mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Czemu do farmowania miś jest lepszy? Ja farmuje kotem, nie mam downtimów wogóle.


ja wole starfire, moonfire, fearie fire, bear, minor heal, next

aha talenty mam 5/9/rest

a farmowanie samym druidem to jest hmmm jak ogladanie serialu brazylijskiego LOL

a i co z tym backiem co wyzej napisalem staty jest cos lepszego dla healera?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:15 
Cytuj  
Ja na czas famowania lvl 1-60 mam 8/31/rest i sprzęt +str. Kotek ubija bardzo szybko i sprawnie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:17 
Cytuj  
no ja sie nastawilem z gory na heal ze wzgledu na party z magiem :)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:29 
Cytuj  
A mowimy o expowaniu :]

Kotkiem nawet bez feral builda zabijasz szybko, rzucaasz heal i jadziesz dalej, ja w sumie najwiecej walilem, star, star, moon, faerie, laga laga, moon i koniec, ani hp nie tracilem, ani many :wink:

Nie ma to jak kotkiem pojechac magowi po plecach :P


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:20 
Cytuj  
Nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze farmowanie druidem jest jak telenowela brazylijska ... do wszystkich druidow na 50 - 54 lvl , polecam wam takie miejsce jak sorrow hill i dobrego maga ktory ma instant arcane explosion( blast wave tez sie przydaje )
robicie rzecz nastepujaca - mount albo cheetach, farmujecie jakies 6 do 10 mobow ( zalezy od ambicji :) ) i pozwalacie magowi przechwycic paleczke ( bez skojarzen :P ) nova ... potem najlpeiej wejscie flame strike potem on wlazi w srodek plackow walac aoe a wy go leczycie.
obecnie ja tak farmuje i rezultat jest powalajacy - spory exp, bije sobie repa dla argent dawna + skromny exp za oddawanie scourge stoneow + niezla kasa + itemki + duza ilosc runeclothow

nie jest to jakaz nowosc ale dla tych ktorzy nie wiedzieli serdecznie polecam!

a jesli chodzi o farmowanie samym druidem ... to ja osobiscie siedze na zwierzetach z racji tego ze jestem tribal leatherworkerem, ale jaskinia malp w un'goro tez jest przyjemna z uwagi na to ze jest ich tam sporo szybki respawn i wcale mocne nie sa ... a kim ?? 1v1 TYLKO kotek .. misio za dlugo zabija, chyba ze nam wyskoczy 2 - 3 plackow ... wtedy misio FTW !

a co do talentow mam obecnie wlasnego builda ale przeszkalam sie na 31 resto 11 feral i 9 balance - dobry build dla pvp druida i pve tez nie najgorsze

A pvp druidem nie jest takie do konca tez wesole ... mag warlock - kaszka z mlekiem dla mnie ( mam 87 % z magiem i 90% z warlockiem )
ale priest jest problemem ( wredne leczenie + dipel + tarcza + doty argh !!!! ) no i wojem ( entangle nie sa takie jak kiedys ... na 5 wojow udalo mi sie w entanglach przytrzymac 1 woja na tak dlugo zeby 2 x starfire mu weszlo ... smieszne troche ) a inne klasy to juz zaleznie odskila co nie zmienia faktu ze druidem sie najdluzej zabija kazdego przeciwnika bo obrazenia jakie zadaje w przemianach albo jako caster pozostawiaja wiele do zyczenia ... jak bylo wczesniej powiedziane " duid jest wszystki ale nie jest w niczym najlepszy )


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Ostatnio edytowano 22 cze 2005, 10:23 przez Hasacz, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
Nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze farmowanie druidem jest jak telenowela brazylijska ... do wszystkich druidow na 50 - 54 lvl , polecam wam takie miejsce jak sorrow hill i dobrego maga ktory ma instant arcane explosion


Własnie uzasadniłeś tezę, której chciałeś zaprzeczyć i to w pierwszym zdaniu. Moje gratulacje ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:26 
Cytuj  
@hasacz oczywiscie party druid + mag (imho lepsze jest tylko shaman+mag ze wzgledu na totem many bo przy AE magowi schodzi mana jak paliwo w czolgu) jest boskie zarowno na mass pull jak i na tluczenie elite. Samotnie druid to sobie moze..........
...... po dlubac w nosie.
No chyba ze ktos jest masochista, bo niby jak sie ma ubicie 10mobow w ciagu minuty (licze z rest) do podzialu na 2 np. do bicia samym druidem poejdynczo? ja prawie 40 leveli "przejechalem" na party z magiem


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:29 
Cytuj  
nie jest to tajemnica ze dru najmenisjzy dps w grze robi, co wiecej farmowanie magiem tez nie jest do konca takie kolorowe z uwagi na clothy, w takim miejscu jak sorrow hill kreci sie sporo horsy ( ambush i te sprawy = gg dla maga ) a i zabije 1 -2 moby i musi siedziec zeby zregenerowac mane ... a tak zabija po 6-10 mobow ... co dla maga tez jest to zle ?


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:34 
Cytuj  
dokladnie a w razie wrong pull lub czezogs nieoczekiwanego np. silence na magu lub jakis fear to bear form i takeowanie aggro ze wszysktich mobow aby mag mogl przezyc ew. uzyc na sobie bandarzy i jazda dalej


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:36 
Cytuj  
shaman ma mana spring totem do regeneracji many magowi , bo co do tej predkosci to sie zgodze :) , ale nie zapominaj ze druid ma innervate - 400% regeneracji many - puszczam na maga i zabawa trwa


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:41 
Cytuj  
ja mam swoj build (23/7/21) poki co i nie ma w nim innervate (nie chce mi sie respeca robic)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:44 
Cytuj  
To zrob, w MC Cie pokochaja, u nas jak zaczlismy na dobre chodzic do mc, sporo osob zrobilo rebuilda na pve i od razu idzie o niebo lepiej. Ostatnio jak zabijalismy moba po raz pierwszy i sie nie udalo to za drugim juz padal. Ale Gollemag wczoraj za pierwszym i sulfurion za drugim :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:50 
Cytuj  
zrobie jak zaczne chodzic do MC :) poki co nie braklo many (i za to kocham (przenosnia) maga z ktorym gram, bo on jest alchemikiem)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:31 
Cytuj  
Jakis druid wie jak wyjsc z wody i poruszac sie foka po ziemi?

Ps. Wiem, ze to jest mozliwe, probwalem, wyskoczyc z wody przed wyjsciem, roznie, ale nie udalo mi sie. Spytajcie moze druidow w gildiach, wl;asnie wdizialem screena 3 druidow z Nihlum w formie foki po zabiciu Ragnarosa :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:59 
Cytuj  
bo to jest możliwe, ale nie po wyjściu tylko po wyjściu z lawy w MC.

U nas na druidów mówią - lava lions, "any lava lion can cast mark on me pls" ;)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:07 
Cytuj  
Nie tylko z lawy, wiem, ze mozna tez z wody chyba, ze kolo IF jest jakas lawa :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:11 
Cytuj  
Tak sobie przegladalem profile druidow 60 na pve i spora wiekszosc ma talent Omen of Clarity
Imbue the Druid's weapon with natural energy. Each hit has a chance of causing the caster to enter a Clearcasting state. The Clearcasting state reduces the Mana cost of your next damage or healing spell by -100%. The Omen of Clarity enchantment lasts 5 minutes.

http://wow.allakhazam.com/db/spell.html?wspell=16864

Czy ktos sie tym bawil? jak duza jest szansa na clearcasta jako healer to raczej jestem z dala od mobow, a jesli dobrze rozumiem ten talent to musze hitnac moba z laski/pałki zebym mial szanse na clear casta

edit: aha popularnosc tego talentu jest wprost proporcjonalna do posiadanych epicow

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:16 
Cytuj  
Ja to mialem, ale zmienilem builda na pve, ale bez tego, to w sumie do MC sie nie przydaje hehe bo i tak zadnego moba nie dotykasz laga, chyba ze ci sie zachce :]
Ps. Uzywalem tego jak gralem solo, i na pvp tez dobrze zalezy z kim walczysz, jest roznie, od 2-3 na moba, do troche wiecej hehe, ale jak ci wejdzie jak walczysz z takim magiem i darmowy heal to miod. Dlatego jak gralem solo to nie tracilem prawie many. Walczylem zazwyczaj w formie kastera (z mobami).
Mozna ten talent umiescic tez w tym buildzie do mc, razem z imp moonfire, ja dalemimp wrath, ale stwierdzilem, ze 0.5 sekundy mniej, a 10% wiecej na crit z moon sie bardzioej oplaca i zmienie jak spadnie mic ena do 15g znowu :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
jak to ci spadnie cena?

to cena respeca z czasem spada?


thx za info

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:23 
Cytuj  
Ostatnio mialem placic 25g (sprawdzilem po respecu), zmienialem tydzien temu i cena wyniosla 15g, spada po jakims czasie, nie wiem: miesiac? czy cos, ale spada for siur :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.