mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:17 
Cytuj  
To nie tylko polacy sa glupkami (niektorzy :P) gosciu ze swoja leet ksywka przetrwal bo amerykanie mysla ze to jakas mega-odjazdowa nazwa w tejemniczym jezyku orkow :)

Pewnie 15% amerykanow jakby moglo tez miałoby tajemnicze ksywki z piekła rodem.

Xanth widzisz US serwery miały przeciek lamerii z ciemnogrodu nad Wisła. ;]

A tak poważnie - głupka by was nie jadowił można dodać sobie do ignore i już.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Obrazek

X.


Blizz podal naming policy http://www.worldofwarcraft.com/policy/namingp1.html

I takie przypadki trzeba im zglaszac. A jesli brakuje komus klimatu w zachowaniach i tekstach innych graczy zawsze moze skorzystac z serwerow RP. Matoly sie wszedzie trafiaja , czy to na US czy na EU.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 22:52 
Cytuj  
Po przeczytaniu tego Naming Policy zrodzilo sie w mej glowie chore przypuszczenie ze Blizz bedzie chcial wprowadzic tytulu honorowe dla charow. (pewnie za PvP, bo za coz innego).
IMO zly pomysl, prowadzi do naduzyc. :D

A zrodzil sie dlatego ze jakiekolwiek tytule przed imieniem sa "restricted"
Nie wiem czy gdzie indziej tez tak jest, bo nigdy nie zadalem sobie trudu przeczytania zadnego naming policy. :)
Bo nie nadaje sobie imion typu: Rozkurwiator.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 23:31 
Cytuj  
nie sądze żeby jakiś GM WoW wiedział że "Rozkurwiator" jest obraźliwe
, a jeszcze bardziej wątpię że blizzard kazał im sie nauczyć jednego z najtrudniejszych języków świata :]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 23:47 
Cytuj  
Proponuje takich klikac i wpisywac /rasp ;)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:13 
Cytuj  
Mój poprzedni post nie jest skierownay do konkretenj osoby na tym forum ponieważ przypuszczam że żadnym z was nie grałem i nie wiem jak zachowujecie sie podczas gry (grałem z paroma polakami i wszystkich wspominam miło:D), chodziło mi o uogólnienia na tym forum i niektóre posty (np. wszyscy paladyni to palanty nie potrafiace grac w drużynie, choć przyznam ze ciężko znaleźć dobrego :], a polaków trzeba omijać szerokim łukiem ), że zamykacie sie w swoim towarzystwie i wszystkich graczy wkładać do jednego worka ( czyt. osoby które ignorujemy). Czekam na premiere w EU i mam nadziej ze spotakamy sie w grze i bedziemy wszyscy mieli opinie o polskim comunity pozytywną,
Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

PS. Jak wkurzyc sasiadow - 5 glosnikow o lacznej mocy 200W na full + zabijanie zebr w Barrens (ja ledwo wytrzymalem) a sasiedzi chcieli dzwonic na policje. :D


dobre! sposób trzeba będzie wypróbować :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:21 
Cytuj  
Ale tylko jak ma sie "zlych" sasiadow.
Ja mam jednego co byl komendantem milicji za czasow Gierka wiec takiemu tylko zycie uprykrzac :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:36 
Cytuj  
No zebry daja rade !! :-) Naprawde ich rzenie przy kazdym ciosie jest po pewnym czasie nie do zniesienia (jakbym siedzial w pokoju z koniem).

Podobny efekt daja wszystkie "swiniaki" czyli quillboars naprzyklad.
Ale one tylko przy "zejsciu" fajnie kwicza.

Wogule jak narazie to Barrens mi najbardziej sie podoba z zon Hordy, mozna sie poczuc jak na safari. :-)


EDIT: Wrocilem z pracy i korzystajac z tego ze jest maitenance ide nadrobic zaleglosci w snie. ;-)

DOBRANOC

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 18:08 
Cytuj  
No barrens jest jedna z najlepszych lokacji, ale mi takze bardzo podoba sie Ashenvale, "strasznie" klimatyczne jest. No i NE do killowania ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 18:55 
Cytuj  
Elfy zabawnie wyją w niebogłosy w czasie zejścia , jakby mieli pretensje do całego świata o to :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 09:29 
Cytuj  
Mam pytanie:

Da sie w tej chwili dojsc do Mount Hyjal ??
Wiem ze jest nieskonczony ale nie wiem czy jest jakos odgrodzone to czy co. A chce zobaczyc jak to wyglada. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wiem ze jest nieskonczony ale nie wiem czy jest jakos odgrodzone to czy co. A chce zobaczyc jak to wyglada. :)

I zaliczyc bana? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I zaliczyc bana? ;)

X.


No wlasnie. IMO to jest troche chore i nie powinni za to banowac, zwlaszcza ze ja chce zobaczyc a nie nabijac EXP'a na elite ze 100HP. :D

Ale jak to jest da sie? czy jest zablokowane teraz ? wie ktos ? byl ktos ?


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:15 
Cytuj  
Ja narazie dobrze sie bawie w USretail i na SH (Morko/Mo) i na LB (Maklad/Anacer). Na EU przeniose sie dopiero wtedy, kiedy w wyborze realmow pojawia sie zakladki takie, jakie byly podczas US open beta. I bedzie w nich US / Europe / Oz.

Przeniose to moze za duzo powiedziane, po prostu stworze tam sobie jakas postac, zeby ocenic pingi. Moje sa w granicach 150-350, na ogol okolo 250. Gdyby w europie byly 50-100, to przenioslbym sie na dobre.

Jesli zakladanie postaci na Eu nie bedzie tak proste, to nie przeniose sie wcale.

pozdrawiam
Michal

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mam pytanie:

Da sie w tej chwili dojsc do Mount Hyjal ??
Wiem ze jest nieskonczony ale nie wiem czy jest jakos odgrodzone to czy co. A chce zobaczyc jak to wyglada. :)



z tego co wiem terenow tego typu strzega teraz jakies blizardowskie guardiany 99 lvl czy cos w tym stylu ;)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 18:18 
Cytuj  
Taa Guardian of Blizzard :) taki mily mobek co zabija gdy tylko zobaczy bez szans na resist czy cos ;) Na oficjalnym forum blue wypowiadali sie zeby nie probowac lazic po takich terenach gdyz moze sie to skonczyc nieprzyjemnie ;)


Posty: 13
Dołączył(a): 23.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 00:21 
Cytuj  
Kabraxis a po co ci to ? Nic tam nie zobaczysz ciekawego , a bana mozesz zaliczyc . Za bicie mobow w tych strefach zadnego dropa nie dostaniesz a tylko exp. Bicie mobow dla samego expa jest nudnawe , zreszta i tak szybko sie leveluje w tej grze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 00:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A chce zobaczyc jak to wyglada. :)


Ciekawosc, czysta ludzka ciekawosc. Nic wiecej.


EDIT: nie chce widziec mobow ze 100HP ani zadnej innej niedokonczonej lokacji. Chce poprostu zobaczyc Mount Hyjal i World Tree w full 3D. :-)
IMO lokacja bedzie kopac zad niesamowicie.

A czekac mi sie nie chce bo chyba Quel'thalas i Mount Hyjal zostana dodane dopiero w dodatku jakims IMHO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 01:06 
Cytuj  
No to wez ze soba kumpli, oni zaggruja straznikow a ty szybko przebiegniesz obok nich, gdy beda zajeci zabijaniem :)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.