mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 14:57 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Tia mag może i na starcie ma łatwiej, ale im dłuższa walka tym gorzej dla niego - rage się nie kończy, mana tak. Żałuje, że nie robiłem screenów z pwnage dmg metr'a, bo to chyba by był najlepszy argument.
Noobem raczej nie jesteś - przy tobie i twoim /played to ja powinnem się od razu poddać :] .
Co do dps warr'ów to jedyny problem to brak skilla typu vanish, feint oraz brak istotnych bonusów dla rajdu :har: .
ilość nie przechodzi w jakość wiec sie nie martw moim played :P

ja ogólnie trzymam się z dala od dps warriorów, dps druidów i dps shamanów bo nawet jesli sa imba to inne klasy z tym samym gearem sa poprostu imo lepsze. piszę teraz od heroicach nie rajdach i chodzi mi np o CC i inne gadzety.
jako tank po co mam się gimnastykować bez CC jak moge miec light z CC - nei mój problem :wink:
aha i nie działa na mnie "nie masz skilla żeby tankowac bez CC" mam to w dupie :wink:

w rajdach jest troche inaczej ale np taki vanish, jest imba żeby zresetować sobie aggro przed Adrenaliną


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:07 
Cytuj  
rage to nie jest problem. agro tak.
z moim gearem (podpis) musze czesto dumpowac heroicami, na metterze zaleznie od bossa, 1-3, na rowni z full epic rogalami/shamanem


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:24 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
rage to nie jest problem. agro tak.
z moim gearem (podpis) musze czesto dumpowac heroicami, na metterze zaleznie od bossa, 1-3, na rowni z full epic rogalami/shamanem


U nas zależnie od bossa warriorzy mieli pierwsze 2 miejsca :] . Szamani jak dla mnie średni dps robią, ale mają totemy, które bufują inne klasy+10% ap dla melee, dla rangedów coś tam też mają chyba.

Cytuj:
piszę teraz od heroicach nie rajdach i chodzi mi np o CC i inne gadzety.


No tutaj niestety lipa z tym jest... CC zerowe praktycznie :har: . I po co brać drugiego warriora jak lepiej i łatwiej jest wziąć coś innego i mieć totalny easy mode na tankowanie+cały loot plate dla ciebie...

Ja jak zobaczę talenty/skille na lvl 70+ będę dokonywać wyboru druid czy warr jako main w wotlk. Jeśli nie zrobią nic sensownego to wolę grać klasą, która jest bardziej potrzebna, w zależności od gearu w tym samym buildzie może tankować/farmić, a warka do PvP zostawię.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:28 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Jeśli nie zrobią nic sensownego to wolę grać klasą, która jest bardziej potrzebna, w zależności od gearu w tym samym buildzie może tankować/farmić, a warka do PvP zostawię.
no akurat za tankowanie płacą tak samo za MS warriora na arenie wiec nie rozumiem ... :wink:


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kefas napisał(a):
Jeśli nie zrobią nic sensownego to wolę grać klasą, która jest bardziej potrzebna, w zależności od gearu w tym samym buildzie może tankować/farmić, a warka do PvP zostawię.
no akurat za tankowanie płacą tak samo za MS warriora na arenie wiec nie rozumiem ... :wink:


Zaćmienie mam - nie rozumiem co napisałeś :oops: .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 15:55 
Cytuj  
warrior to bardzo potrzebna klasa, tyle ze nie fury

prot lub arms tak


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 16:01 
Cytuj  
Bzdura.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 16:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
warrior to bardzo potrzebna klasa, tyle ze nie fury

prot lub arms tak


Fury warr też jest przydatny - offtank, imba dps z rajd buffami etc. Ale feral druidowi łatwiej i to dużo. W jednym buildzie farmi/chodzi na rajdy/chodzi na hero/[i chyba raczej lepiej niż fury warkowi drutowi feral idzie na arenach (2vs2 głownie)], gdzie fury ma delikatnie mówiąc przesrane. Można ofc pójść i tankować jako fury nawet hero, ale przyjemność z tego znikoma.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 19:41 
Cytuj  
Do heroikow zaraz wam sie chodzenie skonczy bo nie bedzie poco. I cala wada braku cc prysnie. A fury warrior robi zajebisty dps, smiem twierdzic ze topowy. Do tego duzo ludzi poklada wiare w executa i ma racje biorac takich warkow na rajd.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 19:50 
Cytuj  
Battle shout, recklesness + execute + death wish.

1 fury warek na raidzie to must have, no ale jak ktoś ocenia przydatnośc danej klasy w grze przez pryzmat wygodnych heroiców to nie można tej oceny brać zbytnio poważnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 20:20 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Do heroikow zaraz wam sie chodzenie skonczy bo nie bedzie poco
niedługo beda nowe rewardy z badges wiec bedzie po co.

do heroiców chodze bo lubie (wymagają skilla bo zwykle gra sie z debilami), rajduje rzadko bo nie wytrzymuje wiecej niż 2 godziny na raz. badge zbieram na zapas, nethery na kraft :wink:

rajdy ograniczam do oblukania bossa jeden raz :wink: potem sie juz nie zapisuje. epiki mam w dupie, na graty nie narzekam :wink:


_________________
psn

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 23:02 
Cytuj  
Nio ale na tej podstawie nie wystawiaj zbyt pochopnej cenzurki fury warriorom w rajdzie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 23:14 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Nio ale na tej podstawie nie wystawiaj zbyt pochopnej cenzurki fury warriorom w rajdzie...
nie wysatwiam, moja opinia utwiedza się we mnie od stycznia 2005 - nawet jeżeli jest błedna to na 100% nie jest pochopna :wink:
50% mojego played jest hardcore, pierwsze 50%


_________________
psn

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 23:37 
Cytuj  
Mogłeś choć 10% z tego poświęcić na grę w fury i wówczas nikt nie miałby Ci nic do zarzucenia :). A i pewnie zdanie byś trochę zmienił.

edit: musi, że miałeś kiepskich fury warrków w gildii, skoro żaden z nich nie potrafił wykręcać dps godnego pierwszej trójki :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 06:09 
Cytuj  
pewnie tak :wink:
takie życie, jedni są imba a inni całe życie noobami, jestem niereformowalmy :wink:
to ze starości :wink:
np 2 ostatnie miesiace tankowałem ze shield slamem rank 1 bo po respecu zapomnialem sie nauczyć, kapnąłem się przy respecu na pvp :P nie powiem w gildi ze na rajdach miałem rank 1 bo niby tak świetnie tankuje itp, nie chce ich dołować :D
poza tym nie chce wyrabiac złej marki polakom w gildii, bo i tak są szmery że ci polacy to ciagle mają jakieś kłopoty ze swoimi kobietami, a to bedzi eże sa jeszcze noobami shhhh :lol:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:12 
Cytuj  
Każdy ma jakieś głupie uprzedzenia. Jednak ważne jest żeby nie wprowadzać w błąd ludzi którzy tu zaglądają by poznać konkretne fakty a nie fanaberie podstarzałego nuba ;p.

Więc powtórze jeszcze raz : fury warrior to bardzo przydatna postać w raidach, a Deshroom sie nie zna.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Każdy ma jakieś głupie uprzedzenia. Jednak ważne jest żeby nie wprowadzać w błąd ludzi którzy tu zaglądają by poznać konkretne fakty a nie fanaberie podstarzałego nuba ;p.

Więc powtórze jeszcze raz : fury warrior to bardzo przydatna postać w raidach, a Deshroom sie nie zna.
powiedział szaman wyjadacz, który jest pro od zawsze :wink:
widzisz ja mam swoje zdanie, a Ty zawsze brzmisz jak wyrocznia :wink:
wiem że jest niedziela, ale nie mówisz z ambony :lol:
imo fury warrior to kupa, granie fury to sprowadzanie warriora do poziomu rogala tymczasem warrior może pełnic naprawde ważna role w pve, byc tankiem. oczywiscie dps jest ważny więc jak ktoś nie moze byc tankiem to jest fury i czasem wyznaczaja mu jakiś trash do tankowania - takie życie :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 23 wrz 2007, 12:41 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:40 
Cytuj  
Więc powtórze jeszcze raz : fury warrior to bardzo przydatna postać w raidach, a Deshroom sie nie zna.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Więc powtórze jeszcze raz : fury warrior to bardzo przydatna postać w raidach, a Deshroom sie nie zna.
strasznie mi przypominasz naszego class leadera, on gada tak samo :wink: zawsze uważa że ma racje, a wszyscy wiedzą że jakby kiedyś wyszło, że nie ma to by kogoś ze złości z gildi wywalił - i wywala a potem trzeba nowych przyjmować.
ostatnio wyszło ze jedzie na psychotropach wiec wszyscy mu przytakują żeby sie nie zapieniał, bo wtedy gorzej tankuje :lol:

fury warrior jest BARDZO przydatna klasą w rajdzie, ma battle shout, i ma DW i moze szybko uderzać a moze się tez przebrac i wtedy średnio duży mob moze w niego uderzać. moze tez szybko farmic primale i szybko zarabiac na reparacje zabijajac różne moby :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:55 
Cytuj  
Zapomniałeś o recklesness + execute dzieki ktorym wyciąga 2k+ dps na ostatnich 20%.

http://www.youtube.com/watch?v=UTuAVgdaM4o


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.