mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 14:40 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
"Season 3 is planned to start on November 20"
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1883&sid=1

Zdolność czytania ze zrozumieniem się przydaje, ale nie wszystkim.


przydaja sie wszystkim, ale nie wszyscy je posiadaja, np. ty z pewnoscia nie.

pytanie brzmialo: "Wie ktos kiedy ten patch 2.3 wyjdzie?"
odpowiedz brzmi: "November 13"

sezon trzeci aren nie ma z tym nic wspolnego.

GTFO already.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:04 
Cytuj  
Jezeli przesuna patch to s3 tez, nie wejda jednoczesnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:07 
Cytuj  
Sezon 3 warunkuje wejście 2.3, ponieważ chodzi o set s1, który będzie za honor.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:21 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Sezon 3 warunkuje wejście 2.3, ponieważ chodzi o set s1, który będzie za honor.


nic nie warunkuje.

season1 gear bedzie mozna kupic za honor PO rozpoczeciu seasonu3.

season3 zacznie sie tydzien po patchu 2.3, nie zaleznie od tego kiedy patch wyjdzie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:30 
Cytuj  
Boże zastanów się proszę chociaż raz co czytasz i zacznij przeglądać newsy nie tylko z www.wow-europe.com. Nie pisałem odnośnie do tego, że 13 nie będzie patcha tylko, że może być również 20. Zaś co do s1 i s3 to właśnie dużo zależy ponieważ Blizz chce uniknąć tego, że s1 zaraz będzie po s2 który to już gracze posiadają - chce mieć różnice przynajmniej 2 sezonów bo byłaby to niesprawiedliwość w stosunku do graczy areny. Koniec tematu zaczyna się robić offtop, a to nie temat na to.

Sprostowanie: sezon 3 wchodziłby wtedy 27, a nie 20 pomyliłem się w zdaniu.


Ostatnio edytowano 11 lis 2007, 16:34 przez Corodar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:39 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
RufeN napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Czy spotkal sie ktos kiedys z tym, ze Blizz zezwolil na transfer postaci z konta na konto, jesli dane na obu kontach nie byly te same?

Chce przetransferowac sobie postac na swoje konto. Mam skany dowodow kazdego konta + wszystkie dane mozliwe. Mysle, ze w takim wypadku to tylko kwestia jakiejs dobrej bajeczki dla Blizza. No i wlasnie tu moje pytanie : Czy ktos kiedys sie spotkal z takim przypadkiem? Jak mu sie to udalo?

jest to niezgodne z regulaminem - ja tez próbowałem, ale dostałem info, że nazwiska nie są takie same (ew. dwuczłonowe jak dla kobiety po ślubie,ale jeden człon musi zawierać dane nazwisko) i dupa :(


Ale na 100% jest to niewykonalne? A jakas wiarygodna bajeczka, np. Wspołlokator chce przeniesc postac na moje konto i grac ze mna na zmiane, bo jestesmy biednymi studentami i nie stac nas na oplacanie 2 kont :D, a tak zrzucimy sie na jedno miesiecznie i wszyscy beda happy. A na koncu tak mimochodem wtracic, ze jesli nam sie to nie uda, to obaj przestajemy grac, bo nas nie stac na oplacanie abonamentu...Wiem, ze Blizz przy swoich dochodach oleje takie grosze i nie bedzie na to zwazal, ale o zadowolenie swoich klientow dbaja. Zadnych szans tez? Czy moze jednak warto sprobowac?


acc sharing jest nielegalne wg blizza


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:40 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Boże zastanów się proszę chociaż raz co czytasz i zacznij przeglądać newsy nie tylko z www.wow-europe.com. Nie pisałem odnośnie do tego, że 13 nie będzie patcha tylko, że może być również 20. Zaś co do s1 i s3 to właśnie dużo zależy ponieważ Blizz chce uniknąć tego, że s1 zaraz będzie po s2 który to już gracze posiadają - chce mieć różnice przynajmniej 2 sezonów bo byłaby to niesprawiedliwość w stosunku do graczy areny. Koniec tematu zaczyna się robić offtop, a to nie temat na to.


ty sie zastanow co chcesz przekazac w swoich postach, bo chyba sam so konca nie wiesz.

wszedzie pisza, ze patch wychodzi 13, a sezon zaczyna sie 20. takie sa wstepne daty i ich nalezy sie trzymac.
jesli bedzie opoznienie, to patch wyjdzie 20, a sezon zacznie sie 27, etc.

byl blue post na ten temat, potwierdzajacy, ze nie chca rozpoczynac nowego sezonu wraz z patchem, bo chca rozlozyc nowy content w czasie (zapewne pierwszy tydzien po patchu bedzie pelen bugow i crashy, jak zwykle).

season1 gear bedzie mozna kupic za wyafkowany honor po rozpoczeciu sezonu3, a sezon zacznie sie tydzien po patchu, natomiast patch jest planowany na 13.
teraz moze byc eot.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:46 
Cytuj  
Dlatego napisałem, że może być 20 - jeśli będzie opóźnienie, to jak trafnie napisałeś: "jesli bedzie opoznienie, to patch wyjdzie 20, a sezon zacznie sie 27, etc. "

Sprostowanie: sezon 3 wchodziłby wtedy 27, a nie 20 pomyliłem się w zdaniu początkowym, moje niedopatrzenie.


Ostatnio edytowano 11 lis 2007, 16:32 przez Corodar, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 15:56 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Dlatego napisałem, że może być 20 !!!! jeśli będzie opóźnienie, co za człowiek, a to jak trafnie napisałeś: "jesli bedzie opoznienie, to patch wyjdzie 20, a sezon zacznie sie 27, etc. "

Napisales, ze moze wyjsc 20 listopada, razem z startem season 3. Pomyliles sie, przyznac sie do bledu to nic strasznego.
Proponuje zakonczyc ta jalowa dyskusje.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:26 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
FoQs napisał(a):
FoQs napisał(a):
z tego co czytam na forach druidow to to dalej wystepuje...
zarowno u NE jak i u Taurenow ;(
prosze jakiegos doswiadczonego druida o wypowiedz ;) Chodzi o range bug, na czym on dokladnie polega? Wystepuje nadal? W obu frakcjach?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:30 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Daedrael napisał(a):
RufeN napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Czy spotkal sie ktos kiedys z tym, ze Blizz zezwolil na transfer postaci z konta na konto, jesli dane na obu kontach nie byly te same?

Chce przetransferowac sobie postac na swoje konto. Mam skany dowodow kazdego konta + wszystkie dane mozliwe. Mysle, ze w takim wypadku to tylko kwestia jakiejs dobrej bajeczki dla Blizza. No i wlasnie tu moje pytanie : Czy ktos kiedys sie spotkal z takim przypadkiem? Jak mu sie to udalo?

jest to niezgodne z regulaminem - ja tez próbowałem, ale dostałem info, że nazwiska nie są takie same (ew. dwuczłonowe jak dla kobiety po ślubie,ale jeden człon musi zawierać dane nazwisko) i dupa :(


Ale na 100% jest to niewykonalne? A jakas wiarygodna bajeczka, np. Wspołlokator chce przeniesc postac na moje konto i grac ze mna na zmiane, bo jestesmy biednymi studentami i nie stac nas na oplacanie 2 kont :D, a tak zrzucimy sie na jedno miesiecznie i wszyscy beda happy. A na koncu tak mimochodem wtracic, ze jesli nam sie to nie uda, to obaj przestajemy grac, bo nas nie stac na oplacanie abonamentu...Wiem, ze Blizz przy swoich dochodach oleje takie grosze i nie bedzie na to zwazal, ale o zadowolenie swoich klientow dbaja. Zadnych szans tez? Czy moze jednak warto sprobowac?


acc sharing jest nielegalne wg blizza

dokladnie, dostaniesz ostrzeżenie,ze to narusza regulamin i nie zdziw sie jak Ci nawet zablokują acc i będą chcieli cd-keya, scana dowodu itd aby stwierdzić, czy konto nie zostało skradzione (kumpel miał taką akcję) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:34 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
FoQs napisał(a):
FoQs napisał(a):
z tego co czytam na forach druidow to to dalej wystepuje...
zarowno u NE jak i u Taurenow ;(
prosze jakiegos doswiadczonego druida o wypowiedz ;) Chodzi o range bug, na czym on dokladnie polega? Wystepuje nadal? W obu frakcjach?
w wirze dyskusji o dacie wyjscia patcha 2.3 ktos moze mi odpowiedziec? ;)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:40 
Cytuj  
Z tego co slyszalem to NE mialo mniejszy zasieg niz tauren. Ale to nie jest 100% pewne oczywiscie.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:44 
Cytuj  
nie chodzi mi o to...
czytam, ze TERAZ nadal to wystepuje, zarowno u NE jak i Taurenow. "White" dmg wchodzi, a skille sa out of range. To prawda?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 17:17 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
nie chodzi mi o to...
czytam, ze TERAZ nadal to wystepuje, zarowno u NE jak i Taurenow. "White" dmg wchodzi, a skille sa out of range. To prawda?


w cat formie przod modelu jest tak naprawde w okolicach karku.

w efekcie trzeba troche blizej podejsc, przy wiekszych mobkach nawet wejsc w zad.

innych bugow nie zauwazylem, jak mam out of range, to dla wszystkiego - skilli i white.

NE druida mam btw.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 17:32 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
FoQs napisał(a):
nie chodzi mi o to...
czytam, ze TERAZ nadal to wystepuje, zarowno u NE jak i Taurenow. "White" dmg wchodzi, a skille sa out of range. To prawda?


w cat formie przod modelu jest tak naprawde w okolicach karku.

w efekcie trzeba troche blizej podejsc, przy wiekszych mobkach nawet wejsc w zad.

innych bugow nie zauwazylem, jak mam out of range, to dla wszystkiego - skilli i white.

NE druida mam btw.
dzieki wielkie, o to mi chodzilo ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 22:51 
Cytuj  
Wracajac do zmiany w elite mobach - co ona tak naprawde wielkiego zmienia skoro niby ma dotyczyc tylko elite mobow poza instance??Czyli bujda bylo jak ktos mowil ze od tej pory bedzie mozna solowac inst bo ten patch ma cos tam zmienic?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wracajac do zmiany w elite mobach - co ona tak naprawde wielkiego zmienia skoro niby ma dotyczyc tylko elite mobow poza instance??Czyli bujda bylo jak ktos mowil ze od tej pory bedzie mozna solowac inst bo ten patch ma cos tam zmienic?


Ktokolwiek tobie tak mowil, gadal glupoty.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:27 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wracajac do zmiany w elite mobach - co ona tak naprawde wielkiego zmienia skoro niby ma dotyczyc tylko elite mobow poza instance??Czyli bujda bylo jak ktos mowil ze od tej pory bedzie mozna solowac inst bo ten patch ma cos tam zmienic?


zmienione zostaly moby, ktore mialy status elite i staly tuz przed wejsciem do instancow.

elite moby, takie jak np. hooger dalej sa elite.

ps. pomysl na solowanie instansow to chyba najwieksza glupota, jaka w tym tygodniu slyszalem ;o


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 00:24 
Cytuj  
lol chyhba ci sie cos pomylilo ogarze.. zmienia elite moby pozainstancja takie jak stromgrade, elite ogry w sv, loch modan itp zeby ludzie mogli questy solowac pozainstancja a nie zeby siedizeli pol dnia na /4 LFG stromgrade elite quests

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.