mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:58 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Zostales zaatakowany przez huntera? Stunujesz go potem zabijasz peta bandazujesz sie i rozpoczynasz walke z hunterem

Typowy blad, z petem sie nie walczy. Jak zabijesz huntera, to pet znika.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:34 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Tak naprwade inzynierie warto wybrac tylko i wylacznie dla Goblin Rocket helmet.


Discombobulator Ray widziales? Albo Minor Recombobulator? ;) Ja glownie z tych itemow korzystam. No i oczywiscie z moich Green lensow 26 stam 16 int :<.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:41 
Cytuj  
Widzialem, ale imo helm przebija wszystko (mysle oczywiscie o pvp)


Posty: 22
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:07 
Cytuj  
hehe... tak sobie czytam ten topic mając nadzieję, że dowiem się wreszcie coś ciekawego i w sumie się dowiedziałem... teraz już się nie dziwie, ze wielu na różnych forach, a w sumie i na różnych realm-ach ( coraz więcej ludzi "na poziomie" się stamtąd wynosi) tak bardzo najeżdża na polaczków na BL... jeśli takich nasto letnich głupio-mądrych przygłupów jak huragan jest tam więcej to naprawdę nie ma się co dziwić... pewnie bym sobie darował ten post gdyby nie to, że jego arcy mądre i jakże wiele wnoszące do tematu posty są rozsiane po całym forum i w każdym z tematów zazwyczaj wyglądają niczym gówno na łące... to tyle - czekam na odpowiedź, z pewnością poprawi mi nastrój :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:33 
Cytuj  
Przyglupow jest wszedzie pod dostatkiem. Ciekawe tez skad masz dane na temat tego ilu, skad dokad, oraz czemu ludzi sie przenosi na inne serwery . Jakies ankiety robiles? Ja mam w gildi pelno ludzi na poziomie a spoza znam jeszcze wiecej i nie wiem czy wiesz ale na serwerze ladnych kilka tysiecy ludzi. Znasz na swoim wszytkich zeby moc stwierdzic ilu jest niemilych/milych ilu glupich/na poziomie i czy lepiej jest pod tym wzgledem niz na bl? Napewno na bl gra najwiecej polakow to i szansa iz trafi sie na glupka i bedzie to akurat rodak jest wieksza niz na serwerze gdzie jest ich 5

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:26 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Desh, mimo ze na inzynierii nie zarobisz kasy to warto sie jej blizej przyjrzec.
dzięki, jeszcze przez chwilke zostane przy alchemii.
mam zamiar teraz skupic sie na instancach i troche przeraża mnie zbieranie czegokolwiek do skilowania.

co do hełmu - no super te stuny. kurcze ciekawe ile ma armora bo mój plate ma około 700 wiec nie wiem ile strace zakładając inżynieryjny
:har:
Leviathan napisał(a):
to tyle - czekam na odpowiedź, z pewnością poprawi mi nastrój :D

nikogo nie obchodzi co myślisz na temat kogokolwiek. załóż sobie topic "mam kompleksy - internet mym przyjacielem". takim jak ty zawsze mówie "idz stąd" a jak nie pomaga to "won". jak ci sie wypowiedzi Huragana nie podobaja to dodaj go do ignore zamiast obrażać.
Nie bronie bo sam mam w ignore ale to co robisz to jest typowe podrzeganie do awantury.

idz stąd


_________________
psn

*

Posty: 89
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 09:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurcze ciekawe ile ma armora bo mój plate ma około 700 wiec nie wiem ile strace zakładając inżynieryjny


To Cie nie pociesze ponieważ ten hełm inżynieryjny jest Cloth i armoru posiada aż 50 :).


_________________
Undead Mage - 60 lvl
Obrazek
Burning Blade

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:05 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Lowen napisał(a):
Zostales zaatakowany przez huntera? Stunujesz go potem zabijasz peta bandazujesz sie i rozpoczynasz walke z hunterem

Typowy blad, z petem sie nie walczy. Jak zabijesz huntera, to pet znika.

X.


pojecie wzgledne czy blad, pet potrafi mocno uderzyc, ja preferuje sap na huntera ubicie peta, regen a pozniej hunter juz placze :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
pojecie wzgledne czy blad, pet potrafi mocno uderzyc, ja preferuje sap na huntera ubicie peta, regen a pozniej hunter juz placze :D


taktyka n00ba :)


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:16 
Cytuj  
Jestem rogue i huragan ma racje, zreszta Fabianek zobaczsz jak hunt bedzie mial maila i peta nastawionego na tankowanie, wtedy zbijesz peta .... w snach :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:18 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Jestem rogue i huragan ma racje, zreszta Fabianek zobaczsz jak hunt bedzie mial maila i peta nastawionego na tankowanie, wtedy zbijesz peta .... w snach :wink:


nie spotkalem widocznie takiego ;-) jeszcze jak spotkam to zrobie zdziwko a pozniej Vanish , sprint i bye bye babe :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
i dostaniesz /lol i dopisany do listy "n008s" , jak jestes rogue zaatakujesz i uciekniesz to .... hmm ciota z Ciebie i do tego masz bardziej przeje**** niz bys byl KOS. Lwpiej walczyc do konca i zobaczyc ak mozna z tym wygrac, bo oprocz tych 2 5 min skilli rogus ma ich duzo wiecej :wink: wiec ucieczka nie jest najlepszym sposobem. Btw jak zaczniesz sie oddalac hunt zrobi Ci dota, oszolomi prawdopodonie i zginiesz w trybie natychmiastowym, wiec uciekanie nie ma sensu, chyba ze hunt okze sie podobnym noobem :lol:

Edit: Aha zapomnialem dodac ze po vanishu pokaze ci flare choc watpie bys wczesniej byl bez marka, bo marek to dobry huntera kumpel jest :D,aha i jeszce dodam co robiz jak sie hunt zrywa po 15 sec z sapa ? Znow uciekasz ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
sprint i bye bye babe :D


przed hunterem ciezko sie ucieka i w 90% przypadkow konczy sie smiercia :) i bedzie bye bye Fabianek :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ja preferuje sap na huntera ubicie peta

A nie lepiej odwrotnie? Zatrzymac/uspic/zastunowac peta? Jak hunter padnie, to i peta nie bedzie. Chyba, ze lubisz sobie dokladac roboty. Jak napisano, taktyka nooba.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
ja preferuje sap na huntera ubicie peta

A nie lepiej odwrotnie? Zatrzymac/uspic/zastunowac peta? Jak hunter padnie, to i peta nie bedzie. Chyba, ze lubisz sobie dokladac roboty. Jak napisano, taktyka nooba.

X.
mnie jak dotąd (pewnie na noobów wpadałem) sprawdza sie takta na huntera taka:

zaznaczam sobie huntera wale Intimidating Shout (fear shout).
pet ucieka.
wracając znika bo hunter już nie żyje.
wsio


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:36 
Cytuj  
działa w 100% ale hunter musi być AFK - a czasami ciężko takiego znaleźć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
działa w 100% ale hunter musi być AFK - a czasami ciężko takiego znaleźć ;)
pewnie ze to co podałem to wersja optymistyczna ale czy nie zgodzisz się że pozbycie sie peta na starcie jest dobrą taktą ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale czy nie zgodzisz się że pozbycie sie peta na starcie jest dobrą taktą ?

No tak wlasnie sie robi. Ja osobiscie wpierw petowi hibernate, potem mozna zajac sie spokojnie hunterem. Zanim pet sie obudzi, to huntera juz nie ma ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:05 
Cytuj  
jak do tej pory moje walki z hunterem byly krotki i jednostronne ;P

peta z reguly zlewalem zawsze, zanim zdazyl mi cos zrobic huntera juz nie bylo (gram roguem ;P)

ps. z reguly chwile hunterowi zajmuje przyjecie do wiadomosci, ze jest bity przez kogos ;P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
ja preferuje sap na huntera ubicie peta

A nie lepiej odwrotnie? Zatrzymac/uspic/zastunowac peta? Jak hunter padnie, to i peta nie bedzie. Chyba, ze lubisz sobie dokladac roboty. Jak napisano, taktyka nooba.

X.


hmmm a masz koncepcje jak na dluzszy czas rogue moze ze stunowac peta?
bo ja nie mam
- blind 10s
- gouge 5,5s
- CS bodajrze 4s (albo 2 nie pamietam)
Ach sap oczywiscie nie dziala na pet'y

jak dla mnie to troche malo czasu.


btw caly czas sie zastanawiam co jest lepsze zjazd ambushem 35-45% zycia przeciwnika czy cheap shot i combo punkty Aenia ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.