mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:38 
Cytuj  
@Pio
Tak chcę zwiększenia dps , pozatym ja całyczas mówię o PvE ty o PvP , idź z builidem pod PvP rogalem na PvE rajdy , geeez grałeś kiedys rogalem w Naxx albo AQ40 ? Wnioskuje że nie więc się nie wypowiadaj ok?

Jakie poprawiają moją przeżywalnośc ?? + 20% healing ?? sam mówisz że rogale są na końcu healing list , więc to odpada , +4% stam ?? jakbym miał 5kHP to bym dostał 230 hp więcej , ok to zwiększa ogromnie moją przeżywalność , lol


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:04 
Cytuj  
ja tam chodzilem od poczatku z buildem pvp na raidy, ale ostatnio stwierdzilem ze i tak i tak pvp nie gram bo nie mam po co, wiec zrobilem reskilla na combat dagger :) 800dps substained hi2u


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:13 
Cytuj  
sandman dorownuje impom z edge of madness

chyba sustained btw :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:26 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
sandman dorownuje impom z edge of madness

chyba sustained btw :)

czepiasz sie ofc ze sustained, kazdemu sie moze typo wkrasc :P


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:41 
Cytuj  
No fakt .. zrobil ostatnio TOP 1 na Patchwerku .. nawiasem mowiac to ciekawe ze Combat Dagger > Combat Swords w tej chwili...

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:43 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Pio
Tak chcę zwiększenia dps , pozatym ja całyczas mówię o PvE ty o PvP , idź z builidem pod PvP rogalem na PvE rajdy , geeez grałeś kiedys rogalem w Naxx albo AQ40 ? Wnioskuje że nie więc się nie wypowiadaj ok?

Jakie poprawiają moją przeżywalnośc ?? + 20% healing ?? sam mówisz że rogale są na końcu healing list , więc to odpada , +4% stam ?? jakbym miał 5kHP to bym dostał 230 hp więcej , ok to zwiększa ogromnie moją przeżywalność , lol


chcesz zwiekszenia dmg w PvE, ale to spowoduje zwiekszenie dps w PvP. Juz teraz dobry rogal potrafi sciagnac cloth usera bardzo szybko a Balans musi zostac zachowany. No chyba ze chodzi ci o skille tylpu +x% do dmg czy crita przeciwko undeadom czy dragonkinom, ale wtedy to by lamentowalo 99 % populacji rogue i tandetnych talentach przydatnych tylko w PvE. Jezeli chcesz narzekac o talentach i dps to se pograj holy priestem, resto shamanem/druidem, prot warriorem i wtedy zobaczysz ze przepieknie grac rogue. 1 zestaw przedmiotow starcza ci na PvE, PvP na farming, 1 build wykorzystujesz w PvE, PvP i na farming.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:45 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Jezeli chcesz narzekac o talentach i dps to se pograj holy priestem, resto shamanem/druidem, prot warriorem i wtedy zobaczysz ze przepieknie grac rogue. 1 zestaw przedmiotow starcza ci na PvE, PvP na farming, 1 build wykorzystujesz w PvE, PvP i na farming.

Dokladnie : o

230hp? Niby malo, ale nie starczy mi palcow, zeby policzcyc ile razy mialem ~50hp na bosie i ta chwilke, zeby sie healnac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 00:11 
Cytuj  
W topicu o shamanie był poruszna sprawa itemow. Czy Blue/greeb beda silniejsze niz Tier 3.IMHO jest logiczne ze beda (te na 70levelu) skoro podobno levele 60-70 ma sie zdobywac rownie dlugo jak 1-60, to naprawde nie widzialbym nic dziwnego w tym ze green level req 70 jest silniejszy od jakiejs tam czesci z Tier3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 00:27 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W topicu o shamanie był poruszna sprawa itemow. Czy Blue/greeb beda silniejsze niz Tier 3.IMHO jest logiczne ze beda (te na 70levelu) skoro podobno levele 60-70 ma sie zdobywac rownie dlugo jak 1-60, to naprawde nie widzialbym nic dziwnego w tym ze green level req 70 jest silniejszy od jakiejs tam czesci z Tier3.


a ja myślę, że jeszcze nikt nie widział i nie zobaczy itemów na 70 levelu. to beda prawdziwe kobyły w rekach a blizz je ujawni, badz pozwoli ujawnic ludziom kilka czasu przed premiera bc. a tier3 to bedzie crap w porownaniu z tym co bedziesz mogl zdobyc w bc. thats my opinion.

Qraczek napisał(a):
No fakt .. zrobil ostatnio TOP 1 na Patchwerku .. nawiasem mowiac to ciekawe ze Combat Dagger > Combat Swords w tej chwili...


Ble ble ble, qura gdzie Twoja dostojna korona królewny śnieżki? 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 00:33 
Cytuj  
No ale ja mowie o Green/Blue. I mam namyśli ze Tier 3 w najlepszym wypadku bedzie do nich prownywalny. O Epicach nie ma co mówić bo to logiczne ze tego narazie nikt sobie nie jest w stanie wyobrazić :D

Drugie. Ciekawe jakiego mounta beda miały Krwawe Elfy. Osobiscie jak widze te przypuszczenia (z bazyliszkiem na czele) to mnie skrece. Predzej bym wyfarmil Exalted u undead niz to kupił...
Osobiscie mialbym nadzieje na jednego z tych czerwonych tygrosów w wersji podstawowej. I ten sam tygrys z tym ze z płonącą grzywa ogonem, łapami i paroma czescia (czarnymi/bordowymi) płytowego pancerza na grzbiecie... Jako epic . Ehh marzenie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 07:29 
Cytuj  
Przecież były ujawnione mounty obu ras. Elfy dostaną strusie, ala choccobo z FF.

Edit: Chociaż z drugiej strony nie znalazłem żadnego wiarygodnego screena albo artworka Blizzarda więc odwołuję to że to będzie struś. Kiedyś cos mi takiego mignęło przed oczami chyba. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 08:51 
Cytuj  
Raczej chyba bazyliszek .

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 08:55 
Cytuj  
@up znalazłem tylko to http://video.google.com/videoplay?docid ... delf+mount

mam nadzieje że będzie tak jak z undeadami - superior mount suycks epic rocks, ale już chyba ole mounta draenei

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:08 
Cytuj  
Cytuj:
Mount

The Blood Elf mount has been confirmed as a Cockatrice. No images of the Cockatrice of the Warcraft Universe have surfaced, but it is presumably of avian and perhaps reptillian origin.


http://en.wikipedia.org/wiki/Cockatrice


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:09 
Cytuj  
PRosze cie to jest fake. Stary model blood elfa i ten strus ktore sa w grze od poczatku lol. Zwykla podmiana modeli

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:54 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Cytuj:
Mount

The Blood Elf mount has been confirmed as a Cockatrice. No images of the Cockatrice of the Warcraft Universe have surfaced, but it is presumably of avian and perhaps reptillian origin.


http://en.wikipedia.org/wiki/Cockatrice

Jak sie tym beda poruszac, to albo exalted u undead albo tygrys z zg. Przeciez to ihmo tak pasuje de BE jak kwadrat do koła.

BTW nowa beta FF ma słownik ortograficzny :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 11:32 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
PRosze cie to jest fake. Stary model blood elfa i ten strus ktore sa w grze od poczatku lol. Zwykla podmiana modeli


ale epickie mounty maja byc ladniejsze :) ten to faktycznie jest koszmarek :(


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 21:52 
Cytuj  
Karazhan. Pamietacie jak devsi mówili że bedzie jakieś 4 razy wieksza niż SFK. Uhm to jest grube nie porozumienie, jest co najmniej 6-7 razy taka :O
Te instancje pokochaja napwet ortrodoksyjni raidowcy. Ma wrecz niesamowity klimat coś pomiedzy runaimi stare wierzy którą widzimy z zewtarz a przogromnego budynku zawieszonego jakby w Twisting Nether (w niektóry miesjach widać jakby latające szczątki Outland). Wspominałem że instancja jest ogromna, jest przeogromna łatwo sie zgubić, korytarze, zakrety, istny labirynt, sama instanacj narazie skonstruowana jest poziomowo (parter, wierza, pierwsze piętro drugie itd). Naprawde nie moge sie doczekać żeby przeczytać wszystkie questy związane z tym miejscem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 22:07 
Cytuj  
Nie chce sie czepiac, ale 2 razy napisales "wierza" ;/
A screeny swietne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 22:07 
Cytuj  
Oszfak.... ja tam bylem ale najwyrazniej sie pogubilem po polowy z tych miejsc nie widzialem :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.