mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 18:00 
Cytuj  
TipTac nie zachowuje mi zmian co do wielkości tipów, czy coś źle robię? dopiero jak go odpale komendą /tiptac zmiany się loadują. Jakiś zamiennik?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 12:55 
Cytuj  
Mimo ze to caly UI a nie tylko tooltip to proponuje sobie zaladowac i przetestowac TukUI ze strony http://www.tukui.org/v2/


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 21:02 
Cytuj  
@up

Dzieki! Super minimalistic addon.

Gdyby jeszcze wiekszosc rzeczy nie trzeba bylo zmieniac w lua to w ogole bylby git.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 21:09 
Cytuj  
Dzieki bardzo przejrzystemu kodowi juz sobie pozmienialem od diabla i ciut ciut rzeczy w tym UI, to jest najlpeszy calosciowy UI jaki znam jak dla mnie.


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 21:40 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Dzieki bardzo przejrzystemu kodowi juz sobie pozmienialem od diabla i ciut ciut rzeczy w tym UI, to jest najlpeszy calosciowy UI jaki znam jak dla mnie.


No ja zajrzalem na ich forum, ladnie wszystko opisane :)

Szczerze mowiac jedyne co chcialem sobie dodac to dodatkowe paski i mordki na hp :)

edit:

A Wy jak tam? Nadal na Azjol-nerub?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 21:55 
Cytuj  
Osobiście nie przepadam za gotowymi ui, wolę sam zaprojektować.
A tukui trzyma się obecnej mody, czyli maksymalnie kwadratowo-prostokątny interfejs, wszędzie kąty 90°, aż do przesady. :]
Jedynie to ui mi się w miarę podobało na screenach - http://www.wow-lui.com/

Ale do levelowania mam zupełnie inne niż do bg/aren.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 22:50 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Osobiście nie przepadam za gotowymi ui, wolę sam zaprojektować.
A tukui trzyma się obecnej mody, czyli maksymalnie kwadratowo-prostokątny interfejs, wszędzie kąty 90°, aż do przesady. :]
Jedynie to ui mi się w miarę podobało na screenach - http://www.wow-lui.com/

Ale do levelowania mam zupełnie inne niż do bg/aren.


Może i moda ;)

Pamietam jak na poczatku powstawaly wybajerzone skiny w ktorych tak naprawde nic nie bylo widac a ja w tamtych czasach bylem zmuszony sam dobierac sobie addony tak aby to wygladalo jak najbardziej minimalistic.

Teraz? Do wyboru do koloru, to co podales osobiscie mi sie nie podoba :) Oplywowe ksztalty, jakies takie maslo maslane. No ale, o gustach sie nie dyskutuje, kazdy ma cos dobrego dla siebie.

Dla mnie tuk jest ekstra, ale moglby byc jeszcze bardziej user friendly gdyby dodali graficzny interface do zmiany jego wygladu ;) (chociaz moze w ten sposob czuje sie troche bardziej pro po skonfigurowaniu go pod siebie) :)

No nic, pora isc spac.

edit:

Swoja droga, jaki addon bedzie mi pokazywal strzaleczka trackniety quest? Tom-tom? Albo...co byscie polecili do questowania? (questhelper znam)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 23:01 
Cytuj  
Polecić można Zygora, no ale to prowadzi Cię za rączke, więc nie każdemu takie coś pasuje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 06:23 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dla mnie tuk jest ekstra, ale moglby byc jeszcze bardziej user friendly gdyby dodali graficzny interface do zmiany jego wygladu

no ale wlasnie dzieki temu calosc nie zajmuje nawet 1mb, moge sobie spokojnie ui spakowac na inny komp, bez katalogu wtf bo jest totalnie zbedny ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 08:15 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Dla mnie tuk jest ekstra, ale moglby byc jeszcze bardziej user friendly gdyby dodali graficzny interface do zmiany jego wygladu

no ale wlasnie dzieki temu calosc nie zajmuje nawet 1mb, moge sobie spokojnie ui spakowac na inny komp, bez katalogu wtf bo jest totalnie zbedny ;]


No w sumie racja, nie wzialem tego pod uwage. Chociaz mogli by dodac takie podstawowe rzeczy jak dodatkowe bary do spisu w helpie, a tego tam nie ma.

edit:
Chociaż, nie. Czepiam się, jak ktoś nie umie to nie korzysta a jak ktoś umie to korzysta i ma lekki zestaw addonów :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 12:38 
Cytuj  
Siedze na Azjol ciagle, na razie w takiej gildii angielskiej.
A co do TukUI to moge Wam podpowiedziec ze jesli podoba Wam sie ten modzik, to skinner wspiera styl TukUI dla inych addonow, dzieki temu po przkopiowaniu do katalogu Skinme, skorek ktory skinner w sobie juz ma a nie sa przekopiowane by default - interfejs nabiera zupelnie innego wymiaru :)
Obadajcie sobie:
Obrazek

p.s. Shador zwroc uwage na paski zycia, na nich sa wyswietlane portrety z alpha blending :)


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 14:34 
Cytuj  
mam problem z podmiana dzwieku z tego moda: http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... mentPage=3 / http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... mentPage=3

fajnie dziala z gunem, ale ja uzywam xbowa. jakis pomysl, jak zmienic, zeby dzialalo na lukach/kuszach? probowalem podmieniac nazwy plikow, folderu na bow/crossbow i dalej lipa.

edit: udalo mi sie to skonfigurowac, jak ktos bedzie zainteresowany to pm :]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 31 maja 2010, 21:26 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 14:56 
Cytuj  
Btw jest jakiś sposób, aby ui po zmniejszeniu skali (z opcji) nie dostawało tak bardzo w dupę jakościowo ? Bo iczcionki są postrzępione i krawędzie barów etc.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 18:42 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Siedze na Azjol ciagle, na razie w takiej gildii angielskiej.
A co do TukUI to moge Wam podpowiedziec ze jesli podoba Wam sie ten modzik, to skinner wspiera styl TukUI dla inych addonow, dzieki temu po przkopiowaniu do katalogu Skinme, skorek ktory skinner w sobie juz ma a nie sa przekopiowane by default - interfejs nabiera zupelnie innego wymiaru :)
Obadajcie sobie:
Obrazek

p.s. Shador zwroc uwage na paski zycia, na nich sa wyswietlane portrety z alpha blending :)


Ummm moglbys mi podac nazwe addona ktory sprawil, ze wszystko masz takie metaliczne? Jak zrobiles te protrety na paskach zycia? Niezle to wyglada.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 18:58 
Cytuj  
no przeciez mowie :) Skinner!
jak go zainstalujesz to przesun z katalogu AddonSkins do katalogu Skinme co najmniej tukui.lua a inne w razie jak posiadasz takie addony


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:12 
Cytuj  
a te portrety to taki maly addonik do TukUI (mozesz i recznie to zmienic co on zmienia w plikach unitframes) ale addon prostszy w instalacji

oto linkzor : http://dl.dropbox.com/u/7622645/Tukui_S ... traits.zip


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:30 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
a te portrety to taki maly addonik do TukUI (mozesz i recznie to zmienic co on zmienia w plikach unitframes) ale addon prostszy w instalacji

oto linkzor : http://dl.dropbox.com/u/7622645/Tukui_S ... traits.zip


Dzieki, bo jedyne co znalazlem (z prostych rzeczy) w lua to wlaczenie zwyklych mordek przy hp a nie na hp :) Zaraz ino zerkne sobie na ten ad.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 08:56 
Cytuj  
potrzebuje addona, kory wyswietlalby mi na battlegroundzie osoby, ktore sa w zasiegu mojego heala.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 10:08 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
potrzebuje addona, kory wyswietlalby mi na battlegroundzie osoby, ktore sa w zasiegu mojego heala.

grid + range check :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 21:19 
Cytuj  
Jaki najlepszy addon do zarządzania na bg ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.