mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 05:39 
Cytuj  
Odinstalowalem. Przyczytaj biuletyn M% - pisza ze chodzi o oprogramowanie do urzadzen HP i Nvidii. Zobaczymy, dzis wyjscie do MC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 06:33 
Cytuj  
Dobra, k***, zaczynam sie denerwowac. Czy to tylko ja, czy generalnie ostatnio EU servy laguja troche? Ping sredni, 250-310, jednak czasem leciutko przylaguje, 1s tu, 1s tam - co jest do kurwy nedzy. Nawet na US nie bylo takich problemow.
Siedze na Neo 512.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 07:25 
Cytuj  
Realm Kilrogg - wczoraj pierwszy raz jakies problemy z pingiem, normal 120-180, a w dniu wczorajszym 300-600 na neo512.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 07:55 
Cytuj  
Wczoraj po poludniu faktycznie cos sie dzialo. Gram na Hellscreamie. Wieczorem nie bylo problemu. Neo 2MB.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 07:58 
Cytuj  
Neo cos daje dupy znow.
U siebie zauwazylem tez wzrost pingow.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:31 
Cytuj  
Ja tez juz od kilku dni na Neo512 mam ~300, a czasem podskoczy i do 700 (na Deathwingu i na BL-u).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:34 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Neo cos daje dupy znow.
U siebie zauwazylem tez wzrost pingow.


Za każdym razem jak myslę o zmianie na NEO to takie informacje widze...

Ja mam Dialog, klnę na to bardzo często, bo mają przeładowaną sieć i czasami są straty pakietów które trwają tydzień, dwa.

Ale z drugiej strony po jakimś czasie to naprawiają, a jak już naprawią to chodzi pieknie...

Chyba dam sobie spokój z NEO...

Tak przy okazji zna ktoś jakiś net we wrocławiu (który nie jest lokalny tylko można go załozyć w każdej części miasta), który byłby sprawny przez powiedzmy 99% czasu (wiadomo awarie się zdarzają :P).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:43 
Cytuj  
@up

No to mam podobne wrazenia z Neo. Ogolenie nie ma co narzekac, tyle ze czesto Tpsa prowadzi jakies "modernizacje" i bywaja lagi z dupy, ale jak zadzwonisz do laguny to oczywiscie jak u Blizza. Wszystko "working as intended".

Nie zapomne jak przez 3 dni netu nie mialem. Wywaloalo mi blad, iz komputer zdalny nie odpowiada. Walczylem z laguna ze 3 dni.
Wszystko u nich bylo cacy, za to mi kazali:
- sprawdzic czy mam synchronizacje modemu (no zesz #%^)
- przepiac modem pod inny port USB (ta... bo przez 2 lata byla ok, ale pewnie sie cos zmienilo),
- przeinstalowac staerowniki do Neo (jw.)

Gadalem za kazdym razem z inna osoba o zawsze bylo od nowa (ww. pkt.).

Az w koncu zamowilem technika i ten skurwialy syn pewnie w koncu ruszyl dupe do serwerowni (wczesniej niby sprawdzal moj modem) bo w koncu sie okazalo ze u nich sie moj modem zwiesil (a wczesniej niby bylo ok). No i tym samym nie przyszedl technik do mnie.

A panowie w lagunie opowiadaja takie piedoly, ze czasem paua mieknie. Dopiero jak sie im udowodni ze nie gadaja z babcia co kupila wnuczkowi modem na 1 komunie to zaczynaja mowic bardziej z sensem...

Tpsa, blizej ludzi k....


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:54 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
KromeR napisał(a):
Neo cos daje dupy znow.
U siebie zauwazylem tez wzrost pingow.


Za każdym razem jak myslę o zmianie na NEO to takie informacje widze...

Ja mam Dialog, klnę na to bardzo często, bo mają przeładowaną sieć i czasami są straty pakietów które trwają tydzień, dwa.

Ale z drugiej strony po jakimś czasie to naprawiają, a jak już naprawią to chodzi pieknie...

Chyba dam sobie spokój z NEO...

Tak przy okazji zna ktoś jakiś net we wrocławiu (który nie jest lokalny tylko można go załozyć w każdej części miasta), który byłby sprawny przez powiedzmy 99% czasu (wiadomo awarie się zdarzają :P).


Od 4 lat siedze na neo i jak najbardziej moge Ci to polecic... Placisz swoje ale wiesz za co - w miedzyczasie probowalem jeszcze z 2 radiowkami od 2 operatorow ale podziekowalem po 2 tygodniach meczarni. Moze gdybym nigdy nie uzywal neo i nie wiedzial jak powinien chodzic internet to bym byl zadowolony z tych radiowek. Swoja droga wspolczuje tym uzytkownika radiowek ktorzy twierdza ze im net chodzi "idealnie", w wiekszosci przypadkow to ich pierwszy kontakt z netem i nie maja zielonego pojecia co to znaczy dobre lacze. Ja zaczynalem kilkanascie lat temu przygode z netem przez modem, potem Tepsa wprowadzila SDI to sie przesiadlem, siedzialem 2 lata i bylo git, nastepnie pojawila sie Neo i od razu zmienilem i zarowno z SDI jak i Neostrady jestem do dnia dzisiejszego zadowolony. Awarie przez ostatnie lata ? Moze ze 3-4 nie dluzsze niz 1-2 dni spowodowane zerwianiem lini telefoniczych przez burze. Jedyny i najwiekszy minus to... limity ale da sie przezyc.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 2 sie 2006, 09:01 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:00 
Cytuj  
Ale radiowka to jest swego rodzaju patologia :D (mialem i tez myslalem ze mam net), ale np Dwutlenek ma dialog, a to nie radiowka, jest jest Chello (i to dziala zazwyczaj gdy neo ma problemy - tak bylo w grudniu zdaje sie gdy wieczorami kompletnie nie dawalo sie grac na neo), jest jeszcze telekomunikacja kolejowa i wielu rownych operatorow zwiazanych z kablowkami i na tym polu neo juz tak bardzo nie blyszczy. Aczkolwiek poza pewnymi problemami ktore wystepuja od czasu do czasu to jestem bardzo zadowolony z neo (jako weteran radiowek ;)).
Chetnie bym sprobowal tej telekomunikacji kolejowej, ale narazie jestem zwiazany umowa z tpsa, moj operator radiowki mial przez to wyjscie i jak pogoda dopisywala to pingi byly swietne, oni maja jakies wlasne nowe lacze do Niemiec.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:09 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
KromeR napisał(a):
Neo cos daje dupy znow.
U siebie zauwazylem tez wzrost pingow.


Za każdym razem jak myslę o zmianie na NEO to takie informacje widze...

Ja mam Dialog, klnę na to bardzo często, bo mają przeładowaną sieć i czasami są straty pakietów które trwają tydzień, dwa.

Ale z drugiej strony po jakimś czasie to naprawiają, a jak już naprawią to chodzi pieknie...

Chyba dam sobie spokój z NEO...

Tak przy okazji zna ktoś jakiś net we wrocławiu (który nie jest lokalny tylko można go załozyć w każdej części miasta), który byłby sprawny przez powiedzmy 99% czasu (wiadomo awarie się zdarzają :P).


Od 4 lat siedze na neo i jak najbardziej moge Ci to polecic... Placisz swoje ale wiesz za co - w miedzyczasie probowalem jeszcze z 2 radiowkami od 2 operatorow ale podziekowalem po 2 tygodniach meczarni. Moze gdybym nigdy nie uzywal neo i nie wiedzial jak powinien chodzic internet to bym byl zadowolony z tych radiowek. Swoja droga wspolczuje tym uzytkownika radiowek ktorzy twierdza ze im net chodzi "idealnie", w wiekszosci przypadkow to ich pierwszy kontakt z netem i nie maja zielonego pojecia co to znaczy dobre lacze. Ja zaczynalem kilkanascie lat temu przygode z netem przez modem, potem Tepsa wprowadzila SDI to sie przesiadlem, siedzialem 2 lata i bylo git, nastepnie pojawila sie Neo i od razu zmienilem i zarowno z SDI jak i Neostrady jestem do dnia dzisiejszego zadowolony. Awarie przez ostatnie lata ? Moze ze 3-4 nie dluzsze niz 1-2 dni spowodowane zerwianiem lini telefoniczych przez burze. Jedyny i najwiekszy minus to... limity ale da sie przezyc.


ja sie przesiadlem z neo na chello i powiem ci ze to neo dziala "idealnie"


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:10 
Cytuj  
Mieszkam w Krakowie - 2 lata temu interesowalem sie Dialogiem przez chwile - dzownilem, pytalem ale wtedy Dialog w Krk byl dostepny tylko na billboardach bo nie swiadczyli tutaj zadnych uslug, nie wiem jak jest teraz czy rozrzezyli swoja dzialanosc poza granice Wroclawia i tam kilku miast. Z chello tez nie moglem skorzystac -> dom jednorodzinny.

S4ndM4n napisał(a):
ja sie przesiadlem z neo na chello


Good for you, jak bedzie mozliwosc za x lat to przetestuje.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
Ja mam neo 2mb no wlasnie tez ping w okolicach 300 ms - nie powiem, troche wkurzajace, czasem jest lagspike, nie najfajniej.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:57 
Cytuj  
od 5~ lat mam neo, ale do dzis mam stare - bez modemu, bez ograniczen transferu, 1024 :) lagow po prostu NIE MA, ping 19-22 all-the-time(chyba ze admin sciaga, bo router dzieli na 2 domy i 4 kompy) a w wowie ok 40-100... i nie mam takich problemow jak wy, fajnie nie? ^^

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 21:17 
Cytuj  
U mnie tez pingi ostatnio wzrosly znaczaco - Neo 256 i Kor'gall (zwany niekiedy Kor'lagg). Od jutra mam miec Neo 512 ale nie sadze by cos to zmienilo


_________________
O.o

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:43 
Cytuj  
witam. otoz mam taki maly problemik ... od mniej wiecej 2-3 tygodni podczas grania na roznych serwerach dostaje dosyc czesto diski... Gram w wowa ponad poltora roku i pierwszy raz mam z czyms takim doczynienia. wczesniej bylo wszystko w porzadku. Caly ten czas gram na neo256 i mam router belkina [ konfiguracja ta sama od 2 lat,tzn od kiedy mam neo].. Disconnecty te sa troche uciazliwe, w ciagu dnia mam ich ~20, dotyczy to tylko wowa' co bym innego nie wlaczyl dziala jak nalezy...

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:00 
Cytuj  
A potem nie możesz wejść na strone www.wow-europe.com :D. Spoko stary nie jesteś sam aaaa....i zacznij się przyzywaczajać bo wszędzie wszystko i u wszystkich "working as intended" :D

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 20:42 
Cytuj  
ta,super,tylko ze przz to nie moge grac, juz nie mowiac, ze pisalem do blizza o tym, to mi zrobili ctrl+c, ctrl+v, jakies standardowe odpowiedzi..i to mnie najbardziej wkurza ><

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 06:00 
Cytuj  
weosek napisał(a):
witam. otoz mam taki maly problemik ... od mniej wiecej 2-3 tygodni podczas grania na roznych serwerach dostaje dosyc czesto diski... Gram w wowa ponad poltora roku i pierwszy raz mam z czyms takim doczynienia. wczesniej bylo wszystko w porzadku. Caly ten czas gram na neo256 i mam router belkina [ konfiguracja ta sama od 2 lat,tzn od kiedy mam neo].. Disconnecty te sa troche uciazliwe, w ciagu dnia mam ich ~20, dotyczy to tylko wowa' co bym innego nie wlaczyl dziala jak nalezy...



Wróciłem do Wow'a po kilku miesiącach na ten nowy serwer i mam dokładnie to samo. Wczoraj przez cały dzień 6 dc. Mam Neo 640. Wina jest po stronie tepsy.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 12:35 
Cytuj  
Dokładnie. TPSA znow dała dupy :(

Mam DSLke i od 2-3 tygodni średnio 2-3 dc na godznie. Normalnie tregedia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.