mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 10:39 
Cytuj  
Oczywiscie ze weapon skill,czesciej trafiasz moby=wiecej aggro.A od buffowania bokiem sa inni w raidzie jesli robisz jako MT,moby tez bardzo rzadko stunuja( w duzych instancach).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 17:11 
Cytuj  
myslalem ze jaja sobie robicie ale ja to pisze a moj pala 34 zabija pantere 39 :P

blessing of kings
judgement of light
seal of light

i autoatak :P mana rosnie i HP rosnie cala walke :p jak skoncze to mam 95-100%

Funny :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 17:45 
Cytuj  
heh to jeszcze nic , jak zaczniesz klepac 5 osobowki , ja holy palaxem mam atm 1000 healing , 60 mana regen , dodaj sobie pasywne 10% many zyskanej od healow na ciebie , 50 mana regen od blessa , bonus ze spirit , marny koszt 180 flash of light , mozliwosc zbuffowania blessem of light zwrot many za crity healem (mam 22% crit na flash of light), lecze jakies 1700 z crit , 1200 z normal , razem z priestem neverending heals :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
myslalem ze jaja sobie robicie ale ja to pisze a moj pala 34 zabija pantere 39 :P

blessing of kings
judgement of light
seal of light

i autoatak :P mana rosnie i HP rosnie cala walke :p jak skoncze to mam 95-100%

Funny :wink:


Taa, I po 10 minutach zaczynasz bić następnego moba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Deshroom napisał(a):
myslalem ze jaja sobie robicie ale ja to pisze a moj pala 34 zabija pantere 39 :P

blessing of kings
judgement of light
seal of light

i autoatak :P mana rosnie i HP rosnie cala walke :p jak skoncze to mam 95-100%

Funny :wink:


Taa, I po 10 minutach zaczynasz bić następnego moba :)
może, ale nie w tym rzecz. chodzi o to że moge takiego moba zabic a nie ile to trwa

BTW - mnie się w WoW juz nie spieszy :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:23 
Cytuj  
nie rozumiem tej podniety - moim feral drutem mam tak caly czas :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 23:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nie rozumiem tej podniety - moim feral drutem mam tak caly czas :]
ja nie mam droota bo nigdy nie chciałem być krową :wink: ..... bizonem ?
zawsze kiedy próbowałem nie mogłem wyjsc z tworzenia postaci .. zmieniałem , zmieniałem i w koncu robiłem cancel ... eh esteta jakis jestem :har:
poza tym zawsze mnie wkurzało jak krowa ... bizon nic nie widzi i sie tak drapie po dupie kiedy patrol na niego wchodzi czy cos :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 00:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
myslalem ze jaja sobie robicie ale ja to pisze a moj pala 34 zabija pantere 39 :P

blessing of kings
judgement of light
seal of light

i autoatak :P mana rosnie i HP rosnie cala walke :p jak skoncze to mam 95-100%

Funny :wink:


http://nestor.vg/dump/flex1.jpg
http://nestor.vg/dump/flex2.jpg

Nie wiem czy mam screeny jak tankuje 10 murlokow 38 na 38 :P


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 01:03 
Cytuj  
ładne shoty :P ostatnio podciągnąłem grafe z domyślych na maxa - jak sie dużo gapie to ma być też ładnie :P

tu moje zgliszcza :wink:

Obrazek


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 06:20 
Cytuj  
Porzuciłem paladyna po 63 lvlu.
Molestowałem go przez te 60 z nadzieją że ze sprzętem z outlandów będzie 'lepiej' ale nie jest.
Palek jest fenomenalny w grupach ale jako, że sporo czasu spędzam solo to nie jest to klasa dla mnie. Przerzuciłem się na warlocka, którego miałem na 55 lvl. Teraz jest 61 a moj felguard ma lepszy DPS od paladyna i zuzywa do tego znacznie mniej many :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:32 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Porzuciłem paladyna po 63 lvlu.
Molestowałem go przez te 60 z nadzieją że ze sprzętem z outlandów będzie 'lepiej' ale nie jest.
Palek jest fenomenalny w grupach ale jako, że sporo czasu spędzam solo to nie jest to klasa dla mnie. Przerzuciłem się na warlocka, którego miałem na 55 lvl. Teraz jest 61 a moj felguard ma lepszy DPS od paladyna i zuzywa do tego znacznie mniej many :roll:
lvluje paladyna żeby miec main heala i main tanka (paladin i warrior) wiec raczej się nie zawiode.
casterzy sa nie dla mnie, locka chciałem mieć ale porzuciłem go na lvl 1 po wykastowaniu pierwszego shadow bolta - co jak bede stał i patrzył na te paski - inni casterzy to nie dla mnie bo nie bede pół życia siedział i pił (lock ma lifetap) :P

mnie się pala podoba bardziej niz priest (wiecej gadżetów tak jak u szamana) :wink:

wciąz uważam że warrior > all to klasa z najwiekszą iloscia przycisków do grania :wink:


_________________
psn

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 11:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wciąz uważam że warrior > all to klasa z najwiekszą iloscia przycisków do grania :wink:


Hehe cos w tym jest. Tzn. z tymi przyciskami u warka. Tez mi sie to w nim podoba ;-)

@Dwutlenek: Paladyn to jest chyba najbardziej 'zespolowa' klasa w WoWie. W druzynie moze rozwinac wszystkie swoje mozliwosci :-)


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 11:44 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Deshroom napisał(a):
wciąz uważam że warrior > all to klasa z najwiekszą iloscia przycisków do grania :wink:


Hehe cos w tym jest. Tzn. z tymi przyciskami u warka. Tez mi sie to w nim podoba ;-)

@Dwutlenek: Paladyn to jest chyba najbardziej 'zespolowa' klasa w WoWie. W druzynie moze rozwinac wszystkie swoje mozliwosci :-)


dokładnie grałem szamanem (jako klasą równoważna z paladynem) i nie przypominam sobie żeby miał jakies rozróżnienia że ten skill to tylko na party a ten to na siebie u paladyna jest kilka takich skili które solo sa bezużyteczne albo wręcz ni emożna ich uzyc na siebie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 12:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ładne shoty :P ostatnio podciągnąłem grafe z domyślych na maxa - jak sie dużo gapie to ma być też ładnie :P

tu moje zgliszcza :wink:

Obrazek


Loh'a żeś użył :)

Cytuj:
wciąz uważam że warrior > all to klasa z najwiekszą iloscia przycisków do grania


A ja wręcz przeciwnie, u mnie na wariorku mam wszysko na 3 barach i do tego mam jeszcz puste sloty, na paladynie mam 5 barów zawalone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 13:23 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ładne shoty :P ostatnio podciągnąłem grafe z domyślych na maxa - jak sie dużo gapie to ma być też ładnie :P

tu moje zgliszcza :wink:

Obrazek


Loh'a żeś użył :)

Cytuj:
wciąz uważam że warrior > all to klasa z najwiekszą iloscia przycisków do grania


A ja wręcz przeciwnie, u mnie na wariorku mam wszysko na 3 barach i do tego mam jeszcz puste sloty, na paladynie mam 5 barów zawalone.

1. to jest taki spot że one sie respawnuja non stop. sa 2 i jak jednego zabijesz to natychmiast sie spawnuje, można tak cały dzień :P
czasami jest za szybko :D (odnosnie LOH)

2. to nie chodzi ile jest przycisków tylko iloma się gra. wejdz np na BG i policz ile wciskasz wojem róznych przycisków w ciagu 10 min a ile paladynem


_________________
psn

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 17:37 
Cytuj  
Pytanie od totalnego nooba w dziedzinie paladynow. Czy jest sens od poczatku isc w protection i biegac z 1h+ shield czy moze jednak lepiej do tego 35 lazic z 2h i retri?


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 17:57 
Cytuj  
Najlepiej to......

Zrobic sie holy i wziac warka na fury... szybko exp idzie no i bezpiecznie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 18:19 
Cytuj  
arisel napisał(a):
Pytanie od totalnego nooba w dziedzinie paladynow. Czy jest sens od poczatku isc w protection i biegac z 1h+ shield czy moze jednak lepiej do tego 35 lazic z 2h i retri?
IMO najpierw retri i graj z seal of command (wolne 2h) potem na 34 reckoning+redoubt w prot i szybkie 1h .. i tak juz zostań
dps jest to nie jest jak prot warr


_________________
psn

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 18:57 
Cytuj  
Thx Desh. Taa o prot warku cos wiem, solo takiego lvlowalem do 40 i sie poddalem :P 1h+shield ofc :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 10:10 
Cytuj  
ponieważ dropuje mi sie kupa broni (2h maca i sword of omen z SM) chce miec build który nie przywiązuje mnie do 1h lub 2h i do szybkiej lub wolnej broni

wymyslilem takie coś http://www.wowhead.com/?talent=qZVGzhhh0xZVbxt

najpierw protection a potem retrib (mam dopiero lvl 37) z tego co wiem to 2.80 to za szybko na SoC wiec i tak nie bedzie mi potrzebny czy do 2h czy do 1h w najbliższym czasie - tzn soc bedzie w tym buildzie ale nie przeszkadza mi że za pare lvli

generalnie uwielbiam 1h+shield ale ta maca nie moze sie marnowac :P
poza tym protection powyżej 25 na tym etapie to rola tanka a ja chce hybryde.
nada sie taki build ?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.