mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:14 
Cytuj  
lol, może dla ciebie. Rozumiem, ze odbiec w momencie jego aoe jest trudno, czy tauntować jest trudno? a może kilkanie na sunder jest trudniejsze niż przy innych bossach.

Widzę Desh że byłeś kilka razy w MC i pozjadałeś wszystkie rozumki... Dyskusja z tobą jest coraz bardziej uciążliwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:17 
Cytuj  
masz wybór - nie dyskutuj. masz prawo do opinii i ja też mam prawo.
dodatkowo opieram sie na praktyce a nie teorii :lol:

to prawda. kiedyś tylko ty byłeś w MC (pewnie juz w Becie) i to co pisałeś traktowane było jak dogmat. teraz juz nie :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 09:18 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:17 
Cytuj  
oczywiście 2s więcej na taunt tylko ci pomaga.
-15% do defiance też ci zapewne pomaga, szczególnie jak hunter critnie, a ty masz taunt na cooldownie. I stąd te twoje uber zdanie, ze arms/fury warrior jest lepszy w tankowaniu od protection

Po ostatnie my go zabijamy całkiem inną techniką chyba. Nie wydaje mi się, że przy naszym ustawieniu hunter mógł do niego strzelać z drugiego końca Garr roomu. Aż takiego zasięgu to on nie ma.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:19 
Cytuj  
oczywiście tak bo ja tego nie praktykuje, bo stoję 10m dalej. Czyli kompletnie już nie wiem o co biega. A tylko main tanki są wtajemniczone jak to się powinno robić. 25USD za miesięczny dostęp do takich podstawych wiadomości....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I stąd te twoje uber zdanie, ze arms/fury warrior jest lepszy w tankowaniu od protection
zachowujesz sie jak huragan. nigdy tego nie napisałem. KŁAMIESZ. zacytuj mnie i pokaż że nie mam racji !
arms fury jest dużo lepszy na serwerze PVP a protection to GIMP. zawsze protection bedzie lepiej tankował (nie ma u nas w gildii ani jednego prot woja)

fajnie być MT wierz mi :wink: z praktyki można opiniować :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 09:24 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
mark nie wiem jak twoi hunterzy ale jak ja critne to odrazu feaign death i aggro wrca na tanka...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
shazzrah nie jest trudny wcale, szczególnie dla arms/fury


wystarczy? zalolowałeś jak zwykle ze swoim afiszowaniem się tankowaniem arms/fury. Ale już się do tego przyzywyczaiłem.

Ja wiem jak klikać na taunt i używać klawiszy WSAD a nic więcej się przy Baronie nie robi. Aha sunder, ale to chyba w tych 25USD miesięcznie czy jeszcze taka wiedza jest dostępna dla każdego warriora?

Mnie tam wcale nie rajcuje bycie MT - wyrosłem z tego jeszcze za czasów AO.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:26 
Cytuj  
sirek napisał(a):
mark nie wiem jak twoi hunterzy ale jak ja critne to odrazu feaign death i aggro wrca na tanka...


Po blinku agro nie wraca do tanka - tank traci całe agro.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
I stąd te twoje uber zdanie, ze arms/fury warrior jest lepszy w tankowaniu od protection
zachowujesz sie jak huragan. nigdy tego nie napisałem. KŁAMIESZ. zacytuj mnie i pokaż że nie mam racji !
arms fury jest dużo lepszy na serwerze PVP a protection to GIMP. zawsze protection bedzie lepiej tankował (nie ma u nas w gildii ani jednego prot woja)

fajnie być MT wierz mi :wink: z praktyki można opiniować :lol:


widzisz deshroom musisz odszczekać swoje oszczerstwa dzieciaku :/ Nie jeden protection warrior z naszego serwera by cię obił tylko swist by poszedł. Nicków nie będę wymieniał, bo ty nie masz nawet pojecia jakie skille ma protection.


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 09:28 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:28 
Cytuj  
nie rozumiem Cię... mówisz o walczeniu z hunterem o aggro... hunter wali kryt baron zaczyna jechać w tym momencie próbuje go łapać MT... dochodzi zadaje cios a ja robie FD baron powinien zostać na tanku chyba że kto inny przeagruje


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mnie tam wcale nie rajcuje bycie MT - wyrosłem z tego jeszcze za czasów AO.
przykro mi że już masz tyle lat ale spróbuj potankowac od czasu do czasu. poważnie :wink:

nigdy nie pisałem że arms/fury to lepszy tank. nigdy
protection to GIMP i tyle :wink:
mnie ? na 100% niejeden by obił. daleko mi do highendowego sprzetu 8)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:34 
Cytuj  
Sirek z hunterami chodziło o Shazzrach-a. nie o Barona. My nie mamy żadnych najmniejszych problemów z Baronem oprócz tego że ludzie zasypiają na nim. O FD po złapaniu agro przez Huntera wiem. Uwierz mi jak tankuje protection tank skill nieprzydatny, nasi hunterzy w sumie używają go tylko na Onyxii.

Po pierwsze nasza taktyka na Shazzrahu wygląda tak, ze ustawiamy się w kółeczku, jak Shazzrach blinknie to ten kto złapie agro lub warrior który stoi blisko stara się podprowadzić bossa do MT. Nie wydaje mi się aby hunter z drugiej strony "kółeczka" miał zasięg by strzelić, chociaż idea jest ok.
Po drugie tank musi odebrać szybko agro, a w sumie jedyny sposób to taunt, więc jak ma taunt na cooldownie bo zużył przed samym blinkiem to przez 10s nie odbierze (można teoretyzować nad przełączeniem stancy itd. ale to teoria).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Mnie tam wcale nie rajcuje bycie MT - wyrosłem z tego jeszcze za czasów AO.
przykro mi że już masz tyle lat ale spróbuj potankowac od czasu do czasu. poważnie :wink:


nie chce mi się. Do tego jest tyle młodzieży która uwielbia jak wszystkie 39 oczu na nich patrzy i poklaskuje, ze wolę usunąć się w cień.

Bez highendowego sprzętu by cię obił, do tego wcale nie masz słabego sprzętu, ja już od miesiąca nic nie dostałem w MC, bo nic co chce się nie dropuje :/ Po prostu grasz na serwerze gdzie wszyscy warriorzy mają klapki na oczach i robią kolejne klony arms/fury z AR-em. Ja gram na serwerze gdzie jest pełen przekrój warrków, od full protection do full fury z dual wieldem i niektórzy z nich naprawdę wymiatają mimo odejścia od jedynie słusznej idei - arms/fury i AR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Mnie tam wcale nie rajcuje bycie MT - wyrosłem z tego jeszcze za czasów AO.
przykro mi że już masz tyle lat ale spróbuj potankowac od czasu do czasu. poważnie :wink:


nie chce mi się. Do tego jest tyle młodzieży która uwielbia jak wszystkie 39 oczu na nich patrzy i poklaskuje, ze wolę usunąć się w cień.

Bez highendowego sprzętu by cię obił, do tego wcale nie masz słabego sprzętu, ja już od miesiąca nic nie dostałem w MC, bo nic co chce się nie dropuje :/ Po prostu grasz na serwerze gdzie wszyscy warriorzy mają klapki na oczach i robią kolejne klony arms/fury z AR-em. Ja gram na serwerze gdzie jest pełen przekrój warrków, od full protection do full fury z dual wieldem i niektórzy z nich naprawdę wymiatają mimo odejścia od jedynie słusznej idei - arms/fury i AR.
hehe :lol:
wiesz co jak ja sie łąpie na młodzież to mi bardzo miło, widze że próbujesz się odmłodzić. jeśli ja dla Ciebie jestem młodzież to musisz być sześciesięciolatkiem traktującym się jako faceta w sile wieku.
pamiętaj też że gry kompuerowe są dla dzieci :wink:

nie wiem dlaczego piszesz o klonach AR itp. nie wiem jak jest na całym serwerze - u nas w gildi jest około 7 warriorów chodzących do MC, myśle że na serwie by sie paru protection znalazło - jak nie w hordzie to w ally :lol:
z moich doświadczeń wynika że protection woj z casterami ma szanse nikłe. wogóle ma nikłe, oczywiści łątwiej mu bedzie z warriorem no i oczywiście biednym łotrem.
nie zaprzecze że jak jakiś woj ma 9000 HP to moze nawet walczyć wędką i 1h z każdym , chodz dalej nie chce mi się wierzyć że wygra z dobrym magiem. takie ciosy maga rozśmieszą a nie bedzie miał szansy ich wielu zadać
BTW. mam opinie własną - mój sprzet jest słabiuchny do PvP :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:27 
Cytuj  
dla emesia i innych do skopiowania. Mage w ragnaros secie:
http://www.eden.rutgers.edu/~aptech/ragstats3.JPG

Btw. jak na waszych serwerach nie ma jeszcze mody na Fire resist to skupujcie green ringi +fire resist (u nas są po 50+g a to worlddrop), blazing emblem (lvl38 blue BOE trinket - nawet 300g) i co tam jeszcze znajdziecie z FR. Nie mówiąc o dark iron ore - 2g za sztuke nawet... :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:28 
Cytuj  
z 9000HP po prostu magowi się skończy mana. Przy 6000HP mag jest styk praktycznie. Przy 9000HP może się wystrzelać i popełnić harakiri z rozpaczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z 9000HP po prostu magowi się skończy mana. Przy 6000HP mag jest styk praktycznie. Przy 9000HP może się wystrzelać i popełnić harakiri z rozpaczy.
nigdy nie widziałem woja z 9000 HP. u was pewnie ich zatrzęsienie ale na serwerze na którym gram mieć 6000 to jest bardzo dużo.
spoko, pewnei tak jest, nie bede teoretyzował :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
uważam że tankowanie Barona jest dość trudne i wymaga max skupienia



Zartujesz w tym momencie ?? Nad czym tam sie trzeba skupiac ?


A teraz jestem zajebiscie ciekaw jednego: po co ci desh arms.fury jak mowisz ze bardzo malo pvpujesz ? my mamy tanka ktory lubi pvp i duzo pvpuje a jednak ma prot build i wcale bym nie powiedzial ze z niego gimp, i nie uzywa ar tylko typhona i radzi sobie calkiem niezle. Ah i bylbym zapomnial potankujcie domo z 10 s tauntem, ciekawe ile healerow padnie w tej krotkiej kilku-sekundowej stracie :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:35 
Cytuj  
ja widziałem jednego, też nie wierzyłem. Do tego nie wiem w jaki sposób on ma 9002HP (dokładnie - screen z WSG, środek walki).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:38 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Deshroom napisał(a):
uważam że tankowanie Barona jest dość trudne i wymaga max skupienia

Zartujesz w tym momencie ?? Nad czym tam sie trzeba skupiac ?

tankowałeś go ? musisz tak omijać aoe żeby healerów nie pozabijał. troche biegania jest

RoozTer napisał(a):
A teraz jestem zajebiscie ciekaw jednego: po co ci desh arms.fury jak mowisz ze bardzo malo pvpujesz ?
dużo grinduje w ashara. potrafie zabic tam dzienni około 30 alliantów (po paczu bardzo polubiłem ich po śmierci zjadać). wogóle lubie zabić każdego alianta jakiego spotkam chociaż z raz :D
mam nadzieje że ciekawośc zajebista została zaspokojona

nie pasjonuje sie ani wsg ani av, nie dueluje za duzo. zabijam co spotkam, uber nie jestem - czasem gine. uwaam że pvp dla samego CP to strata czasu


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 11:43 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.