mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:23 
Cytuj  
Leczcie sie.

Serio

Cytuj:
a poświęcenie oddawali Tobie gracze gratulujący na /w.


Cytuj:
nigdy nie dostałem tylu whisperów co przez ostatnie dni za first realm kille


Superstars wannabe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:41 
Cytuj  
@ClouD
Zawsze możesz wpisać w sigu ilość dni spędzonych ingame.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 00:52 
Cytuj  
Opisz nam swoje wrazenia z WOLTK Shadhun, koledzy twoi juz to zrobili.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 08:55 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
Robus napisał(a):
Buffchef napisał(a):

a Ty dalej swoje...
nie chodzi o problem dostepnosci rzeczy na ah, tak czy siak musiales farmowac kase na to zeby je kupic, a to pochlanialo mase czasu, ludzie nie mieli tyle kasy ile teraz, ze moga kupic wszystko co chca na ah, tylko musieli ganiac X godzin zeby pojsc na 1 raid.


kolega pisal o farmieniu bufow, to odpisalem odnosnie bufow, ty wyjezdzasz z dodatkowym problemem jakim byly koszty "pieniezne", tylko wyobraz sobie ze nie kazdy musial farmic golda, za to pewne bufy musieli wszyscy ...


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 11:12 
Cytuj  
Jak ludzie na serwere wiedzieli ze robimy jakiegos bossa ktory wymaga ton potkow frost/shadow res to ceny na ah byly kosmiczne . Pamietam jak cala gildia farmila sm zeby zbierac grave moss. Super zabawa..

*

Posty: 56
Dołączył(a): 24.11.2008
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 11:49 
Cytuj  
kurde,

powiem tak

jak niektórzy grają tylko żeby flexować itemkami a nie dla przyjemności to mają chyba niską samoocenę i chcą się dowartościować

może im w realu nie wychodzi albo co

gra się dla przyjemności

jak ci nie sprawia granie radości to papa i się nie zmuszaj

simple

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 12:27 
Cytuj  
xones napisał(a):
powiem tak

jak niektórzy grają tylko żeby flexować itemkami a nie dla przyjemności to mają chyba niską samoocenę i chcą się dowartościować

może im w realu nie wychodzi albo co

gra się dla przyjemności


A ja powiem tak, uzywajac analogii - jedni lubia spedzac czas przed TV, a inni lubia wyzwania i wspinaja sie na gory (Giewont siakis czy cos ;p ). Kiedys ludzie, ze szczytu mogli powiedziec: 'No troche sie nameczylem ale udalo sie, jest fajnie'. I co taki koles wszedl na gore zeby sie dowartosciowac?

Osoby spedzajace czas przed TV pozazdroscily tym ze szczytu i teraz Blizzard zamontowal wszedzie kolejki linowe, ktore wwoza wszystkich na gore po cenie abonamentu. Ok teraz wszyscy moga bez problemu zobaczyc co jest na szczycie ale gdzie tu miejsce na wyzwania? :)

Tylko niech casuale sie do mnie nie dopierdalaja, bo jak juz wczesniej wspomnialem mi sie podoba dodatek... :wink:


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:33 
Cytuj  
A ja powiem tylko że dla mnie jest akurat :) blizz poszedł w stronę casual friendly i chwała im za to bo nie każdy ma tyle czasu żeby go marnować w grze by do "czegoś dojść". :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:51 
Cytuj  
dla mnie to byl akurat argument zeby quitnac ta gre

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:06 
Cytuj  
http://blue.mmo-champion.com/28/1326908 ... nters.html

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:57 
Cytuj  
Jak to ladnie ktos napisal z US ,blizz nie poszedl w strone casual players ale bad players.Dobry casual wyczyscil by nawet trudny content a ten Naxx i inne bosy mozna ubic nawet beda totalna ciota,typowy 'player standing in fire' bedzie mial wsio.A chyba nie o to nam chodzilo ? No ale nie ma co narzekac,trzeba wierzyc ze blizz dotrzyma obietnicy i next content bedzie przynajmniej lvl/dwa trudniejszy.Tak po za tym Wotlk jest wypasik :>

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 17:14 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@ClouD
Zawsze możesz wpisać w sigu ilość dni spędzonych ingame.


Akurat tutaj raczej nie mialbym czym sie 'pochwalic', porownujac ze znajomymi czy chociazby z ludzmi tego forum.

@Shadhun
Czytanie ze zrozumieniem raczej ciezko Ci idzie, co? A moze lepiej powiedziec, ze to ze znajdowaniem wlasciwego kontekstu zdania masz problem?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 17:22 
Cytuj  
Srogi napisał(a):

A ja powiem tak, uzywajac analogii - jedni lubia spedzac czas przed TV, a inni lubia wyzwania i wspinaja sie na gory (Giewont siakis czy cos ;p ). Kiedys ludzie, ze szczytu mogli powiedziec: 'No troche sie nameczylem ale udalo sie, jest fajnie'. I co taki koles wszedl na gore zeby sie dowartosciowac?

Osoby spedzajace czas przed TV pozazdroscily tym ze szczytu i teraz Blizzard zamontowal wszedzie kolejki linowe, ktore wwoza wszystkich na gore po cenie abonamentu. Ok teraz wszyscy moga bez problemu zobaczyc co jest na szczycie ale gdzie tu miejsce na wyzwania? :)

Tylko niech casuale sie do mnie nie dopierdalaja, bo jak juz wczesniej wspomnialem mi sie podoba dodatek... :wink:



Nareszcie fajny argument, w odróżnieniu od kilku napinających się tu lolków ;)
Tylko kontynuując twój tok myślenia - jak wielu jest zawodowych alpinistów w skali danej społeczności i jaki to ma sens na dłuższą metę?
Naxx jest na razie górką w parku nie szczytem do zdobycia i taki też miał być w zamierzeniach, góry dopiero mają nadejść - pożyjemy zobaczymy ;)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 17:23 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Jak to ladnie ktos napisal z US ,blizz nie poszedl w strone casual players ale bad players.Dobry casual wyczyscil by nawet trudny content a ten Naxx i inne bosy mozna ubic nawet beda totalna ciota,typowy 'player standing in fire' bedzie mial wsio.A chyba nie o to nam chodzilo ?


Bardzo sluszna uwaga!

Tak troche OT - niestety wszystkie gry maja tendencje do spadku poziomu trudnosci. Kiedys gry byly cholernie trudne i ukonczenie ich wymagalo naprawde sporo umiejetnosci i cierpliwosci.

Cytuj:
Tak po za tym Wotlk jest wypasik :>


No i tu tez sie calkowicie zgadzam :)



EDIT:
@Achem: Dlatego ja proponowalem juz w innym poscie, aby Blizz wprowadzil poziomy trudnosci. Uzywajac wczesniejszej analogii: kazdy moglby wejsc na szczyt (niech to bedzie k2 :P ) tylko, ze roznymi szlakami. Zielona trasa dla slabych graczy, niebieska dla casuali z przyzwoitym skillem ale ograniczonym czasem, czerwona bylaby juz dosyc wymagajaca i ofc czarna dla ludzi, ktorzy lubia wyzwania ew. noł-lajfów :)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 18:18 
Cytuj  
Może pve nie jest juz takie wymagające ale areny to już inna sprawa im dalej tym trudniej Może warto spróbować się w tej dziedzinie wowa a dopiero później pisać jaki to wow easy mode W pvp tylko najlepsi z najlepszych osiągają szczyty Warto otworzyć się na inne możliwości które oferuje wow :]

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 21:25 
Cytuj  
hrun napisał(a):
W pvp tylko najlepsi z najlepszych osiągają szczyty


Grzmocik to udowodnił...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 21:33 
Cytuj  
Cytuj:
Osoby spedzajace czas przed TV pozazdroscily tym ze szczytu i teraz Blizzard zamontowal wszedzie kolejki linowe, ktore wwoza wszystkich na gore po cenie abonamentu. Ok teraz wszyscy moga bez problemu zobaczyc co jest na szczycie ale gdzie tu miejsce na wyzwania?


Złe porównanie.

Czas a nie jakiekolwiek umiejętności są głownym problemem. Porównywanie zabicia pixelowego bossa do wejscią na szczyt górski utwierdzają mnie jeszcze w tym że kolga też chyba za dużo gra, może warto zrobić sobie mały odpoczynek ?

Tak więc, powiedzmy takie porównanie będzie lepsze :


Są ludzie którzy lubią sobie kleić miesiącami modele statków, stawiać na półeczkach, jednak większośc ludzi nie ma tyle czasu, dlatego pojawiają się modele prostsze, złożone z mniejszej ilości części, można w w jeden weekend sobie strzelić taki stateczek i sie cieszyć że ma sie na regale.

I teraz, co byś pomyślał o gościu który by obwiniał producenta modeli o to ? I smutno mu by sie robiło i płakał by o tym na forach modelarskich ?

Ja bym pomyślał : "jebany debil".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 21:41 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Osoby spedzajace czas przed TV pozazdroscily tym ze szczytu i teraz Blizzard zamontowal wszedzie kolejki linowe, ktore wwoza wszystkich na gore po cenie abonamentu. Ok teraz wszyscy moga bez problemu zobaczyc co jest na szczycie ale gdzie tu miejsce na wyzwania?


Złe porównanie.

Czas a nie jakiekolwiek umiejętności są głownym problemem. Porównywanie zabicia pixelowego bossa do wejscią na szczyt górski utwierdzają mnie jeszcze w tym że kolga też chyba za dużo gra, może warto zrobić sobie mały odpoczynek ?

Tak więc, powiedzmy takie porównanie będzie lepsze :


Są ludzie którzy lubią sobie kleić miesiącami modele statków, stawiać na półeczkach, jednak większośc ludzi nie ma tyle czasu, dlatego pojawiają się modele prostsze, złożone z mniejszej ilości części, można w w jeden weekend sobie strzelić taki stateczek i sie cieszyć że ma sie na regale.

I teraz, co byś pomyślał o gościu który by obwiniał producenta modeli o to ? I smutno mu by sie robiło i płakał by o tym na forach modelarskich ?

Ja bym pomyślał : "jebany debil".


Ludzie nie kleją modeli, bo ich to po prostu nie kręci... choćbym miał krokodyliard wolnych godzin to i tak bym się na to nie zdecydował, więc porównanie "z dupy", że tak powiem...

EDYTA mówi: - jak rozumiem modelarze mają wybór bo przecież "pojawiają się modele prostsze", więc sami decydują czy płacą za model na weekend czy model na dwa miesiące? Blizzz nie dał takiego wyboru...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 22:07 
Cytuj  
Elo Elo alll :d troche mnie tu nie bylo, niewiem jakim cudem sie zalogowalem ;d

W kazdym badz razie planuje powrot. Na dworze zima, niema co robic ^^

Czytajac wasze opinie nt dodatku nie jestem wcale zdziwiony. BC suck WOTLK fine. Dlatego zakladam konto trialowe, cisne lvl 20 (lol) i kupuje gre. Widzimy sie w WoW :d


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 22:11 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Elo Elo alll :d troche mnie tu nie bylo, niewiem jakim cudem sie zalogowalem ;d

W kazdym badz razie planuje powrot. Na dworze zima, niema co robic ^^

Czytajac wasze opinie nt dodatku nie jestem wcale zdziwiony. BC suck WOTLK fine. Dlatego zakladam konto trialowe, cisne lvl 20 (lol) i kupuje gre. Widzimy sie w WoW :d

wb

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.