mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 13:57 
Cytuj  
właśnie to napisał Oyci3c


Cytuj:
najprosciej inspectowac


więc o co chodzi?:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 13:59 
Cytuj  
Qcyk napisał(a):
troche mnie to dziwi bo myślałem że pet to dodatek ja bije moba i robie jak największy DMG dlatego pakowałem w moje strzały, czyli rozumiem wszystko w peta?


Beast Mastery do Beastial Wrath na 40lvl (albo do serpent's swiftness), potem spokojnie w MM, bo po 60lvl zaczynasz zadawac wiecej dmg od peta.

Tak przykladowo - http://www.wowhead.com/?talent=cxbhztxRVzZVxbRV

Reszte na 60-70 znow w BM.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 14:12 
Cytuj  
Qcyk napisał(a):
troche mnie to dziwi bo myślałem że pet to dodatek bije moba a ja robie jak największy DMG dlatego pakowałem w moje strzały, czyli rozumiem wszystko w peta?


I tak robisz spory dmg.

Pet dzieki wiekszemu dmg = wieksze aggro co daje z kolei wiekszy popis dla Ciebie zanim mob skoncentruje atak na Tobie.

War_Pigeon napisał(a):
teraz mozna inspeketem talenty zobaczyc


Tak ale lepiej miec to jednak w przegladarce jak sie stoi u trainera i ustawia drzewko :/ Kiedys sie nabralem na wpisywanie z pamieci hehe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 15:44 
Cytuj  
A czy oprocz logowania sie istnieje jakis sposbo aby sprawdzic ile do lvla:D??Pytam bo jestem na uczelni a brat mial grac a ze on hardcorowiec to jestem ciekawe ile nabil (nie zadzwonie bo nie mam zasiegu:P).Moze glupie pytanie ale glupcem jest ten kto nie pyta:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 16:29 
Cytuj  
Jezeli nie ma na ew.wowarmory.com to musisz miec zainstalowany jakis addon trackujacy i dodatkowo eksportujacy dane na www :<


Posty: 5
Dołączył(a): 23.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 02:21 
Cytuj  
jak sprawdzic kiedy ktos ostatnio byl online? mam osobe we friend ale tam nie pokazuje(osoba ta nie jest w zadnej guildi).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 07:43 
Cytuj  
wariacik napisał(a):
jak sprawdzic kiedy ktos ostatnio byl online? mam osobe we friend ale tam nie pokazuje(osoba ta nie jest w zadnej guildi).

W grze raczej sie nie da tego sprawdzic, no chyba, ze istnieje jakis addon...
Mozesz sprobowac na stronce wow w armory gdzie wyswietlana jest informacja, kiedy dany profil byl updatowany, czyli innym slowem kiedy dana osoba byla online. Przy czym podawany jest tylko dzien, a nie godzina.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 17:58 
Cytuj  
Da się jakoś usztywnić kamerę tak aby mimo kręcenia rollerem nie przybliżała się ani oddalała ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:04 
Cytuj  
bambus napisał(a):
Da się jakoś usztywnić kamerę tak aby mimo kręcenia rollerem nie przybliżała się ani oddalała ?
tak, zbinduj sobie kamere na rolce ale z shiftem a samo krecenie rolką zbinduj np pod skille do walenia w czache gnomów


_________________
psn

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:05 
Cytuj  
bambus napisał(a):
Da się jakoś usztywnić kamerę tak aby mimo kręcenia rollerem nie przybliżała się ani oddalała ?


Przypisz kolko do innych funkcji.
Frostbolt na mouse wheel up ftw.


Posty: 5
Dołączył(a): 23.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 22:20 
Cytuj  
mam pytanie, ktory server ma najwieksza ilosc aktywnych graczy?


Posty: 12
Dołączył(a): 18.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 22:44 
Cytuj  
a jak tak sie zastanawiam i wciaz nie moge sie zdecydowac... plz poradzcie.. ktora klasa sie najefektowniej, najlepiej, najszybciej i naj naj naj (w pozytywnym znaczeniu) sie gra i expi ?:) plz o odpowiedz z gory dzieki


_________________
...Najlepsza obrona jest Atak...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 22:48 
Cytuj  
Zgrywus napisał(a):
a jak tak sie zastanawiam i wciaz nie moge sie zdecydowac... plz poradzcie.. ktora klasa sie najefektowniej, najlepiej, najszybciej i naj naj naj (w pozytywnym znaczeniu) sie gra i expi ?:) plz o odpowiedz z gory dzieki


kazda klasa sie przyjemnie gra.
twoje pytanie jest bezsensowne.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 18.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 23:17 
Cytuj  
a twoje czytanie ze zrozumieniem rowniez lezy... zadalem wyrazne pytanie... ktora klasa najefektywniej, najszybciej sie expi... wiadomo ze kazda sie gra przyjemnie... ale mi chodzi o SZYBKOSC expienia, bo chce zrobic jak najszybciej max lvl... np watpie zeby lock expil szybciej jak hunter...


_________________
...Najlepsza obrona jest Atak...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 23:23 
Cytuj  
Warlock/Hunter - aktualnie gram lokiem i idzie mi to szybko a wiekszosc grupowych soluje.


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 23:44 
Cytuj  
Zgrywus napisał(a):
a twoje czytanie ze zrozumieniem rowniez lezy... zadalem wyrazne pytanie... ktora klasa najefektywniej, najszybciej sie expi... wiadomo ze kazda sie gra przyjemnie... ale mi chodzi o SZYBKOSC expienia, bo chce zrobic jak najszybciej max lvl... np watpie zeby lock expil szybciej jak hunter...


nie, nie zadales wyraznego pytania.
twoj post byl mglisty niczym listopadowy wieczor.

Cytuj:
ktora klasa sie najefektowniej, najlepiej, najszybciej i naj naj naj (w pozytywnym znaczeniu) sie gra i expi ?


gra i expi.
ja odnioslem sie do czesci pytania poswieconej graniu i przyjemnosci z gry plynacej.

sa klasy, ktorymi expi sie bardzo szybko (np. affli lock jest demonem predkosci, nie wiem kto ci naopowiadal glupot, ze jakis huntard potrafi szybciej), sa klasy, ktorymi expi sie wolniej.
obecnie nie ma jakis kolosalnych roznic, wiec kierowanie sie szybkoscia nabijanego expa przy wyborze postaci, to konkretny fail i glupota.

dokladnych informacji o wydajnosci poszczegolnych klas ci nie podam, bo byles niemily.

ps. naucz sie wstawiac przecinki, zamiast miliona trojkropkow.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 10:47 
Cytuj  
wariacik napisał(a):
mam pytanie, ktory server ma najwieksza ilosc aktywnych graczy?


Jak tworzysz postać to masz wybór serwera... masz tam serwery pokatalogowane ilością ludzi na realmie.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 11:23 
Cytuj  
z kad mozna zrobic sobie takie obrazki jak sa w podpisach u wiekszosci ludzi na tym forum??


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 11:33 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
z kad mozna zrobic sobie takie obrazki jak sa w podpisach u wiekszosci ludzi na tym forum??

a to jest wielka zagadka wszechświata...
Obrazek

Obrazek
...zaraz, zaraz - w prawym dolnym rogu obrazka widać jakiś link!
http://armory.mmo-champion.com


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 13:45 
Cytuj  
Te 'obrazki' sa jednak niezgodne z wymogami FAQ. Za duze, by umieszczac je na forum.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.