierw polecam Parrot jako alternatywe SCT/SCTD to robi to samo tylko lepiej - duzo lepiej i znacznie ładniej

eavesdrop to taki dodatek, ale podoba mi sie ze szczegóły pokazuje po najechaniu na wartosc czyli przesledzić można jak combatlog ale jest czytelny na pierwszy rzut oka

classtimer poprostu ma dwa oddzielne framy dla playera i targetu - on mi dot ja mu ms i paski jadą, jeden mam po lewej drugi po prawej
lepsze od NECB, proste i czytelne, mozna klikac na pasek prawym i sie obracac mycha w necb jak klikniesz na pasek to sie nie obrócisz

screen jutro :roll:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 18:54 
Cytuj  
bardzo wstępny screen z Parrot, EavesDrop. z jednym framem ClassTimers bo okazało się że nowy ElkBuffBar ma oddzielny frame debuffów

mozna dyskutowac czy parrot to spam ala SCT ale paski uważam za git

Obrazek

nie ma tu NECB i nie ma SCT, nie ma tez simplecombatlog


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 11:59 
Cytuj  
czy jest obecnie jakis dzialajacy mod umozliwiajacy przegladanie statystyk/ekwipunku przeciwnika na odleglosc ?
chodzi mi o cos takiego jak goodinspect, ktory juz nie dziala

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:11 
Cytuj  
m1. napisał(a):
czy jest obecnie jakis dzialajacy mod umozliwiajacy przegladanie statystyk/ekwipunku przeciwnika na odleglosc ?
chodzi mi o cos takiego jak goodinspect, ktory juz nie dziala
nie wiem o co chodzi ale w następnym paczu dystans bedzie znacznie zwiększony, jest tez mod ace2 który sciaga dane z armory


_________________
psn

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:14 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
bardzo wstępny screen z Parrot, EavesDrop. z jednym framem ClassTimers bo okazało się że nowy ElkBuffBar ma oddzielny frame debuffów

mozna dyskutowac czy parrot to spam ala SCT ale paski uważam za git

Obrazek

nie ma tu NECB i nie ma SCT, nie ma tez simplecombatlog


1. Nie masz trochę za mało widoku za plecami?
2. Ilu calowy masz monitor? Wiem, że kiedyś podawałeś jaką masz rozdzielczość ale nie pamiętam.
3. ClassTimers jest fajny bo jak pisałeś pozwala w prosty sposób rozdzielić playera i target. Zainstalowałem.
4. Pod jakim klawiszem masz przełączanie targetów, skoro pod tabem masz preszinga :)
5. Parrot nie jest zły, w sumie ma chyba więcej opcji konfigurowania co sctd. Testuje.

ps. Nie widzę żadnych makr u ciebie to looknij na coś takiego:
/targetenemy
/startattack

po ostatniej komendzie możesz dodać execute i ms z książki. Wtedy rozpoczynasz atak jednym przyciskiem bez rage-a (nie tracisz czasu na wciskanie dodatkowego przycisku ataku) i pod jednym przyciskiem masz execa i ms. Może się przyda.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:17 
Cytuj  
m1. napisał(a):
czy jest obecnie jakis dzialajacy mod umozliwiajacy przegladanie statystyk/ekwipunku przeciwnika na odleglosc ?
chodzi mi o cos takiego jak goodinspect, ktory juz nie dziala


pewnie chodzi koledze o coś ala dawny superinspect. Nie ma chyba obecnie takiego moda, który pokazywałby tyle informacji.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:22 
Cytuj  
mader napisał(a):
5. Parrot nie jest zły, w sumie ma chyba więcej opcji konfigurowania co sctd. Testuje.


Jak chcesz sporo opcji konfiguracji to polecam MikScrollingBattleText:

http://www.wowinterface.com/downloads/i ... eText.html

Naprawdę sporo ciekawych rzeczy a się z tym zrobić

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:40 
Cytuj  
Moze mi ktos powiedziec jaki jest sens zaslaniania sobie 1/5 ekranu czarnym paskiem? ;-)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:43 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Moze mi ktos powiedziec jaki jest sens zaslaniania sobie 1/5 ekranu czarnym paskiem? ;-)

Zeby bylo ladnie, ee nie wiem moze taka moda poprostu ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 13:48 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Moze mi ktos powiedziec jaki jest sens zaslaniania sobie 1/5 ekranu czarnym paskiem? ;-)

Stąd moje dwa pierwsze pytania :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:00 
Cytuj  
lol pitolicie :) czytelniej jest
Cytuj:
2. Ilu calowy masz monitor? Wiem, że kiedyś podawałeś jaką masz rozdzielczość ale nie pamiętam.

nawet pod miniaturką masz podaną rozdziałkę 1680x1050, a monitor pewnie 22"


_________________
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Moze mi ktos powiedziec jaki jest sens zaslaniania sobie 1/5 ekranu czarnym paskiem? ;-)


gdy mialem starego kompa ustawienie czarnego paska na dole na ktorym byly action bary/chaty itp zwiekszalo mi ilosc fps :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:17 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zeby bylo ladnie, ee nie wiem moze taka moda poprostu ?

Ladnie? To jest duzy czarny pasek. Jest brzydki.
Przy odrobinie myslenia/checi mozna te wszystkie dmg/threatmetery, porozrzucane makra ustawic czytelniej i duzo ladniej.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:31 
Cytuj  
cypis napisał(a):
iniside napisał(a):
Zeby bylo ladnie, ee nie wiem moze taka moda poprostu ?

Ladnie? To jest duzy czarny pasek. Jest brzydki.
Przy odrobinie myslenia/checi mozna te wszystkie dmg/threatmetery, porozrzucane makra ustawic czytelniej i duzo ladniej.

Wiesz podobno o gustach sie nie dyskutuje ;o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 14:43 
Cytuj  
Chodzi o to żeby odciążyc karte graficzną od renderowania w miejscach gdzie i tak i tak gówno widąć (pod czatami, między paskami, skillami itd.) u mnie zwiększało to fps całkiem znacząco.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:41 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Moze mi ktos powiedziec jaki jest sens zaslaniania sobie 1/5 ekranu czarnym paskiem? ;-)
mniej rozprasza wzrok jak wszystko masz jednolite.
kwesta gustu, na szczescie nikt mi nie moze zabronic "mania paska"


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.