mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 15:59 
Cytuj  
mader napisał(a):
1. Nie masz trochę za mało widoku za plecami?
2. Ilu calowy masz monitor? Wiem, że kiedyś podawałeś jaką masz rozdzielczość ale nie pamiętam.
3. ClassTimers jest fajny bo jak pisałeś pozwala w prosty sposób rozdzielić playera i target. Zainstalowałem.
4. Pod jakim klawiszem masz przełączanie targetów, skoro pod tabem masz preszinga :)
5. Parrot nie jest zły, w sumie ma chyba więcej opcji konfigurowania co sctd. Testuje.

ps. Nie widzę żadnych makr u ciebie to looknij na coś takiego:
/targetenemy
/startattack

1. reguluje to rolka z sziftem, mam tyle ile chce mieć :P
2. 22" 1680x1050
3. jak widać używam tylko target reszte wyłaczylem (tam gdzie widac mortala)
4. pod 4tym klawiszy myszy
5. atak mam pod 5tym klawiszem myszy i jestem przeciwnikiem makr, gram w 100% na keybindach i nie widze powodu dla którego miałbym ustawiać sobie dwie rzeczy na jednym przycisku.
nie chce mi sie tego tłumaczyć, ale uważam że makra bardzo ograniczają.
przykład Twojego makra - po co mam zacząc atakowac cokolwiek jak moge wybrać

mam makro do targetowania łańcuchów do jednego bossa w kara, i mam 2 makra do tankowania (HS+SA i SB+Revenge)
mam tez pickpocket/cs makro dla rogala

nie uzywam takich głupawych makr np. do overpower, przełaczam stance i wciskam overpower nie jest wolniej czy cos.

stance mam na rolka up, rolka down i rolka press

BTW. moje ui jest dla mnie zajebiste, ale nikt Wam nie doradzam używać takiego samego - problem paska. poprosił o screen mojego ui, dostał.
czy ja pytam o ocene ? (retoryczne)

moje uzywanie tego topicu ogranicza się do stwierdzeń "zobaczcie fajny mod znalazłem - zróbcie z nim co chcecie moze komuś się przyda"

vchat sypie się odrobinke (moje ui nie moze miec zadnego buga 8) ) z tymi nowymi modami polecam prat 2.0 :wink: tylko te czasy musiałem wyłaczyć:
Obrazek


_________________
psn

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 14:58 
Cytuj  
Obrazek



Co mozecie polecic do cooldownsow zamiast ty pasko co teraz mam ale zeby zachowac taka forme :P

Te paski sa z moda dotimer .


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 15:52 
Cytuj  
imo paski sa dobre do trwania efektu a nie cd, na plaster ci pasek na środku ekranu z 7minutowym cd

polecam cooldown count na butonach


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 16:17 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Chodzi o to żeby odciążyc karte graficzną od renderowania w miejscach gdzie i tak i tak gówno widąć (pod czatami, między paskami, skillami itd.) u mnie zwiększało to fps całkiem znacząco.

true.dat
ct_viewport rzadzil jak mialem starego kompa, znaczny zwrost fpsow byl.
chociaz w naxx i tak ustawialem max details i 12 fps ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 16:25 
Cytuj  
wszystko racja ale mój pasek jest półprzezroczysty i to na 100% nie zwieksza wydajności :P


_________________
psn

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:59 
Cytuj  
sory za noobisyczne pytanie :P
http://www.jesa.name/scrn/sfk_29_7c.jpg
moglby ktos dac link do moda ktory wyswietla dokladna ilosc HP i MP? tak jak na tym screenie

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 11:07 
Cytuj  
Qcyk napisał(a):
sory za noobisyczne pytanie :P
http://www.jesa.name/scrn/sfk_29_7c.jpg
moglby ktos dac link do moda ktory wyswietla dokladna ilosc HP i MP? tak jak na tym screenie

Kod:
Forbidden
You don't have permission to access /scrn/sfk_29_7c.jpg on this server.

Apache/1.3.36 Server at jesa.name Port 80


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 11:13 
Cytuj  
hmm dziwne... jest to mod który pokazuje dokładną ilość HP która wyświetla się na pasku np mam namierzonego moba i widze ile dokladnie ma HP to samo ze mną wyswietla HP i MP non stop a nie po kliknięciu w profil postaci

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 11:28 
Cytuj  
CT-Unit_Frames

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 12:24 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Qcyk napisał(a):
sory za noobisyczne pytanie :P
http://www.jesa.name/scrn/sfk_29_7c.jpg
moglby ktos dac link do moda ktory wyswietla dokladna ilosc HP i MP? tak jak na tym screenie

Kod:
Forbidden
You don't have permission to access /scrn/sfk_29_7c.jpg on this server.

Apache/1.3.36 Server at jesa.name Port 80


Wystarczy kliknąć enter na adres żeby się strona odświeżyła i po problemie (przynajmniej u mnie :P )


Posty: 3
Dołączył(a): 21.10.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:10 
Cytuj  
Witam

Mam do was małe pytanko, pewnie było juz tu zadane ale przekopać sie przez 222 strony nie jest łatwo :P

Chodzi mi o addon zadawrty w tym UI http://wow.curse.com/downloads/details/9614/, a dokladnie o dolną przyciemnioną cześć ekranu. Wiem, że za ikonki odpowiada bartender, a za unit frames ag_unitframes. Ale jak osiągnąć sam efekt przyciemnienia i 2 chaty po lewej i po prawej?

Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny. Jeśli osiągnięcie tego efektu wymaga większego kopania w jakimś addonie, prosił bym o jakąś skróconą instrukcje obsługi :)

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:12 
Cytuj  
Squatter napisał(a):
Witam

Mam do was małe pytanko, pewnie było juz tu zadane ale przekopać sie przez 222 strony nie jest łatwo :P

Chodzi mi o addon zadawrty w tym UI http://wow.curse.com/downloads/details/9614/, a dokladnie o dolną przyciemnioną cześć ekranu. Wiem, że za ikonki odpowiada bartender, a za unit frames ag_unitframes. Ale jak osiągnąć sam efekt przyciemnienia i 2 chaty po lewej i po prawej?

Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny. Jeśli osiągnięcie tego efektu wymaga większego kopania w jakimś addonie, prosił bym o jakąś skróconą instrukcje obsługi :)


skinner.
a chaty mozna rozdzielac i tworzyc nowe bez uzywania addonow.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:33 
Cytuj  
pamietam ze w perl aguf itp , modo posobne UI mozna ustawic tak że na portrecie targetu pokazuje sie heal i damage...czy w blizzardowym jest jakis mod ktory tez mi pokaze to na portrecie targetu ?

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 15:06 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
CT-Unit_Frames


chodzi mi o coś prostego...po prostu nie zmienia to nic nic nie dodaje, tylko na pasku HP moim, moich ludzi z teamu mobów których atakuje na ich paskach zdrowia widnieje dokładna ilosc HP :) z gory dziekuje za taki prosty modek tylko z tym

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 16:19 
Cytuj  
Qcyk napisał(a):
Daedrael napisał(a):
CT-Unit_Frames


chodzi mi o coś prostego...po prostu nie zmienia to nic nic nie dodaje, tylko na pasku HP moim, moich ludzi z teamu mobów których atakuje na ich paskach zdrowia widnieje dokładna ilosc HP :) z gory dziekuje za taki prosty modek tylko z tym


HP?mana twoje i party mozesz wlaczyc w grze bez modow.
Twoj (peta) pasek HP/Mana: Escape - Interface - zakladka Basic / Display - wlacz Status Bar Text
Party - w zakladce Advanced jest opcja Numeric Party Health ale nie wiem jak dziala bo nie sprawdzalem. :p

Target - Mobinfo2 http://www.curse.com/downloads/details/1349/
wpisujesz komende /mobinfo2 i w zakladce General wlacz opcje Show Mob Info in Target Frame

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 08:46 
Cytuj  
chciałbym sobie UI zrobic taki jak na tym screenie, może ktoś rozpoznać jaki addony do tutaj uzyto:

Obrazek

głowie mi chodzi o te ciemne duże pola na dole i u góry, fajny chat i super mini mapa na dole, rozpoznaje omena , grid, eavesdrop, sw stats

nie mam pojęcia którym addonem zrobiono buttony na skile

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:39 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
chciałbym sobie UI zrobic taki jak na tym screenie, może ktoś rozpoznać jaki addony do tutaj uzyto:

Obrazek

głowie mi chodzi o te ciemne duże pola na dole i u góry, fajny chat i super mini mapa na dole, rozpoznaje omena , grid, eavesdrop, sw stats

nie mam pojęcia którym addonem zrobiono buttony na skile


EoyUI
http://www.fortegaming.com/forums/viewt ... ?id=33&p=1

czarne pole na dole i u góry to skinner, chat Prat, minimapa Squeenix, action bary Bongos2 + cyCircled


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 22:31 
Cytuj  
Mam dziwny problem z swstats - przy każdym /reloadui, relogu wyłączeniu gry czy czymkolwiek resetuje mi się okienko. Tzn zupełnie go nie widze. Musze dawać /swstats resetwin, dopasowywać wielkość etc...
Wywalałem, instalowałem nowsze wersje ale nic - jak moge zrobić żeby zawsze było w tym samym miejscu i nigdy nie znikało ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 12:27 
Cytuj  
Ok panowie zapewne przewijalo sie to tutaj dziesiatki razy ale przegrzebac 222 strony to imo samobojstwo takze wpierw zapytam:)

Gram drutem i szukam ze tak powiem jakiegos drutowego niezbednika :).Wiem ze teoretycznie powinienem szukac w topicu u drucie ale tam tez graciarnia:D.Bo ogolnie zaczalem sie bawic bongosem i EoyUi :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 12:54 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 12:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Gram drutem i szukam imo ze tak powiem


Najpierw naucz się co to jest imo a później tego używaj ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.