mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 12:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ja nie rollnalem paladyna zeby byc dpserem, ta klasa wydawala mi sie fajna do solo pvp bo takie daje mi najwiecej funu, mylilem sie, rogue jest niezastapiony.

Jeszcze nerf do bop\ds, super paladyn kurwo~
specjalnie dla Pana samochodzika który lubi opinie ludzi którzy maja doswiadcznie z innymi klasami.
rogal to rewelacja jesli chodzi o stunlock - strasznie mi sie to podobało tylko szkoda że na końcu zawsze się umiera :wink: wiem wiem ..l2p ale dzieki wole woja :wink:


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
specjalnie dla Pana samochodzika który lubi opinie ludzi którzy maja doswiadcznie z innymi klasami.
rogal to rewelacja jesli chodzi o stunlock - strasznie mi sie to podobało tylko szkoda że na końcu zawsze się umiera :wink: wiem wiem ..l2p ale dzieki wole woja :wink:


Ale ja nie wiem o czym piszesz :)
Sam mam rogala, wiem ze "roball" tez mial i po prostu interesuje mnie jego opinia po "przesiadce".

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, dalej masz -15% na forbereance, usuneli to tylko z AW.


Przeciez jest napisane, ze usuneli:

Cytuj:
[...]we've decided to undo the following changes:[...]

-Forbearance now reduces damage dealt by the affected player by 15%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
...

pisze o tym że takie stwierdzenie jest jak dla mnie zbyt subiektywne. to samo pisza w topicu warriora a ja poprostu lubie sie uczyć grac nowymi klasami
roball napisał(a):
Jak ktos ma leveluje teraz paladyna to niech sobie odpusci, szkoda czasu.

Broken class.


_________________
psn

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:54 
Cytuj  
Paladyn broken class? Litosci...nie sadzilem ze tak doswiadczona w swiecie wow osoba moze napisac taka bzdure.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:04 
Cytuj  
Robaczek nie potrafi grać i płacze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:16 
Cytuj  
a mnie sie gra fajnie i nie zaluje , ciekawa klasa duza rozpietosc mozliwosci


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a mnie sie gra fajnie i nie zaluje , ciekawa klasa duza rozpietosc mozliwosci

mów sobie tak dalej.

ciekawa klasa to jest rogue, warlock, druid, ale nie wmawiajcie, ze loladyn. KEK


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:33 
Cytuj  
to co ty sobie wmawiasz niewiele mnie obchodzi , wazne jest dla mnie tylko ze mam poczucie dobrze wydanych pieniedzy na tbc grajac paladynem , wniosek dobrze sie bawie grajac ta klasa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 19:50 
Cytuj  
Sa gusta i gusciki. Po Rogulcu i Hunterze, chetnie bym rerollnal jakas klase healujaca, od tak dla kaprysu i zakosztowania czegos nowego.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 21:21 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
ciekawa klasa to jest rogue, warlock, druid, ale nie wmawiajcie, ze loladyn. KEK


gralem warlockiem i druidem @ 60 ( i to sporo), lvluje teraz rogala do 70 i mimo to uwazam, ze loladyn moze byc ciekawa klasa.

tylko trzeba nim odpowiednio grac - jako suporter w pvp, lub jako tank/offhealer w pve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 22:56 
Cytuj  
Dla mnie teraz, paladyn to tylko wymaga zrobienia macra /lol. Dopadam paladyna to mam 5 sekund okładania i spierdalam bo albo bop ma albo bąbel. I of corz spam /lol na kolesia.

Nie chcę tu przynudzać, ale Roball - pisałem Ci jak chciałeś rerolnąć, że to zły wybór będzie, po czym dostałem od Ciebie riposte "paladyn to teraz będzie nowa klasa" no i masz kolego swoja nową klase :). Dla mnie paladyn jest śmieszną klasą, priest w plate - nothing more bo nikt Cię w instancji nie będzie trawił jako dps więc możesz zapomnieć.

Trochę podmienie temat tutaj, ale od czasu grania rogalem [5dni] mając 54 level, widzę jaki magulec to miękka kaffka. Rogue to zupełnie inna bajka i co najlepsze, bajka która mnie wciągnęła na maxa. Idealna klasa dla mnie. Nie muszę chyba dodawać, że female gnome > all ;p.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dla mnie paladyn jest śmieszną klasą, priest w plate - nothing more bo nikt Cię w instancji nie będzie trawił jako dps więc możesz zapomnieć.


uhaha ;o

paladyn w 5manach to healer i tank (dwie role)
gloryfikowany przez ciebie rogal (ktorym sam gram btw) to tylko dps (jedna rola).

wniosek umiesz chyba sam wyciagnac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:29 
Cytuj  
Przestań proszę Cię mi tu udowadniać, że paladyn ma dwie role w party które są zajebiste. Rzeczywiście ma dwie role, szkoda tylko że 40% paladynów których znam nie grają swoją klasą od roku już bo rerolnęli.

1. Chcesz grać healerem - graj priestem.
2. Chcesz grać paladynem i robić dps w pve? zapomnij
3. Chcesz być tankiem w 25ppl raidzie? zapomnij.
4. Chcesz mieć unikalną xywe [nikomu nie ujmując DAMIANPL] zrób paladyna.

Ja od zawsze byłem przekonany, że Paladyn to po prostu wizytówka Blizzarda i musieli go dać do World of Warcraft. Czy ta klasa jest wdłg. mnie dobra? nie, jest to support blesów do raidu i heal. Gdyby prieści mieli blessy to paladynów by nie było.

EoT bo chyba pomyliłem topik klasowy ;p wybaczcie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:32 
Cytuj  
Cytuj:
1. Chcesz grać healerem - graj priestem.


Sorry, wolałbym palkiem, większa przeżywalnośc w pvp a heale praktycznie takie same.


Cytuj:
3. Chcesz być tankiem w 25ppl raidzie? zapomnij.


Mam ci dać namiar na palków którzy już tankują w 25 manach ?

Po za tym chyba nie zdajesz sobie sprawy jak potrzebne skille ma paladyn w group pvp...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:35 
Cytuj  
Unikat, może 1% paladynów to robi.

Tak wiem, zdaje sobie sprawę że paladyn spokojnie może to zrobić. Nawet był tutaj taki temat pare miesięcy temu, jak paladyn tankował Karazhan i szło mu znakomicie i nawet wklejałem screena jego eq.

EDIT:
Sobtainer napisał(a):
Obrazek

a to jego gear. lolol.


Nie miałbym nic przeciwko Paladynowi w Raidzie który tankuje, naprawdę. Co do reszty, to nie mam w ogóle pytań. Skille potrzebne w PvP? hm...... BoP? LoH? OK wygrałeś :).

Może po prostu jestem przewrazliwony na punkcie paladynow.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 00:08 
Cytuj  
Cleanse > all.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 01:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Skille potrzebne w PvP? hm...... BoP? LoH? OK wygrałeś


Nawet nie mam co sie z Toba spierac, bo poprostu nic nie wiesz o tej klasie.


Cytuj:
Czy ta klasa jest wdłg. mnie dobra? nie, jest to support blesów do raidu i heal.


Hmm? Najlepsze buffy w grze + swietny healing (a do tego niesamowicie ekonomiczny) czyni palka zla klasa? No ok.. Jesli tak to widzisz to kk nie bylo rozmowy.


Cytuj:
Gdyby prieści mieli blessy to paladynów by nie było.


Chyba dodam to sobie do siga... Haslo roku... Teraz riposta: gdyby lockowie mogli conjurowac wode to by nie bylo magow.. Bez sensu? Tez tak mysle...


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 01:15 
Cytuj  
Napisałem, że jestem przewrażliwiony, no offence ;p

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 08:37 
Cytuj  
Seal of Command :-]

Zawsze mnie rozbrajała ta definicja proca z Seal of Command "procuje 7 razy na minute"... Co to w ogóle znaczy, od kiedy się liczy tą minute, kiedy się resetuje ten 'zegar'... itd, i tym podobne bzdury...

Otóż SoC jest procem który się skaluje wg prędkości broni w oparciu o przesławne 7 hit / minute.

Jeśli chcesz wyliczyć szansę na proc swojej broni to przemnóż jej szybkość przez 11.67

Przykładowo dla broni 3.5 speed, szansa na proc wynosi:

3.5 x 11.67 = 40.85 %

Wszystko i tak sprowadza się do tego, że przeważnie SoC faktycznie procuje 7 razy na minutę, ale tak przynajmniej wiadomo jak to wyliczyć procentowo :P

Na szczęście lub nie na szczęście (zależy kto jakiego ma speeda na broni) dmg proca się już nie skaluje więc im wolniejsza broń tym lepiej. To już pewnie każdy wiedział, tylko potwierdzam :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.