mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:45 
Cytuj  
Tak, tyle ze tak mozna mowic przy kazdej klasie, jak ktos umie grac swoja to kazdego przeciwnika pokona. "Learn to play your class n00b".

Dla mnie paladyn potrzebuje zmian glownie w rozgrywce PvE, co oczywiscie pewnie i polepszy jego zdolnosci PvP i cala horda bedzie narzekac. W chwili obecnej moj paladyn poszedl w odstawke, nie bede tracil czasu na gre postacia, ktora mnie nudzi.


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 13:47 przez Madas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:46 
Cytuj  
Pally jest naprawde trudna klasa do i niestety wiekszosc graczy nie potrafi nia grac ;)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:50 
Cytuj  
3x wiecej hp hmm zalezy z jaka klasa walczysz bo z nie przy kazdej klasie da sie leczyc jak nie jestem w babelku
a co do DPS-u jest bardzo marny z jednego prostego powudu trzeba miec szczescie zeby trafic np dzisaj sobie farmowalem i bijac moba na 60 lvl zajmowalo mi to od 15sek do 1,5min to jest chore

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Calis napisał(a):
Pally jest naprawde trudna klasa do i niestety wiekszosc graczy nie potrafi nia grac ;)


Po czesci prawda :wink: , ale raczej ta postac jest do wszystkiego i do niczego i mimo duzych staran trudno nie skonczyc w PvE inaczej niz buffbot i second healer.


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 15:50 przez Madas, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:00 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Tak, tyle ze tak mozna mowic przy kazdej klasie, jak ktos umie grac swoja to kazdego przeciwnika pokona. "Learn to play your class n00b".


Ale uwierz mi ze to jest prawda ! Gralem praktycznie 2 roznymi klasami i jak doszedlem do 60lvl to mialem male rozczarowanie: "kurde miala byc klasa taka dobra a tu lipa", tak sobie mowilem :) Ale w miare gry i wykorzystywania skilli, a potem cala gimnastyka pluszkow, zmienila charakter rozgrywki. Z tymi co na poczatku przegrywalem, zaczalem wygrywac, doszedlem do jednego wniosku, wlasnie taki jaki przytoczyles, poszerzajac tylko o braku schematow, bo kazdy moze jednak inaczej wykorzystac skille, to mi sie spodobalo, nie wspomne o innych zabawkach :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:03 
Cytuj  
nie chodzi o sumaryczny nawet. Jeżeli nie używam skilli tylko stanę i włączę atak, jeżeli paladyn nie będzie używał skilli tylko stanie i po selfbuffach włączy atak to dps paladyna > dps warriora.
Wystarczy kliknąć klawisz "c" i najechać myszką na nasz damage.
Niech kilku paladynów napisze jakie ma tam wypisane dps. Ja z AR-em i battle shoutem mam około ~120dps, może 130.

Warrior ma dobry dps tylko dlatego, że ma od chuja instant ataków. Czyli jego rage = bonus do dps.
Natomiast MP paladyna = bonus do healingu czyli jego HP.

:x

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:07 
Cytuj  
Zostawmy PvP w spokoju, istnieje jeszcze rogrywka PvE, tam paladyn potrzebuje zmian, przynajmniej dla mnie. Jesli ktos nie gral paladynem to nie zrozumie tych potrzeb.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:22 
Cytuj  
ja z ta wlucznia za q z AV mam ~105DPS

hmm maly DPS warriora
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:27 
Cytuj  
a dla mnie palla jest ok od samego początku tylko że drażnią mnie zmiany w stylu " new epic icon " etc ... niech dadząc coś do kontroli dps ,tak jak ktoś napisał jak wejdzie SoComm (która to jest moim zdaniem chance on hit (teraz to dopiero widać ze ona jest chance on hit bo można trafić krytycznie z SeComm)) i nieraz soc wchodzi mi po 5 -8 razy z rzedu a nieraz przez pół minuty grindu nic nie wpadnie , z doswiadczenia zauwazyłem że na jednych mobach soc wchodzi cześciej a na innych rzadziej (takie moje subiektywne wrażenia mam )

ale troche dziwnie działa ten socomm .. bo jeśli ja normalnych hitem zabieram ~200 , czyli socomm powinien dodawać kolejne ~200 (tak wynika z opisu )
ale jeśli trafiam crit ~400 to seal daje mi tylko ~200 a powinien około 400

natomias zdarza sie że trafiam ~200 a socomm wchodzi mi crit za ~600-800 , a co najlepsze zdarza mi sie normla crit 400 i crit z seala za 600-800 ...

co oczywiście uważam za lepsze rozwiazanie niż to jakie miało by wynikać z opisu że przy crit hicie ~400 powinna być doliczona wartość ~400

to wiecej mam wrażenie ze szansa na crit z seala == normalnej szansie na crit , czyli 10 % na crit to 10 % seal będzie crit i 10 % normlanyh ataków będzie crit ...

kolejnym argumentem na to że seal o comm jest chance on hit jest to że zdarza sie że pisze mi , miss albo dodge , tzn wale hita za 200 a w combat logu pisze ceocomm missed albo cośtakiego

no troche ot zrobiłęm ale chciałęm sie podzielić swoimi przeżyciami ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:32 
Cytuj  
soc daje ci dodatkowy atak i nie jest to odbicie mele ataku z kturym wchodzi czyli jak mele masz 200 to soc moze byc 400 bo soc wszedl z critem


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:36 
Cytuj  
Przykładowy dps paladyna:
Obrazek

jednak za często to sie nie zdarza ... a dokladnie jak procnie destiny i crusader naraz :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 14:39 przez Przemko, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:38 
Cytuj  
zaraz wkleję swój tylko ściągnę patcha w pracy.

Spelcast a ten warrior to skąd ma taki dps?

:x

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:44 
Cytuj  
Cytuj:
soc daje ci dodatkowy atak i nie jest to odbicie mele ataku
Cytuj:
chance to deal additional Holy damage equal to the damage of the Paladin's weapon

dla mnie to nie brzmi jak doodatkowy atak ,ale ja słabo znam ang wiec bycmoze...


_________________
Obrazek

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:45 
Cytuj  
przykladowy dps z potem na str i bonusem z crusadera :lol:

Soc zalerzy od szczescia, raz mialem farta kiedy to ud mag jak to zawsze horda robi nie chcial z konia zejsc a spadl w 2 hitach podczas sutna a dostal crita, soc, venegance, crit, soc i pewnie on tez powiedzial tak jak ja wtf omg :] ale to bylo tylko raz :P


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 14:48 przez Archon, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:48 
Cytuj  
i bonusem z destiny :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dps paladyna > dps warriora.
...to dps paladyna > dps warriora...


Mark mylisz sie, DPS nie bedzie wiekszy, przy takim samym sprzecie bedzie co najwyzej prawie rowny, warrior ma chyba wiecej sily niz pal na 60lv? A twoj battle shout daje z talentami 230 AP, Blessing of Might u pala z talentem daje 185AP. Jezeli zaloze taki sam sprzet jak ma twoj war, tzn. ze bede mial zero dodatkowego intelektu, a wiec malo many, zjedziesz takiego pala jeszcze szybciej. Dolicz do tego krytyki z talentow, na golo w berserker stance masz 18%, paladyn ma 10%. Takie porownywanie nie ma sensu, jesli ubiore sie tak jak warrior, to i tak szansa na krytyk go nie doscigne, HP tez war bedzie mial wiecej, paladyn za to bedzie mial mniej many na heale. Warrior co 6 sekund ma Mortal Strike i inne instanty + execute, mam doliczyc Enrage i takie tam inne? Paladyn ma tylko Seal of Command, ktore gwarantuje 5-6 dodatkowych atakow holy na minute i to wszystko.

meterrr napisał(a):
niech dadząc coś do kontroli dps ,tak jak ktoś napisał jak wejdzie SoComm (która to jest moim zdaniem chance on hit (teraz to dopiero widać ze ona jest chance on hit bo można trafić krytycznie z SeComm)) i nieraz soc wchodzi mi po 5 -8 razy z rzedu a nieraz przez pół minuty grindu nic nie wpadnie , z doswiadczenia zauwazyłem że na jednych mobach soc wchodzi cześciej a na innych rzadziej (takie moje subiektywne wrażenia mam )


Jak dziala SoCom, probowalem juz wyjasnic kilka stron wczesniej, jest to oparte na zasadzie proc per minute (PPM). Nie wierze, ze wszedl ci SoCom 5-8 razy z rzedu, to sa bajki wyssane z palca. To ze przez pol minut SoCom nie wejdzie - zgadzam sie i tu wlasnie jest problem z tym niekontrolowanym DPS.

Nie wiem kiedy przestales meterrr grac paladynem, ale jesli bylo to przed patchem 1,6 to blad z wyswietlaniem dmg z SoCom zostal w nim poprawiony. Wczesniej cyfry biale pokazywaly dmg normalny + holy, a powinny tylko normalny, do tego jeszcze bylo widac zolte cyfry (tylko dmg holy), wiec bylo to nieprawidlowo wyswietlane. Teraz jesli SoCom zadziala to widac 200dmg bialy i 200 zolty i oba moga byc krytykami lub tylko jeden z nich.


Dajcie normalne scriny bez innych buffow niz swoje i bez crusader proca, bo tak to sobie mozemy porownywac...


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 14:53 przez Madas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:52 
Cytuj  
Obrazek

to wszystko, no oczywiście mogą być buffy innych klas, potionki czy bonusy z enchantów.

:x


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:59 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Dajcie normalne scriny bez innych buffow niz swoje i bez crusader proca, bo tak to sobie mozemy porownywac...


nie mialem innego screena pod reka, wroce z pracy to zrobie, ale o ile dobrze pamietam to palem mam okolo 110-120 dps (oczywiscie teoretycznie, dps w czasie walki jest bardzo rozny).


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zaraz wkleję swój tylko ściągnę patcha w pracy.

Spelcast a ten warrior to skąd ma taki dps?

:x


nie wiem wyjolem z forum NOC-y ten koles sam nie wie czemu ma taki duzy DPS

a tu muj DPS

Obrazek

EDIT
troche za duza byla ta footka :P


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 15:27 przez spelcast, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:23 
Cytuj  
Spelcast, gdzie ten twoj DPS, bo go nie widze cos?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.