mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 12:08 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Chcialem sie upewnic
Czy jako warlock undead moge kupic epic mounta (tego dla undeadow)
i go uzywac ?


UD klasa = UD mount, wiec jak najbardziej tak.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 23:39 
Cytuj  
Jakia macie taktyke na warka/rouga bo moze ~70% z nich to 'easy ones' ale spotykam tez takich, z ktorymi mam calkiem spore klopoty i zawyczaj konczy sie to moim deadem. Dodam, iz mimo jestem nf/sl to drain sie raczej kiepsko na nich sprawdza. Wiem ze rouga dosyc latwo zabic z suca, a warka?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 00:40 
Cytuj  
przy warku trzeba dobrze feara używać między szałami by odbiegli troche i wtedy boltem strzelic, a tak to naladowac dotow no i drain life, nic innego chyba sie nie wykombinuje

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 06:18 
Cytuj  
slyszalem teorie iz seduce lock to twoj przyjaciel;) - ale musisz sam to przetestowac w praktyce:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 06:41 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
slyszalem teorie iz seduce lock to twoj przyjaciel;) - ale musisz sam to przetestowac w praktyce:)


W teorii tak, w praktyce jak trafisz na UD rogala z trinketem pvp to na dzien dobry tracisz 2 seduce (Wotf + trinket) , a duzo czasu raczej rogal nie potrzebuje w bliskim starciu żeby wykończyć cloth usera.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:06 
Cytuj  
to prawda ale na rogala oprócz seduce możesz spokojnie używać fear.
A SL lock nie jest tak błyskawicznie zabijany jak mag;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 16:34 
Cytuj  
Mam problem z succa, jak daje seduce i za daleko odbiegne to ona przerywa castowanie i za mna biegnie. Mam na follow i recznie seduce daje, jak dam stay to zostaje w miejscu zupelnie. Nie ma addona albo makra jakiegos, jak daje seduce zeby stala tam w miejscu a po seduce byla na follow?

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 17:01 
Cytuj  
el matadore napisał(a):
Mam problem z succa, jak daje seduce i za daleko odbiegne to ona przerywa castowanie i za mna biegnie. Mam na follow i recznie seduce daje, jak dam stay to zostaje w miejscu zupelnie. Nie ma addona albo makra jakiegos, jak daje seduce zeby stala tam w miejscu a po seduce byla na follow?


ermmm ermmm ona channeluje seduce po rzuceniu go musi stac w miejscu

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 17:53 
Cytuj  
Jemu chodzi chyba o to, ze jak on odbiega, to ona przestaje channelowac i biegnie za nim zeby sie nie unsummon'nac [neologizmy ftw].

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 19:50 
Cytuj  
zeby sie "unsummon'nela" to bym musial odbiec na znaczna odleglosc a ona przestaje trzymac seduce juz po kilkunastu krokach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 19:54 
Cytuj  
Napisz sobie macro laczace 'seduce' ze 'stay' i po klopocie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 20:15 
Cytuj  
Po malych testach stwierdzam ze Drakedog build (7/5/39) + seducce jest nie dozatrzymania i bardzo przyjemny w uzyciu ;]. CoE Seduce, Soulfire, potem to juz standardowe dobijanie czym wlezie.. ;), wogole warlock bardzo fajna i przemyslana klasa.. Chyba jedyna w wowie.. :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 21:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Po malych testach stwierdzam ze Drakedog build (7/5/39) + seducce jest nie dozatrzymania i bardzo przyjemny w uzyciu ;]. CoE Seduce, Soulfire, potem to juz standardowe dobijanie czym wlezie.. ;), wogole warlock bardzo fajna i przemyslana klasa.. Chyba jedyna w wowie.. :D



Powiedzialbym raczej ze warlock jest nawet troche przepakowany, casters vs glownie SL lock to 95% przegrana (przeciwnika locka ofc) jezeli lock nie ma CD na deathcoil.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 22:16 
Cytuj  
Ale przynajmniej trudna w prowadzeniu :] (w miare powiedzmy). Wiec jakos to sie rownowarzy.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 22:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale przynajmniej trudna w prowadzeniu :] (w miare powiedzmy). Wiec jakos to sie rownowarzy.


Sprzeczalbym sie o to ale mi sie nie chce teraz :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 22:47 
Cytuj  
Wiesz, dla mnie tez nie jest wcale trudno, ale dla przecietnego gracza wowa lock to za duzo jednak :D

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 23:12 
Cytuj  
ta lock trudny w powadzeniu ciekawe gdzie ..... zreszta co tu duzo mowu dobry lock z dobrym sprzetem miazdzy kazda inna klase z palcem w dupie 1 vs 2 wtedy cos juz zaczyna nabierac sensu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 08:08 
Cytuj  
Skopiowałem sobie locka na test serwerze - omg:) Felek, 3 doty, DC (czasami) - składałem wszystkich błyskawicznie - jedyna klasa "problemowa" to dobry rogal. Tylko ile czasu trzeba grać żeby poskładać taki sprzęt?:)

Lock faktycznie jest chyba troszkę przegięty;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 08:35 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Skopiowałem sobie locka na test serwerze - omg:) Felek, 3 doty, DC (czasami) - składałem wszystkich błyskawicznie - jedyna klasa "problemowa" to dobry rogal. Tylko ile czasu trzeba grać żeby poskładać taki sprzęt?:)

Lock faktycznie jest chyba troszkę przegięty;)


Baa, nawet 3-4 osoby mozesz jednoczenie zdjac. Gralem sporo lockiem i jak dla mnie jest on przegiety, kwesita czasu kiedy bedzie jakis nerf czegos. Juz to kiedys pisalem, obecnie lock jest krolem PVP.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 08:42 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
ta lock trudny w powadzeniu ciekawe gdzie ..... zreszta co tu duzo mowu dobry lock z dobrym sprzetem miazdzy kazda inna klase z palcem w dupie 1 vs 2 wtedy cos juz zaczyna nabierac sensu


Sami mistrzowie widze, ja mam zbindowane okolo 40 klawiszy biezacego uzytku... Tak bardzo latwo sie gra, ludzie skonczcie pierdolic smutki, bo lock to po prostu klasa dla ludzie lubiacych sie konkretnie bawic, mozna pvpowac z roznymi buildami i sposobami, rozne pety etc. A wszystko to trzeba obslugiwac klawiatura, a nie jak mniemam 90% pro skillow ktorzy twierdza ze lock jest przegiety, graja klikajac myszka na spelle vs takie same klikajace bobki~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.