mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:51 
Cytuj  
Discord opcja nr 2:

http://sunstrider.net/attachment.php?attachmentid=180

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:08 
Cytuj  
Keeper napisał(a):
ale wypasiony link :P BRAVO 8)


_________________
psn

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:42 
Cytuj  
ok :>
wersja poprawiona:
Tu

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:07 
Cytuj  
a znacie jakies mody ktore pokazuja jakich skilli uzywa przeciwnik w walce? tzn jakich generalnie uzywaja ludzie ;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:10 
Cytuj  
bloob napisał(a):
a znacie jakies mody ktore pokazuja jakich skilli uzywa przeciwnik w walce? tzn jakich generalnie uzywaja ludzie ;]


spellalert - to na moby i graczy ogolnie co castuja - priceless w mc dostajesz zarabisty napis jak jestes bomba ;-)
SCT - co dostajesz na siebie heal/dmg/debuffy

poda mi jakis rogal mody takie co:
- pokazuja przy blind/vanish ile zostalo regentow
- ile sekund koles jeszcze jest na stunie

widzialem na screenach imho bardzo usefull


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:47 
Cytuj  
StunWatch
i
RogueAgent

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
spellalert - to na moby i graczy ogolnie co castuja - priceless w mc dostajesz zarabisty napis jak jestes bomba ;-)
SCT - co dostajesz na siebie heal/dmg/debuffy

A link jakis? :o Przegladam te stronki z mdoami i nigdzienie widac ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:44 
Cytuj  
Ja jak zobaczylem UI Deshrooma to zaraz jak dowiedzialem sie jaki to mod (Discord) to zainstalowalem :D Najlepszy mod jaki mam 8)

sprobuj tutaj z tymi modami dla rogue: http://www.curse-gaming.com/mod.php?sectid=19

StunWatch- http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=886
RogueAgentSE - http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=773

nie gram rogalem a znalazlem te mody - imba 8)

warrior>rogal ;)


_________________
.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 14:52 
Cytuj  
bloob napisał(a):
A link jakis? :o Przegladam te stronki z mdoami i nigdzienie widac ;]


bo szukac to trzeba umiec ;-)
sct - http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=222
spellalert - http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=690 polecam szczegolnie ten screen -> http://www.curse-gaming.com/mod_screens/2515.jpg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 15:15 
Cytuj  
ech dalem linki nie do tych modo, ech lenistwo by czytac wszystko :oops:


_________________
.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 15:18 
Cytuj  
Czy mozecie polecic jakis dobry mod do obslugi ignored players ? Blizzardowe gowno zapchalo mi sie juz dawno, a ostatnio coraz czesciej mam ochote dodac kogos i nie mam miejsca + obecnie ignorowane osoby nadal moga na przyklad emotowac - chcialbym taki mod, co totalnie daje ignore na dana osobe, co najwyzej widze ja na ekranie :))


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 15:57 
Cytuj  
poszukuję czegoś co umożliwia aby wyświetlały mi się jednocześnie roślinki i żelastwo. Czy spotkał się ktoś z taki modem co umożliwia rozdzielenie buttonów na minimapie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 16:50 
Cytuj  
mader napisał(a):
poszukuję czegoś co umożliwia aby wyświetlały mi się jednocześnie roślinki i żelastwo. Czy spotkał się ktoś z taki modem co umożliwia rozdzielenie buttonów na minimapie?

Wtedy krasnale hunterzy mieliby troche za latwo ;p (np. herbalismy/mining/szuaknie skarbow + all tracking :D)
A tak powaznie to czegos takiego na 95% nie ma

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 16:52 
Cytuj  
Co do ignora: http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1010
z tego co tam pisza, to jedynie niefilrowane pozostaja dymki + osoby ignorowane dadatkowo nie dostaja komunikatu "xx igonruje Cie".


Co do jednoczesnego wyswietlania mineralow i ziolek - taki mod nie istnieje.
Prowizorycznym rozwiazaniem moze byc korzystanie z gatherera i wyswietlanie ikon na minimapie. Warunek - musisz te rzeczy chodz 1 znalezc lub zaladowac baze z gatherbooka. Malo wygodne, wrecz uciazliwe rozwiazanie, ale najblizsze temuo co pytales.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:15 
Cytuj  
A ja chcialbym sie dowiedziec jaka funkcja mozna wywolac zanikajacy napis nad postacia, cos jak dmg, ale tekst(tzw. float no ;])...
Przegladam sobie dokumentacje funkcji i nic nie widze ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
mader napisał(a):
poszukuję czegoś co umożliwia aby wyświetlały mi się jednocześnie roślinki i żelastwo. Czy spotkał się ktoś z taki modem co umożliwia rozdzielenie buttonów na minimapie?

Wtedy krasnale hunterzy mieliby troche za latwo ;p (np. herbalismy/mining/szuaknie skarbow + all tracking :D)
A tak powaznie to czegos takiego na 95% nie ma
jest Gatherer i ma to wszystko. mod jest jeden wiec mozna zaryzykować stwierdzenie że wszystkie mody to mają.

herbalizm, górnictwo i skrzynie


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest Gatherer i ma to wszystko. mod jest jeden wiec mozna zaryzykować stwierdzenie że wszystkie mody to mają.

herbalizm, górnictwo i skrzynie


Chyba nie o to chodziło ;]

Gatherer wyświetla tylko lokacje rzeczy które już choć raz znaleźlismy (nie pokazuje czy coś tam jest czy nie). Natomiast OP miał chyba na myśli mod który wyświetla jednocześnie wszystkie veins, herbs itp w okolicy (tzn czy są czy ich nie ma). Hmm wyszło masło maślane ale chyba da się to pojąć? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:58 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jest Gatherer i ma to wszystko. mod jest jeden wiec mozna zaryzykować stwierdzenie że wszystkie mody to mają.

herbalizm, górnictwo i skrzynie


Chyba nie o to chodziło ;]

Gatherer wyświetla tylko lokacje rzeczy które już choć raz znaleźlismy (nie pokazuje czy coś tam jest czy nie). Natomiast OP miał chyba na myśli mod który wyświetla jednocześnie wszystkie veins, herbs itp w okolicy (tzn czy są czy ich nie ma). Hmm wyszło masło maślane ale chyba da się to pojąć? :P
to prawda, ciężko.
moze chodzi mu o gotowąpełną baze gatherera ?
ładujesz plik i wszystko jest na mapie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 07:26 
Cytuj  
Prosze o pomoc osob uzywajacych Discord Action Bars, otoz mam problem z Cooldowncount - nie dziala, udalo mi sie znalezc DiscordCooldowncount i ten dziala, ale wybiurczo, pokazuje czas dostepnosci jedynie niektorych skilli. Czy ktos mial podobny problem i sobie juz nim poradzil ?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:56 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Prosze o pomoc osob uzywajacych Discord Action Bars, otoz mam problem z Cooldowncount - nie dziala, udalo mi sie znalezc DiscordCooldowncount i ten dziala, ale wybiurczo, pokazuje czas dostepnosci jedynie niektorych skilli. Czy ktos mial podobny problem i sobie juz nim poradzil ?

Discord Action Bars ma wbudowany cooldown count, odliczanie działało mi zarówno z modem zewnętrznym cooldown jak i z wewnętrznym po usunięciu zewnętrznego bez najmniejszych kłopotów


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.