mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:50 
Cytuj  
No, ale on widzial :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:54 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
No, ale on widzial :wink:
lol, przecież ta gra oparta jest na matematyce nie wyobraźni :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:08 
Cytuj  
Nie koniecznie, czasem te wszystkie drobne gówienka z matematycznego punktu widzenia traktowane jako marginalne, zlozone do kupy daja o wiele lepszy efekt. Tak jest z holy priestem i def wariorem niby jak by zaczac liczyc to nie ma wielkiej roznicy, ale ogolnie wypada o wiele lepiej. Wczoraj dalismy ciala rowno na onyxii kazdy juz jeczal "wipe" , zostal nasz uber def tank, 2 priestow (jeden holy) mag i lock. Potrwało to jakies 10 min ale dali rade jeszcze zabic smoczka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 10:12 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:10 
Cytuj  
podobnie nie widzę miejsca w arms na 3x większy damage ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
podobnie nie widzę miejsca w arms na 3x większy damage ;)
bo go tam nie ma. mój damage to AR + 25% do critica + 5/5 battle shout :]

umknęło gdzieś więc powtórze - jak bede tankował onyxie to sie przebuduje na 1 dzień i napewno pójdzie mi lepiej. nie kwestionuje, ale gimpem na codzień byc nie chce :]
tanków jest 5 a tankuje tylko jeden


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:37 
Cytuj  
przecież dokładnie to samo masz w protection.
Identyczny Aracnite reaper, identyczny battleshout, 20% critic rate zamiast 25% (btw. ja w arms fury mam tylko 17% bo nie będę nosił leathera dla 1% critic rate, czy jakiegoś shitowego plate).

WIęc gimpowanie przez miesiąc w MC kosztem 5% critic rate? Przez ten czas miałbyś trochę więcej purple.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:44 
Cytuj  
no tak zapomniałem o Mortal Strike :) 31 Arms :D

Mark rób co chcesz poprostu bede wdzięczny jesli nie bedziesz ciągle pisał ze woj Arms Fury to kiepski tank.

Myśle że onyxie widziało około 3% forumowiczów a przed MC (generalnie na lvl 1-59) cięzko mówic o fajnym questowaniu protection tankiem na serwerze pvp.

zawsze kiedy byłem protection lał mni ekażdy rouge teraz to własnie rouge jest najłatwiejsza do pokonania klasą.
90% przypadków zaatakowania mnie to atak rouge.

poprostu powtarzanie ciągłe że musisz mieć defiance do utrzymania aggro człowiekowi który nie wyciągnął do bara sundera (albo nie wykupił) doprowadzi do zgimpowania naszych wojów.

na Twoim poziomie zaawansowania w grze każdy sobie sam wybierze co chce i nie potrzebuje rad :wink:

spór przypomina mi dyskusje AMD vs Intel :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 10:46 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:46 
Cytuj  
Dokladnie. W Protection na pvp to sobie mozna poprobowac powalczyc z warkiem czy innym rogalem. Reszta (casterzy) jest poza zasiegiem. Nie kwestionuje tego, ze Protection warrior jest lepszy w ... protection :) Ale mowienie, ze arms / furty tank utrzyma aggro przez 2 sek to przesada. Tak to moze jest w jakims powalonym rajdzie, gdzie wszyscy po sekundzie naparzaja :lol:

Nie mam uber sprzetu, uber skilla, a ostatnio tak sie zdarzylo, ze musialem od 1/3 walki tankowac sam bosa w mc. I zgadnijcie, ani nie drgnal ! Mimo, ze non stop lecialy na niego wszystkie mozliwe smiecie, ze juz bos mial dawno threat zrobiony przez casterow, mimo ze dopiero go przejmowalem. Trzeba po prostu "learn to play your build" :) Sunderem mozna tak zaspamowac bosa, ze sie nie ruszy.

Wole byc po prostu troche gorszym tankerem, ale miec zarazem mozliwosc zaciukania kazdej klasy w pvp bo gram na serwerze pvp, a nie pve - proste. Poprostu war protection jest w pvp zajebiscie gimped (zwlaszcza przeciwko casterom) - i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Sunderem mozna tak zaspamowac bosa, ze sie nie ruszy
święte słowa. nie wspominajac że ma ponad 2000 mniej armora - tak za free, przy okazji aggro 8)


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:49 
Cytuj  
btw w nowym patchu concussion blow daje stuna zamiast dmg. Ile ten stun trwa ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:50 
Cytuj  
i jaki ma cooldown ?
:)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:51 
Cytuj  
greeg bo nie utrzyma.
Boże kilka razy widziałem jak próbuje tankować tank (ze 20punktów w protection ale bez defiance) i kilka razy widziałem jak healuje go shadow priest). to jest 30% różnicy w agro management pomiędzy parą protection i holy. Priest łapie agro po 3 healu czyli 2-3s. Pada martwy. 2s potem pada martwy tank. 10minut potem tank był z powrotem na miejscu przerobiony na protection.

Równie dobrze może druid tankować, w tym momencie różni się od tanka tylko %na parry i DOKŁADNIE niczym więcej (nie wspominając o tym, że dobry druid ma kapkę więcej AC).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:54 
Cytuj  
naprawde nikt mi nie pomoże z overpowerem ? :(
tam wyżej pisałem :(


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:58 
Cytuj  
Moze nakrecicie filmik?
Marek nakreci film jak arms/fury war traci agro po 3 sekundach, a Desh nakreci filmik jak arms/fury war tankuje Magma z powodzeniem. I wtedy sie przekonamy. Na razie to jest dyskusja w stylu:

1: A wlasnie ze tak
2: A wcale ze nie
1: No przeciez mowie ze tak
2: Moze i troche tak, ale glownie to nie.
1: Mylisz sie, tak ownz0r
2: STFU, nie>tak

Nie ma sensu tego kontynuowac w tym ksztalcie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:00 
Cytuj  
dokładnie. przyniose filmik z Garra albo coś dalej bo Magma umarł. Po niedzieli co prawda bo dziś nie ide (urodziny panny)

nie bedzaie to trudne bo jak wspomniałem nie ma u nas prot. warriorów :wink: ale we trzech mamy + 90-125 def skill
pozostałych nie znam za dobrze ale nie maja ról głównych


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:02 
Cytuj  
Sorki ale garra to sobie mozesz f pupe wsadzic (no offence ;) ) Garra warior bije sam jakies pare minut zanim reszta upora sie z addami wiec nie ma bata by stracił agro. Zreszta, ja nie mowie ze arms/furry ni potrzyma moba na sobie, tylko ze wymaga wiecej leczenia niz protection warior.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:05 
Cytuj  
masz racje to prawda, ale magma za tydzien bo wiesz .. nie zyje :D

z tym że mark mówi cały czas o Defiance i że nie utrzyma aggro z czym sie absolutnie nie zgadzam
nie zgadzam sie równiez z tym ze jest 3x bardziej wytrzymały woj prot.

+100 defu !!! a 30% ciosów cię ominie :lol: - watrośc przybliżona. postaram się tak nagrać żeby było widać missy parry i dodge


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:34 
Cytuj  
nakręć majordomo z shadowpriestami i arms/fury tankami z chęcią obejrzę 8)
Całość powinna się zmieścić na dyskietce będzie jakieś 30s filmu ;)

+100def = 4% ciosów cię ominie moba na lvl60, na lvl62-<czacha> do tego elite - nikt tak naprawdę nie wie..

Aha - warto jeszcze poczytać jak tak naprawdę działa taunt. Otóż (moje wolne tłumaczenie) "generuje on tylko taką ilość threat-u by w danym momencie znaleźć się na szczycie listy hate mobka i mobek zaczął cię piżgać". 1 duży nuke/critical heal 1s po "wygaśnieciu" taunta i tracisz agro.

Z tym mieczykiem z onyxii (52.5dps) i holy priestem jako healerem mogę tankować adda od golemagga nie używając w ogóle taunta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:44 
Cytuj  
nie potrafisz przestać ? zastanawiam sie ile masz lat :wink:

mówie przecież że zabilismy dopiero garra. nakręc swój jakiś a ja swój jakiś i pokażemy. nie traktuj tego tak serio bo sie młodo wykończysz :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:48 
Cytuj  
Ok to pogadamy jak dojdziecie do Majora Homo. :).

A mark24 chyba ma 24 lata, to było by logiczne ;P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.