mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 22:39 
Cytuj  
Jaki server pvp polecacie? Trochę znudziła mi się gra na pve i chcemy zacząć w parę osób na pvp serverze. Interesuje mnie jakiś sensowny po stronie hordy (poza BLem). Z góry dzięki za odpowiedź :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 22:46 
Cytuj  
Preacher napisał(a):
Jaki server pvp polecacie? Trochę znudziła mi się gra na pve i chcemy zacząć w parę osób na pvp serverze. Interesuje mnie jakiś sensowny po stronie hordy (poza BLem). Z góry dzięki za odpowiedź :)
poza BL'em to chyba tylko BL


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 22:48 
Cytuj  
Trochę mnie zraziła ilość osób "nie najlepiej" grających na BLu..chociaż to podobno tylko na niskich lvlach..

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 23:02 
Cytuj  
Ja polecam Ravenholdt - sporo Polaków no i RP:)


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 23:08 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Ja polecam Ravenholdt - sporo Polaków no i RP:)


Wolałbym czysty PvP, tak wiem wybredny jestem :P ..poza tym byłbym zainteresowany zarówno fajnym pvp jak i pve na w miarę dobrym poziomie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 00:08 
Cytuj  
Preacher napisał(a):
kreda napisał(a):
Ja polecam Ravenholdt - sporo Polaków no i RP:)


Wolałbym czysty PvP, tak wiem wybredny jestem :P ..poza tym byłbym zainteresowany zarówno fajnym pvp jak i pve na w miarę dobrym poziomie ;)


TVC jest wprawdzie PVPRP, ale mało kto gra tu RP. No i są dobre gildie PVE ;) Z tego co wiem, to po stronie Hordy The Sentenced stoi dość wysoko :) Jak jest z Aliantami to nie wiem :P Co do PVP wydaje mi się, że raczej jest ok. Aczkolwiek głowy tudzież ręki nie dałabym sobie za to obciąć :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 02:26 
Cytuj  
BIerz ravenholdt, TVC - konczy sie... Na raven sporo niskich levelow jest przyjemna atmosferka, ja wlasnie przenioslem postac z TVC na Ravenhold i nie zaluje :D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 08:14 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
BIerz ravenholdt, TVC - konczy sie... Na raven sporo niskich levelow jest przyjemna atmosferka, ja wlasnie przenioslem postac z TVC na Ravenhold i nie zaluje :D


/shoo

TVC jest świetny :] Przynajmniej po stronie Hordy :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 09:42 
Cytuj  
no wlasnie, jak teraz wyglada sytuacja na Ravenholdt? jakies 1,5 roku temu gdy zaczynalem grac serwer rozkwital, pozniej po przeniesieniu na Venture slyszalem ze Ravenholdt mocno podupadl

moze sie wypowiedziec ktos kto gra aktualnie na Ravenholdt a gral wczesniej na Venture? jakies male porownanie obydwu serwerow pod katem pvp/pve/populacji/ekonomii etc?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 09:55 
Cytuj  
Porownanie jest takie... Ja gralem na venture i gram na ravenhold. Raven jest serwerem mlodszym i bardziej perspektywicznym ten serwer wybieraja ludzie ktorzy tez dopiero zaczeli swoja przygode z wowem.

Jest z kim levelowac do instow tez znajdzie sie spokojnie party. Serwer dopiero dochodzi do BT i SCC ludzie tu maja radosc z gry naprawde...

Natomiast TVC kojarzy mi sie tylko z GIVE ME EPAX PLZ - oczywiscie nie uogolniam bo napewno sa tez spoko ludzi. ALe miedzy innymi dlatego ucieklem z venture bo serwer przestal sie rozwijac low levele to tylko kolejne alty znudzonych mainow... Serwer nie ma klimatu kompletnie nic z RP...

TVC staje sie taka farma karazanu oraz bg... To tylko moje zdanie... Przenioslem sie z TVC z trzema kolegami i oni maja to samo zdanie... po prostu mielismy dosc venture.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 10:15 
Cytuj  
A po której stronie grałeś?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 10:27 
Cytuj  
Ja tam jestem zadowolony z TVC po stronie hordy. Na raven gralem ale jakos wole TVC.


_________________
forfiter

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 10:32 
Cytuj  
Sinistralis po stronie hordy... Bylem w TS od poczatku przezylem rozpad gildi... Pozniej juz bylo tylko gorzej...

Nie mowie ze TVC jest zly. Jezeli ktos chce rajdowac non stop i wogole nie interesuje go rp, ani fajna atmosfera na serwie niech bierze TVC. Ravenholdt pod wzgledem progresu w pve jest troszke z tylu za TVC...

Ja osobiscie jestem casual i lubie klimat rp wiec gram na ravenholdt


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 10:42 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nie mowie ze TVC jest zly. Jezeli ktos chce rajdowac non stop i wogole nie interesuje go rp, ani fajna atmosfera na serwie niech bierze TVC. Ravenholdt pod wzgledem progresu w pve jest troszke z tylu za TVC...

Ja osobiscie jestem casual i lubie klimat rp wiec gram na ravenholdt

Hmmm, to pomysle nad przeniesieniem, bo moze od nowego roku wroce do gry.

I tez jestem casual, gram glownie pvp i mam sporo nalecialosci rp.

Szkoda ze nie mozna calego konta przeniesc na inny serwer bo chcialbym przeniesc wiecej niz jedna postac.

EDIT:
Wlasnie przejrzalem liste gildii w podpietym temacie i znalazlem w sumie niewiele polskich gildii, po stronie hordy Warcry, Bractwo Cienia, Najemnicy Cienia (O_o), po stronie sojuszu Order of Twilight.
Wiekszosc tych gildii to gildie rajdujace, ja w zasadzie szukam gildii stricte pvp (z ludzmi z ktorymi mozna organizowac grupowe wypady na bg, do outdoor etc) ew rp.
Ma ktos aktualne info o polskich gildiach na Ravenholdt?

EDIT:
oczywiscie nie musi byc to gildia polska, wielonarodowosciowa pvp gildia tez by mnie interesowala

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 11:18 
Cytuj  
@Up bo to malo aktualne
Jest sporo polskich gildii najwieksza to oczywiscie Warcry, potem jest Cause Of Death.
Ale polaków gra w cholerę, po miedzy narodowych gildiach.
Jest jedna gildia PvP, która się nazywa <PvP> :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:21 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Sinistralis po stronie hordy... Bylem w TS od poczatku przezylem rozpad gildi... Pozniej juz bylo tylko gorzej...

Który rozpad? ;)
kkkk20 napisał(a):
Nie mowie ze TVC jest zly. Jezeli ktos chce rajdowac non stop i wogole nie interesuje go rp, ani fajna atmosfera na serwie niech bierze TVC. Ravenholdt pod wzgledem progresu w pve jest troszke z tylu za TVC...

Ja osobiscie jestem casual i lubie klimat rp wiec gram na ravenholdt

IMO na TVC nie ma niefajnej atmosfery - jest wręcz przeciwnie. Ja tam mam dobry kontakt ze wszystkimi :) Jeżeli chce się pograć RP też nie ma problemów - wystarczy zebrać ludzi. Od Outlandów gram bezgildyjnie bo moja gildia się posypała, ale mam znajomych i w TS i w KotE i chodzę z nimi na instancje etc. TVC bardzo mi się podoba i zdania nie zmienię :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:32 
Cytuj  
Gralem na kilku serverach WoW ale TVC najbardziej przypadl mi do gustu i ogolnie jest elo elo :[

Co do TS to mam swoje zdanie za czasow warlocka, ktorym gralem. Teraz to nie wiem co tam slychac ;) Ponoc obudzili strone ;O


Posty: 33
Dołączył(a): 3.09.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:33 
Cytuj  
Gdzie mozna zlookac te itemy z areny1 za honor ?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:36 
Cytuj  
Skibi napisał(a):
Gdzie mozna zlookac te itemy z areny1 za honor ?


http://thottbot.com/?s=gladiator

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 15:49 
Cytuj  
czy cena s2 spadnie gdy wejdzie s3 potrzebuje jakies 100% pewne info ; >

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.