mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 09:21 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
ale a) maja mody, na PTR afair nie mozna modow uzywac b) Sinnercostam ma helm z deathdealers setu(t2.5), tego nie da sie zdobyc na PTR c) na PTR nie mozna zdobywac PvP Rankow, a tam nawet r11 widze

Ja tam moge uzywac mody, helmu i rangi nie trzba zdobywac bo na us mozna skopiowac wlasna postac.

Gdzies tez czytalem ze to us ptr bug ze statsami i wogole to oni w 10 to zrobili

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 09:35 
Cytuj  
what Vercin said.
Poza tym: Sapphiron's Frost Breath hits you for 82564 damage.
WTB Frost resist gear :-?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:15 
Cytuj  
btw, thaine i morlaine dead z 4 horsemens juz zabici, szkoda tylko, ze w roznych probach.
Takze, jak widac oni sa zajebiscie ciezcy, ale raczej nie cockblocked.

http://img157.imageshack.us/my.php?image=tzpv0.jpg
thaine
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-dungeons&T=669526&P=2
morlaine
: o

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
paladyn posiadajacy 1000 FrR 500 SR 450 FR jednoczesnie a do tego 355k hp i 577k many z pewnoscia screen pochodzi z legit serva


Nie wrzucalbym tego screena gdybym nie upewnil sie wczesniej, ze nie pochodzi z prywatnych serwerow. Po drugie prywatne serwery stabilnie dzialaja tylko z patchem 1.9.4, jest pare wersji dla patcha 1.10 ale z tego co wiem to bardzo wczesne wersje narazie. Screen jest z Naxxramas i oprocz tego widac tez keyring wiec napewno pochodzi on z patcha >= 1.11.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 07:43 
Cytuj  
No ja cie prosze ..... w 9 czy 10 osob go kilneli a ty twierdzisz ze to nie prywatny serwer ? Aha no i dodajamy ze randoms :lol:
No i staty z cyklu 33 k strange, 33 k stamina , 36 k intelect - n/c (bez chesta ;)


Ostatnio edytowano 21 sie 2006, 07:47 przez Niceface, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 07:46 
Cytuj  
czytaj posty wczesniej na test realmach niekorzy ludzie umieja dupowac staty gdyz blizz olewa testa w pewnym sensie ludzie tam tylko testuja a niektorzy hakuja i nie ma tam czegos jak report


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:07 
Cytuj  
http://www.mmowned.com/forums/wow-explo ... ight=stats

to bylo ale widocznie fixneli...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:28 
Cytuj  
Szkoda ze tego wczesniej nie widzialem, wszedl bym sobie sam na AV czy inne BG z 300k hp i gral vs all.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:38 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Szkoda ze tego wczesniej nie widzialem, wszedl bym sobie sam na AV czy inne BG z 300k hp i gral vs all.


A problem w tym, ze inni mogliby byc tak samo "buffnieci".

Ktos sobie wyobraza duel druid vs druid na PTRze ? Kazdy po 300k hp :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:54 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ktos sobie wyobraza duel druid vs druid na PTRze ? Kazdy po 300k hp :D

Zdaje mi sie, ze by bylo duuzo szybciej :> Hitowaliby po bardzo duzo, a dupowanie statsow chyba nie polepszy ich healow. W przypadku priestow, by cos takiego zadzialalo przy Spiritual Healing.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:03 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Ktos sobie wyobraza duel druid vs druid na PTRze ? Kazdy po 300k hp :D

Zdaje mi sie, ze by bylo duuzo szybciej :> Hitowaliby po bardzo duzo, a dupowanie statsow chyba nie polepszy ich healow. W przypadku priestow, by cos takiego zadzialalo przy Spiritual Healing.


No fakt, z STR i AGI po kilkanascie k to mogloby bolec. Jedyne co to podejrzewam ze duza ilosc inta przekladalaby sie na duze ilosci critow ze spelli, ale fakt - to juz troche naciagane :D

A tak offtopicujac - ciekawe czy na PTRze mozna solowac MC. Mnostwo hpsow, max dmg (melee mam na mysli ofc), pomaksowane dodge Ac itd... Ktos sie pokusil ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 09:36 
Cytuj  
Nie sadzicie, ze nagordy za esencje Kal'Thuzada sa zenujaco slabe? +150AP lub +85dmg vs undead... Zarty jakies...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 10:28 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie sadzicie, ze nagordy za esencje Kal'Thuzada sa zenujaco slabe? +150AP lub +85dmg vs undead... Zarty jakies...


Nie, nie uwazam ze nagrody za esencje Kel'Thuzada sa zenujaco slabe. +85 dmg vs undead to calkiem fajna rzecz. Nawet zakladajac, ze jak mag mam w jednym trinket slocie Nelthariona, a w drugim Rune of the Dawn (mowimy o Naxx ofc), to wymiana Rune -> Nagrode jest przyrostem ok rzedu przynajmniej 3-4% w dmgu. To nie jest malo :D Szczegolnie, ze nie oszukujmy sie - to (afaik) gwarantowana rzecz i nalezy ja traktowac raczej jako wisienke na torcie a nie OMFG EPAX DROPZZZZ....

Tak ja to widze

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:05 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie sadzicie, ze nagordy za esencje Kal'Thuzada sa zenujaco slabe? +150AP lub +85dmg vs undead... Zarty jakies...


a czego oczekujesz I.W.I.N. button? imho wcale nie sa slabe, patrzac po wczesniejszych rewardach za final bossow nic sie nie zmienilo poprostu dobry item jako 100% reward


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:13 
Cytuj  
Porownania z poprzednimi tego typu rewardami nie ma kompletnie - przedmioty z cthuna to jedne z najlepszych iteow w swojej kategorii, podobnie z nagrodami za leb Nefa. A te z Kela... eh, biorac pod uwage trudnosc tej instancji i to, ze moga byc uzywane jedynie przeciw undeadom... Taaak, obstaje przy swoim zdaniu :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Porownania z poprzednimi tego typu rewardami nie ma kompletnie - przedmioty z cthuna to jedne z najlepszych iteow w swojej kategorii, podobnie z nagrodami za leb Nefa. A te z Kela... eh, biorac pod uwage trudnosc tej instancji i to, ze moga byc uzywane jedynie przeciw undeadom... Taaak, obstaje przy swoim zdaniu :)


Z punktu widzenia castera zgodze sie tylko z jednym. Tzn, ze gadzety z Cthuna sa fajne. Pierdzionek z lba Onyxii albo offhand z lba Nefa juz takie rewelacyjne nie sa. Pomiajam fakt, ze Ragnaros nic gwarantowanego nie rzuca :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:09 
Cytuj  
Nie no, nie mowimy o Ragu, czy Onyxii, to juz piosneki przeszlosci. Mowie o Nefie/Cthunie, ktore to nagordy przede wszystkim sa bez restrykcji, nie tak jak w przypadku rewardow za Kel'a :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:20 
Cytuj  
a czy pomyslales przez chwile ze WoW to COS wiecej niz itemy? jesli tak to powinienes zrozumiec dlaczego reward jest taki a nie inny mam nadzieje ze tak samo jak w przypadku blue insigni bedzie ja mozna swobodnie wymieniac miedzy meele a caster.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:29 
Cytuj  
Spogladajac wstecz na przedmioty za Cthuna/Nefa to nie widze, zeby to co sugerujesz, czyli jakies glebsze polaczenie rewardow i samego moba mialo miejsce :) Moze i masz racje, ze probowali cos z tym zrobic zaczynajac od tych trinketow, ale mocno im imho nie wyszlo.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Spogladajac wstecz na przedmioty za Cthuna/Nefa to nie widze, zeby to co sugerujesz, czyli jakies glebsze polaczenie rewardow i samego moba mialo miejsce :) Moze i masz racje, ze probowali cos z tym zrobic zaczynajac od tych trinketow, ale mocno im imho nie wyszlo.


mozliwe ale z drugiej strony co mial dawac reward za nefa? jakis item +dmg vs dragonkin? no z c-thuna to juz sobie wogle nie wyobrazam bo moje ui podaje mi ze c-thun nie ma "typu".

Ja sie zgadzam ze reward jest crapowaty na obecne warunki, nie mniej jednak jest bardzo klimatyczny no i pamietaj ze north plagueland bedzie otwarty w BC. no i ma jeszcze jedna zalete ktorej nie ma ani reward z ony ani z nefa ani nawet z c-thuna nie zostanie wymieniony na cos lepszego - najwyzej bedzie w banku lezal czekajac na lepsze czasy ;-)

@moderatorzy czy ktorys moze byc tak mily i uspokoic sandmana, ktory usiluje kolejny topic "przeniesc" do flames?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.