mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 19:56 
Cytuj  
Mnie chodzi o najefektywniejszy build do levelowania.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:25 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no moze ja sie nie znam - ale od kiedy sword combat rogue opera sie na cricie??

Jak dla mnie taki build powinien sie opierac na stalym wysokim damagu - chance to crit jest na drugim planie


Masz racje nie opiera sie na cricie. Build ktory podalem takze nie zwieksza crit rate, takze o co chodzi? O cold blood? Ano CB moze sluzyc do critowania combo finishera.

Mnie chodzi o najefektywniejszy build do levelowania.
Do levelowania czy grindowania, bo to roznica jest dosyc znaczna.
Jak masz gold i sprzet i chcesz nonstop grindowac to sword moze sie bardziej oplacic. Ale to nie zmienia faktu ze talenty dla sword rogue sa kiepawe, tylko sprzet jest lepszy i latwiej go zdobyc.

Natomiast od zera lepiej sie gra idac w subtlety.
Nawet z kiepawym sprzetem ponad 90% na critniecie ambusha i ~50% na backstaba pomaga. Burst dmg i dps sa wieksze ale traci sie czas na czekanie na stealth cooldown, podejscie na plecki, pickpocket itp.

Anyway, jak chcesz koniecznie sword to idz w combat. Zanim dojdziesz do sword spec ktory jest najwazniejszy to bedziesz wiedzial jakie talenty jeszcze ci sie przydadza.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 18 sty 2006, 20:44 przez ikona, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:30 
Cytuj  
Combat build na szybkie levelowanie jaki ja uzywam

na poczatku idziesz w combat - az do Andrenaline Rush (czyli pierwsze 31 talentow) a potem w Assassination

dazysz mniejwiecej do takiego buildu http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:32 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ale od kiedy sword combat rogue opera sie na cricie??

O wiele wazniejszy jest crit dla sworda niz dla daggera. Dagger rogue ma critchance swoich specow mocno zwiekszone talentami (kilkadziesiat procent dla bs i ambusha), a normalne hity z daggera sa i tak smiesznie male, wiec laduje sie w AP zeby lepiej stabby wchodzily. Crit z SS za pomoca sworda natomiast potrafi zabolec prawie tak jak BS. Poza tym biale crity tez robia wrazenie, a nie budza usmiech politowania.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:40 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
redlum napisał(a):
ale od kiedy sword combat rogue opera sie na cricie??
ciah
a normalne hity z daggera sa i tak smiesznie male, wiec laduje sie w AP zeby lepiej stabby wchodzily.


Backstab (Combo Move) - Backstab the target, causing +X% weapon damage plus Y to the target. Must be behind the target. This ability uses a lot of energy. You can backstab fleeing monsters. Backstab will automatically target the nearest enemy if no target is selected.

to AP ma wpływ na Backstab? - ja tam sie nie znam bo od poczatku bylem sword rogue i nigdy backstabow nie uzywalem - ale zawsze mi sie wydawalo ze build na dagger - to build na crity - aby jak najwiecej wcisnac z Ambusha, Backstaba i Eviscerate - ado tych umiejetnosci chyba AP sie nie przydaje...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:49 
Cytuj  
redlum napisał(a):
to AP ma wpływ na Backstab? - ja tam sie nie znam bo od poczatku bylem sword rogue i nigdy backstabow nie uzywalem - ale zawsze mi sie wydawalo ze build na dagger - to build na crity - aby jak najwiecej wcisnac z Ambusha, Backstaba i Eviscerate - ado tych umiejetnosci chyba AP sie nie przydaje...

Hmm. Wydaje mi sie ze sie przydaje. Ale ja sie niewiele znam TBH. A co do critrate to bs i tak ma pewnie z 60+% wiec te kilka % nie robi wielkiej roznicy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:53 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mam dylemat
Darkmoon Card: Twisting Nether Czy Darkmoon Card: Maelstrom
Ta opcja z ressurectem moglaby być fajna :>



1.Card : Mealstrom to napewno ... rez jest Ci całkowicie zbędny

- trinket typowy pod pve i szybką broń ( u rogala proc jest zadowalający )
- w pvp bijesz instantami więc raczej sobie daruj ( są lepsze zabawki )


2.Jeśli chodzi o build to niestety nie wiem czy jesteś dagger /sword

sword - standardowy heavy combat świetnie chodzi w pve ( max dmg w instance bez przemęczania się *^ ) , prosty , wręcz nudny ale za to efektywny.w PvP świetny na klasy melee ... pojedynki , world pvp ( solo )
z casterami np forst mag gg nara :p dostajesz baty ... coś za coś
Build opierasz na stamina / crit / ap.

dagger - tu zaczyna robić się pysznie , finezja , ruch , kontrola postaci , czasami małpia zręczność ( kręcenie ósemek front > behind )
Opierasz się na AP /stamina /crit % %crit masz ze skilla ambush / BS więc ładujesz w AP i tylko od ciebie zależy czy wykoksasz AP na maxa (1200ap /3,7khp mc/bwl itamz / max staty jakie da się wyciągnąć ) czy zrobisz sobie balance.Nie idz w %crit grajac daggerem bo masz go ze skilla więć 3 -5% miniej /więcej wbrew pozorom róznicy wielkiej nie robi.Oscyluj w okolicach 25% base a będzie dobrze.

PvP build 21/8/22 - ogromne możliwości zarówno w battleground jak i world pvp prep rulez

PvE build 30/8/13 - max dmg seal fate wymiata w pve

To 2 chyba najbardziej popularne buildy pve /pvp pograj , potestuj , oceń a sam dojdziesz do tego co najbardziej ci pasuje.

To tyle odnocie krótkiej charakterystyki zabawy sword/dagger i doboru itemów.

Zerknij w mój profil może ci coś pomoże ... mam hybryde pvp / pve jeśłi chodzi o itemy ..

4,7k hP / 938ap / 24,4% crit

pod pve 2 x ZG enchant 54ap + 2% dodge +

do tego mama wąską liste itemów z BWL które musze przytulić aby wymaxować ap > 1100 max ( dalszy boost wiaże się ze sporą utrata HP a to mi sie nie widzi w pvp GIMP )


pozdro Cash :)


_________________
Nindrit CT_profile

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:08 
Cytuj  
Cytuj:
PvE build 30/8/13


Jaki to build dokladniej? Czy przypadkiem nie taki: http://www.wowhead.com/talent/?iheboxfoxG0cZVe ?

edit: oplaca sie brac imp kidney shot?
edit2: Jak tak patrze na ten build to widze, ze moge wziac i zamienic 1 pkt w +1% hit na vigor...oplaca sie 10 energy dodatkowe? Moim zdaniem wyglada to calkiem niezle.
edit3 :D : Wymyslilem sobie takie cos - 31/6/14 - http://www.wowhead.com/talent/?fheboxxotG0zZVe0o co o tym myslicie?


Ostatnio edytowano 18 sty 2006, 21:24 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:20 
Cytuj  
raczej http://www.wowhead.com/talent/?fGeboxcoxGcZV0x0h


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:24 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Cytuj:
PvE build 30/8/13


Jaki to build dokladniej? Czy przypadkiem nie taki: http://www.wowhead.com/talent/?iheboxfoxG0cZVe ?




To jest typowy 30/8/13

Class: Rogue
Level: 60


Assassination Talents (30 points)

# Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.

# Malice - 5/5 points
Increases your critical strike chance by 5%.

# Remorseless Attacks - 2/5 points
After killing an opponent that yields experience, gives you a 16% increased critical strike chance on your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Ghostly Strike. Lasts 20 seconds.

# Murder - 2/2 points
Increases your chance to hit while using your Sap, Ambush, Garrote, or Cheap Shot abilities by 5%.

# Ruthlessness - 3/3 points
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

# Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

# Lethality - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ghostly Strike, and Hemorrhage abilities by 30%.

# Cold Blood - 1/1 point
When activated, increases the critical strike chance of your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate by 100%.

# Improved Kidney Shot - 3/3 points
Reduces the cooldown of your Kidney Shot ability by 5 seconds.

# Seal Fate - 5/5 points
Your critical strikes from abilities that add combo points have a 100% chance to add an additional combo point.



Combat Talents (8 points)

# Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.

# Improved Gouge - 3/3 points
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5 seconds.

# Improved Backstab - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your Backstab ability by 30%.



Subtlety Talents (13 points)

# Master of Deception - 5/5 points
Reduces the chance enemies have to detect you while in Stealth mode. More effective than Master of Deception (Rank 4)

# Opportunity - 5/5 points
Increases the damage dealt when striking from behind with your Backstab, Garrote, or Ambush abilities by 20%.

# Improved Ambush - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your Ambush ability by 40%.




Ten któy podałeś to szczerze mówiąc do dupy się nadaje ... ani pod dagger ani pod sword.Przemieszane talenty , rozłożone jak dla mnie bez pojęcia.

Co do vigoru rozkłądasz talenty pod pve czy pvp ?
Masz 5 x NS ( bonus 10 eng ) ?

Raczej nie wkładaj w vigor no chyba ,że nie grasz mass pvp lub sporadycznie używasz ambusha.


_________________
Nindrit CT_profile


Ostatnio edytowano 18 sty 2006, 21:43 przez Nindritt, łącznie edytowano 3 razy
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:28 
Cytuj  
Mhm, zapomnijcie wobec tego o tamtych pierdolkach co podawałem... ten ktory podałes, Nindritt, podoba mi sie, ale czy na pewno Precision jest takie wazne? Ja bym zabrał 1 punkt z precision i władował w Vigor - oplaca sie?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:51 
Cytuj  
jakiego precision?

aby miec Vigor musisz dac 31 pkt w Assassination - wiec bys musial zabrac z Improved Backstab (10%crit przy backstabie) lub z Improved Ambush (15%crit przy Amushu)

a juz ci chyba kolega wyjasnial ze ten twoj build jest malo przemyslany


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 07:40 
Cytuj  
Vigor opłaca się brać tylko, gdy masz 5 części NS (już niedługo mwahahah). Wtedy masz 120 energi, czyli jesteś o jeden tick do przodu, a to w PvP zajebista dopałka. A tak to olać...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:54 
Cytuj  
dla tych co maja watpliwosci:
AP wlicza sie do Backstaba oraz do Ambusha.

A ile sie wlicza, to proponuje przeczytac opis tych skili.

/edit
120 energie niewiele zmienia
najwiecej zmienia posiadanie 110 energii (stun lock) - czyli albo vigor albo 5xNS


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:07 
Cytuj  
jak sie wylicza Weapon Damage? bo

Backstab (Combo Move) - Backstab the target, causing +X% weapon damage plus Y to the target. Must be behind the target. This ability uses a lot of energy. You can backstab fleeing monsters. Backstab will automatically target the nearest enemy if no target is selected.

podobnie jest z Amushem - tez jest weapon Damage

EDIT:
te "weapon damage" to jest to samo co damage zadawany przy instant strike-u?
i sie liczy tak samo jak dla SS?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:25 
Cytuj  
No ale skoro mam miec build pod Swordy i Mace, to po co mi takie talenty jak imp backstab czy opportunity? Ja po prostu poszukuje najlepszego builda pod PvE - o PvP nie bede razcej myslal az do 60 levela.

Czyli sprecyzuje jeszcze raz: Nie mam zamiaru uzywac daggerow, chcialbym build do PvE lub taki opierajacy sie na stunlocku.

http://www.wowhead.com/talent/?fGebox0oZGZVeV00cR
22/5/24
stworzylem takie cos - zanim powiecie ze jest to za preproszeniem do dupy, powiedzcie mi co jest tutaj szczegolnie nie tak, i jaka powinna byc zmiana ;-) Zalezy mi glownie na Cold Blood no i Preparation.

Z gory dzieki za odpowiedz, i sorry ze jestem taki nachalny ;/

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:39 
Cytuj  
redlum napisał(a):
jak sie wylicza Weapon Damage? bo

Backstab (Combo Move) - Backstab the target, causing +X% weapon damage plus Y to the target. Must be behind the target. This ability uses a lot of energy. You can backstab fleeing monsters. Backstab will automatically target the nearest enemy if no target is selected.

podobnie jest z Amushem - tez jest weapon Damage

EDIT:
te "weapon damage" to jest to samo co damage zadawany przy instant strike-u?
i sie liczy tak samo jak dla SS?


weapon damage = < weapon_min ; weapon_max> + weapon_speed*(AP/14)

//edit
teraz w instantach jest staly speed = 1.7 dla daggerow oraz 2.4 dla swordow (jesli dobrze pamietam)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:41 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
No ale skoro mam miec build pod Swordy i Mace, to po co mi takie talenty jak imp backstab czy opportunity? Ja po prostu poszukuje najlepszego builda pod PvE - o PvP nie bede razcej myslal az do 60 levela.

Czyli sprecyzuje jeszcze raz: Nie mam zamiaru uzywac daggerow, chcialbym build do PvE lub taki opierajacy sie na stunlocku.

http://www.wowhead.com/talent/?fGebox0oZGZVeV00cR
22/5/24
stworzylem takie cos - zanim powiecie ze jest to za preproszeniem do dupy, powiedzcie mi co jest tutaj szczegolnie nie tak, i jaka powinna byc zmiana ;-) Zalezy mi glownie na Cold Blood no i Preparation.

Z gory dzieki za odpowiedz, i sorry ze jestem taki nachalny ;/


co jest zle? po pierwsze zalozenie - chcesz combat sword/mace rogue do szybkiego wylevelowania - a wiec bedzie ci potrzebny staly wysoki damage - a nie jakies tricki ze stunlockiem - wiec Cold Blood i Preparetion nie bedzie ci potrzebny

jak bijesz moby nie uzywasz stunlocka - poprostu je klepiesz - taki mobek nie zaskoczy cie niczym - bedzie cie tylko atakowal - czasami rzuci jakis czar (oczywiscie kick w odpowiedzi) - to nie czlowiek ktorego trzeba trzymac w stunlocku aby go zabic


jak chcesz jak naszybciej wylevelowac postac to wedlug mnie najlepszy bedzie build 20/31 (Assassination/Comabt)
http://www.wowhead.com/talent/?fGeboxcoxGcZV0x0h (EDIT - to jest dagger 30/8/13)
na poczatku idziesz w Combat potem w Assassination - ale to juz chyba gdzies Ci pisalem

jak sie myle to prosze o jakies sprostowanie - bo mam dopiero Rogue na 50 levelku

EDIT: heh podalem zly build - ten wyzej to jest dagger 30/8/13

poprawny build 20/31 to oczywicie ten co podala dakota czyli
http://www.wowhead.com/talent/?fhecoxZG0Ez0q0xco


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 sty 2006, 16:36 przez redlum, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:48 
Cytuj  
@redlum jedyne co mozna poprawic ze build 20/31/0 jest takze bardzo dobry na lv60 szczeolnie na pve

tip: za nim tank nie zbuduje porzadnego aggro nie radze odpalac BF & AR bo Feint nie pomoze ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:15 
Cytuj  
ja osobiście do PvE używam poniższego builda (chyba najbardziej klasyczny Combat Build):
http://wow.allakhazam.com/profile.html?58112

jedno małe "ale", combat build opiera się w duzej mierze o "białe dmg" (slice'n'dice) więc proponuję zaopatrzyć się we w miarę dobre mieczyki.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.