mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 08:15 
Cytuj  
Ty lepiej wymień tą kość :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:20 
Cytuj  
m0rfi napisał(a):
...moge doradzić obniżenie taktowania procka i ramu. U mnie wystarczyło obniżyć o 10 mhz i już ten błąd się wiecej nie powtórzył. ...


Zgadzam sie, od ostatniego mojego posta uplynelo bardzo duzo czasu.
Teraz gram bez problemow po obnizeniu proca z 3000 na 2800. Pamieci nie zmienialem.

Zadowolony z rezultatow odpalilem gre pod WinXp i.... dziala ale wolno, utrata kilku fps daje sie odczuc. Wiec wrocilem na WinMe, zupelnie plynnie oczywiscie na low detelech (GF MX440)

paps

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:46 
Cytuj  
zildian napisał(a):
poprostu musi byc 1 kość i basta...


To akurat u ciebie prawda bo ja w becie US i final becie EU grałem mając w kompie 2 x 256MB ramu i żadnych błędów z serii 13x nie było.
Po FB EU zamieniłem ram na 2 x 512MB i tak gram w retaila.

Błędy 131/132 pojawiły się mniej więcej od 2 dnia grania w retailu ....
I odnoszę wrażenie że są bardzo przypadkowe - czasami w ogóle ich nie mam, a czasami są co chwila.

Nowe pamięci zaraz po włożeniu sprawdziłem MemTestem i Prime95 (zawsze tak robię) i było/jest OK.

Pomijam fakt że mam bardzo nielubianą konfigurację kompa (wg postów na forum Blizzarda) czyli grafikę ATI Radeon i płytę główną na nForce2.
Jak piszę w betach był "miód" a dziwne rzeczy bywają (losowo) w retailu ...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 03:58 
Cytuj  
jak obnizyc taktowanie procka i ramu?
bo rowniez mam tego criticala 132, ale za bardzo sie nie znam na zmianie parametrow ramu etc.
moglby ktos napisac jak to zmniejszyc?
dzieki

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 09:18 
Cytuj  
W Biosie zrobisz downclock procka. Jezeli chodzi o pamieci to downclock zrobisz chyba jakims osobnym programem, ale glowy nie dam, byc moze dzisiejsze biosy maja tez taka mozliwosc. Poczytak manuala od plyty glownej a napweno sie dowiesz

Pozdr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.