mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:01 
Cytuj  
Ja mam ooomkina w moim teamie ogolnie jest 3-cim czlowiekiem ktorego chcemy w teamie miec zawsze jak gramy (poza mna i warkiem). Gosc wymiata cyclon rzadzi a i dps ooomkina jest dobry. naprawde. Nigdy nie sadzilem ze oomkin bedzie tak dobry naprawde polecam =]


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:10 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Ja mam ooomkina w moim teamie ogolnie jest 3-cim czlowiekiem ktorego chcemy w teamie miec zawsze jak gramy (poza mna i warkiem). Gosc wymiata cyclon rzadzi a i dps ooomkina jest dobry. naprawde. Nigdy nie sadzilem ze oomkin bedzie tak dobry naprawde polecam =]

wczoraj w sumie po raz 1 uzylem cyklonu w PvP na arenie 2vs2 (z destro lockiem w party), po paru grach nasza taktyka zaczela wygladac tak,ze ja jednego przeciwnika staram sie trzymac w cyklonie, a on wykancza drugiego, a potem we dwoch lejemy tego, ktory pozostal. raz tylko sie nie udalo, gdy mag zjechal mi 8k hp. nim udalo mi sie castnac cokolwiek :) jestesmy na ratingu ~1500, wiec przeciwnicy nie sa zbyt wymagajacy zazwyczaj, ale fakt jest faktem, ze "cyklon rzadzi" :)
ponowie jednak moje pytanie z poprzedniej strony:
RufeN napisał(a):
chyba juz bylo,ale sie upewnie - grajac w teamie 2vs2, 3vs3 i 5vs5 dostane pkt z tego,gdzie zgromadzono ich najwiecej, czy z kazdego odpowiadnia ilosc? ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:18 
Cytuj  
Z tego, w którym uzyskałeś najwięcej afair

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:34 
Cytuj  
pograłem sobie pierwsze areny 2x2 skirmishe (PUGami) i jestem w lekkim szoku na 10 aren połowa przegrana (z warkiem, hunterem, szamanem), wszytskie zwycięstwa z drugim feralnym drootem w parze. Bez cyklonowania za to tranqulity co i rusz było odpalone co dawało nam +12-24k HP więc raczje trudne do zdjęcia we 2.
Team priest+warek/mag byli najłatwiejsi, najcięższy rogal+feralny droot :)
btw. czy żeby wchodzić na punktowane areny trzeba byc w liderem liczącym tyle osób ile wybrana arena ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:16 
Cytuj  
Lu napisał(a):
czy żeby wchodzić na punktowane areny trzeba byc w liderem liczącym tyle osób ile wybrana arena ?

Trzeba zalozyc team 2v2, 3v3 i 5v5 (kazdy osobno) i wtedy mozesz wchodzic w gry rankingowe.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:51 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Zwlaszcza w 5/5 , top wolrd teams rogalce whinuja jaki to niby rogue jest slaby


Bo akurat w 5vs5 rogal to jedna ze slabszych i najmniej przydatnych klas. Gdzies byly staty najlepszych teamow 5vs5 i najwiecej jest w nich warkow, paladynow i magow, a najmniej rogali, druidow.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 12:50 
Cytuj  
Nie wiem, moze sie myle,z tego co przegladalem US top5 to rogue czesto sie tam pojawial.Nam w zasadzie brakuje tylko 5tego,fire mage sie nie sprawdza na wyzszych ratingach (ponizej 1800 wymiatal ;/) a o good frosta ciezko,hunter ponizej 10k unbuffed to tez lipa,SP byl by boski ale ciezko o skilowego z odpowiednim gearem ;/ Wiec probojemy rogue dzisiaj.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 13:17 
Cytuj  
Sam jestem rogue, mam wysoki rating 2vs2 i odradzam rogue do teamu 5vs5. Mozna brac, jesli inna klasa to przecietny gracz, bo lepszy dobry gracz rogue niz przecietny z innej klasy, ale w przyadku rownorzednych to rogue ssie.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 13:50 
Cytuj  
swoja teze tylko popre 1 fajnym linkiem
http://polmera.free.fr/team.php?ladder= ... low%20Roll


_________________
Nat is fat

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 11:24 
Cytuj  
Cytuj:
There is going to be a new Battlegroup tab added to the Armoury titled “Coliseum” that will show all the teams that are currently participating in the final qualification rounds.

Through this tab, all players from around the world will be able to follow the ratings, ranking, and status of the currently competing teams. We expect this extra tab to go up within the next few days and we’ll inform you on our homepage as well as on the forums when the time comes.

The final qualification round is currently slated to end on May 4, PDT. The event realms will be taken down at that time to ensure that player ratings are locked in.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 15:38 
Cytuj  
drut napisał(a):
Lu napisał(a):
znaczy te 17k HP w ile mu zdejmowaliście ?


Znaczy sie 17k hp ? pewnie masz na mysli feral druta w misku... i co on tam ma robic dps ? catform=zgon... moze miskiem pdpsuje co ? :DD "mangle crit You 790" wow

Btw zycie nie zalezy od Twojej ilosci hp, ale od pozotalcych z Twojego teamu ktorzy musza cie leczyc i kontrolowac dps przeciwnika.

Nat zapomniales o tesla szamanie ;-) ktory jest nieodlaczna czescia wielu TOP teamow.


no offence - ale pisałeś że siadacie najpierw na droocie, więc zakładam że na drucie którego widać = droot w misku, oomkin, drzewko bo kota raczej nie widać.

jeśli siadacie na miśku to życzę szczęścia bo na BG nawet jak jest focus fire na mnie i nikt mnie nie leczy to jakiś czas pożyję a co robi miś w pvp :
- feral charge : caster/hiler wyłączony na 4 sec (cooldown 15sec)
- bash : caster/hiler wyłączony na 5 sec (jednorazowe)
- demoralizing roar (a tym się spamuje w pvp) : -336AP do wszystkich w zasięgu i wyciąga przeciwników ze stealchu - niech się rogale wypowiedzą ale IMO te dwie opcje są niewygodne dla rogali i dla innych melee klas też
- faerie fire : -610 armoru i rogale nie mogą przez 30sec wejśc w stealch

a jak miska zostawiasz w spokoju to już standardzik - shapeshift :
cyklony (6sec) - moge tym spamować
tranquility - +4,5-10k HP dla wszystkich w zasięgu
hibernacja peta hunterowi (40sec)
ew dispel curse czyli głównie sciąganie DoTów
dobicie moonfire kogoś napoczętego
i znowu miś i feral charge na jakiegoś castera

reasumując dps nie zrobię ale prawdopodobnie przez piersze 15
sec walki wyłącze 3 casterów na odpowiednio 4,5 i 6 sec, wyciągne rogala ze stealchu i na 30 sec zablokuje mu stealch, uśpię peta na 40 sec, zbije AP kilku przeciwnikom i zdejme im częśc armoru - nie zrobiłem żadnego DPS - to fakt - ale IMO zbiłem dps (o 10-25%) albo heal (optymistycznie do zera) drużyny przeciwnej i ułatwiłem tym samym zadanie reszcie teamu.
Dodatkowo ludzie odemnie z teamu mają +5% do crita i co 6 sec mogą złapać +4% swojego HP (do 20% HP przez 30sec).


to jest moja teoria i będę sie jej trzymać :wink:

jak na razie nie potrafię tak szybko przyciskać klawiszy - po za tym szafa gra :wink:


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:21 
Cytuj  
Lu przestan theorycraftowac strategiami...bo jak bedzie resist/miss/dodge czy inne ch**stwo to mozesz tymi swoimi wypocinami podetrzec swoje pixelowe dupsko w wow.

i pamietaj "brain on" - a nie ktostam "wyłączony" :)

P.S. - nie potrzebujesz naciskac szybko klawiszy...pamietaj ze 95% skilli ma global looldown wynoszacy 1,5 sek ... to nie jest Starcraft / BW gdzie sie liczy APM (dla niezorientowanych - actions per minute).

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:41 
Cytuj  
Copperfiled ma racje. Ze strony rogala tylko powiem ze cloak of shadows i moge do woli vanishowac.


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:59 
Cytuj  
Lu napisał(a):
- faerie fire : -610 armoru i rogale nie mogą przez 30sec wejśc w stealch


jak chcesz "wylaczyc" rogalowi stelfa to mu wrzuc lacerate.

cos >> ff

poza tym theorycraft ftl i tak ladnie to tylko wyglada "na papierze"


_________________
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:02 
Cytuj  
Wole roguesa na arene niz maga.jednak mana to mana a energy to energy. ogolnie lubie teamy ktore wyczekuja przeciwnika najlepiej cos kolo holy pala i drugi pala lub resto shamy. ms warrior oomkin rogue i jakis rogue ewentualnie warlock/hunter.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:58 
Cytuj  
hehe jak na razie strategi nie stosuje - bije kotem albo biją kota :lol:
ale zbiore ten team drotów i nagram wam filmik ostatnio szarża 5ciu drootów :lol:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 23:11 
Cytuj  
Rogue JEST najsłabsza klasa w 5v5 na chwile obecna. Niema nic czego by nie miała inna klasa lepszego. Jego jedyna unikalna zdolnoscia jest rush cd i mocny burst w kluczowym momencie.

Jeśli rogue nie wywali prio w sta,resilience - ginie podczas deathcoila, dosłownie w 3 sec. Jego evasion i clos nic nie znacza na skale areny. Vanish praktycznie został zdegradowany do 99% offensive ability.

Mówicie rogal ma sapa i controlle - teraz zapytajcie sie healerow co ich bardziej irytuje, coile, silence, counterspelle czy sap ktory przy dobrym rozstawieniu nie ma szansy wejsc, komiczne przy ms truty -50% heal/5stack. Jest jeszcze pare przykładów, nie będe bez potrzeby ich mnożył bo skoro gracie areny to doskonale je znacie.

Rogal nie wyprodukuje warriorowego nuke'a, chocby sobie po podcinał zyly i zapuscil emo grzywke. Nie dorowna mu przezywalnoscia. Mobilnosc wysiada przy intercepcie.

Lepszym wyborem jest drut w kocie, ma cyklon a w razie wszelkiego 'zomg' moze leczyc. Mobilnosic - w travel fromie bije rogala o glowe - lypa.

Chyba jedynimy gorszymi melee sa chore chybrydy i pve buildy. Choc nie wszystkie ...

Prawda jest taka ze jesli rogue jest w dobrym teamie znaczy ze:
a) Jest przyjacielem tych ludzi
b) Ci ludzie tylko pozornie sa dobrym teamem :)
c) Ma, naprawde kurcze ma skilla
d) To jest team dopasowany pod rogue aka rogal 2 warki z windą i bodlustem + palec shamy itp

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 23:24 
Cytuj  
Dodal bym tez fakt ze znacznie latwiej chyba o dobrego/chetnego do gry na arenie rogue niz te inne teoretycznie lepsze klasy. Ja tam lubie go w teamie, siadze na casterze to w zasadzie gosc nie istnieje, tylko kwestia nie dac sie znukowac i wiedziec kiedy jakiego cd uzyc.
Martwi mnei bardziej nowa mapa ponoc ogromna - hunter/druuid kingdom ?

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 01:03 
Cytuj  
rogal jest najlepsza klasa do dueli teraz, bardzo dobry do 2/2, dobra/srednia na 3/3, slaba na 5/5


_________________
Nat is fat

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:13 
Cytuj  
Cerner napisał(a):
Rogue JEST najsłabsza klasa w 5v5 na chwile obecna. [...]


Podpisuje sie pod wszystkim co napisales.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.