mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:11 
Cytuj  
nie wiem czy to żart czy jak , bo wszystkie uczelnie uznają nową maturę :p , tylko AGH i warszawska robią dodatkowe egzaminy ... na reszcie uczelni dodatkowe egzaminy są jak komuś matura poszłą źle i chce pisać jeszcze raz ... to niec prubuje szcześćia :p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:16 
Cytuj  
Dziwne, bo wszedzie gdzie zagladalem sa jednak jakies testy dodatkowe.
W sumie ta nowa matura mi na reke, bo uczelnie przygotowaly osobna pule miejsc dla osob ze stara matura i mysle, ze bedzie mi latwiej na 2gi kierunek zdac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:19 
Cytuj  
a mi ciężej ... :evil:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:20 
Cytuj  
Nowa matura jest tak łatwa, że tym co ja zdawali bedzie na pewno ciężej ;)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
hehe... nowa matura to smiech na sali jest. Na szczęście żadna dobra uczelnia tego nie uznaje ;)


gowno prawda. Na SGH biora punkty z nowej matury, na kazda akademie medyczna tez. a dodatkowe egzaminy ? w przypadku akademii medycznych liczy sie matura z 3 przedmitow, z kazdego przedmiotu mozna uzyskac 100pkt (50 podstawa i 50 rozszerzenie). Czyli razem z matury 300pkt + test na akademii medycznej, za ktory mozna otrzymac bodajze 20pkt. Wiec oblicz sobie jaka role odgrywa matura a jaka egzaminy. na SGGW w 90% przypadkach liczy sie SAMA matura kolego :)
jesli uwazasz ze to slaba uczelnia i slabe sa tam kierunki, podobnie jak akademie medyczne to wtedy Twoje slowa to prawda...ale chyba tak nie uwazasz :)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:21 
Cytuj  
Bedzie zasyp ludzi ze starszych lat, bo na wielu uczelniach zrezygnowali z durnych egzaminow typu historia i wystarczy udana rozmowa + dobra stara maturka. Jednym slowem - bedzie mlyn.

edit: OMG - z matura na medyczna isc? bede bal sie isc za kilka lat do lekarza urodzonego po 85roku


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 3 maja 2005, 11:23 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:22 
Cytuj  
Żartuje sobie... śmieszy mnie cały topic o maturach i to jak się ludzie unoszą, jeśli im napisać że jest im łatwiej i mają lekko...

Nic nie wiem o nowych maturach, tylko to że są łatwe ;)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:35 
Cytuj  
Dwutlenek latwe sa jesli masz na mysli zdane/niezdane. Ale jesli ktos chce miec super wynik(i dostac sie na dobre studia) to na przyklad w starej maturze miec 6 z matmy chemii czy fizy, wystarczylo dobrze zrobic KILKA zadan przez tyle czasu. Teraz ja na chemii mam ok 25 zadan na podsawie na 2h a potem znowu z 25 zadan rozszerzenie znowu 2h. Jesli zalozymy ze odpowiednikiem 6 w nowej maturze jesli 100% zdobytych punktow, to jest to niemal nieosiagalne. Baardzo latwo traci sie punkty. Mozna wszystko umiec a stracic 20-30% punktow przez glupoty. Takze nie jest tak bajecznie :) A polak ? kiedys kazdy grzebal w sciagach i zawsze cos uskrobal :P teraz jest na podstawie fragmentu i nic nie sciagniesz aczkolwiek moze to byc rowniez i ulatwienie:) oczywiscie do tego wszystkiego zjebana praca z tekstem i mniej czasu :) zobaczymy


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:50 
Cytuj  
Ani ja nie pisałem nowej ani Ty starej matury, więc nasze wywody moga być czysto filozoficzne... ja nie mówie do końca poważnie...

Ale i tak macie łatwiej i wszyscy jesteście tumany ;)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
hyhy^^


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 13:54 
Cytuj  
tak sie składa ze było cośtakiego jak próbne O_o ... wiec "pisałem" i wygląda to tak jak lumi napisał , mieć 6 z matmy na starej maturze to miał bym na luziku i zero stresu , gdzieś bym sie dostał na studia mając 6 z matmy i 4 z fizy ... bo przez 5 godz to jak bym nie umiał napewno by sie coś ściągneło ... a sprubój teraz kumplowi podowiedzieć , jak masz 2 godziny a zadań 5 razy tyle , i to nie łatwiejszych ...

btw i nie dziw że ludzie sie gorączkują , bo cholernie dużo zalezy od tego jeb*** egzaminu , a temu co wymyślił tą zaj*** reformę to z miłą chęcią bym teraz za**** :evil: , bo gimnazjum to teraz jedna wielka palarnia marihuany ... dobrze ze jestem pierwszym rocznikiem , bo za mną(nami ) jest już tylko gorzej ... śmiać sie czy płakac :-? )

btw , palma jak chuj , a tu ani nic do picia nie można mieć ani nic ... a kumple na starej , soczek , bułeczka ... no i 5 godzin nic nie robienia ... a ja będe sie w tym czasie gotował na kolejnym zadanku z logarytmów lub ciągów :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 14:00 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
... bo za mną(nami ) jest już tylko gorzej ... śmiać sie czy płakac :-? )

Kazdy tak mowi

Cytuj:
btw , palma jak chuj , a tu ani nic do picia nie można mieć ani nic ... a kumple na starej , soczek , bułeczka ... no i 5 godzin nic nie robienia ... a ja będe sie w tym czasie gotował na kolejnym zadanku z logarytmów lub ciągów :-?

no ba, nawet byl podzial buleczek na miesne i niemiesne, a na takim polskim to przez pierwsza godzine tylko sie podpisalem, zeby spokojnie przemyslec temat i nastawic sie psychicznie ;]

Nadal uwazam, ze egazaminy na uczelniach byly duzo lepszycm rozwiazaniem. Matura jak sama nazwa wskazuje jest egzaminem dojrzalosci a nie zastepczym egzaminem wstepnym. Mam nadzieje ze na ASP nie liczy sie ocena z plastyki, hihi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:53 
Cytuj  
moja kolezanka zdaje na ASP i na pewno jest jakis egzamin z rysunku czy co :P a matura tez tam sie z czegos liczy :)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:03 
Cytuj  
moja siostra zdawała na ASP ,z dobrym skutkiem ,oprócz rysunku , dostarcza sie teckę swoich projektów prac, jak na architekturę ,to rysunek techniczny , a oprócz tego to zdaje sie historię sztuki, jak jakieś ktoś chce eszcxze info to PM ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:14 
Cytuj  
ej pytanie takie , dało sie u was ściagać na maturze , bo u mnie nie bardzo , na 15 osób w klasie była 3 osobowa komisja , w tym jedna osoba z kuratorium ... O_o ... nikt nawet nie próbował ... a tak btw , to tematy też sie zmieniły i nie potrzeba jużściąg ... ale tak tylko pytam


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:52 
Cytuj  
Ja jestem po polskim - potopu nie czytalem , opracowania potopu tez... ale wypracowanie jakos poszlo lol. Zdaje to z zamiarem uzyskania 30%...

polski ustny - 16
ang rozszerzony 19

EDIT : kilka "kurwa" i "suck my dick" i macie 4 oraz 5.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 16:49 
Cytuj  
ja tez chce tylko zdac...niewazne na ile:D tez pisalem o potopie:P


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
ps. ciekaw jestem jak z nowa matura poradzili by sobie wszyscy pieniacze ktorzy zdawali stara.

duzo lepej :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ta. tez pisalem o potopie.. 3 strony lania wody.

ps. ciekaw jestem jak z nowa matura poradzili by sobie wszyscy pieniacze ktorzy zdawali stara.


O potopie? Myślę że jakoś byśmy przetrwali :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:45 
Cytuj  
3 strony? jak ja zdawalem 3 strony to bylo minimum. I tylko o potopie? nie trzeba bylo sie odniesc do paru lektur?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.