mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:08 
Cytuj  
najlepsze itemy do PvP feral leca w BWL... np shouldery +30 stamina +46 attack power, podobny pas, klata +46 str +20 stamina itp, jest w czym wybierac ;)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:42 
Cytuj  
20% inta jest naprawde zarabiste rzadko kiedy mag/warlock/priest nawet pare lvli wyzej ma wiecej many niz ja w healing clothah :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:46 
Cytuj  
owszem Heart of the wild zajebiste jest ale o ile jeszcze w MC niektore gilldie pozwalaja byc druidom bez innervate o tyle w BWL to musisz byc full resto :)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 19:56 
Cytuj  
...co nie jest ot sobie wymysłem, wyssanym z palca
Drzewko resto to potęga i basta* 8)

* party spirit

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 20:31 
Cytuj  
naprawde to poza innervate wydaje mi sie ze feral vs resto by byl porownywalny w heal'niete hp/ calos many.

tu mamy 20% wiecej inta, po drugiej stronie po pare % wieksze heale i zmniejszone aggro co jakos super IMO sytucaji nei zmienuia

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 20:40 
Cytuj  
moze w UBRS czy Scholo nie robi to za duzej roznicy ale idz do BWL wtedy przekonasz sie dlaczego tam wymagane sa buildy PvE

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 21:36 
Cytuj  
bo priesci sa zmuszani do buildu pod holy wiec wyzywaja sie na druidach wmawiajac gm-owi ze potrzebuja innervate :P

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 22:15 
Cytuj  
a nawet pod Disciple bardziej

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
Pio napisał(a):
moze w UBRS czy Scholo nie robi to za duzej roznicy ale idz do BWL wtedy przekonasz sie dlaczego tam wymagane sa buildy PvE


:wtf: podczas nauki czy podczas farmienia?

tip: na ostatnim rajdzie wszyscy druidzi zrobili sie na feral (powod nieistotny byla to forma protestu), efekt nef padl ale fakt bylo troszke trudniej.


Zemus napisał(a):
naprawde to poza innervate wydaje mi sie ze feral vs resto by byl porownywalny w heal'niete hp/ calos many.


no niezupelnie w drzewku reso mamy z istotnych rzeczy po za innervate:
- zmniejszony cast time HT
- 50% crit regroth (bardzo istotne na vaelu)

mniej istotnych ale przydatnych:
- zmniejszone aggro
- regeneracja many
- instant heal non crit za ~3k
- i silniejsze heale (wiecej heala = wiecej overheala)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 17:09 
Cytuj  
chyba healujac nie czekasz az target bedzie mial tyle hp zeby crit zostal wykorzystany = overhealujesz.

czyli twoje argumenty feral be bo nie da sie tak overhealowac jak w resto :P

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 17:55 
Cytuj  
Zemus, a słyszałeś o tym ze wykorzystuje sie niższe ranki spelli leczących? Sam używam HT i RG rank 6 non stop (przy użyciu tego czegoś zeby nie używało heala jesli cel ma 90 % hp) a rank 10 tylko w niebezpieczenstwie. W takim systemie kryt z regrowtha jest bardzo wazny, rowniez gdy zycie tanka wisi na włosku. Nie ma co porównywać resto do ferala w leczeniu. Resto leczy dużo lepiej i do tego ma innervate. (Nasza gildia jest na etapie MC/Ony).

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 19:15 
Cytuj  
znaczy ja tez pewnie zmienie na resto do High lvl instance, ale po prostu nie wydaje mi sie to konieczne az tak bardzo

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 19:42 
Cytuj  
Feral druid tez potrafi leczyc, shadow priest takze .Tylko roznia sie od resto druidow, holy/discipline priestow jakoscia, wydajnoscia i kosztem many czarow leczacych

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 20:38 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Feral druid tez potrafi leczyc, shadow priest takze .Tylko roznia sie od resto druidow, holy/discipline priestow jakoscia, wydajnoscia i kosztem many czarow leczacych

Heh, przecież o tym cały czas mówimy. Resto druid leczy po prostu lepiej od ferala i koniec kropka. Swoją drogą jak miałem 33 feral build to sie oszukiwałem ze te 20% inta wiecej jest boskie itede, ale jak zmienilem sie na resto (wymóg gildi) to instant heal i innervate rządzą. Mam teraz build 20 f./31 resto i jest zajebiście w PvP z itemkami ferala, casterzy nie mają większych szans. Z melee nie jest źle, ale 30 f./21r. byłby lepszy np. na warriora/roga (wiecej staminy w miśku).
Btw. jak raz próbowałem zademonstrowac mojego 33 ferala w MC i wyskoczylem z cat formem na trash mobach to od razu pelno yelli "FERAL DRUID!", "KICK HIM" i tyle samo whispow jak to mi nie zalezy na dobru gildi... GM poweidzial ze jak nie zaczne leczyc to mnie wywali i wezmie roga ktory robi wiecej dmgu. Przykre, ale prawdziwe ~~

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 21:59 
Cytuj  
@Adi_nrXX
No moj post odnosil sie do kolegi Zemusa , ktory stara sie wmowic ze druid resto = feral w healingu


Niestety w wiekszosci gildi od druidow wymagany jest build resto. Pamaietam jakie bylo oburzenie w gildi i narzekania priestow jak wszedl patch z nowymi talentami druida i wiekszosc druidow latala przez 2-3 tyg jako feral albo moonkiny (oczywiscie najwiecej plakali priesci o innervate ... )
Wlasnie to jest zjebane w niektorych klasach ze musza miec build PvEzeby chodzic do MC/BWL : druidzi - resto, priesci - holy/discipline, warriorzy - protection ( nie wszyscy,przynajmiej MT), magowie frost itp. O ile jeszcze takim frost magie da sie ladnie grac PvP/Farmic o tyle taki druid resto, priest holy albo prot warrior jest po prostu do dupy.
Nie ma jak to grac rogue, warlockiem albo hunterem - praktycznie nie sa zmuszani do danych buildow na instance. :D

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 21:59 
Cytuj  
a jak uratujesz pupe ostatniemu healerowi bashem, to im jakos nie przeszkadza ze druid robi tez cos innego:P

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:00 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a jak uratujesz pupe ostatniemu healerowi bashem, to im jakos nie przeszkadza ze druid robi tez cos innego:P


w MC/BWL wszystko ma immune na stuna wiec wiesz ... :D

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
a taunt xD ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 10:35 
Cytuj  
@Adi_nrXX wspolczuje gildii, ja sobie w mc caly czas biegam w kotku lub bawie sie w kastera i nikt mi uwagi nie zwraca. ofc kiedy trzeba leczyc to sie leczy ale tak to CAT POWER ;-) a na ostatnim runie w bwl to na trashach rowniez w feralu biegalem.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 12:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Adi_nrXX wspolczuje gildii, ja sobie w mc caly czas biegam w kotku lub bawie sie w kastera i nikt mi uwagi nie zwraca. ofc kiedy trzeba leczyc to sie leczy ale tak to CAT POWER ;-) a na ostatnim runie w bwl to na trashach rowniez w feralu biegalem.

Eh... chciałbym być w takiej gildi, gdzie się na to pozwala, z tym że na Stormreaverze po stronie alliance jest tylko jedna taka, ktora farmuje MC/BWL, a rekrutacje ma dawno zamkniętą. A w mojej mam paru kumpli - Polaków, więc nie jest źle. Miałem możliwość iść do jednych najlepszych gildi, ale wole zostać tam gdzie mam znajomych, liczy sie dla mnei przyjemność z grania, a potem epix. Cóż, gildia wiele nie osiągnęła to nie umie podejść z dystansem do tego ze na trash mobach mozna sobie pozwolic na feral drutow. Mówią, że nawet najlepsze gildie wipuja przed bossami, imo gowno prawda, chyba że MT i polowa healerow jest afk. Troche pofftopicowaliśmy, więc lepiej wróćmy do tematu ;)
P.S. co do priestow wyżywających sie na druidach - 100% racja ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.