mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:42 
Cytuj  
hmm jak ktos mi macha to ja go ignoruje i jakos z tego powodu nikt mnie nie zaatakowal jeszcze na bl ( czasem machne do jakiegos jak mi pomoze albo ja jemu w przyplywie litosci :) ) z reguly robie /rude i ide dalej.. wczoraj jeden hunt mnie dobil ( mialem cos 10%hp )i usiadl kolo ciala-6lvl wiecej, resnalem mu sie na plecach i prawie ubilem ale zwial w tlum mobow i odpalil fd.. za 2 razem juz mu sie nie udalo i padl - poszedl sobie :) (ja 54war on 60lvl hunt ) Zauwazylem, ze wsrod ally najwiekszego agresora maja rouge i paladyni( co dziwne tylko jeden pal zaatakowal mnie 1v1.. pozostale potyczki byly x vs 1 ).. co do tematu gankowania, jakos nie mialem okazji by moje cialo bylo dluzej okupowane niz 10-15min - albo pozbywalem sie napastnika albo uciekalem ( najpierw szedlem na fajke i czegos sie napic.. jak wracalem koles/kolesie juz byli tak znudzeni, iz wystarczylo sie resnac na granicy "grobu" odpalic mounta i odjazd )

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 18:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
My swego czasu Southshore zmietliśmy z powierzchni ziemi :)

Raz? Bez polotu w ogole :)

Na poziomie ~30 gdy HF bylo moim drugim domem baaardzo czesto zdarzalo mi sie widziec jak spora grupa (~30) hordy z levelami 30-60 wycinala cale SS, lacznie z karczma i innymi przybytkami. Z reszta wrzuce foty jak bede w domu.

A w miescinie w redrige (nie moge przypomniec sobie nazwy, czyli ~20+ ktoregos razu zostalem zamordowany w srodku knajpy przez lvl 60 (jeden) akurat gdy sie przebieralem. Cham.


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 18:39 
Cytuj  
JarreK napisał(a):
in fact 7 to turecko-miedzynarodowa org ( tak z 70% to Turkey) ale fab ma racje , o dziwo jak rzucisz o pomoc na gc to 60-leca z pomoca, btw Lenek , trigg , Zabi podajajcie na jakim serwerze gracie bo ja mam zamiar zmienic BL na inny


jarku gram na sh w usa od zeszlego roku (dlatego tak dawno zniknalem z ao jakbys nie zauwazyl ;p) i niestety nie planuje zadnych zmian w kierunku euro w najblizszym czasie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 18:43 
Cytuj  
Tak sobie czytam wasze posty to sobie odrazu pomyslalem ze nie ma co robic nowej postaci na BL bo bede tylko latal z cmetarza do ciala co ? ;]

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 18:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
My swego czasu Southshore zmietliśmy z powierzchni ziemi :)

Raz? Bez polotu w ogole :)

Na poziomie ~30 gdy HF bylo moim drugim domem baaardzo czesto zdarzalo mi sie widziec jak spora grupa (~30) hordy z levelami 30-60 wycinala cale SS, lacznie z karczma i innymi przybytkami. Z reszta wrzuce foty jak bede w domu.

A w miescinie w redrige (nie moge przypomniec sobie nazwy, czyli ~20+ ktoregos razu zostalem zamordowany w srodku knajpy przez lvl 60 (jeden) akurat gdy sie przebieralem. Cham.


tylko wez pod uwage ze gramy na serwie gdzie jest prawie 2x wiecej alliance niz hordy (dotyczy glownie highlvls 55+ bo to "stary" usa server) wiec 5-10 minut po ataku jest tam juz ZERG alliance 60 tek rzadnych krwii.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 18:47 
Cytuj  
Fakt, nie pomyslalem. U nas jest odwrotnie
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... rtypeid=-1


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:54 
Cytuj  
zaczelo sie
udalo mi sie wbic na serwer pomiedzy jednym a drugi restartem .
Pierwsze co slysze na /g pod zadnym pozorem nie leciec do TM na SS raid - cala okolice kampuje ponad 200 allianace - instadeath!"
rofl ...
a do tego nie dosc ze jestem nurfed w tym patchu to jeszcze wygladam w elementalach jak @#$@4! wieszak na plaszcze .GG. :\


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 23:06 
Cytuj  
Its time for PVE.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 07:20 
Cytuj  
ano bezsens. Mnie wczoraj zmogło, za to wstałem o 6.00am i pograłem z pół godzinki przed wyjściem do pracy. Alliance próbowało atakować Orgrimmor - zdobyłem 27 honor points hitując może 3 lub 4 i 3 razy biegnąc z cmentarza. Lag jak skurwysyn i to server lag bo pasek z pingiem o tej porze zielony, stoję obok gościa i na zmianę dostaję komunikaty, że albo jestem odwrócony w złą stronę, albo za daleko. Znikające się i pojawiające się osoby.

Nie można tego w żaden sposób nazwać PvP jeden wielki zerg kontra drugi wielki zerg. Zero skilla, zero umiejętności, liczy sie tylko ilość.

W sumie to ciężko to nazwać MMORPGiem teraz :/

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 07:37 
Cytuj  
zgodnie z przewidywaniami :D

po kilku dniach ludkom minie i wroci wszystko do normy, tymczasem mozna zapomniec o robieniu questow w contested :P, no chyba ze sie przelezie jakims cudem do instanca ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 07:55 
Cytuj  
Questuje w SV i krew mnie zalewa jak co przebiegnie grupka alliance to trach, gankuja. Po ktoryms razie wkurzylem sie strasznie i postanowilem msic sie ile wlezie. Pobieglem do Duskwood i bilem wszystko co sie rusza, ubilem ok 20 alliance. Skoro oni moga to i ja. Wiem ze to gowniarstwo ale wczoraj nie wytrzymalem. Przepraszam wszystkich zgankowanych, takie zycie, pretensje skierujcie na "starszych" kolegow.

pozdr

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:45 
Cytuj  
Yeahhhh TOTAL WAR COMMING !!!!!!!!!!!!


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:48 
Cytuj  
będzie więcej obrazków z "bohaterskiej" (uciekającego na koniu) śmierci Huragana? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
ta łupanka rodem z planetside ale....

W każdym Zergu musi byc dowódzca i zawsze taktyka pobije bezmyślny tłum , trzeba to potraktować jak preludium do battlegrounds , ewentualnie widząc co sie dzieje blizzard zniesie zdobywanie honor points poza battlegrounds , które nota bene sa naliczane za zadany dmg , co jest imo bez sensem bo rouge i mag to jedyne klasy którymi warto grać na pvp realm , nie wspominajac ze 99% priestów przerzuci sie z miejsca na shadow , bo za heale nie dostaja honor pts a damage output z shadow maja całkiem dobry


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
będzie więcej obrazków z "bohaterskiej" (uciekającego na koniu) śmierci Huragana? :lol:


pewnie tak, hehe

moze jakis film nakreca nawet :)


_________________



*

Posty: 73
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:57 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
HP(...)które nota bene sa naliczane za zadany dmg , co jest imo bez sensem bo rouge i mag to jedyne klasy którymi warto grać na pvp realm


nieprawda :] czytanie ze zrozumieniem tekstu? :wink:

Z oficjalnej strony blizza:
Cytuj:
If multiple groups team up to kill a player, all groups will earn a percentage of honor based on how much damage they dealt to the defeated player. For example, imagine that an enemy player is killed by two other players. Player A was solo and did 35% of the damage, while player B was in a group and did 65% of the damage. Player A would get 35% of the honor from the kill, and Player B's party would get 65% of the honor. That honor would then have a group honor bonus applied to it before being divided amongst the group. Rest assured that even players that did not engage the enemy player (perhaps because they were healing instead of fighting) will get honor points; as long as you are in a group that helped kill an opposing player, you'll get honor.


Czyli zupełnie nie liczy się liczba killi tylko to, która grupa zadała ile dmg i ile osób było w grupie. Jako priest moge nie zadać ani jednego dmg tylko leczyć grupe a i tak dostanę tyle samo honor pointów ile dostał rogue czy mag. :]


_________________
Vendon, undead priest

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:04 
Cytuj  
Jesli chodzi o mnie to czekam na to z utesknieniem (EU). Juz gotowy serwer Team Speaka i grupka 2x druid 3x rogue pali sie do boju (ah te stealth!) :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:47 
Cytuj  
btw jaki jest odpowiednik u hordy alliance redridge czy duskwood

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
Odpowiednik ? Stonetalon M. Ashenvale, 1k Needles no i Barrens do 25lvl spokojnie mozna pykac ;D oraz Hilsbrand :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Odpowiednik ? Stonetalon M. Ashenvale, 1k Needles no i Barrens do 25lvl spokojnie mozna pykac ;D oraz Hilsbrand :)


barrens odpada bo jest czerwone ale stonetalon, ashenvale i 1k needles hmmm ciekawe lokacje po wejsciu HP

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.