mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:22 
Cytuj  
Ładnie?:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:46 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Ładnie?:)

Nie. Na ffxi mozesz sobie taki miec, ale kiedy wychodzisz na inne fora to warto by przestrzegac regulaminu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:35 
Cytuj  
Pytanie( w sumie to oferta:E):

1.Jak to jest z fast runami np w takim sm .Czy jesli ide tam np z magiem lvl 70 i dolaczy sie jeszcze jakas osoba bliska mojemu lvlowi (np lvl 37) , to ilosc expa za moba wzrosnie i czy im wieksza liczba osob tym exp wiekszy(przy 1 osobie ponoc tak ale czy przy wiekszej...)Bo w sumie nie wiadomo czy robic instance czy q robic......Pytam bo chce nadrobic strate paru lvli do qmpla w miare ktortkim czasie i szukam kogos kto boostnal by mnie wlasnie w sm(najlepiej mag:P) za np 500g;p ( z lvl 36 do 39,40) .Albo ewentualnie bral by kase np od 1 runa.Exp dosc szybki bo na 1 takim runie(10 min to max - oczywiscie zalezy kto jaki ma stuff) leci osobom blisko 40 lvla jakies 9-10k expa i drutem nie ma mowy zebym tyle wyciagnal :D .
W sumie to w trade moglo by byc :D ?!

oferty pm + gg (4542437) jesli ktos bylby wogole zainteresowany :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 12:49 
Cytuj  
pasowałoby powiedzieć jaki server

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 12:56 
Cytuj  
im wiecej osob w party, tym mniejszy exp.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:14 
Cytuj  
postne w pytaniach poczatkujacych, bo to chyba najlepsze miejsce ;)

dla czlowieka, ktory od wyjscia WoW'a EU gral rogalem do marca 2007, sprzedal konto, a teraz wraca do gry w srode (2.3) ktora klasa bedzie lepsza - zostac przy rogalu, o ktorym wiem wszystko czy moze przerzucic sie na druida? Druid to dla mnie rogue, ktory moze sie leczyc, ale pewnie jestem w bledzie, w zyciu nie mialem zadnych altow itp, jedyna klasa na ktorej sie porzadnie znam to rogal :P
Any suggestions plx! :wink:

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:38 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
postne w pytaniach poczatkujacych, bo to chyba najlepsze miejsce ;)

dla czlowieka, ktory od wyjscia WoW'a EU gral rogalem do marca 2007, sprzedal konto, a teraz wraca do gry w srode (2.3) ktora klasa bedzie lepsza - zostac przy rogalu, o ktorym wiem wszystko czy moze przerzucic sie na druida? Druid to dla mnie rogue, ktory moze sie leczyc, ale pewnie jestem w bledzie, w zyciu nie mialem zadnych altow itp, jedyna klasa na ktorej sie porzadnie znam to rogal :P
Any suggestions plx! :wink:


No jestes w bledzie, bo druid to hybryda i moze.. wlasciwie wszystko. Wiaze sie to z 3x wieksza iloscia skilli ( hello more quickbars), zupelnie inna klasa - musialbys sie uczyc od poczatku. Jezeli uwazasz. ze 2 lata w wow nie nauczyly cie innej klasy niz rogal, to zostan na rogalu.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 14:41 
Cytuj  
zawsze wychodzilem z zalozenia ze nie bede robil tysiecy altow, tylko wymaxuje jedna konkretna postaac. No i zaowocowalo to tym, ze dluuuugo gralem rogalem, a potem za duuuuuzo go sprzedalem, choc uwazam, ze byl to jeden z wiekszych bledow mego zycia :)
Z druidem wiaze sie tez wiecej akcji, u rogala tych skilli tak naprawde duzo nie ma, do tego shifty u druida itp...
ehh, sam juz nie wiem

Aha - a jak z range bugiem u druida?? Dalej to istnieje? U obu frakcji?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:31 
Cytuj  
Jeśli chodzi o tą moją ofertę boosta to widnieje ona już w dziale TRADE :).A boost oczywiście(?) na BL-u(PvP) .

FoQs - graj drutem :P .Klasa hybrydowa , spore wyzwanie no i ten klimat ;p.Mnie tak czy siak urzekla(a mialem kiedys i shaman i warlocka 40+ i obaj mi sie znudzili kolo 30 lvl-a ale chcialem ich dociagnac zeby konto sprzedac za wiekszy $ :P , a drut co klasa dla mnie jak z bajki)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:35 
Cytuj  
FoQs polecam drooida :]
Dlaczego? jezeli znasz rogal;a to zawsze mzoesz zrobić nowego - szybko ci pojdzie. A moim zdaneim warto probowac nowych rzeczy. Ja zacząłem jako lock potem rogal pozniej... priest (holy!!) pozniej... tank :] a skoncyzłem jako Warrrior DPS :] wow = zabawa :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:42 
Cytuj  
tak, wiem, rogala znam jak wlasna kieszen ;)
tak naprawde to ten range bug (o ktorym na dobra sprawe nic nie wiem - jedynie, ze jest) mnie powstrzymuje od grania Taurenen dr00dem...
ktos sie moze na ten temat wypowiedziec? ;)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 01:29 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
tak, wiem, rogala znam jak wlasna kieszen ;)
tak naprawde to ten range bug (o ktorym na dobra sprawe nic nie wiem - jedynie, ze jest) mnie powstrzymuje od grania Taurenen dr00dem...
ktos sie moze na ten temat wypowiedziec? ;)


Patch 2.2.0 (2007-09-25) Druids
- Cat Form (Night Elf) melee attack range was too short compared to
Tauren Cat Form and other attack ranges. It has been increased.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 13:02 
Cytuj  
z tego co czytam na forach druidow to to dalej wystepuje...
zarowno u NE jak i u Taurenow ;(

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie ma takich modow, a te programiki sa nielegalne i mozna dostac permanentnego bana.


Nie mam pojecia w jaki sposob blizz by wykrywal taki program. Chyba tylko przez sprawdzenie ze jakas akcja odbywa sie dokladnie co np. 2 minuty, ale mozna przeciez napisac taki program ze klikalby jakis losowy przycisk w losowych odstepach czasu.

No chyba ze sie myle, to wtedy cala moja teoria szlag trafil, xD ale taki program nie powinien sie roznic dla blizza od np odpalonej w tle przegladarki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 17:07 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
embe napisał(a):
Nie ma takich modow, a te programiki sa nielegalne i mozna dostac permanentnego bana.


Nie mam pojecia w jaki sposob blizz by wykrywal taki program. Chyba tylko przez sprawdzenie ze jakas akcja odbywa sie dokladnie co np. 2 minuty, ale mozna przeciez napisac taki program ze klikalby jakis losowy przycisk w losowych odstepach czasu.

No chyba ze sie myle, to wtedy cala moja teoria szlag trafil, xD ale taki program nie powinien sie roznic dla blizza od np odpalonej w tle przegladarki.

Boty i wszystkie inne programy tego typu, opieraja sie na modifykiwaniu obszarów pamięci które normlanie powinny być dla nich nie potrzebne. Wystarczy, zaszyc w kliencie, podpogram to wykrywania takich nie uprawnionych modyfikacji, i w razie wykrywac takiej opracji wyslac raport.

Ci co sie kiedys bawili hexedytorami, w czasie dzialania jakiegos programu pewnie wiedza odrazu o co chodzi :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 17:08 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Nie mam pojecia w jaki sposob blizz by wykrywal taki program. Chyba tylko przez sprawdzenie ze jakas akcja odbywa sie dokladnie co np. 2 minuty, ale mozna przeciez napisac taki program ze klikalby jakis losowy przycisk w losowych odstepach czasu.

No chyba ze sie myle, to wtedy cala moja teoria szlag trafil, xD ale taki program nie powinien sie roznic dla blizza od np odpalonej w tle przegladarki.


blizzard posiada software, ktory temu z duzym powodzeniem zapobiega - WARDEN.

aplikacja przez niektorych okreslana jako spyware, ktora dziala caly czas w tle, kiedy grasz w WoWa (zabicie jej jest mozliwe, ale blizzard zostanie o tym poinformowany i twoje konto trafi pod specjalna obserwacje).

sprawdza wszystkie biblioteki zaladowane do pamieci, na bierzaco kontroluje stan plikow gry, oraz porownuje hash ID plikow znajdujacych sie na dysku, ze znanymi programami sluzacymi do cheatowania.
mowiac proscie - szuka 3rd party softu, ktory by w jakikolwiek sposob wplywal na gre.

wardena mozna pokonac, sa sposoby, pozwalajace ukryc aplikacje przed tego typu szpiegiem, ale biorac pod uwage ciagle updaty zabawki blizzarda, to ich efektywnosc nie jest 100% pewna (zadnych testow i statystyk nie ma i nigdy nie bedzie, wiec jest to dosc szara materia).


http://en.wikipedia.org/wiki/Warden_%28software%29


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 17:23 
Cytuj  
Pytanie co do leader of the Pack : czy ten talent dziala takze gdy gramy solo czy wplywa tylko na osoby w naszym pt .Bo jako feral nie widze sensu go brac gdy np robiac solo q nic w ten sposob nie uzyskuje....

2.Czy ktos mi moze powiedziec o ile % dokladnie w patchu 2.3 zostanie zmniejszona ilosc exp potrzebna na kolejny lvl i o ile zostanie zwiekszona ilosc expa z q

3.Czy jesli mamy zarowno dobry stuff do feral jak i spell to np powyzej 40 lvla istnieje szansa na to ze np lvling robiac q bedzie szybszy w feral czy np spamujac moonfire itp ?

4.Na czym polega ten "cenarion expedition" - to jest jakis q ktory umozliwa zdobycie jakiegos epica dla ferala czy jak?Co musze zrobic aby wogole moc uzyskac dostep do tego q (robic jakies inst , bic repa , czy cos innego?)

5.Co dla np druta beda oznaczac zmiany w elite mobach (ze np bedzie mozna solowac inst jakies??) .Bo jesli teraz np bedzie mozna robic stealth runy i walic bosa melle (bo zostanie sprowadzony mniej wiecej na nasz poziom) , to jak dla mnie git...Zebym tylko jeszcze wiedzial gdzie moge takie runy robic(procz sm) :) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 10 lis 2007, 17:29 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 17:26 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
z tego co czytam na forach druidow to to dalej wystepuje...
zarowno u NE jak i u Taurenow ;(
prosze jakiegos doswiadczonego druida o wypowiedz ;) Chodzi o range bug, na czym on dokladnie polega? Wystepuje nadal? W obu frakcjach?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 20:35 
Cytuj  
A wracajac do kwestii afkowania na av to czy jesli zbuduje robota (z lego ^^ mam pr0 zestawik) to blizz moze sie do tego jakkolwiek przyczepic?


_________________
Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 21:36 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
A wracajac do kwestii afkowania na av to czy jesli zbuduje robota (z lego ^^ mam pr0 zestawik) to blizz moze sie do tego jakkolwiek przyczepic?


jesli GM z toba 'zagada' i nie odpowiesz, to beda problemy.

ponadto obecnie najwiekszym zmartwieniem afkerow sa inny gracze, ktorzy bardzo ochoczo uzywaja nowej opcji - report afk (kilka reportow i nie dostajesz honoru do konca BG).


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.