mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 09:16 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wszystkim polecam build 20\31\0 - combat spec, damage jaki sie z tego wyciaga jest poprostu ogromny.. Adrenaline Rush + Blade flurry i soluje grupy 6-7 mobow level 54-56 bez _zadnych_ problemow. Trudno nie wspomniec o dmg w MC\BWL.. to jest poprostu cos wspanialego :> dostalem claw of the black drake 4 dni temu i ciagle nie moge wyjsc z zachwytu. Od marca uzywalem builda 21\8\22, uniwersalny dagger build dobry do wszystkiego, rozsadny dps w pve i genialny do pvp.. po przesiadce na combat build moje miejsce na dmg meterach bardzo sie podnioslo, poezja.


nie od dzis wiadomo ze prepe build to gowno w pve, wiec i nic dziwnego ze skoczyles w dmg meterku :>

osobiscie nigdy nie mialem problemu z pozycja w MC, mamy wypasionych magow a i tak moga nam (rogulcom) skoczyc :P
z reguly pierwsza 3 to rogulce :) (ode mnie z gildii z buildami seal fate [30/8/13 lub 31/8/12]), a jesli nam nie idzie, to pierwsza 5 to 2 magow i 3 rogali pomieszanych :>)

wiekszosc rogali z prepe nie lapie sie do 10, a jak im dobrze idzie oscyluja miedzy 8-10 (mowie jak jest u nas ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 11:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

Dzieki, alles klar teraz. Jednym slowem faktycznie jak chodzi o instant dmg, to nie ma znaczenia speed main handa - bida :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 12:03 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Zasieg damagu? Co przez to rozumiesz? Dmg per hit jest okreslony i nie trzeba patrzec na speeda, by wybrac bron z wiekszym dmg.

Instant strike? :o


no nie wiedzialem jak to przetlumaczyc na polski - damage range - (Zasieg obrazen broni) - np 80 - 149 Damage

a instant strike - czyli instant melee atack

chodzilo mi o to ze bron ze speedem 1,5 bedzie miala mniejszy damage range niz bron ze speedem 2,5 (przy takim samym dps) - wiec speed broni ma wplyw na instant melee strike ale juz nietaki jak przed patchem 1.8


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 13:59 
Cytuj  
Roball mozesz tu wkleic tego bilda?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:44 
Cytuj  
No na tym buildzie się miło grało, szkoda tylko, że Blizz "naprawił" S&D i teraz to gówniany talent...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:33 
Cytuj  
jaka klesa według was najbardziej pasuje na rogu dla mnie undead taki nastrojowy :P :lol: :D

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:40 
Cytuj  
Tom polecam Taurena - ma największy skill w ukrywaniu się :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:42 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Tom polecam Taurena - ma największy skill w ukrywaniu się :p


tauren nie moze byc rogue


Tom`Ash napisał(a):
jaka klesa według was najbardziej pasuje na rogu dla mnie undead taki nastrojowy :P :lol: :D


Human.
a po za tym mag, priest, paladyn, warrior czy warlock to tez human.

zapytasz dlaczego to juz ci odpowiadam: racial skill diplomacy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:00 
Cytuj  
A co z moim pytaniem?
Czy dagger/dagger rogue to przeżytek? Gimp?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:11 
Cytuj  
jasne - takie przezytki zabijaja mnie w stunlocku w bearform z 6k HP i 9k armora. (mowie o skilach)

*

Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:13 
Cytuj  
czyli odpowieć brzmi ze to nieprzezytek :D :D

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:40 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
No na tym buildzie się miło grało, szkoda tylko, że Blizz "naprawił" S&D i teraz to gówniany talent...


tzn? co zmienil? - ja tylko zuwazylem to ze Ruthlessness sie odpala przy S&D wiec jak dla mnie jest na "+"


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 13:41 
Cytuj  
Po zabiciu moba zostawały Ci combo pointsy - więc te, których nie zużyłeś w czasie walki z mobem mogłeś spożytkować na S&D. Tak więc mogleś w czasie pykania mobka wywalić mu evi, a po walce zapodać S&D, co dawało Ci wręcz nieskończony S&D przy przeskakiwaniu z moba na moba - mówie o walce w MC.

Obecnie w chwili śmierci mobka znikają wszystkie combo pointsy. Więc jak nie zdążysz na chwile przed śmiercią odpalić S&D to nici z dopałki. I masz dylemat - albo używać Evi albo S&D albo na zmiane - zmniejsza to dmg przez Ciebie zadawany w jakimś tam stopniu, szczególnie jak jesteś combat.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Farin napisał(a):
Tom polecam Taurena - ma największy skill w ukrywaniu się :p


tauren nie moze byc rogue



O -rly???
Hmmm proponuję wrzucić na luuuz ...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Po zabiciu moba zostawały Ci combo pointsy - więc te, których nie zużyłeś w czasie walki z mobem mogłeś spożytkować na S&D. Tak więc mogleś w czasie pykania mobka wywalić mu evi, a po walce zapodać S&D, co dawało Ci wręcz nieskończony S&D przy przeskakiwaniu z moba na moba - mówie o walce w MC.

Obecnie w chwili śmierci mobka znikają wszystkie combo pointsy. Więc jak nie zdążysz na chwile przed śmiercią odpalić S&D to nici z dopałki. I masz dylemat - albo używać Evi albo S&D albo na zmiane - zmniejsza to dmg przez Ciebie zadawany w jakimś tam stopniu, szczególnie jak jesteś combat.


tzn jak to bylo wczesniej? chodzi ci o to ze przez 1-2s po zabiciu moba zostawaly ci combo pointy na nim? - no ale jak go zabijales evi - to nie bylo combo pointow (chyba ze jeden z ruthlessness)

teraz dla mnie jak soluje (leveluje) jest lepiej - bo zaczynam od cheap shota + S&D - i mam 60% na dodatkowy combo point + 40% na +25energi (z relentles strike)


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 17:59 
Cytuj  
Zostawaly, nie zabijalem go evi, evi dawalem w środku walki, a po mobku zazwyczaj te 4 CP były, które się przerabiało w S&D - mówie o MC cały czas a nie o solowaniu mobow.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 18:09 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie, jaka jest roznica miedzy dagger+dagger a dagger+sword rogue przy buildzie 21\8\22 ?

PS. jak probowalem zalatwic woja daggerami, to bylo prawie jak z motyka na slonce ;/ Jedynie chyba jakies ultra mega kombinacje stunlockami dadza jakies dobre efekty, niektore hity mialem po 90 dmg ;p


_________________
.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 09:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a ja mam takie pytanie, jaka jest roznica miedzy dagger+dagger a dagger+sword rogue przy buildzie 21\8\22 ?


zadna za wyjatkiem ze dagger jest szybszy i czesciej wchodza truty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:46 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Witam!
Mam zamiar zrobic 31/8/12 ponieważ ejszcze jedna czesc NS'a i 110Energi, tak bedzie 120....
I mam rpoblem , w subtetly mam 5pkt master of deception 5w opp. i 3 w ambushu..
Nie mam pojecia z którego punktu zrezygnowac..jeden w MoD czy 1 w ambushu ? =/



lol nie mozesz zrezygnowac z MoD bo nie dojdziesz do ambusha ty wez obejrzyj drzewko :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 33
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:58 
Cytuj  
Hmmm.. a ja Ciagle mam dylemat czy grac dagger/dagger sword/sword czy mace/mace ? , aktualnie gram sword/sword i mi to odpowiada,bo zadaje dość duzy dmg, ale za to ciągle "miss..miss..miss..miss.." czy sytuacja z daggerami tez tak wyglada? Najbardziej intryguje mnie mace/mace ,testował ktoś mace x 2?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.